آن را نه فقط در آیووا: انتخابات tech کثیف

Open Sourced logo

تامین امنیت انتخابات در ایالات متحده به نظر می رسد بیشتر متزلزل تر از همیشه. به عنوان نوامبر سال 2020 انتخابات رشد می کند و نزدیک متحده و استان ها را متهم به جلو با برنامه های خود را به امن و بهبود خود را در سیستم های رای گیری. کنگره در ضمن موفق به ارسال بسیار مورد نیاز اصلاحات به رئیس جمهور میز.

اضطراب بیش مکانیک در این سال انتخابات مشخصی پس از فاجعه که آیووا دموکراتیک حزبی. در حالی که وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که بسیار ضعیف طراحی و توسعه نرم افزار مورد استفاده در انجمن هک شد این شکست مفتضحانه کند که قانونگذاران spooked در تعدادی از جبهه به عنوان آن را به طور فزاینده ای تبدیل شدن به روشن است که یکپارچگی ملت را انتخابات می تواند به خطر بیافتد از راه های مختلفی. در واقع پس از روی شماره تلفن برای گزارش حوزه نتایج was posted آنلاین, حامیان رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به سیل خطوط تلفن و تداخل با شمارش از نتایج توجه کنیم.

شما می توانید می گویند این کشور است که بیشتر در معرض انتخابات دخالت از همیشه. برخی از نگرانی و با همین دلیل خوب است که بدترین و در عین حال آمده است.

در روز سه شنبه دیابت مارک وارنر (D-VA) در بیانیه ای گفت که آیووا ظروف سرباز یا مسافر نشان داد که “به طور کلی شکست” از تلاش ها برای حفاظت از یکپارچگی از انتخابات آمریکا. و در سراسر راهرو دیابت مارکو روبیو (R-FL) هشدار داد در یک صدای جیر جیر است که “بحران” اشاره کرد که چگونه “روسی و یا چینی هکرها [می تواند] رشوه دادن با مقدماتی سیستم گزارش دهی[s].”

اما حفاظت از روند انتخابات است به سختی یک نقطه از هر دو حزب همکاری است. چند عقل سلیم لوایح پیشنهادی در پی روسیه به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 متوقف شده از جمله قانون که نیاز به مبارزات برای گزارش هر گونه تماس از دولت های خارجی به اف بی آی و یک پیشنهاد که آن را یک جرم فدرال برای هک کردن به یک فدرال سیستم رای گیری. در ضمن هیچ یک از لوایح متعدد که نیاز به سیستم های رای گیری برای ایجاد یک دنباله مقاله در میان دیگر اصلاحات باید جلو رفت.

بدون در نظر گرفتن متحده شده اند ساخت خود را بهبود پس از 2016 انتخابات مانند حرکت ماشین های رای گیری با مسیرهای پیاده روی کاغذ و سازماندهی روش برای حسابرسی نتایج انتخابات. و در سال گذشته دولت فدرال فرستاده $425 میلیون متحده به گوشت گاو تا خود را در تامین امنیت انتخابات هر چند که بودجه در واقع از کمک امریکا رای عمل یک بوش v. گور-الهام 2002 قانون است. از همه نمایندگان مجلس و رئيس جمهور هم گرد هم می آیند برای ایجاد امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت که با تمرکز در بخش در تامین امنیت انتخابات. یک سخنگو گفت Recode که آژانس باقی مانده است در تماس با کمیته ملی حزب دموکرات.

این Brennan Center for Justice یک سیاست عمومی غیر انتفاعی می گوید: هزینه تامین امنیت انتخابات آمریکا است که در واقع نزدیک به $2.2 میلیارد دلار است. مدیر آن انتخابات اصلاح برنامه لارنس نوردن گفت Recode که کنگره به طور کلی به این موضوع را “ضعیف” و آیووا شکست مفتضحانه روشن می سازد که چرا انتخابات نیاز به امن و حمایت بر روی کاغذ.

در همان زمان شرکت های هل دادن فرم های دیگر از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری و فناوری است که باید مطرح شده و نگرانی های امنیتی خود را — در حال فاصله گرفتن از هر آنچه که اتفاق افتاده در آیووا. در ضمن نوادا حزب دموکرات که مشغول به کار بود با سایه, Inc., این شرکت که تولید نرم افزار مورد استفاده در آیووا اعلام کرد نمی توان آن را با استفاده از “همان برنامه یا فروشنده” برای خود و قفقاز. یک شرکت امنیتی گفت ProPublica که این برنامه به شدت محافظت می تواند هک شده اند و اطلاعات فرستاده شده و از نرم افزار شده است می تواند ره.

یک حمله در انتخابات آمریکا می تواند رخ می دهد در بسیاری از سطوح از رای گیری زیرساخت ها است. به عنوان یک 2018 بورسی رسیدگی به دولت از انتخابات آمریکا زیرساخت در گزارش این حملات ممکن است هدف انتخابات وب سایت های مقامات دولتی’ حساب ایمیل ثبت نام رای دهندگان سیستم و حتی رای گیری ماشین آلات خود را. تامین امنیت همه از این سیستم در سراسر کشور انجام وظیفه ای دشوار است که شامل نه تنها پیشرفت های فنی و, امنیت, اما همچنین آموزش و هماهنگی با انتخابات محلی مقامات چگونه سیستم های خود را می تواند دخیل امنیت ملی تهدید.

هنوز هم آنچه اتفاق افتاده در آیووا برجسته چگونه مقدمه ای از فن آوری های جدید و ناکافی بازگشت به بالا روش می اخلال در روند رای گیری. آن را نیز بالا می برد جدید نگرانی در مورد بهترین راه برای اطمینان از امنیت و صحت انتخابات است. در ضمن مداوم شک بیش از آیووا نتایج در ادامه به افزایش سوال: در صبح روز پنج شنبه در نیویورک تایمز گزارش داد در تناقضات در نتایج جستجو از بیش از 100 حقيقت است.

یکی از مهم ترین امنیت “نوآوری” است که انتخابات مقامات در حال پیگیری است که در واقع بسیار خسته کننده: ماشین های رای گیری است که برای تولید یک دنباله مقاله از هر رای. در حالی که وجود دارد هیچ قانون فدرال نیاز است که نتایج انتخابات ملی حمایت هستند تا با یک کپی سخت نوردن می گوید که در سال 2016 نزدیک به 28 میلیون نفر رای دادند و در ماشین هایی که هیچوقت تولید کاغذ رکورد. در سال 2020 به طور کلی, انتخابات, او انتظار دارد که تعداد قطره به حدود 16 میلیون. در واقع بیش از هشت متحده انتظار می رود برای استفاده از چنین دستگاه رای گیری ماه نوامبر.

که ممکن است به نظر می رسد کمی مانند فن آوری پس گرد, اما آن را نمی.

“نگرانی همواره اگر بدون کاغذ ماشین آلات هک [اگر] وجود دارد یک نرم افزار اشکال و یا [اگر] آنها موفق در برخی از راه” نوردن گفت Recode “شما نمی ممکن است قادر به تایید مجموع رای.”

حرکت به ماشین آلات است که برای تولید یک دنباله مقاله است که به سختی تنها افزایش است که باید ساخته شده پس از آخرین انتخابات ریاست جمهوری است. مثلا ایلینوی تبدیل شده به اصطلاح “سایبر دریانورد” که اساسا امنیت سایبر کارشناسان فرستاده شده به انجام ارزیابی خطر در انتخابات دفاتر و تعیین چه نوع از پیشرفت های امنیتی آنها ممکن است نیاز به. این دریانورد همچنین می توانید انجام ارزیابی از تلاش های فیشینگ تست سیستم های رای گیری با شبیه سازی حملات (همچنین شناخته شده به عنوان تست نفوذ و ارزیابی انتخابات مقامات امنیت فیزیکی با توجه به ایلینوی دولت هیئت مدیره از انتخابات اجرایی مدیر.

در همین حال وزارت امنیت داخلی شده است ارائه مشاوره و منابع محلی انتخابات و هل دادن کشت و تکنولوژی دفاعی و تدارکات آنها می توانند اتخاذ کنند. و مقامات نیز تبدیل به شبیه سازی های بالقوه حملات سایبری — مانند کسانی که ارائه شده توسط Belfer مرکز دفاع از دموکراسی دیجیتال پروژه — به بهتر خود را آماده.

در نوامبر 24 متحده نیاز به پس از انتخابات ممیزی از پرونده های کاغذی با توجه به Brennan Center. و چهار ایالت قوانینی که به طور خاص نیاز به یک نوع خاصی از حسابرسی به نام “خطر محدود حسابرسی” که شامل دست شمارش آماری تعیین می شود نمونه ای از آرا به بررسی کنید که آرا شمارش شده است با دقت. (شورای ملی از قانونگذاران ایالتی فراهم می کند و مفید توضیح این روند در وب سایت خود را).

کشورهای دیگر در حال سازماندهی الکترونیکی pollbooks که نوردن می گوید می تواند کمک به در حال اجرا یک مکان سنجی سریع تر و همچنین کاهش خطا است. (نوردن اشاره کرد که در زمینه تکنولوژی نیز باید امن است.) حداقل یک ایالت آلاسکا نقل مکان کرد به دور از تا حدودی مشترک عمل اجازه می دهد دسته خاصی از مردم — اغلب اعضای نظامی که در خارج از کشور — به رای گیری آنلاین است که به طور معمول انجام شده توسط ایمیل و یا از طریق یک دولت پورتال آنلاین. کسانی که غایب آلاسکا رای دهندگان خواهد شد که به نوبه خود به زمان بیشتری آزمایش حالت های ارتباطی یعنی فکس و پست الکترونیکی حلزون. کسانی که روش های خود را از آسیب پذیری های امنیتی هر چند آنها کمتر مستعد ابتلا به هکرها.بنابراین ،

آن را به ارزش اشاره به این که غرب ویرجینیا است که در حال حرکت در جهت مخالف است. اواخر ماه گذشته دولت قوه مقننه رای به گسترش آن رای گیری الکترونیکی کمک هزینه شامل افراد با معلولیت های جسمی قانون است که غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت امضا شده در روز چهارشنبه.

یکی راه اندازی Voatz در حال توسعه فن آوری است که می تواند فعال, آنلاین, blockchain مبتنی بر انتخابات با وجود گسترده نگرانی از تامین امنیت انتخابات ، این تکنولوژی در حال حاضر استفاده شده است توسط برخی از رای دهندگان در انتخابات در ایالت یوتا و غرب ویرجینیا است. روز سه شنبه این شرکت با انتشار بیانیه ای تاکید کرد که خود سیستم مورد استفاده قرار گرفت در آیووا. Voatz نیز روشن است که آن را فراهم می کند یک فرم تلفن همراه, رای گیری نمی کند یک پلت فرم برای tabulate نتایج.

این Voatz پلت فرم استفاده می کند نه تنها blockchain تکنولوژی بلکه بیومتریک تایید. رای دهندگان برای اولین بار نیاز به دانلود Voatz برنامه. (این شرکت می گوید که “تنها به تازگی تولید مدل های گوشی های هوشمند از اپل و سامسونگ و گوگل پشتیبانی می شوند با Voatz.”) سپس آنها می توانند به منظور بررسی هویت خود را با در نظر گرفتن یک عکس از خود دولت شناسایی و پس از اسکن اثر انگشت و استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره. واقعی رای گیری اتفاق می افتد در این برنامه که در استخدام blockchain تکنولوژی به فروشگاه آرا ایمن و آن را در دسترس به هیئت دولت انتخابات و یا هر کدام نهاد انجام شده است که شمارش. Voatz همچنین بر این واقعیت است که هر رای بازیگران از طریق این برنامه این است که حمایت کردن با یک کاغذ کپی.

جزئیات این مجتمع صدایی روند نمی allayed نگرانی از تامین امنیت انتخابات که کارشناسان می گویند که blockchain مبتنی بر انتخابات — یک مدل تحت فشار قرار دادند توسط کشت و راه اندازی — به طور کلی افزایش نگرانی در مورد امنیت سایبر و محرمانه بودن انتخابات. و در سال گذشته محققان منتشر شده یک بررسی از سوالات پاسخ داده نشده در مورد Voatz پلت فرم سوال آن نگهداری داده ها سیاست ها و صورت به رسمیت شناختن ویژگی در میان طیف گسترده ای از نگرانی های دیگر. Voatz پاسخ نمی دهند به Recode درخواست برای نظر توسط زمان انتشار.

دیوید Jefferson یک دانشمند کامپیوتر در آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور و همکاری نویسنده این مقاله گفت: Recode او رسیده را به طور مستقیم به Voatz با سوال و اما شنیده ام هرگز دوباره.

آن را به ارزش برجسته که Voatz نرم افزار در حال حاضر هدفمند در تلاش هک, هر چند نه سیستم و نه هر رای در معرض خطر قرار گرفت. در ماه اکتبر وزارت دادگستری گفت: اف بی آی در حال راه اندازی یک بررسی ظاهری “اقدام به نفوذ” از پلت فرم, اما نه آژانس ارائه خواهد Recode با یک به روز رسانی.

در این ماه دولت واشنگتن و منطقه را پوشش می دهد که در سیاتل برگزار خواهد شد, اولین انتخاباتی است که در آن همه رای دهندگان قادر به استفاده از یک پورتال وب در تلفن های خود را (و یا کامپیوتر) ارائه شده توسط شرکت دموکراسی زندگی می کنند (که حمایت از همان انسان دوستی — تاسک Philanthropies — است که حمایت از Voatz برنامه).

انتخابات جدید فن آوری به طور مداوم افزایش می دهد انواع نگرانی های امنیتی و دقت و قابلیت استفاده. ما قطعا شاهد این نگرانی ها بر روی صفحه نمایش بعد از نرم افزار استفاده می شود در آیووا دموکرات قفقاز درستی کار منجر به سردرگمی هک ترس و تاخیر در نتایج. دوباره آیووا انتخابات اصرار دارند برنامه بود نه هک شده و یک CISA سخنگو می گوید آژانس “هیچ گزارش هر گونه مخرب سایبری فعالیت است.”

در این سال در لس آنجلس را با استفاده از جدید دولتی سیستم رای گیری است که با استفاده از “منبع باز” فن آوری به نام رای گیری راه حل برای همه مردم (VSAP). این پلت فرم جدید که هزینه های این شهرستان تا آنجا که $280 میلیون دلار را معرفی جدید صفحه نمایش لمسی پد و کاغذ رکورد از هر رای. کسانی که ماشین آلات مورد استفاده قرار خواهد گرفت در کالیفرنیا انتخابات مقدماتی و اگر همه می رود و آنها در حال انتظار مورد استفاده قرار گیرد در انتخابات عمومی به عنوان به خوبی. شهرستان لا ساخته شده پلت فرم با کمک از لندن-بر اساس انتخابات شرکت با تکنولوژی Smartmatic که مدیر عامل شرکت به تازگی استدلال در توییتر که آیووا سرمایه گذاری بیش از حد کمی در آن انتخابات تکنولوژی و در نتیجه دچار “فقدان فن آوری است.”

اما حتی جدید Smartmatic بودن سیستم مستقر در لس آنجلس کشیده شده انتقاد. به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد در ماه ژانویه تست نشان داد که “مهر و موم, قفل, برچسب ها و سنسور می تواند همه کنار” در VSAP سخت افزار است که می تواند اجازه می دهد رای به درج یا حذف شده است. تست نیز در بر داشت که “بدون محدودیت دسترسی و توانایی بوت از USB پورت اجازه می دهد تا دسترسی به داده ها است.” کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا قول داده است برای رفع این مسائل جلوتر از دولت 3 مارس اولیه.

در ضمن بورلی هیلز شورای شهر شکایت کرد شهرستان بیش از دیگر نقص طراحی است که در آن استدلال می کند می تواند نقطه ضعف خاصی نامزدها. و در پی از حادثه اخیر افتضاح آن را احساس مانند توسعه برخی از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری و فناوری است که با عجله.

چه اتفاقی افتاد در آیووا نشان می دهد که چرا ما نیاز به پشت تا ما انتخابات برنان مرکز نوردن می گوید. مشکلات فنی رخ می دهد که آیا آنها ناشی از هک, نرم افزار طراحی اشکال و یا یک سیستم است که به سادگی کار نمی کند. نکته این است: ما نیاز به کاغذ پشتیبان گیری و سیستم های برای چک کردن انتخابات نتایج حتی زمانی که کسانی که شکست. هیچ انتخابات کامل است او می گوید: اما مردم هنوز هم باید قادر به رای دادن.

باز کردن منابع ساخته شده است ممکن است توسط programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی