به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط. در اینجا بهترین وب را ارائه کرده است برای هفته 9 فوریه سال 2020 است.

  • در پی خاک آمریکا جنجال ادبی-گروه سیاسی Dignidad Literaria راه اندازی کرده است یک مرگ “لحاف” مجموعه ای از تهدید به مرگ دریافت شده توسط نویسندگان به حاشیه رانده شده. در نگهبان, آلیسون سیل مذاکرات به Myriam Gurba و Roxane گی در مورد اینکه چرا مرگ لحاف مهم:

گی, که توضیح داد که او دریافت تهدید به مرگ هر هفته می پردازد و برای سرویس های امنیتی برای نظارت و حفاظت از او گفته است که “مهم است که به اذعان تهدید به مرگ مردم دریافت برای جسارت به نظرات برای جسارت به سیاه و سفید و یا قهوه ای و یا عجیب و غریب و یا غیر فعال و یا زنان و یا ترانس یا هر گونه حاشیه رانده هویت”.

“مردم نیاز به درک آنچه واقعی سانسور به نظر می رسد. آنها نیاز به درک چگونه نا امن می توان آن را برای به چالش کشیدن قدرت و وضع موجود” او گفت:. “اینها چیزهایی است که باید به آرامی گرفته شده و نه باید به این سطح از آزار و اذیت بود را رد کرد و به عنوان صرف چرخش. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که یکی از کسانی که به اصطلاح عضو شورای نظارت مدت در حال رفتن به گرفتن خشم خود را از اینترنت به جهان فیزیکی است.”

با توجه به یک مطالعه جدید که توسط چند فرهنگی کودکان ناشر لی و پایین این صنعت در حدود 75 درصد و بیشتر ، هیچ ناشر صحبت کرد که به آسوشیتد پرس مورد اختلاف این اعداد که تقریبا مشابه به عنوان کسانی که در یک لی و پایین نظرسنجی منتشر شده در چهار سال قبل است.

“حتی اگر ممکن است بیشتر و آگاهی از مسائل مربوط به تنوع اعداد در صنعت طرف واقعا تغییر می گوید:” لی و پایین ناشر Jason کم است. “این هنوز هم بسیار همگن صنعت به خصوص در برخی از دستگاههای اجرایی و gatekeeping نقش.”

غیرقانونی کتاب است که من تا به حال به عنوان خوانده شده در راز به عنوان یک بچه

گل در اتاق زیر شیروانیتوسط V. C. Andrews. من آن را در یک گاراژ فروش تابستان بعد از کلاس ششم و فکر بر اساس پوشش است که این امر می تواند سرگرم کننده رمز و راز مانند شیرین دره بالا , هیجان انگیز زبان. آن را نه! آن را بزرگ پرفروش پشت در ’70s, اما آن را بسیار عجیب نوشته شده saga در مورد کودک حبس و زنای با محارم — من فکر می کنم در مورد نیمه راه از طریق من آن را به پدر و مادر من و گفت: “من فکر نمی کنم من باید به خواندن این” و سعی در فراموش کردن آن است. سال بعد من دوست دختر کالج به حال یک کپی بر روی قفسه و من تا به حال این لحظه باور نکردنی جایی که من متوجه شدم من تا به حال فقط hallucinated این کتاب وحشتناک که در آن واقعی بود و ما به نوبت در زمان خواندن آن را به هر یک از دیگر در شب قبل از ما به خواب رفت و آن را بسیار رضایت بخش راه برای دوباره چیزی بود که من می ترسم و خیلی به عنوان یک کودک.

آمازون تصمیم گیری در مورد آنچه که می رود در قفسه های خود را بسیار بسیار بیشتر و مهم تر از کلاغ سیاه و بسیار سخت تر به تجزیه. Streitfeld مقاله نشان می دهد که آمازون انتقال از “ما فروش هر چیزی!” به “ما خلاص شدن از نامناسب کتاب” مبهم است و ظاهرا هوس باز. آن را نگران کننده آزادی بیان مفاهیم. با یک شرکت به عنوان بزرگ به عنوان آمازون استدلال مانند “شرکت های خصوصی می توانند به فروش و نه فروش آنچه آنها می خواهند” نمی نگه داشتن وزن زیاد. اگر آمازون به اندازه کافی بزرگ است به خم شدن مسیر دولت آن را به اندازه کافی بزرگ به خم شدن مسیر آزادی بیان است. من می دانم که من با توجه.

در حالی که چند ممکن است راز ناپدید شدن این نفرت پر از کتاب و افزایش تعداد تبعید عنوان کرده و نگرانی در میان برخی از شخص ثالث و کتابفروشان که سهام آمازون وسیع مجازی قفسه. آمازون, آنها گفت: به نظر می رسد تحت عمل مبهم و یا قوانین وجود ندارد.

“آمازون حق تعیین کند که آیا محتوای فراهم می کند یک تجربه قابل قبول” گفت: یکی از های اخیر حذف متوجه خواهید شد که این شرکت ارسال به یک کتاب فروش.

Facebook, Twitter و YouTube اند roiled در سال های اخیر توسط مجادلات که گودال آزادی بیان در برابر محتوای نامناسب. آمازون تا حد زیادی موفق به فرار از این بحث است. اما با میلیون ها شخص ثالث و بازرگانان تامین بسیاری از آنچه آمازون به فروش می رساند به ده ها میلیون نفر از مشتریان است که توانایی برای حفظ مشخصات پایین ممکن است رسیدن به پایان آن است.

هنگامی که ماه تاریخ سیاه به خوبی به این معنی معلمان و کتابداران خواهد مسافت کتاب مربوط به “جشن” از تاریخ سیاه. و در عین حال بسیار کمی وجود دارد به جشن در این شمع. اغلب پیر و مورخ, کتاب اریب به شدت نسبت به تقطیر اطلاعات و آمار و ارقام در مورد برده داری و حقوق مدنی عصر. آنها نگران بودند با مبارزه — این بار — از بودن در امریکا و اغلب ارائه اطلاعات در راه است که بود, آموزشی, و, خوب, خسته کننده است.

او در آغاز با یک سری از لیست: دلیل او تا به حال موفق به نوشتن یک رمان (بیش از حد در رابطه با اختراع همه چیز را با مشکلات تنظیم و قاب زمان). چیزهایی که او در نظر گرفته خود را در (تن dialogue). صحنه های او می خواست در این کتاب (یک بازی تنیس یک مهمانی شام). او به خود قوانین تنظیم یک هدف برای نوشتن 10 ، 000 کلمه در روز است. “آن آغاز شد و در این مزدور جای” او گفت:, “اما آن نقل مکان به یک محل واقعی هنری علاقه.”

دوروتی پارکر از دست داده و کار خود را به عنوان Vanity Fair تئاتر منتقد در 11 ژانویه 1920 در چای از اتاق های هتل پلازا. پارکر باید شناخته شده وجود داشت دم مشکل به عنوان او نشسته در سراسر از ویرایشگر فرانک Crowninshield. او تا به حال شده است در آب گرم برای چند ماه. آخرین ستون بوده است به خصوص گاز گرفتن یکی است. […] آن است که در اختلاف که شکایت برگزار وزن بیشتر اما هر دو راه [ناشر Condé] Nast گذشت باک به Crowninshield که ملاقات پارکر در پلازا و اخراج او را از این کار او برگزار شده بود به مدت دو سال. پارکر بی درنگ دستور داد گران ترین دسر در منو سمت چپ.

خود را در چشم انداز بیشتر برای Granthika است به عنوان یک ابزار برای ساخت و آنچه او را توصیف به عنوان “یک قانون تنظیم” برای مجموعه داستانی یا nonfictional میکنند. یک بار ساخته شده است که قانون تعیین و سپس می تواند با دیگران به اشتراک گذاشته را باز کرد تا برای اکتشاف اتخاذ و اقتباس متعدد همکاران و یا فن نویسندگان داستان یا پارسه.

Granthika برای همه ممکن است. به احتمال زیاد وجود دارد مقدار زیادی از رمان نویسان که ادبی آرمان را شامل نمی استادانه درست شده در جهان ساخت. هیچ گرفتن در اطراف آن: چاندرا نرم افزار طراحی شده است برای کمک به نوشتن نوع پیچیده رمان که چاندرا متخصص در. مانند بسیاری از راه اندازی کارآفرین قبل از او است “خاراندن خود را خارش است.” اما این رویایی است که هنوز هم اغوا کننده: با Granthika از بالا امنیت داخلی انسجام و یکپارچگی هر جهان, نویسندگان, رایگان خواهد بود برای مقابله با بزرگترین چالش آنها می تواند تصور.


و در اینجا در هفته کتاب در Vox:

مثل همیشه شما می توانید نگه دارید تا با تمام کتاب های ما پوشش با مراجعه به vox.com/books. خواندن مبارک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی