ایتاکا لغو اجاره و سرمایه داری شروع به سقوط از هم جدا

یونانی جزیره ایتاکا است بهترین و شناخته شده به عنوان خانه اودیسه قهرمان یونان باستان شعر حماسی “اودیسه.”

تقریبا 3000 سال پس از “اودیسه” نوشته شده بود شهر ایتاکا — یک جامعه کوچک در حدود 30,000 در شمال ایالت نیویورک — با تصویب قطعنامه ای که در راه خود می تواند foreshadow یک نوع متفاوت از اودیسه. در عین حال به جای یک لفظ سفر از طریق مدیترانه باستان جهان, این اودیسه شروع این شهرستان در یک مسیر برای یک پست-سرمایه داری جهان است.

تبلیغات:

کاتالیزور? قطعنامه تصویب شده توسط Ithaca شورای مشترک روز چهارشنبه که می پرسد جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت اجازه شهردار خود را ببخشند اجاره بدهی از سه ماه گذشته برای مستاجران و کسب و کارهای کوچک به طور یکسان. شورای مشترک نیز می پرسد برای شهردار به قدرت “به اجباری صاحبخانه به ارائه مستاجرها که متاثر شده اند COVID-19 اجاره پسوند در حال حاضر نرخ اجاره بها در طول مدت اعلام اضطراری است.”

این باعث می شود ایتاکا اولین شهر آمریکا برای لغو اجاره در طول همه گیر به خصوص موقع حرکت با توجه به این که نزدیک به سه چهارم از ایتاکا ساکنان مستاجرها بسیاری از آنها از کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و نیویورک برای اولین بار اخراج ban برنامه ریزی شده است به پایان می رسد در ژوئن 20. اگر چه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تمدید این ممنوعیت هنوز هم اجازه می دهد تا صاحبخانه به سعی کنید به اخراج مستاجران و صرفا سبب قربانیان خود را برای رفتن به دادگاه مسکن (در حالی که هنوز هم نیاز به پوشش خود را اجاره).

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ اگر شما زندگی نمی کنند در ایتاکا اما در دراز مدت عواقب می تواند بزرگ باشد.

تبلیغات:

“کلمه کلیدی وجود دارد خواهد بود ‘بخشش'” Dr. Richard D. Wolff, استاد بازنشسته اقتصاد در دانشگاه ماساچوست امهرست گفت: سالن پس از این خبرنگار خواندن بخش های مربوطه قطعنامه به او. پس از بررسی چگونه صاحبخانه در حال حاضر شروع به پرونده های حقوقی در سراسر کشور — به خصوص کسانی که با مستاجران تجاری شده اند که قادر به پرداخت اجاره خود را با توجه به اقتصادی shutdown — ولف گفت: سالن که “شما در حال دیدن یک سیستم شکستن. این چیزی است که این است.”

او ادامه داد: “آن است نه جزئیات. آن را یک مشکل خاص است. حتی اگر شما آن را بنویسید که در راه یا آن راه است که من می توانم به شما اطمینان دهم این است که یک سیستم در حال سقوط از هم جدا.”

به عنوان ولف توضیح داده شده به سالن های پویا در ایتاکا دارای پیامدهای عمده: آن مستلزم قوانین اساسی ترین قانون مالکیت بودن معلق به دلیل شرایط فوق العاده. در حالی که مقامات دولتی قطعا می توانید پیدا کردن سوابق حقوقی برای توجیه گرفتن اقدامات شدید مانند این — ولف اشاره کرد این است که این اتفاق در دامنه برجسته موارد زمانی که دولت توقیف اموال خصوصی با این ادعا به انجام این کار برای خوب بیشتر — آن است که هنوز هم قابل توجه است که این استثنا هستند که به دنبال در وهله اول. که در واقع در معرض ولف معتقد اساسی مشکلات ساختاری سرمایهداری خود را.

تبلیغات:

او همچنین پیش بینی صاحبخانه در ایتاکا در حال رفتن به مبارزه با این… به شدت.

“آنها در حال حاضر به مبارزه با آن را به این دلیل که قوانین طبیعی از امضای اجاره نامه و پرداخت پرداخت های ماهانه خود را و همه از آن — که آنچه در آن معنی که یک سیستم شکسته شدن قوانین طبیعی دیگر اعمال می شود” ولف توضیح داد. “و شما در حال رفتن برای دیدن گسترده براده از دعاوی چپ و راست چرا که یکی آرنا — راه تنها نیست و حتی یکی از مهم ترین — اما آن است که یک عرصه که در آن شما می توانید به معنای واقعی کلمه ببینید که چگونه این سیستم در حال سقوط است از هم جدا چرا که آنچه در نهایت اتفاق می افتد.”

تبلیغات:

ولف این باورند که مستاجرها را بسیج خود را به دفاع از حقوق بشر با استناد به یک مثال فرضی ایتاکا صاحبان رستوران جذاب به یک شهردار به استدلال می کنند در دادگاه است که کسب و کار خود را به نزدیک بدون اجاره بخشش ساخت این اللفظی زندگی یا مرگ وضعیت برای آنها و کارکنان خود را.

اگر چه ایتاکا حرکت یک پیروزی برای مردم هر روز بیش از طبقه حاکم ولف نیست خوش بینانه فقط رتبهدهی نشده است.

