آن را خیلی دیر نیست برای رای دادن به یک زن در سال 2020 — بدون توجه به آنچه رسانه ها به شما می گوید

یکشنبه شب پیت Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, متمایل به دموکرات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه. که خروج آمد و در مدت کوتاهی پس از تام Steyer از 62 ساله صندوق های تامینی میلیاردر همچنین در سمت چپ اولیه مسابقه پس از نمایش ناامید کننده در کارولینای جنوبی با وجود آزادسازی یک تن از پول در تبلیغات در دولت است. در پاسخ یک زن و شوهر از رسانه های عمده ارقام احساس مجبور به ایجاد یک مشاهده در مورد این که چگونه این قطره استراحتی تحت تاثیر متوسط سن نر ریاست جمهوری نامزد حزب دموکرات.

تبلیغات:

البته بدون جنسیتی مقدماتی این مشاهده می شود نادرست است. سناتور. الیزابت وارن ماساچوست 70 و هفت سال جوانتر از جوانترین از آن سه نفر است. (سن. ctq از مینه سوتا است که 59 اعلام کرد روز دوشنبه بعد از ظهر که او بیش از حد خارج از مسابقه است.)

آن است که به همان اندازه درست است که بایدن می تواند اجرا شود به عنوان جوانترین نامزد متولد شده در شرق منطقه زمان ، اما به هر دلیل که بی اهمیت واقع شد مشترک توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ نمی کند شایستگی همان نوع مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشته هویت جنسیتی.

تبلیغات:

هیچ جنسیتی از نامزدها تلقی می شود مربوط به این دلیل که — حتی اگر بسیاری از مفسران این گزارش گفت که اگر آن را در غم و اندوه از در glee — انتخابات شده است undergirded با این باور که مرد بودن اعطا یک مزیت واقعی است و رای دهندگان باید ارزش بزرگ در maleness در هنگام انتخاب به چه کسی رای دهید.

خصوصی در غارها و در مکالمات در کافه ها و کافی شاپ ها در رسانه های اجتماعی و در کابل, اخبار, همان نگرانی بیان شده است — آمریکایی ها نمی خواهد رای برای یک زن در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن! بسیاری از رای دهندگان هستند که ساخته شده به این باور است که تا آنجا که آنها ممکن است ترجیح می دهند وارن (یا تا به امروز Klobuchar) به مردان در این مسابقه آنها را به آن را خورد و رای دادن به یکی از بچه ها. چون پسر به ما گفته شده است که آنچه در انتخابات عمومی رای دهندگان تقاضا خواهد شد.

(همه از آن بهتر است حداقل از بیشتر تند و تیز جنسیتی شنیده ایم از برخی از گوشه های چنین به عنوان متهم وارن “جنسيت tokenism” و یا ساخت مار-صدای خش خش صدا در وارن برای تایید که او شنیده ساندرز اکو همان نگرانی در مورد شانس یک زن که تابش از هر گوشه ای از جامعه ما در حال حاضر.)

تبلیغات:

همه از این که رای دهندگان باید درک قبل از اینکه سر به پای صندوق های فوق العاده سه شنبه حرف توخالی است. وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس به رای دادن برای یک زن اگر او نامزد بهترین دوست دارید. در واقع این تنها راه برای به دست آوردن این کشور به یک نقطه که در آن یک زن می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری است که مردم آن را خورد و رای برای کاندیداهای زن. اگر شما را دوست ندارند مشکل از تبعیض نمی کمک به آن توسط رای گیری برای مردان به شدت از ترس.

آن را به ارزش به خاطر سپردن است که وجود دارد هیچ چیز اجتناب ناپذیر در مورد هیلاری کلینتون را شکست در سال 2016. او موفق به کسب نزدیک به 3 میلیون رای بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که حداقل یک کثرت قابل توجهی از آمریکایی ها خواهد رای برای یک زن. او ضرر و زیان در نوسان متحده بودند با باریک ترین حاشیه به معنای واقعی کلمه به صرف 80,000 آرا گسترش استراتژیک در سراسر سه متحده است. اگر ما می تواند دوباره اجرا است که انتخابات 100 بار با ترفند جزئی در هر زمان — به آب و هوا به عناوین هفته قبل — کلینتون را به دست آورد بسیاری از کسانی که. حتی شواهدی که درک که کلینتون تقریبا قطعی به نفع خود منجر به از دست دادن او توسط پرورش خوشنودی است که رهبری برخی از او به احتمال زیاد رای دهندگان به ماندن در خانه.

تبلیغات:

مردم به احتمال زیاد نمی تواند به عنوان از خود راضی این زمان در اطراف.

بله کلینتون نورد معادل snake eyes در سال 2016 انتخابات. اما به هر تاس بازیکن می داند نورد که شیطان تغییر نمی کند این واقعیت است که خود را رول بعدی است که بیشتر احتمال دارد به هفت. این درس از سال 2016 نباید که یک زن می تواند برنده نیست اما این که یک زن می تواند برنده.

اما آماندا شما ممکن است می گویند, آن را خیلی دیر در حال حاضر به رای دادن برای یک زن. ساندرز و بایدن را بیش از حد بزرگ منجر شود!

تبلیغات:

شاید. یا شاید آن را به ارزش به خاطر سپردن است که ساندرز در حال حاضر 58 نمایندگان از 1,991 او نیاز به پیروزی نامزدی حزب دموکرات. بایدن 50. وارن هشت.

برای قرار دادن که حسابی یکی دیگر از راه ساندرز است 1,933 نمایندگان کوتاه از آنچه که او نیاز دارد و وارن است 1,983 کوتاه است. رسانه ها ممکن است با قرار دادن این اولیه به رختخواب اما آن را حتی بیش از حد است. پس از سه شنبه می آید و می رود ممکن است که ساندرز یا بایدن باید منجر شود به اندازه کافی بزرگ برای فشار به زنان خارج از مسابقه است. اما در حال حاضر به دنبال در تعداد واقعی است که به سادگی درست نیست. آن را قطعا هیچ دلیلی برای رای دهندگان به خود صحبت از رای گیری برای Warren اگر این چیزی است که آنها مایل به انجام است.

متاسفانه رسانه ها در ایجاد این شهادتها و نبوت خود انجام مورد که “می” و “نمی توانم” برنده. توسط زودتر از موعد اعلام این یک مسابقه بین دو یا سه مرد و نادیده گرفتن زنان و صاحب نظران و خبرنگاران را ساخته اند آن را بیشتر احتمال دارد که رای دهندگان که می خواهند برای رای دادن یک زن را به سادگی رها کردن. مردم به احتمال زیاد به انجام آنچه قرار است کارشناسان می گویند که آنها اتلاف وقت است!

تبلیغات:

به طور مشابه جنسیتی کاندیداهای زن را تجربه کرده اند می شود یکی دیگر از پیشگویی است که هر دو گسل از رای دهندگان و صاحب نظران. یک زن می تواند برنده — سمت راست به نقطه هنگامی که ما خودمان را بگویید که او نمی تواند. از آنجا که ما در حال آنهایی که در ایجاد این جنسیتی واقعی ما آنهایی که با قدرت به توقف به آن.

آن را خیلی دیر نیست حداقل برای وارن که سالم نظرسنجی اعداد در بسیاری از سوپر شنبه متحده — و احتمالا حتی بهتر اگر نیست آن را به صورت شدید جنسیتی پوشش. این یک زمان در سیاست و همه چیز را تقریبا به عنوان خاص به عنوان برخی از صاحب نظران که شما باور دارید. در حال حاضر, megyn kelly پروژه های که هیچ کس احتمال زیاد به نفع اکثریت نمایندگان در دموکراتیک مقدماتی! که می تواند منجر به جدی ترین رقابت کنوانسیون در نسل — بعید است اما قطعا غیر ممکن است نتیجه.

در شرایط شبیه به این وجود دارد هیچ دلیلی برای رای دهندگان عادی و سعی کنید برای انجام برخی از نیمه پخته نظریه بازی هنگامی که ساخت یک رای گیری تصمیم. این فرصت مناسبی برای رای دادن وجدان خود را و اجازه دهید باد ما را که در آن آنها خواهد شد. پس از همه, ما نمی خواهد شانس به دنبال فلش در انتخابات عمومی که در آن “رای گیری آبی مهم نیست که چه کسی” را به عنوان آزار دهنده است که عبارت ممکن است تنها انتخاب اخلاقی.

بنابراین اجازه ندهید کسی به شما بگوید در غیر این صورت. اگر شما می خواهید برای رای دادن برای یک زن آن را انجام دهد. اگر به اندازه کافی از ما انجام این کار است که می تواند تغییر در این مسابقه به طور چشمگیری. کسی چه می داند ؟ ما حتی ممکن است یک رئیس جمهور که متولد مرکزی منطقه زمان.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>