آن را “بیش از حد به زودی” به بحث در مورد کوبه برایانت مورد تجاوز


Kobe Bryant looks on against the Washington Wizards on December 2, 2015 in Washington, DC.

“تجاوز به عنف صورت است که بخش بزرگی از میراث او. او هرگز واقعا به درستی با آن دست و پنجه نرم و رسانه ها به او اجازه دهید دور با آن.”

راب Carr/گتی ایماژ

در سال 2016 لیندسی گیبس نوشت: یک داستان برای ThinkProgress با عنوان “میراث کوبه برایانت مورد تجاوز به عنف.” در آن قطعه گیبس توصیف تجاوز جنسی مورد در برابر برایانت, چگونه آن را نمی ادامه زمانی که قربانی ادعا بنا به گزارش ها کاهش یافته است به همکاری با دادستان و انشعابات آن مانند بیش از یک دهه بعد. تخته سنگ را قطع کردن و گوش دادن پادکست صحبت گیبس نویسنده قدرت پخش خبرنامه زنان در ورزش, در مورد چگونه مورد تجاوز به عنف مورد بحث قرار گرفت در اوایل 2000s و چگونه آن را تحت پوشش پس از برایانت مرگ است. در زیر یک ویرایش متن آن مصاحبه است.

Stefan Fatsis: لیندسی چگونه می توانم به شما فکر می کنم گنجاندن این فصل برایانت زندگی شده است به کار گرفته شود ؟

لیندسی گیبس: آن را سخت به این دلیل که رسانه ها و طرفداران نمی انجام یک کار واقعا خوب حساب با آن زمانی که او زنده بود. بنابراین آن را حس می کند که این امر می تواند حتی بیشتر سخت به بحث در مورد زمانی که او در گذشت به خصوص پس غم انگیز. من از دیدن دو افراط است. اولین افرادی بودند که واقعا تحت تاثیر این مورد تجاوز به عنف و واقعا به یاد داشته باشید که آنها در حال استفاده از آن به عنوان یک راه به می گویند که دیگر غم و اندوه در مورد او نامعتبر است. دوم افرادی هستند که رفتن به جزئیات در مورد خود را در میراث دادگاه و خارج از دادگاه میراث در حالی که با اشاره به مورد تجاوز به عنف به عنوان “که کلرادو چیز است.” و واقعا هیچ یک از اینها کافی است. من فکر می کنم آن است که بخش بزرگی از میراث او. او هرگز واقعا به درستی با آن دست و پنجه نرم و رسانه ها به او اجازه دهید دور با آن. در همان زمان من فکر نمی کنم آن را باید تنها چیزی که مورد بحث است. و من درک می کنم که چرا بسیاری از مردم می خواهم به بحث در مورد چیزهای دیگر در مورد میراث او در حال حاضر.

جاش لوین: در ESPN که من تا به حال در تمام طول روز دیروز و امروز آنها واقعا چسبیده به ورزش است. من نمی خواهم بگویم هیچ اشاره ای در SportsCenterاما اگر وجود داشت آن را بسیار عبور و پوشش به طور کامل متمرکز بر غلیان احساسات از خود NBA همسالان از افراد دیگر در جهان است. ABC اخبار هم یک گزارش ویژه که تنها به ذکر جنسی مورد بسیار glancingly و بسیار hagiographic نسبت کوبه. آن را ایجاد یک محیط که در آن اگر شما سعی می کنید به روی چیزی حساب کردن با آن را به عنوان دیده می شود نه در همراهی با تن از لحظه ای. آن را احساس می کند مانند شما در حال مخالف مصلحت اگر شما آن را به ارمغان بیاورد.

گیبس: حق با شما بودن عدالت اجتماعی جنگجو. “خیلی زود” است که همه چیز می گوید. این سخت است, هر چند, چون من می خواهم با حمله به همان شیوه هنگامی که من آن را تا زمانی که او زنده بود. بنابراین وجود دارد هرگز یک “زمان مناسب” به بحث در مورد آن. چون من نوشت: این قطعه در سال 2016 شده اند و رسیدن به من بیش از 24 ساعت گذشته. آن را بسیار عصبانی و بسیار زشت اما آن را نیز بسیاری از بازماندگان که با داشتن بسیار پیچیده احساسات و واقعا ناراحت است که آنها نه شنیدن در این مورد صحبت کردیم و می خواهید به می دانم که اگر چیزی اشتباه وجود دارد با آنها زیرا همه آنها می توانید در مورد فکر می کنم.

بخشی از این میراث است که مورد تجاوز به عنف بود شدید قربانی شرمندگی که کوبه وکیل بود که رسانه ها زد ، قانون نمی محافظت از او نظام حقوقی نمی محافظت از او و رسانه ها قطعا نمی محافظت از او. و بنابراین بسیاری از مردم به یاد داشته باشید و به یاد داشته باشید او هرگز حساب با آن است. او هنوز هم اجرای توافقنامه nondisclosure—یک زن و شوهر از سال پیش او در مصاحبه با واشنگتن پست از ویژگی های بزرگ و آنها رسیده به او و او نمی تواند صحبت به دلیل NDA.

و این مهم است. که تحت تاثیر بسیاری از مردم بیش از حد بود البته کار خود را در بسکتبال زنان و رابطه اش با دخترش. این همه وجود دارد. و این ناراحت کننده است که در آن همه وجود دارد, اما آن را می کند. و نادیده گرفتن آن کمک نمی کند. من فکر می کنم نادیده گرفتن آن را فقط باعث می شود بازماندگان از تمام جوامع بیشتر احساس شرم و احساس می کنم بیشتر گیج و احساس مانند آنها بخشی از فرهنگ ما و جامعه ما.

جوئل اندرسون: آره. بخش بزرگی از چسب است که دارای تجاوز به عنف فرهنگ با هم این ایده که چه اتفاقی می افتد به مسائل زنان کمتر از حق مردان, راست?

آن را مانند ما همیشه بحث در مورد نیت و یا اینکه آیا آن را “یک جوان بی احتیاطی.” و پس از بازماندگان متوجه شدند که چه اتفاقی برای آنها مهم نیست. و مردم که از پلیس ها و کالج ها و موسسات و شرکت های ورزشی. و بنابراین در اینجا با کوبه, مردم نوع رقص در اطراف این ایده که آخ این شخص بود معتبر متهم به تجاوز به عنف. و آنها مانند “نه, این است که زمان خوبی برای صحبت در مورد آن.” اما سپس آن را مانند, “اوه, این مرد با یک آینده و او را به ابراز ندامت و او می گوید او آن را انجام دهد.”

راه که من فکر می کنم آن است که اگر حمایت خود را و خود را تحسین کوبه به اندازه کافی قوی است مانند اگر شما واقعا عاشق کوبه شما بت او است که باید واقعی به اندازه کافی برای حفظ یک تحلیل و یا بررسی زندگی خود را به عنوان او در آن زندگی می کردند. هیچ کس به شما می گوید چگونه به سوگواری و یا که شما می توانید احساس نمی متاسفم برای این واقعیت است که او درگذشت و یا که آن را یک تراژدی بود, به دلیل آن است. اما که باید رو نمی دیکته کردن راه دیگران را انتخاب کنید به یاد داشته باشید او و یا آنچه که ما می خواهم بگویم در مورد مرگ. و اگر شما یک مشکل با آن شما باید به جهنم از رسانه های اجتماعی. شما باید خاموش کردن تلویزیون و سوگواری در زمان خود است. اما من فکر نمی کنم که هر کسی باید دیوانه در افراد برای تمایل به بحث در مورد “هی او را مناسب جبران? چگونه این تاثیر قربانی؟” منظورم این است که قربانی امروز در حال تماشای همه از این.

گیبس: او را به تماشای همه آن را. آره.

اندرسون: او را به تماشای همه از این و مردم هستند گفت: “ما نمی خواهیم به بحث در مورد که در حال حاضر” را به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده یا چه چیزی اتفاق افتاده است به او می گوید: او مهم نبود.

گیبس: و قربانیان همه جا در حال تماشای. بازماندگان در زندگی شما در حال حاضر در حال گوش دادن به این و این خواندن و شنیدن همه واخراج. و آن را دشوار است چرا که من می شنوم بسیاری از مردم از جامعه می گویند: “همین حالا به ما بگویید که چگونه به احساس می کنید.” شما می شنوید که مردم در بسکتبال زنان جامعه که او به معنای بسیار به می گویند: “همین حالا به ما بگویید که چگونه به احساس می کنید.”

اما واقعیت این است که وجود دارد در حال بازماندگان در همه این جوامع است. بازماندگان نیست و در یک جامعه همه به خود را دارند. آنها بخشی از همه این جوامع دیگر.

Fatsis: در این موضوع خاص از روی صورت خود, آن را آموزنده برای رفتن به عقب و خواندن آنچه اتفاق افتاده است به دلیل اتهامات هولناک است. پلیس, مصاحبه با قربانی و با برایانت فوق العاده نگران کننده است. قربانی کاهش یافته است به شهادت و دادستان زخم انداختن صورت و سپس طرح دعوی در دادگاه مدنی و حل و فصل با برایانت.

و برایانت صادر شده عذرخواهی, که, خوانده شده از طریق لنز از امروز حیرت انگیز است. برایانت اذعان کرد که او ممکن است تجاوز جنسی ، او اذعان دارد که او گفت: آن را نمی شد با رضایت طرفین.

لوین: او گفت: در بخش “اگر چه من واقعا معتقدم که این برخورد بین ما رضایت طرفین بود من تشخیص حالا که او نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من.” من همچنین می خواهم به یاد داشته باشید بخشی از مصاحبه که بیشتر سرد. قربانی ادعا گفت که کوبه به او گفت: “شما نمی خوای به هر کسی مناسب است ؟” در آن اتهام حمله. او می گوید:, “من گفت:” نه ” و او را نمی شنوند من یا از من خواست به آن می گویند با صدای بلند. از من خواست به نوبه خود در اطراف و نگاه او را در حالی که من آن را گفت.” او گفت که برایانت از او پرسید که این سوال را سه یا چهار بار.

گیبس: من رفتم و بازبینی این در سال 2016 زمانی که او بازنشسته شد. من به یاد داشته باشید که بسیار در مورد آن. من در دبیرستان در طول زمان به یاد من عذرخواهی حلقه است که او به ونسا. من به یاد که کنفرانس مطبوعاتی. من به خاطر کمی در مورد آن, اما من به یاد داشته باشید جزئیات. واقعا رفتن به عقب و حفر به چه نگران کننده اتهامات واقعا بودند او چگونه درمان شد توسط رسانه ها و عذرخواهی. منظورم این است که بسیاری به آن است.

اندرسون: نکته دیگر این است … که من معتقدم کوبه وقتی او می گوید که او باور ندارد که او مورد تجاوز قرار گرفته ، اما این یک شکست است. اول از همه که روشن نیست شما از نظر قانونی خود را و یا اخلاقی تعهدات به افراد دیگر. این عدم رضایت یک شکست به یاد چه چیزی رضایت است.

گیبس: آره من کاملا موافقم. به خصوص برای این ورزشکاران است که تمام زندگی خود را, آنها برداشته شده است تا مورد ستایش همگان است. آنها شنیده نمی “هیچ” که اغلب از هر کسی در مورد هر چیزی به دلیل وضعیت خود و استعداد خود را. من کاملا با شما موافقم و من فکر می کنم من حفظ امید به عنوان کوبه بزرگ شده و به خصوص به عنوان او چنین ثابت در ورزش زنان جامعه و او تا به حال این دختران من نگه داشته و امیدوار است که شاید او را روی چیزی حساب کردن با آن در برخی از راه به نحوی. و بدیهی است که ما هرگز نمی خواهد می دانم که اگر او می توانست اما همیشه احساس می کردم که یک فرصت از دست رفته برای کسی که به نظر می رسد پس از روشنگری و به مراقبت زیادی در مورد زنان که مکالمه نمی تواند بود. و در حال حاضر آن را نمی خواهد.

برای گوش دادن به قسمت کامل با کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی