آن را فوق العاده روز شنبه و مسابقه فرار تر از شما فکر می کنید: رای خود را با قلب!

کوه در می رم در Facebook شنبه من نا امید شده بود برای دیدن دوستان که این رای گیری روز سه شنبه در مقدماتی حزب دموکرات — تعیین “سه شنبه” از آنجا که آن را برای حساب 14 متحده و بیش از 30 درصد از کل نماینده مسافت — با تمرکز بر “استراتژیک” رای گیری به جای به سادگی رای گیری برای هر کس که آنها فکر می کنم بهترین نامزد است. آنها در وحشت از واکنش به نتایج حاصل از چهار نسبتا کوچک متحده که در حال حاضر و رای دادند اخیر استعفا را … ctq از ایالت مینه سوتا و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. مردم شروع به خرید به این مفهوم که این مهم برای جلوگیری از یک نامزد که شما را دوست ندارند و نسبت به رای دادن به یکی از بهترین دوست دارید.

این خوانندگان عزیز مزخرف است. رسانه ها با وسواس سنجی و اسب-نژاد پویایی و تمایل به overrate ارزش اولیه متحده زیرا آنها سابقه ایجاد نبوت خود انجام. اما همه رای دهندگان نیاز به انجام به باک که روند به توقف اقدام مانند این است که استادانه درست شده بازی شطرنج است. آن را خیلی زود برای که و به هر حال یادگیری دقیقا اشتباه درس از سه چهار اولیه متحده است.

تبلیغات:

به من اشاره کرد دوشنبه, آن را خیلی دیر نیست برای رای دادن به بهداشت ، الیزابت وارن با وجود فشار سنگین مبارزات انتخاباتی در رسانه های اجتماعی با هدف گرفتن حامیان او به رای بهداشت ، برنی ساندرز به جای. اما در مفهوم گسترده تر رسانه ها پوشش و وسواس با نظر سنجی به خوبی ممکن است تحریف مردم درک درستی از احتمال و چگونگی فرار این میدان واقع است.

به عنوان بن Mathis-Lilley اشاره کرد در تخته سنگ “دیروز چهل و شش کشور هنوز به رای از جمله 22 پرجمعیت ترین ایالت; 96.1 درصد(!) کنوانسیون نمایندگان که دموکرات ها رای خواهد داد به جایزه باقی می ماند unawarded.” که باعث می شود آن را پوچ به ادعا این است که بیش از.

او همچنین اشاره می کند که با توجه به پوشش رسانه ای مناسب تا شنبه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود نان تست. اما بایدن را به طور غیر منتظره ای بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی نشان می دهد که “یک نامزد روایت حرکت معکوس می شود در یک روز.”

تبلیغات:

کلمه کلیدی در اینجا این است که “غیر منتظره.” به تماشای بی امان تند تند در مورد انتخابات در کابل, اخبار, یکی ممکن است فراموش کرده است که سه نفر از چهار متحده بود که رای دادند در حال حاضر bucked نظرسنجی پیش بینی. و نه شما می دانید که خروج از Buttigieg و Klobuchar باعث می شود وضعیت حتی بیشتر از هرج و مرج وجود دارد ؟ آیا راه قابل اعتماد برای تعیین جایی که حامیان آنها خواهد شد.

با استفاده از Wayback Machine من در زمان نگاهی به آنچه megyn kelly, این رای گیری گورو است که درایوهای خیلی از نظرسنجی پیش بینی, دستگاه گفت: در مورد آیووا قفقاز در فوریه. 2, یک روز قبل از رای دهندگان در واقع خانه های خود را ترک برای ثبت نظرات خود را.

پیش بینی پیش بینی ساندرز به عنوان برنده با بایدن به عنوان دوم به احتمال زیاد به نفع خود. کسی که در واقع جمع آوری شده ترین نمایندگان این بود Buttigieg با ساندرز دوم نزدیک و بایدن نیز در مکان چهارم قرار گرفت.

تبلیغات:

این megyn kelly هوا برای نماینده شمارش شد 13.5 برای Sanders 12.5 برای بایدن 7.2 برای Buttigieg و 5.8 وارن. واقعیت ؟ چهارده برای Buttigieg (دو برابر آنچه پیش بینی شده بود!),12 برای Sanders, هشت وارن و فقط برای شش بایدن.

در فوریه. 10, megyn kelly پیش بینی برای نیوهمپشایر اولیه بودند کمی بهتر است اما هنوز هم با یک مقدار قابل توجهی. ساندرز بود و انتظار می رود برای دریافت نزدیک به 30 درصد از رای افتاد اما کوتاه که توسط چهار درصد است. Buttigieg را بهتر از حد انتظار اما تعجب واقعی بود Klobuchar که بیش از دو برابر او پیش بینی کرد حمل و نقل — او نظرسنجی در 8% و حدود 20 درصد آرا را به جای.

تبلیغات:

نوادا دنبال نزدیک با این نظر سنجی اما کارولینای جنوبی شد یکی دیگر از شگفتی. Megyn kelly پیش بینی بایدن برنده خواهد بود 40 درصد از آرا را — و او بیش از 48 درصد. در نتیجه به عنوان Mathis-Lilley اشاره شد یک نوسان ناگهانی در پوشش رسانه ای از خواندن بایدن اعلامیه را به او اعلام احتمالی حزب سوسیالیست برای نامزدی. اما نه کاملا 4 درصد از نمایندگان شده اند اعطا

در طی این مدت کمتر از یک ماه به megyn kelly پیش بینی که برنده اکثریت دموکراتیک نمایندگان آغاز شده و با بایدن روشن به سندرز و در حال حاضر نقل مکان کرد و به “هیچ کس.” اگر که نیست به شما بگویم که چگونه فرار اولیه این است که هیچ چیز خواهد شد.

هیچ یک از که است که می گویند که انتخابات بی ارزش هستند. آنها بوده ام تا حدودی دقیق و قطعا megyn kelly برداشت تا در گرایش فرد متحده است. اما با این زمینه باز به بسیاری از کشورهای در حالی که آن نیز باریک را به کمتر از نامزدها رای گیری است و حتی سخت تر برای پیگیری. به علاوه علاوه بر این از مایک بلومبرگ به انتخابات در سه شنبه متحده می افزاید: حتی هرج و مرج بیشتر.

تبلیغات:

اضافه کردن به که این واقعیت است که هیچ کس آشکار “برنده” یک دولت دموکراتیک مقدماتی — هر کسی که آبرومندانه را گیر یک سهم متناسب از نمایندگان — و آنچه شما بزرگ, چاق استدلال برای تلاش به بازی چگونه به رای “استراتژیک” از آنجا که هیچ راه واقعی به می دانم که چگونه است که تبدیل خواهد شد.

بنابراین شما نیز ممکن است در این مورد فقط رای چگونه شما می خواهم.

خواهیم دید که اولین نتایج در عرض چند ساعت و هر چه فکر می کنم روایت است که در حال حاضر از آن خواهد شد به نظر می رسد مختلف در روز چهارشنبه. ببینید شما در طرف دیگر.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>