آن را زیاده برای آماده شدن برای کوروناویروس. در اینجا چگونه است.

در این هفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: ما انتظار جامعه گسترش این رمان coronavirus در ایالات متحده است. کالیفرنیا اعلام کرد که یک مورد با هیچ شناخته شده روابط به موارد قبلی به طور بالقوه نشانه آن است که جامعه گسترش است در حال حاضر آغاز شده است. در همین حال سازمان بهداشت جهانی مطرح شده آن ارزیابی ریسک در سراسر جهان به بالاترین سطح چند کشور — در حال حاضر نزدیک به 50 — موارد گزارش شده.

این تحولات بسیاری از آمریکایی ها تعجب — صبر کنید, در حال بقا آماده سازی در حال حاضر لازم است ؟ است, انباشت مواد غذایی یک ایده معقول و یا یک واکنش افراطی? است که خودخواه و یا پارانوئید به برنامه ریزی برای بدترین ؟

“مهم ترین توصیه این است که وحشت نکنید اما آماده” دکتر ربکا کاتز مدیر مرکز جهانی علوم بهداشت و امنیتی در دانشگاه جورج تاون به من گفت. “ما در حال رفتن به یک دیوانه فیلم وضعیت که در آن دنیا در آتش, اما ما ممکن است رفتن به یک وضعیت که در آن مردم وجود دارد و راه رفتن در اطراف که بیمار هستند.”

اگر coronavirus گسترش بیشتر به طور گسترده ای در ایالات متحده داشتن آمادگی برای ورود به آن بهره مند شوند نه فقط شما بلکه شما عزیزان همسایگان خود و مردم در جامعه خود را. شما نمی نیاز به برداشتن گام های بزرگ برای زنده ماندن بدون برق و یا آب (هر دو باید کار فقط خوب) اما تغییر عادات و الگوهای خرید و برنامه ریزی می تواند به محافظت از شما و دیگران است.

“آماده شدن برای تقریبا اجتناب ناپذیر جهانی گسترش این ویروس در حال حاضر دوبله COVID-19 یکی از مهمترین pro-اجتماعی نوع دوستانه چیزهایی که شما می توانید در پاسخ به احتمالی از این نوع” Zeynep Tufekci استدلال علمی در آمریکا.

بله, شما باید در نظر گرفتن برخی از مراحل برای دریافت آماده است. در اینجا فرد معقول و منطقی راهنمای coronavirus آماده سازی, که در آن ما (با کمک از کارشناسان بهداشت عمومی) سعی کنید برای کمک به شما وحشت نیست اما آماده است.

برخی از مهمترین و تاثیرگذار مراحل را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در حال آنهایی که ما همه آگاه باشند اما اغلب پیدا کردن آن سخت است برای قرار دادن به عمل.

“دستهای خود را خیلی بیشتر از شما فکر می کنم شما نیاز به شستن دست های خود را کنید و سعی کنید به لمس صورت خود” کاتز به من گفت. “آن رضایت بخش نیست چرا که مردم احساس می کنند که آنها باید انجام دهند اما در این مرحله این بهترین توصیه های ما می تواند ارائه شود.”

با توجه به CDC شما باید “دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه به خصوص بعد از رفتن به حمام; قبل از غذا خوردن و پس از دمیدن بینی خود را سرفه یا عطسه.” اگر صابون و آب نیست و به آسانی در دسترس است و دست شما نیست مشخصه شما همچنین می توانید با استفاده از ضد عفونی کننده دست.

شما همچنین باید اجتناب از دست دادن استفاده از یک بافت هنگامی که شما ضربه به بینی خود را و قرار دادن بافت در سطل زباله و جلوگیری از دست زدن به چشم ها بینی و دهان. “به طور کلی حفظ سلامت مهم است” اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد استاد Marc Lipsitch به من گفت. “ترک سیگار اگر شما سیگاری — که خوب توصیه در همه زمان ها اما شاید برخی از مردم خواهد شد استفاده از این به عنوان انگیزه فوق العاده است.” مراقبت از خودتان شما را در موقعیت بهتری برای آب و هوا coronavirus و پرداخت سود سهام حتی اگر شما هرگز مریض است.

