آن را احتمالا به بیش از 12 به 18 ماه برای دریافت واکسن


A scientist in a mask holds up a container of tubes

یک مهندس با این نسخهها کار بر روی یک واکسن آزمایشی برای COVID-19 در Sinovac تراریخته امکانات در پکن در روز چهارشنبه.

نیکولاس Asfouri/خبرگزاری گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

من مبهم جدول زمانی در سر من: من می دانم که بهتر است به فکر می کنم که زندگی به حالت عادی بازگشت هنگامی که دولت را پناهگاه در محل منظور برداشته شده است. من تلاش کرده اند به جای به فکر کردن در مورد “هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت” به متصل بودن به یک نقطه عطف—ایجاد یک واکسن است که متوقف خواهد شد ما را از گرفتن بیمار در وهله اول. شاید شما شده است فکر کردن در مورد این بیش از حد. اگر شما جدول زمانی شما احتمالا کار با است “12 تا 18 ماه” شاید کانت به دو سال است. “ما در حال صحبت کردن در حداقل یک سال” Michael Ryan مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در ماه مارس است. “آن را حداقل یک سال به یک سال و نیم به یک واکسن ما می توانید با استفاده از” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: همچنین در ماه مارس است. “واقعیت این است که آن را بیش از یک سال در انتظار من واقعا پیدا کردن یک واکسن جدید” یک داروسازی مدیر عامل شرکت گفت: مطبوعات در ژانویه.

“چیزی که به توجه با جدول زمانی است که مردم اغلب اخطار آن را با یک بیانیه” اگر همه چیز را کاملا می رود.’ — متی واتسون

جدول زمانی که احساس می کند … ، و هر چند ما ممکن است قادر به بازگشت به برخی از نوع عادی با کمک تست و روش های درمانی آن را در واقع در طرف کوتاه تر از زمانی که ما به یک واکسن. “همه دوست دارم به می گویند بله ما می توانیم رسیدن به 18 ماه واکسن چرخش—اما این یک هدف می گوید:” ماریا النا Bottazzi یک virologist در بیلور که در حال کار بر روی یک زن و شوهر ممکن است واکسن در برابر COVID-19. “اگر شما نگاه تاریخی ما هرگز قادر به توسعه یک واکسن که با جدول زمانی.” ابولا را واکسن برای مثال در زمان پنج سال به منظور توسعه پس از سال 2014 شیوع; تر نمونه جدول زمانی 10 سال است. “ما در حال تلاش برای شکستن یک رکورد در اینجا—شاید آن را به چهار یا پنج [سال] شاید سه شاید این دو شاید در واقع این 18 ماه” Bottazzi می گوید. به عبارت دیگر تعبیر تبدیل شده است که تقریبا boilerplate است شاید نه کاملا به عنوان قابل اعتماد و صحیح به عنوان شما (و من) ممکن است مایل به آن بودند.

وجود دارد بیش از 70 COVID-19 واکسن تلاش در سطح جهانی حداقل; با بسیاری از آن را معقول و منطقی می شود خوش بینانه است که ما باید یک واکسن در برخی از نوع رکورد قاب زمان. حتی چند که مطرح شده برای شکستن رکورد: یکی از یک شرکت به نام مدرن آغاز شد که آزمایشات در انسان در ماه مارس (این یکی که Fauci با اشاره به در برآورد خود) یکی از گروه آکسفورد است که ادعا می کند می تواند حتی دوز در دسترس قرار می گیرند. بله, آن را می گوید آن را حتی ممکن است برخی از دوزهای توسط پاییز.

“چیزی که به توجه با جدول زمانی است که مردم اغلب اخطار آن را با یک بیانیه ‘اگر همه چیز کاملا” می گوید: “متی واتسون یک تحلیلگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “من فکر می کنم که واقعا مهم است توجه به. چیزهایی که به ندرت کاملا.”

آن را آسان به خامه گذشته آن کلمات در یک صفحه هر چند, بنابراین من بستهای آنچه که آنها ارجاع. در اینجا چیزی است که می تواند به اشتباه به دلیل آن است قبل از.

وجود دارد نه به اندازه کافی پول

به نظر می رسد مانند این باید nonproblem با دولت های بشردوستانه سازمان ها و شرکت های دارویی تحقق تلاش های خود را پشت سر واکسیناسیون علیه coronavirus ممکن است بسیاری از نگرانی های زمان ما است. اما در حال حاضر مختل ما جدول زمانی برای گرفتن یک واکسن برای یک رمان coronavirus شاید به طور قابل توجهی. دلیل ما لازم نیست که یک واکسن برای سارس یا MERS دید عموزاده رمان coronavirus است که به دلیل شیوع و همراه با بودجه متوقف شده قبل از پژوهشگران می تواند به توسعه یک واکسن. Bottazzi و همکاران نمونه یک سارس واکسن ذخیره شده در فریزر, در تگزاس یک واکسن است که احتمالا می تواند ارائه برخی از معنی حفاظت در برابر رمان coronavirus در حال حاضر. این امکان وجود دارد که اگر آنها می خواهم به حال این وجوه را که سارس واکسن از طریق آزمایش های بالینی ما به معنای واقعی کلمه را به حال دوام واکسن جدید کروناویروس … دیروز.

بدیهی است که در حال حاضر وجود دارد که پول در دسترس آنها برداشت تا کار که واکسن دوباره. اما یک لحظه روند به دریافت کمک های مالی. “ما هنوز هم لازم نیست که آن را تمام می گوید:” Bottazzi که هنگامی که ما صحبت در اواخر ماه آوریل بود و هنوز هم در حال انتظار برای شروع تست سارس واکسن در انسان است. “ما نمی تواند شروع یک کارآزمایی بالینی ‘،’ شما باید تمام منابع مالی است.” که به معنی قانع کننده سازمان توزیع بودجه که خود واکسن یکی از آنهایی که حق به سرمایه گذاری در نوشتن کمک های مالی.

مکانیک تامین بودجه هنوز آهسته پروژه های شخصی است. اما coronavirus مانند یک مشکل بزرگ در حال حاضر که بودجه به طور کلی شاید یکی از کوچکترین موانع و تا حدودی بی ربط به زمان خوش بینانه, جدول زمانی حداقل برای اولین واکسن. اما پول به یک مشکل شده است در حال حاضر و این می تواند یک مشکل پایین خط.

واکسن نتواند ایمنی و اثر بخشی آزمون

این است که علم واقعی بخشی از گرفتن یک واکسن به بازار است. به عنوان Fauci قرار داده و آن را در مارس 26 جلسه ایمنی است فقط به عنوان مهم به عنوان اثر: “بدترین چیزی که ممکن است شما می توانید انجام دهید این است که واکسیناسیون کسی برای جلوگیری از عفونت و در واقع آنها را بدتر.” و “تا زمانی که شما انجام مطالعات بالینی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که هر واکسن به کار خواهد کرد می گوید:” Bottazzi. “واکسن اغلب موفق می گوید:” نانسی کانل یک محقق در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “همین دلیل است که جامعه جهانی است فشار چندین واکسن رو به جلو در یک بار.”

به طور معمول یک واکسن تهیه شده در آزمایشگاه و سپس تزریق در حیوانات برای دیدن اگر آن را موثر و سپس به یک گروه کوچک چند ده نفر سالم برای تست واکنش های جانبی و سپس به یک گروه بزرگتر از چند صد نفر است و پس از آن هزاران نفر از افراد است. محققان در حال بالا بردن سرعت تا چیز با شروع آزمایشات بالینی (ایمنی) به عنوان تست حیوانی (برای اثربخشی) است که هنوز هم در جریان است و یا به سرعت در حال حرکت به تست کردن واکسن در یک گروه بزرگتر از انسان ،

این است که … خوب و هم بد است. “از آن اطمینان و مورد چگونه به سرعت واکسن توسعه اتفاق می افتد,” تیموتی Lahey یک ethicist و واکسن محقق در دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی گفت تخته سنگ را چه بعدی TBD. سریع تر شما با فشار یک واکسن به گروه های بزرگتر و بالاتر خطر ابتلا به برخی از نادر عوارض ظاهر است که یک دلیل خوب برای این فرایند را تا زمانی به طور معمول. اما شرایط ما در حال حاضر فوق العاده است. “ما در حال مقایسه نیست [سریع واکسن توسعه با] انجام هیچ چیز و هر کس امن است و خوب می گوید:” توماس باک از بنیانگذاران Apandemic یک گروه از صنعت مردمی و دانشمندان در حال کار بر روی روش های درمانی و واکسن. “ما واقعا در مقایسه با افراد در حال مرگ با خطر ابتلا به عوارض جانبی بالقوه است.”

