“این یک هفته بد”: Fox News میزبان Chris Wallace می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن یک واقعیت را بررسی کنید بر روی “نمایش”

رادیو فردا میزبان کریس والاس گفت: زنان از “مشاهده” است که آن را روشن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که با داشتن واقعا بد هفته است.

شرکت میزبان آفتابی Hostin خواسته والاس اگر او می بیند “تغییر” در حال آمدن است. امریکا در نهایت به یک نقطه اوج با خشونت پلیس وجود دارد که می تواند معنی دار تغییر دهید ؟

تبلیغات:

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد روابط و پلیس, من امیدوارم که وجود دارد را تغییر دهید. من امیدوارم که وجود دارد را اصلاح و بهبود است. اما من نمی توانم بگویم من به خصوص امیدوار است که آن را به اتفاق می افتد. Whoopi من و شما تقریبا هم سن و سال. شما به یاد داشته باشید سال 1968. شما به یاد داشته باشید رادنی کینگ. شما به یاد داشته باشید مایکل براون در فرگوسن. شما به یاد داشته باشید اریک گارنر در نیویورک سیتی. همه آنها از یک الگوی مشابه است که وجود دارد که یک مورد از بی خشونت است. وجود دارد در حال تظاهرات و گاهی اوقات آنها محول به شورش است. وجود دارد خواستار اصلاحات هستند و ما کجا هستیم. جورج فلوید درگذشت, شما می دانید, شما امیدوارم که این بار آن را می شود متفاوت است. باید بگویم من مطمئن هستم که من می خواهم شرط بندی بر روی آن.”

وقتی که می آید به پیش بینی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن, والاس گفت: همه چیز را به دنبال بزرگ.

“رئیس جمهور به پایگاه خود را و او را ان و او حق آنها” والاس آغاز شد. “من می گویند که هفته گذشته یک هفته بد برای رئیس جمهور در نظر سیاست در نظر او بالقوه انتخابات مجدد چشم انداز. هنگامی که شما در حال گرفتن نام توسط اسقفی اسقف واشنگتن و اسقف اعظم کلیسای کاتولیک واشنگتن; هنگامی که شما در حال گرفتن به نام جیم Mattis به رئیس سابق ستاد مشترک مایک مولن و خود را وزیر فعلی دفاع [مایک Esper] معافیت با شما که نه یک هفته خوب. او تا به حال برخی از اخبار خوب در اقتصاد است. به وضوح وجود یک نظرسنجی جدید در واشنگتن Post است که نشان می دهد دو به یک حاشیه مردم فکر نمی کنم که رئیس جمهور به کار گرفته شده در هفته گذشته به درستی. خود را تصویب رتبه بندی کاهش یافته است. شما می توانید استدلال می کنند که آیا او درست یا غلط اما به لحاظ سیاسی این یک هفته بد.”

تبلیغات:

شما می توانید مطلب زیر را از طریق توییتر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی