آن را کاملا خوب به آن تماس بگیرید “Defunding” پلیس


Photo illustration of a police officer against a stark background.
تصویر عکس با تخته سنگ. Photo by Spencer Platt/گتی ایماژ.

به عنوان اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس باید مشخص بسیاری از این پس باید بحث در مورد چگونه ما صحبت کردن و نوشتن در مورد این مسائل. در یک قسمت جدید از واژگان درهجان McWhorter بررسی دو موضوع از زبانی تحقیق: شعار “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و سرمایه گذاری از سیاه و سفید (سیاه و سفید) مردم است. در اینجا است که یک رونوشت از آن بخش ویرایش و فشرده برای وضوح.

Defunding

بسیاری از تظاهرات این روز گفت: “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” بسیاری از مردم نمی خواهم راه پال خواستار قطع بودجه دولت است که استفاده می شود چرا که شما فکر می کنم که پال خواستار قطع بودجه دولت به این معنی است که شما قرار است به همه پول به دور از پلیس و بنابراین وجود خواهد داشت نه یک نیروی پلیس.

اکثر مردم زمانی که آنها می گویند پال خواستار قطع بودجه دولت به معنای آن است که پلیس باید پول کمتر است که پلیس باید مسئول کمتر چیز در یک جامعهکمتر پول نه هیچ پول است. سوال شما ممکن است بخواهید پس از آن است: اگر این چیزی است که مردم پس از آن نیست و آن را مبهم می گویند “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس”? ما باید با استفاده از کلمات با توجه به آنچه که آنها واقعا چیست ؟

در این مورد من فکر می کنم ما نیاز به یک کمی دقیق تر در مورد این موضوع. پیشوند de- همیشه مطلق. آن را نیز می تواند آنچه یک زبان شناس عددی ممکن است تماس بگیرید. در حال حاضر این درست است که اگر شما خلع کسی, سپس شما در حال کشیدن خود از تاج و تخت است. پایین بروند و آن. به خلع معنی ترک فرد نه بر تاج و تخت است. این هم یک یا ب و یا desegregate. ایده این است که به ترک یک بیت از تبعیض نژادی است.

اما دیگر وجود دارد با استفاده از از د-. برای مثال به deescalate. اگر شما در مورد آن فکر می کنم زمانی که شما می گویند deescalateآنچه که شما تصور کنید که کشیدن دماسنج خواندن پایین شاید زیادی است. اما زمانی که شما لزوما به این معنی نیست که شما در حال خاموش کردن کل کسب و کار. این ماده از درجه کشیدن چیزی نزدیک به وسط.

و یا اگر شما از حالت فشرده خارج کند که به این معنی است که شما در حال رفتن به باد حداکثر فشرده? احتمالا نه. این عددی. این یک زنجیره.

و بنابراین پال خواستار قطع بودجه دولت می تواند به این معنی است که بیش از حد. پال خواستار قطع بودجه دولت می تواند به این معنی نیست که به طور کامل محروم کردن کسی یا چیزی از بودجه را کمتر بودجه به آن است. به حدی که ممکن است آنچه که بسیاری از ما فکر بودند که حقیقت این است که ما با استفاده از زبان خلاقانه در همه زمان ها و است که یکی دیگر از راه گفت زبان همیشه در حال تغییر است.

شما همچنین باید به فکر می کنم در مورد تفاوت بین یک شعار و یک مقاله علمی. پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس. این حداقل باعث می شود شما تصور وجود دارد که هیچ پلیس و برخی از استفاده در آن است. در حال حاضر من فکر می کنم بسیاری از ما انقباض غیر ارادی ماهیچه بر تصور وجود دارد که هیچ ، که به نظر می رسد بیش از حد شدید است. مردم وجود دارد که می خواهم آن را که راه را, اما آن را به یک نظر. با این وجود به تصور آن و سپس به گزاف گویی به برخی از وسط زمین است و نه بدترین چیز در جهان است. و یک بار دیگر آن را در مورد شعار در مقابل ارتباطات علمی.

بنابراین به عنوان مثال سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست. این معمول است برای برخی از مردم می گویند “نه همه زندگی مهم است.” آنها از دست رفته نقطه. سیاه و سفید زندگی می کند موضوع به این معنا نیست سیاه و سفید زندگی می کند مهم تر است. به این معنی سیاه و سفید زندگی می کند توجه بیش از حد. سیاه زندگی مهم نیز هست. اما شعار فرض می شود که شما می دانید که و فرض می شود که شما می دانید که چه نوع از شعار خواهد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به عنوان به خوبی می شود و یا حتی سیاه و سفید زندگی می کند توجه بیش از حد ؟ “بیش از حد” نوع آویزان است. این نه یک شعار. این یک قطعه از ارتباطات است. و دو نوع همپوشانی قابل توجهی, اما نه به طور کامل. که فرض بر این است که هر کس می داند که هیچ کس خواهد بود تا دیوانه یا خود محور که به می گویند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم تر است. چرا کسی معنی است ؟ البته این سیاه و سفید زندگی می کند توجه بیش از حد, اما شما نمی آن را می گویند. و در راه همان تصور کنید که در حال حاضر به جای گفتن “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” می گفت: “پول کمتر برای پلیس.” که نه یک شعار.