در تصاویر از شهرهای چین, کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن, که همه تجربه کرده اند قابل توجه coronavirus شیوع تقریبا هر کس با پوشیدن ماسک.

که باعث شد بسیاری از آمریکایی ها به تعجب ما باید انجام است که بیش از حد ؟ پاسخ این است که مگر اینکه شما در حال بیمار را به خصوص ایده خوب است.

CDC “را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله COVID-19 [این بیماری ناشی از رمان coronavirus]. شما باید تنها یک ماسک اگر یک حرفه ای بهداشت و درمان آن را توصیه می کند.”

“مهم ترین چیز در این گفتگو در مورد ماسک است که وجود دارد کمبود” کاتز به من گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما به اندازه کافی برای ما خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.” گفت: این مهم مورد استفاده برای ماسک: اگر شما بیمار هستید و آنها می تواند به حفاظت از مردم در اطراف شما. CDC توصیه می کند که افرادی که علائم نشان می Covid-19 پوشیدن ماسک “برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری به دیگران است.”

“اگر شما کسی که بیمار است و توسط سرفه یا عطسه کسانی فولاد ماسک ضبط خواهد شد بسیاری از عطسه خود را از احتمالا آلوده کس دیگری” کاتز به من گفت: بنابراین آنها ارزش آن را در این مورد. اما برای پیشگیری از ماسک ها سخت به استفاده از به درستی و انجام تمام است که زیاد خود را آماده سازی تلاش ها بهتر متمرکز در جای دیگر.

اکثر موارد Covid-19 نیازی به بستری شدن در بیمارستان. شما ممکن است یک تب احساس بسیار بیمار و بازیابی به آرامی طی چند هفته. شما می توانید گام در پیشبرد مطمئن شوید این نیست بیش از حد مخل و با در نظر گرفتن این مراحل در حال حاضر یک ایده خوب است.

“اگر شما مریض آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است که برای رفتن به فروشگاه” کاتز به من گفت. “چه شما می خواهید به در دست دارند؟” خرید یک زن و شوهر از هفته’ عرضه مواد غذایی شما می خواهید در حالی که صفحه اصلی بیمار مبتلا به آنفولانزا است یک ایده خوب به عنوان به خوبی به عنوان دیگر ملزومات: کاغذ توالت تمیز کردن لوازم شوینده لباس های شسته شده.

ما باید “آماده شدن برای امکان وجود دارد که مردم می خواهند به ماندن در خانه و یا خواسته خواهد به ماندن در خانه” Lipsitch به من گفت. که به معنی فکر کردن در مورد آنچه که شما ممکن است نیاز به خرید در ماه آینده, و در تلاش برای خرید تا آنجا که ممکن است از آن در حال حاضر.

“اگر شما کسی است که طول می کشد روزانه دارو شما می خواهید به بیش از یک هفته از عرضه و واقعا می خواهید به عنوان بسیاری از آن را در دست خود را به عنوان بیمه اجازه خواهد داد که شما را به” کاتز گفت.

“مردم ممکن است بخواهید به آرامی شروع به انبار کردن به اندازه کافی nonperishable مواد غذایی به گذشته خانواده خود را از طریق چندین هفته های اجتماعی فاصله در خانه در طول یک موج شدید از انتقال در جامعه خود” خطر ارتباطات کارشناسان جودی Lanard و پیتر Sandman نوشت: هفته گذشته است. (اجتماعی فاصله اشاره به هر گونه اقدامات برای کاهش تماس انسان مانند لغو حوادث کار از خانه و یا سفارش غذا به جای رفتن به فروشگاه مواد غذایی.)

هیچ یک از این توصیه های خاص به کوروناویروس. آنها همچنین می تواند مشاوره خوب اگر شهر شما در مورد به تجربه بلیزارد یک طوفان یا سیل. کاتز فکر می کند که یک راه خوب برای فکر کردن در مورد وضعیت. در هر فاجعه آن را یک ایده خوب برای برنامه ریزی به آنچه شما نیاز دارید در طول یک دوره که در آن شما ممکن است گیر در خانه خود را. Coronavirus نیازی به wildly استثنایی به حکم چنین آماده سازی.

“اگر وجود دارد یک وضعیت که در آن مردم در جامعه خود را بیمار هستند” کاتز از من پرسید “آیا شما می خواهید به طور بالقوه در معرض خود را برای کاغذ توالت اجرا شود؟”

البته نه هر کس می تواند استطاعت به سهام تا در یک ماه از لوازم و نه هر کس فضا را به آنها را ذخیره کنید. اما هر چیزی که شما می توانید ترتیب جلوتر از زمان به معنی یک ناراحتی کمتر و یا یکی کمتر سفر در حالی که شما بیمار هستید.

در ژاپن و کره جنوبی, مدارس تعطیل هستند — و کارشناسان بهداشت عمومی فکر می کنم وجود دارد برخی از فرصتی که در اینجا اتفاق خواهد افتاد به عنوان به خوبی.

بسته شدن مدارس خواهد بود فوق العاده مخل به زندگی بسیاری از خانواده ها و برنامه ریزی برای این احتمال ممکن است یکی از مهم ترین اشکال از coronavirus آماده سازی شما می توانید انجام دهید در حال حاضر. آن را “مهم است که باید در سطح خانواده انجام برخی از برنامه ریزی احتمالی برای اگر مدارس تعطیل هستند برای یک دوره از زمان, و یا اگر شما مراقبت از روز بسته است” کاتز گفت.

“من فکر می کنم که منطقی به احتمال زیاد” که مدارس خواهد Lipsitch به من گفت که هر چند او اشاره کرد که ما شواهد زیادی در مورد اینکه آیا کودکان — که به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس — بازی بازی های بسیار مهمی در گسترش آن است و بنابراین ما باید با دقت فکر می کنم قبل از انجام کاری به عنوان مخل به بسته شدن مدارس.

اثر coronavirus در کودکان یکی از بسیاری از تحقیقات انتقادی سوالات ما نمی به طور کامل درک نشده است. در حالی که اکثر influenzas آمار کودکان و افراد مسن سخت است که الگوی است که مشاهده شده با کروناویروس تا کنون. اگر دلیلش این است که آنها آلوده اما تمایل به موارد خفیف و سپس مدارس خواهد بود یک راه اصلی برای انتقال ویروس و ممکن است نیاز به. اما اگر آنها را به طور کلی آلوده در همه, پس از آن امیدوارم بعضی از مخرب ترین اقدامات در این جدول مانند گسترده تعطیلی مدارس — می تواند اجتناب شود.

بیماری های همه گیر در حال ترسناک است. گسترش کروناویروس در آمریکا می تواند یک اختلال قابل توجهی به زندگی بسیاری از مردم یک بحران بهداشتی برای برخی از تعداد کمتری از مردم و یک تراژدی مرگبار برای یک هنوز تعداد کوچکتر است.

“این کمک می کند تا به یک کمی از نظر روانی آماده این احتمال که زندگی بسیار متفاوت خواهد بود برای یک دوره از زمان” Lipsitch به من گفت. پردازش است که امکان در حال حاضر می تواند به ما کمک کند “دریافت بیش از آن به حدی قبل از آن اتفاق می افتد.” بنابراین coronavirus پارانویا اگر شما در حال تجربه برخی از احمقانه یا بی دلیل — آن را بخشی از کاملا طبیعی فرایند آمدن به مقابله با یک مشکل مهم است.

“که تنظیم واکنش'” — است که استرس hypervigilance وسواسی خواندن در مورد یک بحران تصور اثرات آن بر خانواده و نگرانی — “یک گام است که سخت است به جست و خیز در راه های جدید و معمولی” Lanard و Sandman نوشتن. “رفتن را از طریق آن قبل از یک بحران تمام عیار است که بیشتر منجر به انعطاف پذیری مقابله و منطقی پاسخ از رفتن را از طریق آن اواسط بحران است.”

بنابراین بخشش خود را اگر شما با داشتن یک “تنظیم واکنش” یا اگر دوستان خود و عزیزان. گسترش coronavirus خواهد بود واقعا مخل دشوار و برای برخی افراد خطرناک است. در نظر گرفتن گام واقعی برای کاهش اثرات آن را بر روی شما و یا خانواده خود را ندارد احمقانه ترین چیزی که به انجام این مسئول یکی.


ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>