حتی امیدوار کننده آمار اولیه نیست خیلی اطمینان که واکسن آن را از طریق حیطه پر از آزمایشات است. واکسن با استفاده از آنتی ژن—سنبله بخشی در خارج از رمان coronavirus— به prod بدن را به تولید پاسخ ایمنی. سنتی واکسن این کار را با قرار دادن یک کمی از مرده یا مختل ویروس به بدن; RNA و DNA واکسن در واقع دست بدن برخی از دستورالعمل ها به آنتی ژن های خود را. به این دلیل که بدن برخی از کار این واکسن را می توان سریع تر به نیشگون گرفتن و کشیدن و تولید برای آزمایش های بالینی. بلکه هیچ یک از آنها تا کنون ساخته شده آن به بازار است. آن را سخت به می گویند چرا می گوید Bottazzi که در حال کار بر روی روش های کلاسیک خودش: “این ممکن است که آنها در حال دادن حق پاسخ. من نمی دانم چرا هنگامی که این فن آوری های پیشرفته برای سود اشخاص نمی بینید منفی داده. ما نمی بینیم که در آن تنگناها هستند.” در هر کلید یک چیز به خاطر داشته باشید: یکی از اولیه نامزدها از مدرن است RNA واکسن.

ما لازم نیست به اندازه کافی دوز

گرفتن یک واکسن است که با این نسخهها کار فقط یک بخشی از نبرد است. “پس از آزمایش های بالینی بیش از, در حال حاضر مشکل بزرگ ساخت یک صد میلیون تا چند صد میلیون و یا یک میلیارد دوز می گوید:” کانل. بله هر کس در جهان است (احتمالا) رفتن به می خواهید این واکسن.

گرفتن یک واکسن است که با این نسخهها کار فقط یک بخشی از نبرد است.

یکی از راه های شرکت هایی مانند مدرن در حال پیش رفتن است که توسط ramping تا تولید دوز قبل از آزمایش های بالینی در حال اتمام است. “حتی قبل از اینکه شما می دانید چیزی است که کار می کند در معرض خطر, شما باید شروع به تولید آن گفت:” Fauci در ماه مارس کنفرانس مطبوعاتی. که اتفاق نمی افتد با Zika واکسن که با توجه به Fauci, یک اشتباه است. (امیدوار برآورد داد Zika واکسن یک جدول زمانی کمتر از دو سال از زمانی که اعلام Zika بین المللی اضطراری برای بهداشت عمومی در فوریه 2016 اما موارد کند قبل از آزمایش های انسانی به پایان رسید. هر چند داشتن یکی هنوز هم می تواند زندگی را نجات دهد وجود ندارد Zika واکسن در بازار است. بله ما این کار را تمام وقت معلوم می شود.)

تولید بسیاری از دوز نیاز به ایجاد امکانات جدید و یا commandeering را کسانی که مورد استفاده برای سایر واکسن ها تزریق کرد. منتقدان از RNA و DNA واکسن اشاره به این واقعیت است که ما در حال حاضر تاسیس زیرساخت های سنتی واکسن. “دولت در حال تلاش برای ساخت پتانسیل تولید ظرفیت برای [RNA و DNA واکسن] اما آنها هنوز وجود دارد می گوید:” توماس Lingelbach مدیر عامل شرکت Valneva که در حال کار بر روی یک رویکرد سنتی به یک COVID-19 واکسن. نه این که آن را آسان برای شروع به تولید هر واکسن توسط میلیاردها. او قصد دارد با استفاده از تسهیلاتی که در نظر گرفته شده برای Valneva را chikungunya واکسن آیا برای Valneva را واکسن و یا شاید یک شرکت دیگر اگر Valneva را ناموفق است. “این پیچیده فرآیندهای بیولوژیکی مهم نیست که چه تکنولوژی استفاده می کنید می گوید:” Lingelbach. این یک فرایند دستی هم شامل انسان در ایمنی دنده. “آن را مانند تولید خودرو,” او می گوید.

کمبود عرضه مانند کسانی که گرفتار مراحل دیگر از coronavirus پاسخ—معرف برای آزمون دنده محافظ برای کارگران بیمارستان—می تواند به یک موضوع در طول واکسن تولید بیش از حد. یک روش ساده شیمیایی زنجیره تامین موضوع مانع از تولید واکسن آنفلوآنزای خوکی در سال 2009 ترک شهرستانها با دور کمتر دوز از ساکنان در طول یک اورژانس ملی.

مردم نمی توانند دسترسی دوز داریم

بله وجود دارد امکان که anti-vaxxers نمی خواهد قبول ضرورت واکسن به خصوص یکی است که با سرعت از طریق توسعه برای خود و یا فرزندان خود را. یا شاید نه. یک منجی از این وضعیت فعلی: می توان آن را سخت برای دیدن نقطه از یک واکسن برای بیماری است که دیگر یک مسئله مانند سرخک چرا که آن را نگه داشته شده است در خلیج با واکسن. رمان coronavirus است که هنوز هم به وضوح یک موضوع است. به علاوه هر کسی نیاز به دریافت واکسن برای آن موثر باشد—فقط حدود 70 درصد از جمعیت کند و به لطف گله ایمنی.

ضد vaxxers توجه زیادی کنید اما عوامل دیگری وجود دارد که ما باید در مورد زمانی که می آید به گرفتن مردم در واقع به دریافت واکسن—یعنی مراقبت های بهداشتی نابرابری هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور به عنوان دن Engber توضیح داد: سال گذشته در تخته سنگ. آن را نمی ممکن است سخت به تصور کنید رفتن به محلی خود را CVS برای دریافت COVID-19 واکسن. اما این آسان تر است به انجام اگر شما بیمه زندگی در منطقه ای با دسترسی آسان به خدمات بهداشتی و توانایی برای پرداخت هم از کار برای یک قرار ملاقات. یک همشهری داستان در سرخک اشاره می کند که پدر و مادر در ماداگاسکار ممکن است راه رفتن به صورت مایل به دریافت یک واکسن است که می تواند در نوبه خود بسیاری از بار هزینه یک خانواده بودجه روزانه.

محققان در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد چگونه توده واکسیناسیون می تواند سریع تر از طریق تحویل روش که نیاز به یک پزشک آموزش دیده برای رسیدگی به تزریق. در دانشگاه پیتسبورگ برای مثال محققان در حال کار بر روی یک واکسن است که می آید در یک گروه کمک-مانند پچ پوشش داده شده در صدها نفر از کوچک بدون درد microneedles (شبیه به یک تحویل مکانیزم در حال حاضر مورد استفاده در درمان آکنه). در آینده coronavirus فصل خود را واکسن می تواند بیش از یک داروخانه شمارنده یا وارد باریک پاکت خالی در پست الکترونیکی.

ما رها کردن توپ در مسافت های طولانی

آن را بسیار ممکن است که ما نیاز به چند واکسن به ما از طریق این بیماری همه گیر. شاید اوایل واکسن تنها تا حدودی موثر و یا می تواند تنها تولید شده در مقادیر کوچک و یا تنها در تعداد انگشت شماری از کشورها است. داشتن بیش از یک کمک خواهد کرد که پر کردن شکاف سمت چپ توسط اولین بار. و سپس ما ممکن است نیاز به به روز رسانی نسخه از این واکسن در سال پس از سال راه ما برای آنفولانزا به عنوان ویروس جهش ژنتیکی.

ما یک آینده که در آن شیوع بیماری از بیماری های پریدن از حیوانات می تواند بیشتر شایع است و برخی از محققان در حال حاضر نگران مشکلات فراتر از ساخت آن گذشته این یکی تک خط پایان. “آنچه را برای رفتن به واقعی مدل کسب و کار که اجازه می دهد تا برای تامین مالی پایدار نه تنها برای coronaviruses اما برای کل اکوسیستم بیماری های عفونی می گوید:” Bottazzi. “آن را دوست ندارم پس از 18 ماه ما یک واکسن و آن همه کار متوقف می شود. آن را برای همیشه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>