“وجود دارد هیچ فرار از زیر نتیجه گیری مگر اینکه شما در حال آجیل و یا شما یکی دیگر از برنامه: کسانی که بزرگترین و ثروتمندترین که می توانیم گران ترین شرکت حقوقی با بهترین ارتباطات سیاسی را به نفع خود و متوسط و کوچک در حال رفتن به از دست دادن” ولف گفت: سالن. “جزئیات خواهد بود جنگیدند اما من می توانم به شما اطمینان دهم که طنز این است که همه ما خواهد شد نگاه بر این است که بسیار نابرابری که کمک به تولید این آخرین سقوط سرمایهداری هستند در واقع در حال بدتر ساخته شده توسط چگونه آن را مدیریت کند. و آنچه را که بدان معنی است که دقیقا آنچه در آن به معنای در سال 2008 و 2009 که همان چیزی که اتفاق افتاده است: نابرابری فقط بدتر و در اینجا ما به سختی یک دهه پس از پایان آخرین. و ما در حتی بدتر از یک رقابت بزرگ افسردگی است.”

تبلیغات:

سرمایه داری به خودی خود یک ضرب ناپایدار سیستم ولف اشاره کرد. بسیار پویایی سرمایهداری به ناچار منجر به رونق و رکود — از جمله سه در 20 سال گذشته (dotcom مجسمه نیم تنه از سال 2000 بحران مالی در سال 2008 و coronavirus تصادف در سال 2020). حتی در ظاهرا مرفه دوره سرمایه داری ایجاد درد و رنج بشر از طریق شدید نابرابری درآمد ولف اشاره کرد. هر گونه راه حل دراز مدت به چالش محل سرمایه داری را جایگزین سادگی شامل مقیم زمان ما تا زمانی که بحران بزرگ رخ می دهد.

“که راه سرمایه داری کار می کند” ولف توضیح داد. “آن را مانند درخواست من اگر ما صحبت کردن در مورد برده داری و من برای شما توضیح داده و چقدر افتضاح استاد رفتار برده و پس از من آن را برای چند دقیقه شما به من گفت:” خوب منظورم این است که وجود دارد هیچ راهی برای خارج شدن از این کار؟’ و پاسخ این است که نه به عنوان زمانی که شما این سیستم به دلیل این است که راه این سیستم کار می کند. اگر برخی از مردم اموال مردم دیگر شما در حال رفتن به دریافت این نوع رفتار — کمی بیشتر یا کمی کمتر در اینجا و یا وجود دارد, اما این چیزی است که آن را انجام خواهد داد.”

او افزود: “شما در حال رفتن به سرمایه داری. شما در حال رفتن به یک اقتصادی بدهی. به همین دلیل ما تمام این حرف ها برای آن است. ‘بحران سقوط, افسردگی, رکود و رونق, مجسمه نیم تنه.'” و در حالی که آمریکایی ها گاهی اوقات تمرکز بر پرداختن به نابرابری “و سپس ما ضد فقر برنامه تا blowjob” به زودی “ما به عقب برویم و ما با آن زندگی می کنند. و سپس آن را منفجر — [به عنوان] جورج فلوید و یا در بعضی از فرم. و همه می رود, ‘Oh my God, ما نژاد پرستی. ما فقر است.’ آره ما مطمئن انجام دهید. و ما لازم نیست که یک سیستم است که اجازه می دهد تا ما را به خارج از آن.”

تبلیغات:

افکار شخصی من: اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای به های اخیر اقتصادی شکست آن است که افزایش در بیکاری می تواند فشار آمریکایی ها به سمت چپ. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در یک نقطه ضعف عمده — هر دو از نظر سابقه تاریخی و زمان رای گیری اعداد — در برابر presumptive دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. اگر چه بایدن زد به عنوان یک میانه رو او به تازگی نقل مکان کرد و به سمت چپ خود را به سیاست های پیشنهادی برای هل دادن محرک قانون “جهنم خیلی بزرگتر” از 2 تریلیون دلار در حال حاضر به تصویب کنگره و همچنین ایجاد یک بیماری همه گیر تست هیئت مدیره در مقیاس رئیس جمهور فرانکلین روزولت معروف جنگ تولید هیئت مدیره سرمایه گذاری در کسب و کار سبز و آمرزنده فدرال دانشجو-بدهی وام در حداقل 10000 $در هر فرد ایجاد 100,000-plus کارگر سلامت عمومی مشاغل سپاه تضمین پرداخت اورژانس بیمار ترک افزایش تسکین چک فرستاده شده به خانواده ها و اضافه کردن 200 دلار در ماه به تامین اجتماعی چک.

این به سختی اصلاحات رادیکال و آنها نمی خواهد در هر نقطه نزدیک به حرکت ما از یک سیستم سرمایه داری اما واقعیت این است که یکی establishmentarian مانند بایدن رانده شده و به سمت چپ ضرورت از وضعیت فعلی ما گفتن است. ما ممکن است در مواجهه ناگهانی در افکار عمومی است که رهبران ما — حداقل کسانی که با اندکی همدلی برای محروم — نمی خواهد بود قادر به چشم پوشی است.

و یا شاید به عنوان ولف می گوید قدرتمند خواهد یک بار دیگر قادر به سرکوب محروم و متقاعد کردن hoi polloi که سرمایه داری خوب است و کسانی که مخالف آن خطرناک هستند. فقط زمان خواهد شد بگویید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی