“این یک کافی به متهم افراد ما باید به متهم سیستم”: نویسنده وس مور در نژادپرستی

هفته بعد از تظاهرات جهانی یک کشور تقسیم شده و میلیون ها خسارت همه افسران درگیر در پلیس قتل جورج فلوید در حال حاضر متهم شده است. این فقط یک پیروزی کوچک, اگر چه, و یک راه طولانی از عدالت واقعی.

در ماه گذشته امریکا در نهایت از خواب بیدار شده به این بی عدالتی است که جوامع سیاه شده اند اعتراض برای سال دهه قرن. در حالی که مردم سفید سعی کنید برای قرار دادن ذهن خود را در اطراف آنچه نژادپرستی واقع است و چگونه آن را نه فقط پلیس که مسئول این مرگ و میر و بی عدالتی – اما کل سیستم – این کمک می کند تا به بررسی زمینه دیگر پلیس زخمی شد.

تبلیغات:

آن بوده است که پنج سال پس از آمریکا درگذشت به عنوان یک نتیجه از صدمات دریافت کرد در حالی که در بازداشت پلیس. و مانند فلوید خاکستری مرگ موجب یک سری از تظاهرات غارت و مردمی حرکات دست آورد که هر دو ملی و بین المللی مورد توجه است. مجموع این خشونت آمیز و غیر خشونت آمیز فعالیت برای همیشه در شناخته شده به عنوان بالتیمور قیام. پلیس که به کشته شدن خاکستری متهم شدند درست مثل فلوید شدند; اما همه آنها برنده یا تا به حال خود را در دادگاه رد کرد. آنها را دریافت و پرداخت و همه در حال حاضر شاغل در بالتیمور اداره پلیس.

از آن پس بالتیمور همچنان ادامه دارد و به مشکلات — رفتن ویروسی برای همه به دلایل نادرست از جمله یک شماره ثبت از قتل گروه گسترده پلیس, فساد, پنج پلیس جدید کمیسیون در کمتر از پنج سال “سالم هالی” کودکان کتاب رسوایی با شهردار سابق Catharine Pugh که مشبک او بیش از یک و نیم میلیون دلار بود اما پس از روی لئامت دادن در زندان فدرال – فقط به نام چند ترک بسیاری از مردم میپرسند: “چه با بالتیمور?”

تبلیغات:

وس مور, Rhodes Scholars, پرفروشترین نویسنده و مدیر عامل شرکت رابین هود – یکی از بزرگترین ضد فقر سازمان های غیر انتفاعی در کشور – تلاش برای رسیدن به ریشه این مسائل در کتاب جدید خود “پنج روز: آتشین حساب از یک شهر آمریکایی.” مور تا به حال یک صندلی ردیف جلو به همه این فساد به عنوان یک Baltimorean. به جای ارائه یک نقد از خود لنز مور تصمیم گرفت به دنبال یک سری از ساکنان بالتیمور از اقشار مختلف جامعه به عنوان آنها آگاه شد از قیام — که در آن, آنها, آنچه, آنها, انجام, چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد آنها را و آنچه را پاسخ بودند.

شما می توانید به تماشای من “سالن ایران” قسمت با وس مور در اینجا و یا خواندن یک Q&A از مکالمه ما در زیر به شنیدن بیشتر در مورد آنچه که این شهر نیاز به درمان, به همین دلیل تغییر شکست خورده سیستم های trumps جایگزینی رهبری و نقش او و رابین هود بازی در از بین بردن فقر است. زیر گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبلیغات:

COVID-19 تا به حال تاثیر گسترده ای بر روی افزایش بیکاری. فقر است که خود مسئله بزرگ در رابین هود. چه خبر است ؟

هنگامی که مردم بحث در مورد چه تاثیری بر چه درصد از نمونه کارها, هر چه بوده است نهفته COVID پاسخ در واقع برای من بسیار آسان است. این همه از آن است. این چیزی که تا به حال یک فاجعه تاثیر در جامعه ما است. آن را فقط به پیامدهای بهداشتی این واقعیت است که این چیزی است حمله سیاه و قهوه ای و مردمی در دو نرخ در شرایط واقعی انتقال, اما همچنین نرخ مرگ و میر. اما آن پیامدهای اقتصادی.

تبلیغات:

آن واقع شده است واقعا مهم لحظه ای که من حتی فکر می کنم در مورد نقش رابین هود و هر سازمانی که در فقر و مبارزه با فضا واقعا نقش در این دلیل ما باید قادر به برخورد آن با سطح واقعی فروتنی. ما را تماشا کرده ام 11 سال از بازار کار دور در 11 هفته با توجه به این چیز. یازده هفته فقط زدم آن را. ما تماشا می کنیم این واقعیت است که 23 درصد از تمام کارهایی که از دست داده اند با توجه به COVID-19 بودند افرادی که در حال حاضر در فقر زندگی می کنند. فکر می کنم در مورد آن: 23 درصد از افرادی که شغل خود را از دست دلیل COVID-19 بودند در فقر زندگی می کنند قبل از COVID-19 یعنی این کار ضعیف است. این ها کسانی هستند که مشغول به کار بودند شغل در بسیاری از موارد و مشاغل متعدد و هنوز هم زندگی می کنند زیر خط فقر. کل این ایده و این روایت زمانی که شما می شنوید که مردم بحث در مورد: “آنها باید فقط یک کار.” چگونه در مورد اکثر آنها تا به حال شغل و فقط نمی گرفتن پرداخت به اندازه کافی هنوز هم زیر خط فقر زندگی می?

رابین هود و ما یکی از بزرگترین سازمان ها در فقر و مبارزه با فضا در کشور است. زمانی که شما صحبت کردن در مورد چه بوده است تاثیر COVID ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این و به خصوص در سرعت است که این چیزی است که رفتن به در جوامع ما. در حالی که انسان دوستی است که به واقعا مهم نقش ما سازمان های اجتماعی در حال رفتن به یک واقعا نقش مهمی بازی. حقیقت این است که آنها در حال رفتن به میلیون دلار راه حل های به هزار میلیارد دلار از مشکلات است. ما هزار میلیارد دلار از مشکلات است.

چه زمان برای این همه تا زمانی که ما چنین رهبری ضعیف در بالای صفحه. ما باید یک رئیس جمهور که این چیزها را به عنوان یک شوخی است.

تبلیغات:

ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی که در آن خطر در مورد COVID است که این حمله آسیب پذیر. هنگامی که مردم می گویند “COVID اثرات همه” درست است. اما نه تأثیر هر کس به تناسب. این چیزی که حملات آسیب پذیر. این حملات مردم با شرایط موجود. این حملات کودکان که در حال رشد هستند تا با آسم است. که اگر شما نگاه در غرب بالتیمور تقریبا نیمی از کودکان مبتلا به آسم است. این حملات افرادی که بیماری قلبی است. این حملات افرادی که مبتلا به دیابت است. این خطر است. که خطر واقعی هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد COVID-19. دو سوم از تمام کارهایی که از دست داده اند باید مردم شده ایم که در صنایع خدمات — رستوران هتل که نوع از چیزی. که ساخت آن شغل ؟ که ما. بسیاری از این مشاغل با دستمزد کم شغل مشاغل. این می تواند سخت ترین برای افرادی که قادر به بازیابی از. این بی عدالتی اقتصادی. ما باید قادر به صداقت در مورد این واقعیت است که ما نه فقط در برخورد با این قطعات منحصر به فرد است که ما نیاز به صندوق در سازمان است که ما نیاز به این ساختار است که ما باید قادر به upend. این سیستم که ما باید قادر به دوباره اختراع و تولید مثل است.

با که و تصدیق کرد که بسیاری از این سیستم دچار مشکل شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد defunding پلیس و تلاش برای reallocate برخی از این وجوه را به مکان های که خواهد شد بیشتر مفید برای جوامع از رنگ. جایی که شما ایستاده است.

جالب است چرا که من می خواهم مردم به درک . . . دلیل که چرا این مکالمات حتی اتفاق می افتد. نگاهی به بودجه شهر بالتیمور به تنهایی. اگر شما نگاهی به بهداشت و سلامتی بودجه برای شهر بالتیمور آن را با ماوس در اطراف, چه, $42 میلیون. بودجه برای اداره پلیس است, چه, $509 میلیون ؟ من فقط می خواهم مردم را در زمینه آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. ما در حال صحبت کردن در مورد یک واقعیت متمایز که در آن اگر شما در بودجه چه بودجه اساسا آنها هستید اخلاقی اسناد و مدارک. آنها اسناد و مدارک از شما به من گفتن آنچه برای شما مهم است. آنچه که مهم به شما. شما چه وقت و چه بعد از آن شما به نوبه خود در اطراف و صندوق ؟

تبلیغات:

ما می توانید آن را هر دو با بودجه شهرداری و ما می توانید آن را با بودجه شخصی. D اگر شما به من نشان بده آنچه که شما صرف پول خود را در هر ماه من می توانم به شما بگویم آنچه که احتمالا برای شما مهم است. همان چیزی که با من است. اگر من به شما نشان می دهد آنچه که من صرف پول شما احتمالا احساس “خوب X مهم است که به وس. Y مهم است که به وس. Z است که احتمالا مهم نیست به وس” از آنجا که من نمی صرف پول زیادی در آن است. شما می توانید یک حس فقط به سادگی به دنبال در بودجه. واقعیت این است که ما در حال گرفتن یک نشانه بسیار روشن در مورد آنچه مهم است و آنچه مهم نیست که ما در بودجه. راه آن را به ما پول و پول که صرف از طرف ما.

من در واقع صحبت کردن با مردمی از پوند رهبران یک مبارزه است. ما با داشتن یک گفتگو که در آن من بود “من بسیار هم تراز با آنچه شما می گویید.” آن را مانند “من نمی خواهم به لغو نیروی چرا که من فکر می کنم وجود دارد یک ضرورت برای داشتن آن است.” اما من فکر می کنم که ما با قرار دادن بیش از حد وزن و بیش از حد فشار و ما گسترش این تعریف از پلیس در راه است که فوق العاده خطرناک برای جوامع است ؟ کاملا. من فکر می کنم این بیش از حد نظامی که ما برای پلیس مفید است یا مفید یا هزینه موثر است ؟ مطلقا نه.

من می خواهم به مطمئن شوید که ما یک نیروی است که متعهد به انجام کارهایی مانند لغو خشونت پلیس و لغو دهها و لغو تمام جنبه های دیگر است که آن را برای تلفن های موبایل ما در حال انجام در حال حاضر بدون دست کشیدن حکم و تمام این نوع از مسائل است که هرگز نباید در محل بوده است در وهله اول. که در واقع به معنی گرفتن یک نگاه داخلی در کل سیستم. قادر به واقعا انجام یک خود واقعی حسابرسی از چه جنبه هایی از سیستم شما در واقع نیاز دارید و باید در جای خود وقتی که می آید به ایجاد یک مکانیزم درست است که دهید و ترویج ایمنی و امنیت و جوامع می کند و آن را حتی بر اساس? از آنجا که ما لازم نیست که در حال حاضر.

آره من فکر می کنم مردم defunding مخلوط با كسيكه. من خوشحالم که شما آن را شکست پایین مانند آن. جورج فلوید cracked مسابقه جنگ باز است. ما بسیار اتفاق می افتد در کشور ما در حال حاضر در سراسر کشور تظاهرات جهانی خواستار کمک کند. آیا به نظر شما چیزی مثبت از این ؟ آیا شما فکر می کنم جهان است که در نهایت رفتن به آن را دریافت و یا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد و مردم به بازگشت به کار و همه از کسب و کار شروع به باز کردن و مردم شروع به داشتن احزاب کوکتل و روز خود را و خود را در میکسر است که همه چیز را برای رفتن به عقب بودن است ؟

تبلیغات:

گوش دادن امیدوارم که چشمه ابدی است. من امیدوارم و دعا می کنم. من واقعا فکر می کنم ما در واقع دیده می شود برخی حرکات در جهت درست است. یک چیزی که من متوجه شده ام این است که چیزهایی که شما شده است گفت: و من شده است گفت: برای سال. این نه اغراق. این اختلاف نیست اغراق. ما در حال ساخت چیزهای. آنها واقعی است. صدای آژیر پلیس برای تلفن های موبایل متفاوت است. زمین متفاوت است با توجه به آنچه در جامعه شما در. یکی از چیزهایی که من دیده ام این است که در واقع وجود دارد یک سطح نسبی از positiveness است که ما دیده ایم نه فقط در جامعه ما بلکه جهان در بزرگ. آنها آن را دریافت کنید. ما نه نیاز به توجیه که استدلال دیگر در یک راه مهم.

چیزی که من می خواهم مردم به درک, اگر چه, و من فکر می کنم ما باید بسیار پرخاشگر است و اگر ما فقط فکر می کنم که ممنوعیت چوک دارای نقطه است, پس از آن ما در حال از دست رفته نقطه. تقاضا برای عدالت این است که آن را در مورد عدالت برای جورج فلوید و ما باید عدالت برای قتل او آن است که در مورد عدالت در پلیس خواستار پاسخگویی بلکه آن را عدالت اقتصادی.

راست بالا.

سلامت آن عدالت است. این عدالت زیست محیطی. این مسکن عدالت است. این عدالت آموزشی. ما می خواهیم عدالت است. ما می خواهیم عدالت در تمام اشکال. من امیدوار هستم. من امیدوار هستم که ما می توانیم یک متحد گفتگو در مورد عدالت از هر تعریف از کلمه عدالت است. یک غذای آماده از آقای فلوید, غذای آماده از قتل او است که من می خواهم عدالت به خدمت گرفته شود. عدالت بدان معنی نیست فقط برای افراد است. به این معنی چگونه ما ایجاد یک سیستم است که در واقع ایجاد مسیر و فرصت برای افرادی که رک و پوست کنده جهان در حال حاضر بیداری به این واقعیت است که وجود این سطح از بی عدالتی وجود دارد که برای بسیاری از مردم است ؟

تبلیغات:

اجازه دهید بحث در مورد کتاب جدید خود “پنج روز: این حساب از یک شهر آمریکایی.” آن بوده است که پنج سال پس از مرگ فردی گری که فوت کرد به عنوان یک نتیجه از صدمات دریافت کرد در حالی که در بازداشت پلیس. پس از مرگ خاکستری بالتیمور همچنان ادامه دارد به ویروسی برای تعدادی از چیزهای دیوانه. تفنگ ردیابی نیروی کار بود که یک گروه سرکش پلیس که سرقت از شهروندان و فروش مواد مخدر.

در روز روشن.

ما شهردار کاترین Pugh گرفتار شد تا در یک کتاب کودکان رسوایی که مشبک او بیش از نیم میلیون دلار است. رئیس جمهور تهمت آمد شهر ما خواستار آن موش آلوده و حمله به اواخر سال الیاس Cummings. شما راه رفتن ما حق را به این جهان در خود کتاب. به ما یک تصویر کلی از برخی از چیزهایی که به ذهن خود را در حالی که شما در نوشتن شد.

اول من می خواهم بگویم که چقدر من از شما و صدای شما را در سراسر—نه فقط همه چیز را که اتفاق می افتد, پنج سال پیش, اما همچنین مطمئن شوید که مردم را فراموش نکنید. این شگفت انگیز است. ما در حال تماشای این فرایند در حال حاضر در حال وقوع و در حال حاضر آن را احساس می کند مانند جامعه اقدام مانند این است که با نام تجاری جدید. آن را با نام تجاری جدید. من در حال حاضر گوش مردم گاهی می گویند که آن را مانند “وای زمان این کتاب واقعا شگفت انگیز است.” بخشی از این وحشت است که نام یک زمان هنگامی که این نیست مناسب است.

دقیقا.

یکی از چیزهایی که در واقع باعث شده من قادر به خواهید بگویید این بود که خود من همدستی در تمام این. من رفتم به فردی تشییع جنازه و من به یاد داشته باشید نگاه کردن به اطراف. اول از همه, آن را یکی از تنها تشییع جنازه من همیشه در زندگی من از, من در تشییع جنازه کسی که من هرگز نمی دانستند. دلیل آن بیشتر بود . . . من احساس مانند یک عینک. همه وجود دارد. همه نشان داد. آنچه وجود دارد 2,500 مردم شما می دانید.

آره بسته بندی شده بود. من در آن وجود دارد و آن را بسته بندی شده بود.

آن را بسته بندی شده بود. من نشسته وجود دارد و در واقع من حتی نمی خواهید به راه رفتن برای رفتن به تابوت چون من احساس می کنم به دست آورده است. من احساس می کردم که بخشی از مشکل است. شما نشستن وجود دارد و شما به دنبال در اطراف اتاق و شما تعجب کنید که چگونه بسیاری از این افراد در واقع مایل به انجام آنچه در آن در واقع رفتن به مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد کنه ؟ این واقعیت است که زمانی که ما به دنبال ما دیدن بنر است که می گوید: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” آیا مردم درک ذاتی تناقض از این همه ؟ که ما در حال نشستن وجود دارد با یک تابوت با “Black Lives Matter” بودن برفلد تا پشت آن است ؟

آنچه من پس از آن می خواستم به انجام کاوش در این دوره از زمان که دوره پنج روز شروع کردن با شنبه و در پایان با توصیه و واقعا آن را روز به روز. نگاهی آن را از طریق چشم از این هشت نفر مختلف که همه می آیند از اقشار مختلف دیدگاه های مختلف به دلایل مختلف که چرا آنها وجود دارد چیزهای مختلف است که آنها را به این کار قادر خواهید بود به واقعا درخواست برخی از سوالات سخت در مورد آنچه که ما در سطح همدستی? ما اجتماعی در سطح همدستی این است که این چیزهایی که به خاطر اتفاق می افتد اما مردم همچنان به مانند آن را با نام تجاری جدید ؟

شما جواب بزرگترین سوال در کتاب: چرا این شهر ؟ چرا این واکنش در حال حاضر ؟ به من پاسخ شما را در اولین بار زن و شوهر از صفحات هنگامی که شما فقط شکستن جدول زمانی از فردی زندگی است. وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در بالتیمور و همه آنها لازم نیست که به همان سرنوشت فردی اما در همان زمان ما باید مسموميت با سرب فقیر مدارس unequipped معلمان که واقعا نمی دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به یک دانش آموز مانند فردی و یا تشخیص خود و یا استعداد او است. هنگامی که مردم که backstory می شود آن را بسیار آسان را فراموش کرده ام در مورد آنها.

من به شما گفتن, D و فریاد کریس جکسون که ویرایشگر من برای این کتاب که در واقع نبود در در ابتدا وجود دارد. من فقط رفت و حق به داستان. کریس را به عقب رانده و با خودم گفتم: “چیزی گم شده است. شما رو به زمین خواننده در آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد.” ما برای رفتن به جلو و عقب در مورد چه چیزی است. سپس او مانند “چگونه در مورد شما فقط ذخیره کردن یک جدول زمانی از زندگی خود را؟”

برای افرادی که نمی دانند و یا فراموش کرده اید به ما بگویید در مورد آمریکا.

شما را به یک نکته مهم هم چون مردم فکر می کنم که “وجود فردی” اما ما باید به یاد داشته باشید فقط در 24 ماه قبل از وجود دارد Chris Brown, و وجود دارد, Anthony Anderson, و وجود دارد, Tyrone غرب است. شما را دیدم که چگونه فردی خاکستری نبود آنومالی. Freddie Gray ادامه هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق می افتد در بالتیمور. برای جدول زمانی فردی در زندگی فردی متولد شد و زودرس و کم وزن او و خواهر دوقلوی او Fredericka. آنها نیز هر دو متولد معتاد به هروئین. مادر خود را به مبارزه با اعتیاد برای بسیاری از زندگی خود را. او هرگز آن را به بالا و زندگی در فقر تمام زندگی خود را. او به هنگام تولد به فردی و Fredericka. آنها در بیمارستان برای چند ماه فقط تا زمانی که نوزادان قادر به دست آوردن وزن به اندازه کافی که آنها در واقع می تواند پس از ترک بیمارستان.

زمانی که آنها را ترک بیمارستان حرکت آنها را به یک پروژه مسکن بیش از, در شمال کری خیابان در غرب بالتیمور. که در خانه همراه با بیش از 400 خانه های دیگر در سال 2009 نام در طرح دعوی در دادگاه مدنی به دلیل بومی سطح سرب که در داخل آن خانه. CDC نشان می دهد که شش میکروب سرب در هر دسي ليتر خون به اندازه کافی به یک فرد آسیب شناختی برای بقیه عمر خود را. شش. فردی به حال 36. این بود که یک کسی که مبتلا به درد شدید آسیب شناختی برای بسیاری از زندگی خود را. همانطور که شما اشاره او قرار داده شده بود در آموزش و پرورش ویژه دوره ها و ترم خود را در سراسر کل کار دانشگاهی به دلیل مسمومیت با سرب. آخرین بار که شهر بالتیمور سیستم مدارس دولتی به حال خود ثبت حضور و غیاب بود که او در کلاس 10 و او 19 ساله است.

او می خواهم به تماشای خود نابرادری کشته فقط یک سال و نیم قبل از او درگذشت. این بود کسی که زمانی که شما در نگاه فردی زندگی او متولد شد و کم وزن معتاد به هروئین سرب مسموم شدند. در آن زمان در زندگی خود او 2 سال است. چه شات آیا فردی داشته باشد ؟ چه فرصت ؟ هنگامی که مردم می گویند “مردم باید فقط کار سخت تر” چقدر سخت خواهد فردی تا به حال به کار کرده اند به منظور حتی یک شات?

شما باید در این پنج روز در این زمینه. شما باید برای درک آنچه اتفاق افتاده است در بالتیمور در زمینه این واقعیت است که ما هنوز حتی به بچه های ما یک فرصت است. هنگامی که او نهایی که تعامل با این شش افسران واقعیت این است که فردی می تواند مرگ صد بار قبل از آن. ما به مردم گفت: “فردی بود که یک قاتل.” آنچه شما در مورد صحبت کردن ؟ این مهم را به زمین مردم دقیقا این پویا به عنوان ما با داشتن این گفتگو هم در مورد زندگی خود را, اما پس از آن هر دو در مورد همه چیز در اطراف مرگ او و همچنین پس در کل شهرستان.

آره قبل از اینکه شما پرش وجود دارد و این فرد یک قاتل بحث در مورد شکست در جنگ با مواد مخدر و چگونه او در 18 دستگیری تقریبا منجر به محکومیت. این است که جنگ با مواد مخدر. این است که ما چگونه پد که به خودمان نگاه مانند ما سخت در جرم و جنایت که در واقع ما یک سیستم است که فقط خرابه های زندگی بیش از بیش و بیش از دوباره. . . . من آن را احساس کنید. من می دانم که من و برادر پسر عموی من خودم هر یک از ما می تواند در این وضعیت شده است . . . ما انداخته شده در پشت ون بود که چگونه فردی پرتاب شد در سر ، بسیاری از مردم نمی دانند که او درگذشت — آن غواصی کم عمق حادثه. زمانی که او به ون پرتاب که او چگونه پایدار آسیب. من به دنبال در آن و من عصبانی هستم.

اما در همان زمان شما را از افراد مختلف که ممکن است در این وضعیت نگاه متفاوت است. کسی که زندگی در حومه شهر یک کسی که یک افسر پلیس یک فرد که فقط اتفاق افتاده بود حلق آویز کردن و زندگی خود را برای همیشه لطفا برای تبدیل چه اتفاقی افتاد بعد از فردی درگذشت. شما انجام یک کار بزرگ در معرفی ما به این آرایه از مردم که همه در آن از زاویه های مختلف. چگونه شما را انتخاب کنید کسانی که مردم ؟

راستش D که یکی از پیچیده تر از چیزی چون همانطور که می دانید بالتیمور شهر از شخصیت های. شما می دانید منظورم چیست ؟

آره.

شما می توانید در همه جا و پیدا کردن افرادی که می را پر کنید. اما آن واقعا پایین آمد به چگونه من که قرار بود برای انتخاب هشت که در برخی از راه های محصور جنبه های مختلف جامعه ؟ روند حذف شد در واقع یکی از سخت ترین چیز در مورد آن. ما در نهایت فرود بر قادر بودن به داستان افرادی مانند Tawanda جونز یک زن است که در اعتراض به مرگ برادرش [تایرون غرب] در بازداشت پلیس است و در حال حاضر راهپیمایی سمت راست در کنار خاکستری و با افتخار از این واقعیت است که تظاهرات ایستاده. اما در همان زمان این احساسات “که در آن این بود که برادرم کشته شد؟” هر جمعه او تظاهرات و هنوز هم به این روز است.

غرب چهارشنبه. هر چهارشنبه.

او را متوقف کند. این شگفت انگیز است. قادر به اضافه کردن در یک داستان در واقع مانند یک مارک Partee عمده در بالتیمور نیروی پلیس است که می آید از غرب بالتیمور. من هرگز فراموش نکنید که این گفتگو زمانی که او گفت: “من فکر نمی کنم که هر یک از افسران همکار هیچ یک از آنها از خواب بیدار شدم صبح که با قتل را در ذهن خود.” او گفت: “اما من می دانم برای بچه ها در غرب بالتیمور چرا آنها من را باور نداری.” من هرگز فراموش نخواهم کرد زمانی که او گفت که.

که قدرتمند حاضر است.

دریافت دیدگاه گرگ ساقی سابق بسکتبال ستاره در بالتیمور که فرار از مرگ در بسیاری از مناسبت های مختلف و در حال حاضر می شود یک بورس تحصیلی به کالج و در حال رفتن به بازی بسکتبال در کالج تنها برای پیدا کردن چرا که از یک ظرف غذا تا در شهر بالتیمور سیستم انتقال نمرات که او از دست می دهد دانش خود را. در حال حاضر او مانند “من فکر کردم من تا به حال یک مسیر است. من فکر کردم من تا به حال چیزی که من در مورد نیاز به خارج.” من نمی خواهم به آن را به خوانندگان, اما من می دانم که شما به یاد داشته باشید داوسون خانواده و ارتباط خود را به داوسون ، این اتفاق افتاد در بالتیمور. آن را مانند در اینجا یک مرد که به انجام همه چیز را درست و به هیچ گسل از خود را دارد چرا که از یک سیستم قطعی از دست می دهد دانش خود را. در حال حاضر او بیرون می آید و او می رود از ستاره بسکتبال برای تظاهرات. او در اعتراض به بیش از فقط فردی را پردازش کل سیستم که ایجاد شده است.

جان آنجلوس پسر صاحب Baltimore Orioles که داشتن به یکی از تصمیم گیری نهایی در مورد آنها انجام یک بازی با طرفداران ؟ او می گوید:, “بله, چون من می خواهم جهان را به آن را ببینید.” آنتونی ویلیامز مدیر کل Shake & پخت. من برای اولین بار رفت به لرزش & پخت وقتی که من 13 سال است. او یک صاحب کسب و کار کوچک و رهبر جامعه. در طول کل این فرآیند او را در تلاش برای درک اینکه چگونه مردم را نمی بینید ؟ حتی اگر شما فقط در خیابان پنسیلوانیا و آنچه را اتفاق افتاده به خیابان پنسیلوانیا بیش از 30 سال گذشته چگونه مردم درک نمی کنند که ما شاهد این میاد ؟ ما شاهد این آینده. من می خواستم به خوانندگان در این سفر از طریق این هشت بسیار متفاوت از مردم از طریق این هشت بسیار متفاوت لنزهای اما چگونه قدرت این لحظه بود که در واقع این تصادف بین همه آنها. این یک یادآوری برای همه ما در مورد چقدر نازک است که خط بین زندگی ما و کسی دیگری زندگی به خصوص زمانی که فاجعه و بحران می شود, چسب است که در واقع مردمی به ارمغان می آورد با هم.

زمانی که من نوشتن کتاب و مقالات و وقتی که من انجام تحقیقات من همیشه یادگیری چیزی در مورد خودم. من همیشه یادگیری چیزی در مورد منطقه محله و یا شهرستان است که من تحقیق. آنچه شما در مورد خودتان با انجام این کار ؟ آیا شما در یادگیری چیزی جدید در مورد بالتیمور?

که واقعا سوال خوبی است. چیزی که من واقعا در مورد آموخته های خودم است و آن را واقعا اضافه کردن یک سطح از تاریخ و فروتنی است که من فکر نمی کنم من به طور کامل در آغوش قبل از. من فکر می کنم در مورد کار خود من که در آن هر یکی از این مسائل است که ما صحبت در مورد این داستان می شود مشخصات و برجسته و بودجه و ساخته شده از طریق سازمان. من واقعا افتخار از کار است که ما قادر به انجام است. چگونه می توانم شما را افزایش می دهد نزدیکی? ما در حال حاضر سرمایه گذاری در بالتیمور.

شما متوجه شما نمی توانند درک کنند که ما در حال حاضر بدون درک تاریخ و تروما است. شما می توانید آن را انجام دهید مگر اینکه شما به طور کامل حاضر به پذیرش نزدیک از جدایی است که وجود دارد. من فکر می کنم این یک چیز را به می آیند تا در آن مانند ما آمد در آن و آن را چیز دیگری که به واقع تبدیل به یک دانش آموز از آن است. من فکر می کنم این روند من مجبور به تبدیل شدن به یک دانش آموز از آن است. نه فقط آن را درک ذاتا چرا که بله ما فقط آن را می دانم چون ما آن را می دانم. اما در واقع می گویند “نه” در واقع حفاری به redlining. در واقع حفاری به تبعیض مسکن. در واقع حفاری به تبعیض در سیاست های اعطای وام. در واقع حفاری به این واقعیت است که دستگاه گوارش لایحه مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد یک کل طبقه متوسط با وجود این واقعیت است که آن را کنار گذاشته بودند.

ما به مبارزه در جنگ است.

شما می دانید چه کنم ؟ این روند من مجبور به تبدیل شدن به یک دانش آموز از آن جایی که به آن اضافه شده است سطح واقعی نه فقط شدت به تلاش برای انجام کاری در مورد آن, اما یک فروتنی در مورد این واقعیت است که بسیاری از آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر مگر اینکه شما می توانید حفاری به چیزهای که آن را ابتدایی ، آن را به طور قابل توجهی در اطراف لبه های.

من پیدا کردن آن مشکل فقط زندگی در بالتیمور که از بالتیمور و در برخی از محافل که من در حال حاضر – من بحث برای بسیاری از سیاستمداران و من بحث را به یک کل بسیاری از افرادی که قدرت تغییر برخی از این چیزها و یا به حداقل شروع گفتگو در مورد تغییر در مکان های که در آن مکالمات نیاز بود. من فقط در هیبت در میزان افرادی که حتی نمی دانید که تاریخ این شهر است. آنها نمی دانند که در مورد GI Bill. آنها نمی دانند که چگونه حومه شهر ساخته شد. آنها نمی دانند که در مورد redlining. آنها نمی دانند که در مورد blockbusting. آنها نمی دانند که در مورد هر چیزی. من فقط تعجب می کنم چرا به خدمات عمومی? من می دانم که شما می دانید همه این مسائل را مورد مطالعه و شما را درخشان و شما تا به حال موفقیت است. شما چگونه ارزیابی موفقیت است ؟ چون همه ما می دانیم که یک فرد یا یک سازمان در حال رفتن به تلنگر صدها سال از مشکلات است. اما در همان زمان بسیاری از برنده را در سفر خود را.

من دوست دارم که دلیل سوال, صادقانه, D این یکی از چیزهایی است که من هنوز هم بسیار با کشتی. زمانی که من صحبت در مورد همدستی آن است که در واقع آن است. من فکر می کنم آن را برای این واقعیت است که مردم مانند “گوش دادن به شما آمده است صرف زمان و صحبت ما در مورد این موضوع به ما کمک کند به درک؟” در آن زمانی که آنها مانند “گوش دادن D می تواند به شما می آیند و نوشتن یک کتاب و یا یک داستان است که کمک می کند تا برای روشن کردن?” که زیبا و مهم است زیرا پس از آن بدان معنی است که نه تنها سطح خود را از درک ما به عنوان افراد آن را قدردانی از داستان ما بگویید.

در همان زمان وجود دارد استثنایی از آن است که واقعا سخت و نگران کننده است. یکی از چیزهایی که من سعی می کنید برای پیدا کردن در وضعیت من این است که ما می تواند در هر محیط و راحت باشد. شما به طور جدی می تواند به پایین بروید و وقت خود را صرف حلق آویز کردن در MLK و سپس روز بعد رفتن وقت خود را صرف حلق آویز کردن در Hamptons و یا حلق آویز کردن در واشنگتن است. شما می دانید چه کنم ؟ شما چالاک. شما به طور کامل پذیرفته شده و به ثبت همه این محیط های مختلف خودم را به همان شیوه. اما وجود دارد یک سطح استثنایی در مورد این که آیا تبدیل شدن به بسیار خسته کننده است. شما می خواهید جشن را نمی توان به عنوان یک آرام. شما نمی خواهید جشن دیده می شود به عنوان “نه من آن را دریافت کنید. من روشنفکر. دیدن ؟ من با داشتن وس می آیند و صحبت کردن با من است.” یا “دیدن ؟ آه من آن را دریافت کنید. من روشنفکر. من سفارش این کتاب برای . . . “نه. که نمی تواند به اندازه کافی.

من فکر می کنم آن است که مردم در واقع می خواهند به شرکت در این. این زیبا است که مردم و نه فقط یک سطح از زمان, اما سطح قدردانی در کار است که شما انجام دهد. اما اگر شما می خواهید به شنیدن نظر من در آن آماده می شود برای من نظرات بر روی آن. اگر شما می خواهید به شنیدن آنچه که من فکر می کنم آماده به شنیدن آنچه که من فکر می کنم. آن را نه به اندازه کافی به متهم افراد ما باید به متهم سیستم. این سیستم اغلب وجود داشته باشد چرا که افراد بهره مند از این سیستم است.

این یکی از چیزهایی که خسته کننده. اغلب هنگامی که ما فکر می کنم در مورد این ایده از نژادپرستی مردم فکر می کنم نژادپرستی است که یک فرد عمل می کنند. آنها فقط مانند “من نژاد پرست نیستم.” یا “من نمی گویم N-word, بنابراین, من نژاد پرست نیستم.” آن را مانند شما باید برای خارج شدن از این ایده از نژادپرستی به عنوان یک عمل. نژاد پرستی یک سیستم است. این یک سیستم است که اجازه می دهد تا یک فرد با مدرک دانشگاهی به کسب کمتر از یک دبیرستان ترک تحصیل. این یک واقعیت است. که یک حقیقت آماری و یک سیستم است. این یک سیستم است که اجازه می دهد تا آمریکایی های سیاه و سفید به مرگ در دو رای از COVID-19 به عنوان سفید آمریکایی است. این یک سیستم است که باعث می شود آن را 42 درصد بیشتر احتمال دارد برای یک زن به سرطان پستان نسبت به یک زن سفید که همچنین دارای سرطان پستان است. من فکر می کنم زمانی که ما فکر می کنم در مورد این کار دوباره شما را واقعا یک سوال مهم چرا که من می دانم این چیزی است که من هنوز هم بسیار با کشتی. این ایده که . . . این یک سیستم است که ساخته شده و تقویت شده برای 400 سال و ما با داشتن این گفتگو امروز, D در Juneteenth. بخشی از این هدف با “پنج روز” است اگر شما واقعا می خواهید به دانستن در مورد تاریخچه و چگونه این مسائل می رود در زمینه خواندن این دلیل شما از راه دور گفت: امیدوارم “من آن را دریافت کند.”

“پنج روز” یک شروع برای خوانندگان. آنها پس از خواندن این کتاب آنها را به دنبال.

پس از آن کار آغاز می شود. آنچه من به مردم این است که “چه معنی آن را به ضد نژادپرستانه?” مردم نگران این مدت است. وجود دارد هیچ چیز به ترس در مورد. چه ضد نژادپرستانه است آن را هر دو شناسایی این واقعیت و پس از آن که مایل به انجام کاری درباره آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>