“مثل این است که سیاه و سفید در آمریکا”: “Snowpiercer” ستاره daveed را از دست Diggs در Tailies با هیچ آژانس

در زیر گفتگو با daveed را از دست Diggs tooks محل قبل از شهروندان ایالات متحده بودند و حتی فکر کردن در مورد رمان coronaviruses قبل از هیدروکسی کلروکین شد موضوع از صرف شام مکالمه در زمانی که به بسیاری از غرب پایان جهان بود و هنوز هم چیزی از یک مفهوم نظری برای اکثر مردم است. ژانویه به عبارت دیگر.

Diggs در پاسادنا کالیفرنیا. برای ترویج کار خود را در سری اقتباس از TNT اقتباس از “Snowpiercer” که برای اولین بار در آوریل 17. حتی پس از آن Diggs, همراه با بقیه سیاره در حال حاضر شاهد مقدار زیادی از تخریب آخرالزمانی: این آتش سوزی که پاره از طریق جنگل آمازون وحشتناک bushfires که وارد تمام جوامع در استرالیا, شعله های آتش مواج از طریق کالیفرنیا و دیگر نقاط نزدیک به خانه برای بسیاری از آمریکایی ها. در این زمینه این حادثه که میشود “Snowpiercer” به وجود یک خطر انقراض در سطح رویداد مربوط به دانشمندان پرتاب موشک به آسمان در تلاش برای خنک کردن زمین اما لگد زدن به جهانی جدید عصر یخبندان به جای – به نظر نمی رسد بنابراین محتمل دیگر.

تبلیغات:

حداقل نقش Diggs نقش در این داستان و دیگران به زودی به تلویزیون الهام بخش “Snowpiercer” یکی از دو تلویزیون جدید سری که در آن “همیلتون” ستاره به نظر می رسد که کست او را به عنوان یک انقلابی. دیگر پی اس سری اقتباس از جیمز مک براید را “خداوند خوب پرنده” مجموعه برای اولین بار در اوت. 9 در آن Diggs فسادهای افسانه ای طرفدار الغای برده داری Frederick Douglass. این تعداد را شامل نمی شود دیزنی+ به تازگی اعلام کرد در ماه ژوئیه والاتر از آن فیلم برداری نسخه از “همیلتون” برادوی پدیده ای که راه اندازی Diggs از مرحله به صفحه نمایش در کنار موسیقی را خالق Lin-مانوئل میراندا.

کافی است بگویم این است که عملکرد خوبی به بازی Andre لیتون رهبر منکوب طبقه در پست آخرالزمانی قطار که “Snowpiercer” نامگذاری شده است.

سپس دوباره هر دو داگلاس و توماس جفرسون که Diggs بازی در “همیلتون” طرفه با نهایی پیروز در جنگ. آیا لیتون موفق در هدف خود را برای آزادی همکار خود را دم-از-این-قطار ساکنان است و در عین حال آشکار شود و ممکن است شناخته می شود در پایان فصل اول از “Snowpiercer.” خوشبختانه TNT در حال حاضر برداشت درام برای یک ثانیه اجرا شود.

تبلیغات:

در زیر مصاحبه ای است که به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد درخواست تجدید نظر از dystopian سند چشم انداز در پر بار مانند این معنی که “Snowpiercer” بررسی شکاف طبقاتی و پیدا کردن دقیقا چه نزدیک بازیگران بسته بندی شده بودند به کسانی که تاریک شلوغ دم-end اتومبیل.

“Snowpiercer” چنین فرض عجیب و غریب در قلمرو تمام این dystopian سند چشم انداز از آینده چگونه است رفتن به. قرار دادن یک پایان-جهان داستان در داخل محصور ساختار است که می رود هرگز در هر نقطه اما در یک مسیر منحصر به فرد است و من به تصور کنید که ممکن بوده است به چالش کشیدن به گسترش بر داستان اصلی آن را به عنوان سری امتداد.

نه ما فقط . . . در یک قطار. منظورم به عنوان بازیگران دریافت بزرگ خوش شانس از کار کردن با یک گروه هنر است که شگفت انگیز است. مجموعه طراحی دیوانه است. بنابراین من نشان می دهد تا به کار و من فقط از روی قطار در تمام طول روز. و آن را احساس می کند مانند اینکه در یک واقعی ، مثل من کمی حرکت بیمار در پایان روز. آنها سنگ همه جا و آن را تیره و آن را تنگ و بنابراین شما لازم نیست که به تصور بسیار زیاد است. آن را مانند انجام یک بازی که در آن شما باید تصور کنید که همه چیز. شما فقط باید به تظاهر دوربین وجود ندارد.

تبلیغات:

آیا شما تا به حال تجربه هراس از مکانهای بسته و در داخل آن مجموعه? من صحبت کردم به بازیگرانی که آماده اند برای نقش های مختلف در دوره قطعه است که محل آنها را در موقعیت به عنوان بخشی از نقش خود را. برای مثال یک فرد یهودی در هولوکاست که در آن آنها قرار داده شده در داخل یک گاو و ماشین چپ شد با حس حاد ترس از فضاهای بسته. این بود که چیزی که در این نوع آشکار در همه با شما ؟

آنچه من اطلاع دارم مثل این است که چقدر سخت است که واقعا زندگی می کنند که در راه است. در دم از قطار که به خصوص تنگ حتی با قطار استانداردهای چرا که بسیاری از بدن در آن وجود دارد. خیلی بیشتر از حتی هراس از مکانهای بسته بود و احساس عدم امکان حفظ حریم خصوصی. حتی فقط به عنوان بازیگران بین طول می کشد تلاش به مانند زمزمه جوک به هر یک از دیگر و یا هر آنچه که همه همه چیز را می شنود. به طوری که بود و جالب و به نوعی ناخواسته کمی مانند اقدام اطلاعاتی که من از تنها بودن در این مجموعه. حریم خصوصی وجود ندارد در اینجا.

تبلیغات:

من می خواهم تصور کنید اگر من در این وضعیت من باید خیلی بیشتر از فیزیکی و همدلی برای افرادی که واقعا در آن شرایط در نقاط مختلف در تاریخچه – آن است که آیا انسان که می گویند بسته بندی شده در کشتی برده و یا هر وحشتناک وضعیت شبیه به آن است.

منظورم این است که من بسیار همدلانه نسبت به آنها قبل از اما بله ، و از آن جالب بود: درست بعد از ما به پایان رسید تیراندازی ما اول فصل من رفتم این بازی “نویز سفید” است که در آن شخصیت می پرسد بهترین دوست خود را برای خرید او به عنوان یک برده – او مرد سفید بهترین دوست کسی است که داوطلبانه به بردگی خود را. و جالب بود داشتن احساس خیلی از آن عدم آژانس بیش از بدن خود را که اطلاع رسانی انتخاب من بود در آن بازی کند. واقعا جالب بود.

چگونه است ؟

تبلیغات:

من فقط فکر می کنم دوباره وجود دارد کمتر به سمت چپ تخیل من فکر می کنم از این امر قبل از آن بوده است. چیزی در مورد اینکه در دم به ویژه کسانی که در زمان نشان می دهد که در آن نه تنها که شما هیچ منابع و یا هیچ فضای آن را نیز که در هر نقطه کسی می تواند در آمده و فقط چنگ زدن به شما و شما خواهد بود و در حقوق خود را به انجام این کار است. و برای همه زندگی در این وضعیت تلاش برای ایجاد حس از خود با آژانس که در واقع کسی می تواند تصمیم به کشتن شما و وجود خواهد داشت بدون عواقب آن است. [آن را] مثل این است که در امریکا است.

وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که در حال اجرا از طریق ذهن من بود که من از تماشای اولین قسمت. یکی است که باید آن بوده ام جالب بود در مرکز این حالت فیلمبرداری این در حالی است که جهان در چنین مشکل است. آب و هوا در حال تخریب در چنین یک رای. من نمی دانم اگر شما در تولید در حالی که آتش سوزی شد واقعا خشمگین در اینجا [در کالیفرنیا] اما آنها نیز پاره از طریق استرالیا. بودند کسانی که فجایع تا کنون مورد بحث در این مجموعه ؟

در همه زمان ها. منظورم این بود چه جالب در مورد نشان می دهد که آن را مانند نوعی از چیدن از آن بالقوه پایان بازی از یک انتخاب است که به نظر می رسد نسبتا معقول را در حال حاضر. هنگامی که ما صحبت در مورد فیلم به عنوان مرتب کردن بر اساس خارق العاده غرور به نظر نمی رسد که از راه های دیگر. در حالی که ما تیراندازی شد یک مقاله نیویورک تایمز آمد در مورد بالقوه و برنامه ریزی برای کمک به کم کردن سرعت تغییر آب و هوا توسط تیراندازی موشک به هوا. من نمی دانم به اندازه کافی در علم شخصا به دانستن اینکه آیا یا نه آن را یک ایده بد اما من کار بر روی نشان می دهد که تصور که با رفتن به طرز وحشیانه ای اشتباه است.

تبلیغات:

هنگامی که ما برای اولین بار شروع به تیراندازی در ونکوور این بدترین سال از آتش سوزی جنگل ها آنها می خواهم تا به حال. و پس از آن وجود دارد فقط در تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با این مفهوم که علم نشان می دهد که اکثر معیارهای آن را در حال حاضر خیلی دیر است. واقعا وجود دارد نه راهی برای بازگشت نیست و بدون هر کشور در جهان بلافاصله خرید در برای برخی از عمده طرح که به نظر می رسد دشوار است برای به انجام رساندن. ما قصد داریم به دور از این. ما می تواند امیدوارم هنوز هم آهسته آن را پایین. اما آره, دانستن است که ما شناخته شده در این مورد برای مدت طولانی در جامعه علمی و مثل خیلی عمدا فقط لگد پایین خط از نظر سیاست ترسانده است.

شده اند وجود دارد بسیاری از تصاویر از dystopias به تازگی. البته همیشه وجود دارد چند که باقی می ماند و امیدوار کننده در مورد آینده به خصوص در “پیشتازان فضا” جهان همیشه بوده است بسیار امیدوار کننده در مورد آینده است. اما بسیاری از های اخیر و سریال در مورد آینده بسیار بدبین. و من تعجب می کنم آنچه شما فکر می کنم درخواست تجدید نظر از تماشای این داستان است که به خصوص در حال حاضر که به نظر می رسد بسیار خبر بد در جهان اطراف ما. چرا شما فکر می کنید مردم ممکن است کشیده می شود به نشان می دهد مانند “Snowpiercer”?

شاید ما دوست داریم به برخی از ترس های ما اعتبار کمی, اما پس از آن نیز وجود دارد مانند یک عنصر بقا به آنها. شما می دانید که موضوع مشترک تمام این dystopian نشان می دهد این است که مردم باید آن را از طریق شرایط هستند که راه را شدیدتر از هر یک از ما در برخورد با حق در حال حاضر — حداقل نسبت به جهان برای اولین بار افرادی که می توانید به اشتراک کابل و Netflix بکشد. مردم همیشه پیدا کردن یک راه برای زنده ماندن. به طوری که در یک معنا امیدوار است درست است ؟ از دیدن چیزی که بدتر از وضعیت خود و تماشای مردم مرتب کردن بر اساس شکل یک راه برای زنده ماندن آن است و امیدوارم که مردم هنوز هم خنده و گریه در عشق و از عشق سقوط و همه آن چیزهایی است که هنوز هم ما مردم آنها هنوز هم اتفاق می افتد در این صورت فاجعه است. من فکر می کنم چیزی آرامش وجود دارد که در مورد. شاید این باعث می شود ما کمتر احساس بد در مورد که در آن ما هستند.

بین این و “خداوند خوب پرنده” شما در یک زن و شوهر را نشان می دهد محور پس از امتحانات اجتماعی شکستگی. در “Snowpiercer” بخش اصلی است که در طول کلاس و خطوط. در “خوب خداوند پرنده” مسائل وجود دارد و از نژاد و طبقه و بسیار روشن داستان تشخص و آنچه در آن به معنی دیده می شود به عنوان یکی از شرکت کنندگان در امریکا است. چه شد برخی از چیزهایی که شما یافت می شود جالب ترین در این سری از نظر راه هر فسادهای اجتماعی این بخش است ؟

تبلیغات:

شما می دانید راه اندازی این داستان از رمان گرافیکی و سپس این فیلم چنین مفید تمثیل به نگاه در کلاس به عنوان این خطی چیزی. درست است ؟ ما در واقع در یک خط که ما از کلاس اول تا جلو و طبقه کارگر و همانطور که ما بیشتر و بیشتر با کلاس برده مرتب کردن بر اساس از در عقب. که یک چیز جالب در نگاه به کلاس.

در ساختار فیلم آن را به اصل یک دزدی. شما می توانید تنها در یک جهت. چیز زیادی در مورد این نشان می دهد که آن را اجازه می دهد تا اتاق را برای پیچیدگی آن است. که در آن ما نه تنها به صرف زمان در یک کلاس و یا کلاس های دیگر. ما نه تنها به تماشای دسیسه چگونه یک فرد یا یک شخصیت حرکت می کند از طریق کلاس های مختلف. ما در حال گرفتن به نوعی از تماشای همه از تصمیم گیری است که در حال ساخته شده توسط مردم در کلاس های مختلف است که باید با بقا و هر چیز دیگری و سپس عواقب ناشی از آنها.

من از هنر است که اجازه می دهد تا برای یک موضوع پیچیده تر از شما می تواند در یک قسمت. و یا حتی یک داستان کامل است که اجازه می دهد تا افرادی که به طور معمول خواهد بود قهرمانان به تصمیم گیری است که آنها در نهایت پشیمانی و که آنها ممکن است هرگز بازخرید از, و اجازه می دهد تا افرادی که به طور معمول خواهد بود خائنانی به تصمیم گیری پیچیده نیز که پاک کردن چگونه از آن آسان است به رنگ کسی را به عنوان یک ساختمان است. ما تمایل به نوبه خود مردم که ما اصلا ارتباط برقرار کردن با هر روز به قهرمانان و خائنانی درست است ؟ ما که با سیاستمداران ما در همه زمان ها به عنوان مورد آنها فکر می کنم.

و یکی از دلایل آن را آسان به انجام است که در هر دو جهت است زیرا شما هرگز ماشینی که هر یک از کسانی که تصمیم گیری ساخته شده است. بنابراین من درک نشان می دهد که سیاسی هستند و اجازه می دهد که ما به عنوان تنها نیاز عاطفی پاسخ به یک انتخاب به نوع درک کنند که چرا آنها را که انتخاب شده است. حتی اگر در نهایت ما کاملا مخالف با آن – و یا کاملا موافقم و آنها هنوز هم احساس می کنم مثل یک قهرمان به ما. مانند این که چرا این بخش مهم است. و این چیزی است که من فکر می کنم هنر است به خصوص خوب است. اما گاهی اوقات می شود صرفنظر زیادی است. ما در واقع خیلی خوب در بررسی که چرا بدون قضاوت ارزش به آن متصل است.

تبلیغات:

“Snowpiercer” پخش یکشنبه 9 p. m. on TNT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>