بار وجود دارد که به طور کاملا دقیق است و تنها به صحبت کردن با خودتان. و من فکر می کنم که چه خبر است با پال خواستار قطع بودجه دولت. این یک نوع متفاوت از معنی است. زبان همیشه در حال تغییر است و در اینجا آن را نه در یک نوع تصادفی راه است که هیچ کس در مورد مراقبت از جمله کلمه relatable آینده استفاده می شود, اما آن را در یک گرم بافت. این است چگونه زبان همیشه تغییر.

سرمایه گذاری مردم

آسوشیتد پرس و در حال حاضر نیویورک تایمز تصمیم به سرمایه گذاری سیاه و سفید در هنگام مراجعه به مردم است. این تصمیم احساس می کند کاملا حق من به این دلیل که مردم ما از آن به عنوان سیاه و قطعا نه در حس رنگ. پس اگر ما در حال صحبت کردن در مورد مردم سیاه و سفید, سپس آن را باید به عنوان یک اسم خاص. این بدان معنی است که سیاه نیست رنگ اما مجموعه ای از افرادی که در حال فکر به عنوان یک مجموعه به دلایل دیگر از چه کلمه در واقع به معنی در هسته خود تعریف. شما همچنین می توانید می گویند که در آن اشاره به مجموعه ای از تجارب تاریخی نه به ذکر است در حال حاضر-بعد تجربه. و بنابراین, سیاه باید با حروف بزرگ من فکر می کنم. آن را من تا به انجام چیزی است که من همیشه احساس کرده ام خواهد بود ، من صرف زندگی من که در آن زمانی که من نوشتن, سیاه, من فکر می کنم پایین تر مورد حتی اگر من احساس می کنم پایین پوشش مردم, کاهش-پوشش خودم. باید آن را مورد بالا.

در حال حاضر نیست که به این معنی است که سفید باید با حروف بزرگ هست ؟ و بله, آن را به خاطر. آن را می کند چون سفید است فقط به عنوان به دلخواه به عنوان سیاه و سفید هنگامی که ما صحبت در مورد این چیزها. و سپس آنچه را که به یک نفر ؟ مردم اسپانیایی زبان می تواند سفید ؟ اسرائیلی ها سفید ؟ چه سفید است ؟ آن را نه خودسرانه مفهوم است. بیایید حتی به همین دلیل است که سفید پوستان به نام قفقازی.

و بنابراین سفید یک چیز است. این یک تاریخی مجموعه ای از تجارب و مدرن مجموعه ای از تجارب و پس از آن باید با حروف بزرگ به عنوان به خوبی.

در یک دنیای ایده آل ما در حال حاضر می تواند سرمایه گذاری B به صورت سیاه و سفید برای سفید اما ما نمی توانیم. متاسفانه ما نمی توانیم به دلیل واقعی زندگی مداخله کرده است. سفید گرایان در حال حاضر سرمایه گذاری , سفید, ایده برای ساخت ضریح سفیدی به عنوان چیزی جدا و در خود احساس چیزی بهتر از بسیاری از چیزهای دیگر از جمله سیاه و سفید.

در حال حاضر من فکر می کنم بسیاری از ما که سفید نیست گرایان پیدا کنید که به جای استفاده نا مشروع. من فکر می کنم که یک توده مهم از ما را به جای نمی آنچه آنها انجام می دهند. و پس از آنها با استفاده از این راه است که من فکر نمی کنم ما می توانیم. آن را ناخوشایند چرا که آنها شروع به انجام کاری و بنابراین در حال حاضر بقیه از ما نمی تواند آن را انجام دهد چرا که آنها اتفاق افتاده به دست آوردن وجود دارد ، اما من آن را ناراحت کننده برای شروع سرمایه گذاری سفید. انگار بوی مؤتلفه پرچم در مورد آن. بنابراین به همین دلیل من می گویند اگر چه در استخوان من من می خواهم آن را می توان مرتب. و اگر سفید گرایان متوقف به وجود داشته باشد و 50 سال رفت و پس از آن من قصد دارم به اینجا گفتن OK از آن زمان به سرمایه گذاری سفید به همه چیز مرتب است. اما ما نمی تواند مرتب در حال حاضر.

گوش دادن به بقیه قسمت از واژگان ولی با استفاده از پلیر زیر کلیک کنید. و یا اشتراک با استفاده از اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>