آن را خیلی دیر نیست به پدر هدیه روز پدر. در اینجا آنچه به خرید.


A record player.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از آمازون.

ترین سال, روز پدر, علائم دلپذیر انتقال به تابستان است. در ماه ژوئن امسال است بدیهی است که نمی آورد همان کاستن از تنش با توجه به وضعیت فعلی کشور ما است. که گفت:, هدیه روز پدر هنوز هم می تواند یک راه برای آوردن پدر فقط یک smidge از روشنایی در این زمان دشوار است, به خصوص اگر آن را می سازد زندگی را کمی ساده تر یا بیشتر دلپذیر است. ما خار از طریق آرشیو ما برای قرار دادن با هم یک لیست از هدیه برای پدران است که انجام درست آن اعم از مینی کمپینگ چراغ قوه برای لذیذ دستگاه اسپرسو. (لطفا همراه ما هدیه راهنمای برای کمک به پدر و از طریق همه گیر.)

اگر پدر مشتاق (یا نوپای) دونده چرا که قرار نیست با هم کمی سه نفر از موضوعات برای او ؟ او درد اندام قطعا قدردانی الاستو-ژل سرد و گرم درمانی پیچد. النا Botella می گوید: “این بند نوار چسب و بسته بندی را لطافت طبیعت را در آن کاری که با سهولت به یخ خود را از درد اندام معمولی در حالی که تماشای Netflix بکشد. این کاری ادامه داده اند نیز نمی چکه با تراکم و یا چوب به پوست شما—یک میلیون بار بهتر از نرمال یخ بسته است.”

اجازه ندهید که پدر و فرار شما به طور کامل زمانی که او می رود برای اجرا—هدیه او را برخی از دنده های است که اجازه می دهد تا او را به آسانی گوشی خود را. “Ultramarathoner و تخته ارشد مدیریت ویرایشگر مگ Wiegand سوگند توسط FlipBelt,” کوچک و جمع و جور کیف برای نگهداری اقلام ضروری.

ویژه جوراب و نه در حال اجرا ضرورت اما “ضخیم پیچ و تابدار جوراب مطمئن هستند خوب می گوید:” شانون Palus. Balegas بزرگ هستند.

Socks.

Slatesters عشق خود قهوه. اگر پدر یک فن از اسباب بازی های لذیذ و نوشیدنی های قهوه, هر دو لورا لای و ایمان اسمیت خود—و عشق—Breville Barista بیان. لای آن را “کامل midtier ماشین. حتی با هیچ barista تجربه من شده است قادر به جلو و سازگار خوشمزه عکس.” اسمیت و همسرش از یک سال را صرف تحقیق در مورد گزینه های خود را قبل از کشیدن ماشه در Breville Barista بیان. اسمیت اذعان دارد که این ماشین گران “است که قطعا یک لوکس برای بسیاری از ما [اما] من به شما اطمینان دهم این است که ارزش آن! ما تا به حال Breville برای چهار سال و ما را حداقل دو espressos هر روز. پس از نزدیک به 3,000 کامل نوشیدنی آن است که هنوز هم زمزمه می خواهم.”

اگر پدر و ترجیح ساده تر فنجان قهوه اما او از دست رفته خود را صبح سفر به کافی شاپ های محلی او ممکن است لذت بردن از دم بهتر جام در خانه توسط سنگ زنی خود لوبیا. در حالی که با مته سوراخ کردن چرخ برای حدود $200, Hario قهوه آسیاب قیمت کمتر از 50 دلار است. گرگ Lavallee آواز می خواند و آن را ستود: “این همان توانایی به عنوان یک دستگاه الکتریکی برای تنظیم ضخامت خود را خرد و آسان است برای شستن و تمیز کردن. …بازوی خود را ممکن است خسته و شما ممکن است نگاه مسخره اگر شما استفاده از آن برای قهوه برای بیش از چهار نفر است. آیا من ذکر آن را کمتر از 50 دلار چند؟”

دو ابزار می تواند کمک به پدر خود نان بازی اگر, مانند بسیاری از او گرفته شده به پخت نان در سراسر این بیماری همه گیر. در تخته سنگ های اخیر تجهیزات پخت ارزیابی جدی می خورد نویس استلا پارک ها توصیه می کند یک دماسنج دیجیتال. پارک می گوید یک دماسنج دیجیتال می تواند یک “تغییر بازی”: “تازه می تواند به سختی قضاوت در مورد اینکه آیا یا نه یک قرص نان به طور کامل پخته شده به عنوان بسیاری از نشانه های فیزیکی کمی ذهنی مانند گوش دادن به یک توخالی ضربت. اما با یک دماسنج دیجیتال شما به راحتی می توانید تست قلب قرص نان به مطمئن شوید که آن را به طور کامل پخته شده (بیشتر نان می شود یک بار آنها را در آمار داخلی دما حدود 205 F). کسانی که مبارزه با قرص که همیشه به نوبه خود متراکم و مرطوب در وسط می تواند از بین بردن این مشکل یک بار و برای همه است.”

توجه داشته باشید مشابه سنگ پخت نیز می تواند واقعا بالا بردن قرص نان خود را. Edan Leshnick شیرینی و viennoiserie مدیر در شهر نیویورک–بر اساس نان نانوایی می گوید تخته نویسنده بنفش کیم که پخت سنگ کمک خواهد کرد که شما را به “واقعا خوب پوسته و فر بهار.”

برای پدر که فرار با موسیقی در حال حاضر در نظر گرفتن یکی از این هدیه. Jamilah Lemieux توصیه های ضد آب و بلندگوی بلوتوث برای حمام که “اجازه خواهد داد که شما را به افزایش کیفیت خود را مقدس, انفرادی با برخی از آهنگ های مورد علاقه شما. آن را نیز مناسب و معقول به اندازه کافی صدا برای استفاده در آشپزخانه و یا به را با شما در هنگام سفر.”

شانون Palus می ایستد با این مقرون به صرفه جفت هدفون بلوتوث که او با استفاده از تمام زمانی که او می رود در حال اجرا است.

و Nitish Pahwa می گوید: “برای بی باک عاشق موسیقی در زندگی شما وجود دارد بهتر است هدیه ای از گزینه های دولت از هنر ضبط و پخش. در حالی که آن را وسوسه انگیز برای مدل های ارزان مانند Crosleys که کوچک و جمع و جور و آسان برای استفاده از این بازیکنان شل و ول سوزن آسیب سوابق بیش از زمان tinny کیفیت صدا با تشکر از ساخته شده است در بلندگو و به راحتی میشکنند. این که آیا شما یک بازی گاه به گاه شنونده و یا یک جمع خوب آلمانی-فشرده واردات آن به مراتب بهتر به ریخت و پاش در یک گرانتر اما با کیفیت بالاتر ، توصیه من? صوتی و Technica ATLP120USB—براق و محکم گردونه که رفتار سوابق ظرافت به ارمغان می آورد یک صدای کامل از وینیل ضبط شده و برای سال طول می کشد.”

Turntable.

اگر آن را فقط آرام او به دنبال این سر و صدا لغو هدفون ممکن است کمک کند. به عنوان کتی هالبروک می گوید: “یکی از سخت ترین بخش از این قرنطینه این است که ما هرگز به تنهایی. قرار دادن این بر روی سر خود را و تظاهر مثل شما هستند! گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را و یا پادکست در صلح است. اگر گران هدفون نیست و در بودجه این مجموعه است که بیشتر مقرون به صرفه و بسیار دادهاند.”

اگر پدر یک خواننده در نظر بگیرید یکی از تخته سنگ “50 بهترین کتاب غیرداستانی از 25 سال گذشته.” اگر او به روایت غیرداستانی و او را دوست دارد ماجراجویی سعی شهر از دست رفته از Z: داستان مرگبار وسواس در آمازون توسط دیوید Grann که لورا میلر و دن Kois تماس “یک سیگنال کار … که هر دو جشن و satirizes زمان مفتخر داستان ماجراجو حمله به بیابان” یا به وحشی توسط Jon Krakauer که در آن Krakauer “بررسی مدرن ما رابطه به بیابان و میل عمیق بسیاری از مردم احساس می کنند به دنبال غیر قابل تصور خطر است.”

علاقمندان تاریخ ممکن است به خصوص لذت بردن از “propulsive ویژه سبک” از can’t Stop متوقف نخواهد شد: تاریخچه هیپ هاپ نسل توسط جف چانگ یا گرمای خورشید دیگر: داستان حماسی بزرگ امریکا مهاجرت توسط Isabel Wilkerson که Kois و میلر تماس “در یک بار صمیمی و گسترده.”

The Lost City of Z.

توسط دیوید Grann

Into the Wild.

توسط Jon Krakauer

Can't Stop Won't Stop

توسط Jeff Chang

The Warmth of Other Suns.

توسط Isabel Wilkerson

جفت هر یک از این کتابها را با “این superlatively tiny flashlight می گوید:” شانون Palus که اشاره می کند که آن “است در مفید آمده است در بسیاری از مواقع از پدرم به من استعداد یکی از آخرین کریسمس.”

یک قلم می تواند به سادگی بیش از حد: خبره نوت بوک کاغذ و نوشتن پیاده سازی لوح ژوئن توماس extols پلاتین Preppy که او را “یکی از بزرگترین توافقات. ساخته شده توسط یکی از ژاپن را سه قلم شرکت آن های دیدنی و جذاب نویسنده است.”

اگر پدر تنها پناه این روزها برخی از تنهایی در حمام, چرا نمی آنچه شما می توانید به را حتی بهتر است برای او ؟ دن Kois توصیه دلتا 2-اسپری Showerhead که او می گوید: “ارائه می شود فشار بالا تجربه در حالی که با استفاده از آب کمتر” و به دوش “کل یک رویا است.”

Showerhead.

در نهایت اگر پدر و برکت است با یک یال مو, بنیامین Frisch توصیه سیاه و سفید واقعی Pluko مو پانسمان پماد به اهلی خود را “بسیار ضخیم فرفری دشوار به داد و بیداد کردن مو. … [I]t مقدار سمت راست نگه دارید و درخشش و به عنوان باربر می گوید: “بوی بهترین.’ ”

Pomade.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی