ایتالیا را به گام های کوچک برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را به عنوان اوایل این هفته

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته اعلام کرد قصد دارد بر روی پنج شنبه, مارس 26 که طرح چگونه دولت خواهد تدریجی آرامش coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله محدودیت در ماه های آینده که برخی از آنها برداشته خواهد شد در اوایل این هفته.

کونته برنامه های برجسته چگونه ایتالیا — که در آن coronavirus شده است کشنده تر از هر جای دیگری در اروپا — به دنبال اعتصاب تعادل بین احیای آن تقریبا مرده اقتصاد بدون رها کردن یک موج جدید از مواردی است که باعث خواهد شد یکی دیگر از مستند.

در مصاحبه با روزنامه La Repubblica, کونته توضیح داد که برخی از کسب و کار در نظر گرفته شود “استراتژیک” — در درجه اول درگیر در صادرات می تواند باز می شود در اوایل این هفته. او با اشاره به این که اجازه این بخش راه اندازی مجدد شد و فوری از آنجا که آنها می تواند به قطع تولید زنجیر به گزارش رویترز،.

“ما نمی تواند طولانی تر کردن هر بیشتر این مستند … ما را در معرض خطر جدی تضعیف اقتصادی و اجتماعی پارچه از کشور” کونته گفت.

با توجه به مهر و تحلیل های محلی گزارش و کونته مصاحبه های آزمایشی برنامه ریزی برای آنچه که او به نام “فاز 2” از coronavirus پاسخ به نظر می رسد مثل این:

  • ساخت و ساز و تولید و کسب و کار عمده فروشی کفش در مارس 4
  • خرده فروشان کفش در مه 11
  • کافه ها و رستوران ها باز در 18 مه
  • مدارس بسته باقی خواهد ماند تا سپتامبر

به عنوان این سیاست رول کردن کسب و کار انتظار می رود به رعایت اقدامات ایمنی برای به حداقل رساندن خطر انتقال. کونته در انتظار انتشار رسمی نقشه راه تخمگذار کردن جزئیات در اوایل هفته آینده.

مصاحبه اش می آید روز پس از Facebook پست که در آن او به نام “جدی سیاست علمی کشور” که کمک می کند تا به تدریج احیای اقتصاد.

“من می خواهم به قادر به می گویند اجازه دهید باز کردن همه چیز. حق دور” نوشت: Facebook. “اما چنین تصمیم غیر مسئولانه خواهد بود. آن را سرایت منحنی افزایش بیاختیار و می تواند به خطر اندازد تمام تلاش های که ما تا به حال.”

ایتالیا بوده و در سخت مستند از مارس 9. آن را در بسیاری از راه های قناری در معدن زغال سنگ برای غرب — به عنوان مثال برای اولین بار در خارج از آسیا از ویران کردن که coronavirus می تواند انتقام به آمادگی کشور است.

یک مطالعه جدید نشان می دهد ایتالیا شیوع به احتمال زیاد در ماه ژانویه آغاز شد اما این کشور تشخیص داده شده خود را برای اولین بار بیمار محلی در فوریه 21 — پس از آن موارد و مرگ و میر به سرعت سر به فلک کشید. بیش از 25 ، 000 نفر کشته شده اند در کشور به آن یکی از بالاترین سرانه نرخ مرگ و میر در جهان است.

ایتالیا مدنی حفاظت آژانس گزارش میزان عفونت های جدید کند شده است از اوایل ماه مارس در هفته گذشته در آن وجود دارد گفت: یک کاهش در تعداد فعال coronavirus موارد در ایتالیا برای اولین بار پس از فوریه.

روز بعد از ایتالیا عبور که نقطه عطف — که در آن تعداد موارد کاهش 20 از روز قبل — ایتالیایی ویژه کمیسر coronavirus اضطراری, دومنیکو Arcuri گفت: “این به ما می دهد قدرت برای رفتن به جلو.”

ایتالیایی رهبران کسب و کار شده اند و حمایت برای راه اندازی مجدد اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اما تا کنون دولت تاکید کرد که بازگشایی باید بسیار مراقب باشید به منظور جلوگیری از عود.

در Facebook پست کونته گفت که “حداکثر احتیاط” باقی می ماند و باید به عنوان یک اصل راهنما و “کاستن از اقدامات باید بر اساس یک ساختار و بیان طرح است.”

کونته را coronavirus مشاوران نیز با تاکید به این که همه چیز به سادگی نمی تواند به حالت عادی بازگشت در هر زمان به زودی.

“این اتفاقی نیست که شما با استفاده از همان کلمه ‘افسردگی’ هر دو از لحاظ اقتصادی و اگزیستانسیالیسم,” Fabrizio Starace یک روانپزشک در ایتالیا coronavirus نیروی کار به تازگی گفته واشنگتن پست. “فانتزی همه سرگرم کننده است که از بازگشت به حالت عادی. به وضوح ما را بهبود تدریجی مطابقت ندارد حالت عادی.”

“ما نیاز به تجدید نظر و توسعه و تولید و سرعت زندگی ما سبک زندگی” Filomena Maggino یکی دیگر از اعضای این کارگروه گفت: پست.

برخی از سیاستمداران در ایتالیا به نام برای با استفاده از آنتی بادی آزمایش به ببینید که چه کسی است که از Covid-19 به منظور آنها را برای تکثیر شوند نیروی کار و به آنها مجوز های ویژه. هنوز هم به عنوان در حال حاضر این است که توصیه می شود در برابر چنین سیاست داده و نگرانی خود را از احتمال عفونت مجدد و عدم اطمینان بیش از نشانگر بیولوژیکی است که نشان می دهد ایمنی.

ایتالیا نیز نورد غیر اجباری تماس با ما-ردیابی نرم افزار که به هشدار مردم اگر آنها بوده است در نزدیکی کسی که با یک مورد تایید شده از ویروس اما واشنگتن پست گزارش می دهد که کارشناسان تردید دارند در ایتالیا است که نیروی انسانی مورد نیاز را به برنامه موثر برای اجرای هدفمند قرنطينه.

با اینحال ایتالیا آماده برای بدترین رکود اقتصادی در آن دیده می شود پس از جنگ جهانی دوم در حال حرکت است به جلو به عنوان سرعت و با دقت به عنوان امکان پذیر است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>