ایتالیا است که تعطیل مدارس در سراسر کشور برای کمک به جلوگیری از روند رو به رشد شیوع کروناویروس

ایتالیا در حال بسته شدن مدارس برای مدت دو هفته به عنوان دولت کار می کند شامل رمان شیوع کروناویروس است که آمار کشور اروپایی به خصوص سخت است.

به گفته مقامات جدید کروناویروس آلوده بیش از 3000 نفر کشته و حداقل 107 در کشور از سه شنبه. به عنوان یک نتیجه, همه مدارس و دانشگاه ها و مراقبت روز بسته شد شروع پنج شنبه و بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل 15 مارس.

“این یک تصمیم محتاطانه حاوی ویروس به دلیل ما یک سیستم مراقبت های بهداشتی در معرض خطر بودن غیرمنتظره” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته (چپ) و وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina اعلام کرد تعطیلی مدارس در سراسر ایتالیا در 4 مارس سال 2020 است.
واژن, Fabi/خبرگزاری گتی ایماژ

ایتالیا در حال حاضر اعمال اقدامات مشابه در ماه فوریه در بخش شمالی کشور — کانون کشور شیوع و شهرهای میلان و ونیز اساسا تحت مستند به دلیل محدودیت های مسافرتی. این دستور جدید گسترش تعطیلی مدارس در سراسر کشور و بر حدود 8.7 میلیون دانش آموزان توجه کنیم. دولت ایتالیا نیز ممنوع طرفداران از حضور در رویدادهای ورزشی و برخی از مد نشان می دهد.

ایتالیا اولین کشور در اروپا به چنین اقدامات گسترده هر چند فرانسه بسته شده است حدود 120 مدارس بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار مناطق آن کشور گاردین گزارش.

اما بسیاری از مکان ها در شرق آسیا در حال حاضر گرفته شده مراحل مشابه: ژاپن بسته شده است مدارس برای حدود یک ماه تا اوایل مارس; دلار هنگ کنگ مدارس بسته شده اند برای هفته ها و نمی بازگشایی تا اواخر آوریل است. چین نیز توقیف مدارس و مستقر آنلاین یادگیری برنامه درسی به جای.

تا کنون کودکان به نظر نمی رسد به ویژه آسیب پذیر به coronavirus حداقل نسبت به سایر جمعیت. با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) “هیچ مدرکی وجود ندارد که کودکان بیشتر در معرض هستند. در واقع بسیاری از موارد تایید شده از COVID-19 گزارش از چین رخ داده است در بزرگسالان است.” (Covid-19 رسمی نام برای این بیماری ناشی از رمان coronavirus.)

اما COVID-19 خطر با افزایش سن یا پزشکی زمینه ای در شرایط با توجه به سازمان بهداشت جهانی با کسانی که 80 ساله یا مسن تر با بالاترین میزان مرگ و میر با توجه به اطلاعات در دسترس از چه کسی است. ایتالیا به ویژه زیادی جمعيت سالمندان است که باعث می شود این کشور به ویژه آسیب پذیر است.

“ایتالیا یک کشور از مردم” ماسیمو گالی مدیر بیماری های عفونی در سککو بیمارستان در میلان گفت: نگهبان. “سالمندان مبتلا قبلی بیماری بدنام متعدد در اینجا. من فکر می کنم این می تواند توضیح دهد که چرا ما شاهد موارد جدی تر از coronavirus اینجا که من تکرار در اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف شروع و باعث چند مشکل به خصوص در افراد جوان و قطعا در کودکان است.”

اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از دانشمندان نمی دانند این ویروس چگونه گسترش می یابد بنابراین دولت مانند ایتالیا در حال گرفتن فعال و شدید اقدامات به سرعت گسترش یافته و میزان عفونت. و مقامات بهداشت عمومی بر این باورند که محدود کردن دسترسی به مکان های که در آن بسیاری از مردم جمع آوری مانند مدارس و دیگر رویدادهای عمومی — یک ابزار موثر است.

“کودکان می تواند به تقویت این بیماری همه گیر و انجام این بیماری به پدربزرگ و مادربزرگ خود را. تناقض, تعطیلی مدارس و کمک به حفاظت از افراد مسن گفت:” جیووانی Toni که منجر عفونی-بیماری بخش در ایتالیا ملی سلامت گفت: وال استریت ژورنال. “ما باید برای جلوگیری از یک موج بزرگ از موارد است.”

این سوال با این همه تعطیلی مدرسه است چه اثرات موج دار شدن خواهد بود, به خصوص برای پدر و مادر که کار و آنچه که ممکن است انجام به اقتصاد اگر نیروی کار است که طرح میتوانست. “این درست نزدیک به مدارس, اما این است که هزینه” کریستینا Tagliabue یک مادر 2 سال و ارتباطات کارآفرین از میلان نیویورک تایمز گفت. “دولت می تواند انجام داده اند چیزی برای مادران ما نیز در قرنطینه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>