از آن آسان است برای دفاع از تامی Duckworth—اما فراموش نکنید که Ilhan عمر


Tucker Carlson going on about Ilhan Omar and Tammy Duckworth on Fox News.
فردا نیوز

“چگونه می تواند به شما منجر به یک کشور شما خوار شمردن?” Tucker Carlson snarled را از روی میز خود در فاکس نیوز سهشنبه شب در یک به طور گسترده ای panned بخش. تحت chyrons مانند “نفرت از آمریکا یک موضوع عمده ای برای حزب دموکرات در حال حاضر” قرمز رو تعجب فریاد زد در تصاویر بهداشت ، Tammy Duckworth و تشکر. Ilhan عمر و آنها را به نام “خرابکاری” در مجموعه غارت فرهنگ آمریکایی است.

کارلسون به نام Duckworth “ترسو” “یک ادم احمق و ابله” “سنگدلانه هک” “تقلب” “عمیقا احمقانه” و “ندانسته.” او ساخته شده آن را آسان برای بسیاری از برای آمدن به دفاع از او. هیچ کدام بودند قوی تر از فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن که سخنگوی متهم کارلسون از “گفتار نفرت به عنوان يك روزنامه نگاری است.” نیویورک تایمز به نام حملات “nativist لام” در صفحات اخبار. سناتور ایالات متحده آمریکا ctq و, دیک دوربین و همچنین مشاوره برای واشنگتن پست و سی ان ان همه دفاع Duckworth آخر که گفت کارلسون به حال “کراس[d] خط.”

مهمترین آنها وجود ندارد از این اعتراض بود که دیگر موضوع کارلسون بیهوده گویی: Rep. Ilhan عمر. کارلسون ضربه او بارها و بارها معروف ضربت زنی هیستری برای او “برخی از مردم چیزی” شد و پس از توقف. “اگر هر کسی باید عشق و امریکا آن را Ilhan عمر. این کشور نجات او از کثیف کنیا اردوگاه پناهندگان” کارلسون گفت: تکیه به نژادپرست استعاره از ناسپاس مهاجر. “اما Ilhan عمر است نه ممنون. او متنفر است و ما را برای آن.”

کارلسون رفت و در حالی که پس از آن او بیشتر متحرک توسط Duckworth امتناع به نشان دادن خود در این بخش و به نظر می رسید محتوا به افراشتن تا عمر را تصویر و استفاده از او به عنوان یک اعتماد boogeyman در کنار خود هدف جدید. اما آن را هنوز هم به نظر می رسید قابل توجه است که در حالی که در بخش ارزش کامل writeup در زمان عمر بود ذکر شده تنها در گذشت. سی ان ان محکومیت—که گفت: “کارلسون حملات در [Duckworth] او تحت اللفظی بازجویی از او میهن پرستی باید در نظر گرفته شود دور از مرزهای مناسب ترین استانداردهای عمومی نجابت”—اشاره نکرد عمر در همه. نمی کارلسون نظرات در مورد عبور از خط ،

Duckworth است مبارزه با کهنه سرباز سابق ارتش ایالات متحده سرهنگ به دست آورده است که قلب بنفش از هلیکوپتر black hawk بود ضربه با rocket-propelled grenade. او از دست هر دو پا و برخی از تحرک در دست راست خود را. گستاخی نشان می دهد او یک “سنگدلانه هک” که متنفر کشور آشکار است و اگر من تا به حال حدس کارلسون تحریکات در سه شنبه شب طراحی شده بودند به رسم دموکرات و سی ان ان دشمنان به محکوم کردن او را. آن را خوب است برای رتبه بندی: نشان دادن خود بود No. 1 در فاکس نیوز در ماه ژوئن رو با همان نوع سولفات.

اما ادعای او در مورد عمر آنها کمتر از قبر نظرات خود را در مورد Duckworth و آنها نبوده و برای دو سال گذشته از عمر انتخاب شد به کنگره است. او در حال حاضر سفر با امنیت فوق العاده به خاطر پایدار تهدید در زندگی او است. اما پرقدرت دفاع از او به ندرت می آیند. زمانی که او بود که آغشته به عنوان یک anti-Semite بسیاری در حزب equivocated حمایت خود را از او و در حال حاضر به نظر می رسد بسیاری از مطالب به تظاهر او نیست در همه وجود دارد.

نظرات کارلسون شد, حمله عمر به شب گذشته ، “ما می تواند به توقف در سیستم عدالت کیفری,” او گفت:. “ما باید شروع به کار از بین بردن کل سیستم از ظلم و ستم در هر کجا که ما آن را پیدا کنید.” که در آن است. اما در عجیبی گفتن لحظه کارلسون در زمان سیستم “ظلم” در اینجا به عنوان یک شخصی حمله extrapolating نظر به معنی Omar به نام به حال به “از بین بردن اقتصاد آمریکا و سیستم آمریکایی از دولت است.” “ما از آنها بدم میاید این کشور ما می خواهیم یک کشور جدید!” او گفت: بینندگان عمر بود گفت: به هر دو نماینده کنگره و خود بینندگان برای اینکه به اندازه کافی گنگ به اعتقاد کلمات خود را بیش از این ویدئو او فقط پخش شد. (چند هفته پیش فاکس نیوز وکلا استدلال در دادگاه که کارلسون خود بینندگان باور نمی کنم او به گزارش حقایق است.)

آخرین بار او با استفاده از استعارههای مانند این عمر لذتبخش شات پشت “دروغ نمی خوای این نیمه سرگرم کننده به تماشای یک نژادپرست احمق مثل این گریه در مورد حضور من در کنگره است.” او می دهد تصویر نرم و ملایم حل و فصل در این. اما اجازه دادن به نظرات مانند روز سه شنبه با تصویب هر چیزی کمتر از پرقدرت رد Duckworth دریافت کرده است عمده گذشت. شاید آن را به سادگی به نظر نمی رسد مهم دیگر که یک روباه میزبان استفاده می شود عمر به عنوان یک کیسه مشت زدن. شاید از لحاظ سیاسی امن تر برای عموم دفاع ایالات متحده جانباز از یک مسلمان پناهنده. اما broadsides مانند این به مخاطره می اندازد هر دو عمر و دیگر مهاجران مانند او. “ما باید به مبارزه برای حفظ ملت ما, میراث ما و فرهنگ ما” کارلسون گفت: venomously در برنامه های خود را به ملکی روشن ساخت که کشور این است که باید بازیگران. شعارهای مانند این تهدید زندگی و نه فقط “عمومی نجابت” و این هیچ وقت به مصلحت سیاسی که ما را انتخاب کنید برای دفاع از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>