“این همه هوای گرم”: جان بولتون کتاب جدید تمرکز تا حد زیادی خود را در ارتباط و یا عدم آن

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تا به حال کمی ایمان ریاست جمهوری در قانون Jared کوشنر توانایی مذاکره صلح خاورمیانه قبل از طرح خود را به ضرب گلوله کشته شد توسط فلسطینی ها با توجه به سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب جدید.

کوشنر زد نقطه در میانه مذاکرات صلح با کاخ سفید تیم به رهبری توسط یک کالج اخیر فارغ التحصیل که کار قبلی بود دلربا قهوه خود را. کوشنر را به شدت طرفدار اسرائیل طرح را ایجاد یک غیرنظامی فلسطینی در حالی که اجازه می دهد اسرائیل را بیش از اورشلیم و حفظ شهرک های یهودی نشین در کرانه غربی که جامعه بین المللی تا حد زیادی در نظر گرفته می شود غیر قانونی است.

تبلیغات:

این طرح بلافاصله رد فلسطینی ها بودند که حتی درگیر در مذاکرات است. محمود عباس قول داد به قطع همه روابط با ایالات متحده و اسرائیل در پاسخ به این پیشنهاد است.

هر چند نتانیاهو علنا با تمجید از طرح او کمی خوش بینی است که کوشنر خواهد موفق با توجه به بولتون “از اتاق که در آن اتفاق افتاده است.” نتانیاهو یک دوست دیرین از کوشنر خانواده است که شناخته شده Jared از او یک کودک بود بیان به بولتون که او را “مشکوک در مورد تعیین وظیفه آوردن پایان دادن به اسرائیل-فلسطینی به کوشنر.” اما او آرام نگه داشته چرا که او نمی خواست به خشم دولت.

“او به اندازه کافی از یک سیاستمدار و نه به مخالفت با این ایده publicly اما مانند بسیاری از جهان او تعجب که چرا کوشنر فکر او را موفق که در آن امثال [وزیر امور خارجه سابق هنری] کیسینجر شکست خورده بود” بولتون نوشت.

تبلیغات:

با وجود آشکار سوالات بیش از 39 ساله real estate توسعه دهنده توانایی بزرگ سیاست تغییرات انجام شده تهمت به وظیفه کوشنر با همیشه در حال رشد نمونه کارها است که همچنین شامل: نظارت بر ساخت خود را در مرز دیوار تعمیرات اساسی وزارت امور کهنه سربازان پیشرو تجارت ایران با چین و مکزیک و پایان دادن به بحران مواد مخدر. تهمت و حتی پیشنهاد کرد که کوشنر “را بیش از مهاجرت, نمونه کارها” اگر او demurred بیش از اعتقاد خود را که مشکلات “داشتند؛,” بولتون اضافه شده است.

بعد از آن در کتاب بولتون نوشت که کوشنر و Ivanka Trump بودند در پشت تلاش به جای معاون رئیس جمهور مایک پنس با سابق U. N. سفیر نیکی هیلی در مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 بلیط. این بود که “نه بیکار حدس و گمان” بولتون که یک بار برگزار می شود همان موقعیت دیپلماتیک گفت.

بولتون همچنین نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور بیانیه ای از عربستان شاهزاده محمد بن سلمان پس از قتل واشنگتن پست روزنامه نگار جمال Khashoggi برای منحرف کردن اذهان از Ivanka شخصی ایمیل رسوایی.

تبلیغات:

سابق مشاور امنیت ملی گفت: ABC اخبار هفته گذشته که او مشاهده کوشنر به عنوان دومین فرد قدرتمند در دولت پشت تنها رئیس جمهور است.

بسیاری از عمده آیات در این کتاب گسترده شده اند گزارش شده است. با وجود امتناع از شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح, Bolton نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار اوکراین برای کمک به خود را با انتخاب مجدد و به طور مستقیم خواسته رئیس جمهور چین به کمک بیش از حد. بولتون همچنین پیشنهاد کرد که دموکرات ها باید جستوجو کرد تهمت دخالت در موارد مربوط به چین و ترکیه در این دوره از تحقیقات خود را.

تبلیغات:

بولتون کتاب شامل طیف گسترده ای از بینش در مورد هرج و مرج در درون دولت که شوکه واشنگتن تا به حال رسانه های خبری گزارش نشده است در این حوادث برای سال. رئیس جمهور ادامه داد: به اخراج منفی پوشش دولت او به عنوان “خبر جعلی” تغذیه “جعلی منابع.”

اما به قول بولتون را تکرار میکنند در این کتاب مطالب و صحبت در مورد خود نویسنده است. بولتون رد رسانه ها به عنوان بیش از حد متمرکز بر کاخ فتنه در حالی که در همان زمان غواصی عمیق به کاخ فتنه خود در مورد نوشتن مکرر رفت و آمد از چهره های جدید و روابط خود را. او بارها و بارها bashes رسانه ها در حالی که به طور همزمان نگرانی بیش از آن پوشش او در سراسر کتاب.

بولتون به وضوح در زمان یادداشتهای فراوانی در طول زمان خود را در کاخ سفید است. بسیاری از این فصل به عنوان خوانده شده مانند زمانی نوشته های دفتر خاطرات هر چند خیلی از آن است که تمرکز خود را در نزدیکی به فرایند تصمیم گیری. او تا حد زیادی تمرکز خود را در ارتباط و یا عدم آن اغلب شکایت در مورد موارد که در آن او باقی مانده بود در حالی که بارها و بارها به نقل از پوشش اخبار و توییت در مورد خود.

تبلیغات:

پس از پیوستن به دولت بولتون توصیف شایع اختلال اطراف تهمت حمایت بسیاری قبلی گزارش های خبری.

“تفاوت بین این ریاست جمهوری و قبلی من خدمت کرده بود, خیره کننده بود,” او نوشت. “چه اتفاقی افتاد در یک روز و در یک موضوع خاص اغلب به حال شباهتی به آنچه رخ داده و روز بعد یا روز بعد از. چند به نظر می رسید به آن را درک مراقبت در مورد آن و یا هر گونه علاقه در رفع آن است.”

در هوش جلسات تهمت اغلب “صحبت می کرد در طول بیشتر از briefers اغلب در مورد مسائل کاملا نامربوط به موضوعات در دست است.”

تبلیغات:

دستیاران به طور مداوم در مورد بحث استعفا به جای نشان دادن به کار یک روز دیگر.

“شما نمی توانید تصور کنید که چگونه از جان گذشته من را از اینجا دریافت کنید” به نقل از بولتون پس از آن کاخ سفید از کارکنان جان کلی عنوان کرد و گفت. “این است که بد را به کار می کنند.”

کلی که از دست پسر در افغانستان, بعد, رشد عاطفی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن لفاظی در مورد نظامی است. “تهمت نمی مراقبت از آنچه اتفاق می افتد به این بچه ها” Kelly گفت: با توجه به بولتون. “او می گوید آن خواهد بود ‘سرد’ برای حمله به ونزوئلا است.”

بولتون توصیف تهمت نرده در مورد “چقدر او را دوست نداشت” و سپس وزیر امور خارجه رکس Tillerson پس از ستیز شام دو تا به حال با هیلی.

تبلیغات:

در مغلوب ساختن پیشی جستن بازگویی, Tillerson گفت هیلی پس از بحث: “آیا تا به حال با من صحبت که راه دوباره.” قبل از هیلی تا به حال شانس به پاسخ او گفت: “شما جز c*nt و هرگز آن را فراموش نکنید.”

“در بسیاری از ادارات است که باید بدست Tillerson اخراج بنابراین من تعجب اگر او تا به حال در واقع در آن گفت:” بولتون نوشت. “و اگر او تا به حال چرا تهمت به من بگویید که او تا به حال؟”

بولتون بود و بدون فن از هیلی خود توصیف او را به عنوان بیشتر متمرکز بر پیشرفت خود جاه طلبی های ریاست جمهوری در نقش خود را بیش از دنبال پس از سیاست های دولت.

تهمت نیز تا به حال آن را برای پس از آن-وزیر دفاع جیم Mattis او ظاهرا اعتقاد داشتند تضعیف سیاست های خود و به بیرون درز اطلاعات به مطبوعات.

تبلیغات:

“او یک لیبرال دموکرات, شما می دانید که شما نمی?” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بولتون در مورد Mattis.

بولتون همچنین توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن بازی رهبران جهان مانند او می کند, رسانه های پرهیاهو و ساخت “بی اعتقاد” و “نادرست” اظهارات را در تماس با رهبران مانند ترکیه رجب طیب اردوغان.

رئیس جمهور همچنین اغلب به ارمغان آورد تا ایده جنگ با ایران را مشاور سابق.

“شما بگویید بی بی که اگر او با استفاده از نیروی من به عقب خواهد او را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Bolton unprompted.

تبلیغات:

در یکی دیگر از قسمت “مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته کلی اگر فنلاند بخشی از روسیه” بولتون نوشت.

او توضیح مغلوب ساختن پیشی جستن روسیه سیاست به عنوان بی ربط اتشی و آشغال غیر قابل توضیح تصمیم گیری. در یک نقطه, Bolton فشرده با موضوع انتخابات دخالت مسئله پیش از دیدار با روس ها. “او از من خواست به منظور بالا بردن انتخابات دخالت” با روس ها به جای آوردن آن خود بولتون گفت.

در این جلسه یک فاجعه بود — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه او می خواست برای شنیدن. پوتین تغذیه مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری های توطئه ادعا که دیرین روسیه دشمن لایحه Browder داده بودند سابق نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و بنیاد “برخی از 400 میلیون دلار است که او اساسا به سرقت رفته از روسیه” بولتون نوشت.

“این همه هوای گرم اما تهمت بود بسیار هیجان زده در مورد آن,” او اضافه شده است. “این به نظر می رسید مانند یک دام اگر تا کنون وجود داشت.”

بولتون بعد توصیف مقامات دولت’ خراشیده واکنش به “فاجعه بار” هلسینکی جلسه که در آن تهمت حمایت پوتین ادعا در مورد دخالت خود را بیش از هوش جامعه است. اما همانطور که در موارد دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ های داخلی بازتاب اظهارات علنی خود را.

“تعجب در منفی واکنش” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او “بررسی مطبوعات-متن کامل کنفرانس و تصمیم گرفت که او misspoken.” او اصرار داشت که او تا به حال به معنای گفت: “من فکر نمی کنم هیچ دلیل که چرا آن را نمی خواهد روسیه” که آیا این دخالت به جای “من نمی بینم هر دلیل و چرا از آن خواهد بود.”

“البته که تغییر به تنهایی نمی از بین بردن این مشکل از دیگر اظهارات پذیرش اخلاقی هم ارزی بین پوتین را مشاهده و خود ما هوش جامعه نمایش” بولتون نوشت. “اما برای دفتر مطبوعاتی مردم مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت هر نوع اصلاحی بیانیه پیشرفت بود . . . این بود که به سختی راه برای انجام روابط با روسیه و پوتین تا به حال به خنده uproariously در آنچه که او تا به حال بدست دور با در هلسینکی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از “اعتراض به هر گونه تحریم در همه” در پاسخ به حمله شیمیایی علیه روسیه سابق جاسوسی و دختر خود را در انگلستان و “می خواستم به لغو آنها” زمانی که آنها اعلام کرد. او بعدها گفت: وزیر امور خارجه مایک Pompeo به روس ها که “برخی از بوروکرات” منتشر کرده بود تحریم — “یک تماس است که ممکن است یا نه ممکن است که تا کنون صورت گرفته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین “متوقف شد یک anodyne بیانیه انتقاد روسیه در دهمین سالگرد تهاجم خود را از گرجستان به طور کامل بدون استفاده از زور خطا” بولتون نوشت. اما کتاب او اشاره کرد که این بیانیه را به حال کمی اثر: “روسیه می توانست آن را نادیده گرفته است اما اروپایی ها متوجه عدم وجود آن است.”

بولتون نمی حفر کردن عمیق به مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه های عجیب و غریب خود را برای تصمیم گیری های مربوط به روسیه است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید فکر می کنم که در انتقاد از سیاست ها و اقدامات دولت های خارجی ساخته شده آن را سخت تر برای او را به خوبی روابط شخصی با رهبران خود را” بولتون نوشت. “این شد یک انعکاس از مشکل در جدا کردن شخصی از دلایل رسمی.”

اما بولتون رشد توطئه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به عقب براند در تحریم ها علیه روسیه ،

“من تعجب اگر کل این بحران ناشی از برامدگی لبه طبقات سنگ پولس در سفر اخیر به مسکو است . . . که در آن روس ها بدون شک تاکید کرد که آنها بسیار ناراضی بودند در مورد تحریم” بولتون نوشت.

“نکته جالب این بود که با سیاستمداران آزادیخواه مانند پل خیلی نگران کرملین مناقصه احساسات,” بولتون گفت: در یکی از معابر چند هدف خود archnemesis از کنتاکی.

بولتون بارها و بارها در زمان هدف در پل که انتقاد از خود را استخدام به عنوان “بدترین f*cking تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که با توجه به کتاب است.

در بولتون گفتن تهمت میل بود او را به وزیر امور خارجه. رئیس جمهور به او گفت که او می ترسید “که از b*tch رند پل خواهد رای در برابر شما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>