“آن زمان برای تغییر”: New Orleans بزرگ Freedia در برابر خشونت اسلحه در مستند جدید

در موضعی مستند “Freedia یک تفنگ” نیواورلئان گزاف گویی رپر بزرگ Freedia با استفاده از افراد مشهور به منظور بالا بردن آگاهی و ایستادگی در برابر خشونت اسلحه. در New Orleans 92 درصد از قربانيان قتل شد و در سال 2019. که یک آمار سرسام آور و Freedia می خواهد برای جلوگیری از این بیماری همه گیر در داخل آفریقایی جامعه است.

Freedia برادر آدم راس کشته شد در سال 2018; یک سال پس از مرگ او بازداشت شده اند ساخته شده است.

تبلیغات:

“Freedia یک تفنگ” که فقط به حال دنیای مجازی خود را برتر AFI در اسناد است و به دنبال توزیع, به نظر می رسد افرادی که در حال کار به چیزهای بهتر در جامعه است. Freedia در دیدار با Ashonta وایات یک مدرسه معاون 14 ساله Devin واکر است که به دام افتاده در یک چرخه خشونت و کالوین پپ که با این نسخهها کار برای رسیدگی به تروما و تغییر ذهن در مورد خشونت آمیز در سبک زندگی است. در ضمن پاسداران صلح یک در زمین تیم پاس آگهی به “کدو beefs” که تداوم کشتار.

Freedia تلاش های الهام بخش. او در گفتگو با سالن مورد فعالیت و مستند. زیر شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

من این را تحسین زبان خود را برای افرادی که نیاز به شنیده می شود و من خوشحال هستم که شما در حال کار برای کمک به جلوگیری و حل جرم و جنایت. آنچه باید انجام شود به منظور کاهش خشونت اسلحه?

تبلیغات:

من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که باید انجام شود در سطوح مختلف – راه شما می توانید خرید یک تفنگ چگونه از آن آسان است. ما باید سخت تر چک های پس زمینه برای نگه داشتن اسلحه از افرادی که می خواهید به آنها را خرید; اجرای قوانین است که در جای خود خواهد کرد که حفاظت از مردم است. ما بسیار خشونت که در جهان در حال حاضر که ما نیاز به حفاظت از مردم و بچه های ما و نسل های بعدی. بسیاری از این خشونت است که با توجه به چگونه اسلحه در حال گرفتن. وجود دارد نیاز به قوانین سختگیرانه تر اجرا گذاشته است.

چارلز ضربه زیرکانه توضیح می دهد در این فیلم که تفنگ خشونت روزمره مسئله برای آمریکایی های آفریقایی تبار و جامعه است که امریکا تنها به نظر می رسد به مراقبت از زمانی که یک تیراندازی توده وجود دارد که آسیب پذیر, سیاه, جمعیت هیچ قدرت و به عنوان دیده می شود یکبار مصرف: “شما تعداد دفعات مشاهده نیست.” شما می توانید بحث در مورد که نگران کننده نگرش?

آن چیزی است که ما دیده می شود هر روز در جامعه است. ما می بینیم بسیاری از جنایات و آن را سیاه جرم و آن را با توجه به خشونت اسلحه در جامعه است. ضربه دیدم خشونت در حال رشد است و آن چیزی است که شما باید برای مقابله با هر روز. برای بچه ها در اینجا در نیواورلئان این طبیعی است. ما انتظار داریم که این اتفاق می افتد. این اتفاق می افتد شده است از آنجایی که من بچه بودم. من آن را ببینید در حال حاضر بیشتر آن را بدتر. آنها عکسبرداری بچه ها و دختران و کودکان و نوزادان. این تا حد زیادی به مقابله با اساس روزمره. شب گذشته فردی به ضرب گلوله کشته شد در یک رستوران. برایم عادی شده است. دولت نمی کند و هر روز آن را ببینید اما آن را دریافت نمی کند توجه مانند تیرباران های دسته جمعی انجام دهید. شما قرار است برای ارسال اجرای قانون برای رسیدگی به شرایط اما هر جامعه نیاز به ایمنی. من نمی توانم تصور کنید که بچه ها انجام تفنگ [تیرانداز فعال] آموزش در مدرسه است. من آرزو می کنم من می تواند آنها را حل کنند اما دولت و تلاش های جامعه مورد نیاز هستند.

تبلیغات:

همه چیز در مورد پول است. اسلحه و پول هستند به طوری که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد از دست دادن مردم به خشونت است. آنها می خواهند پول آنها می توانید این اسلحه. این یک وضعیت غم انگیز است که دولت ما باید حفاظت از جامعه و گرفتن اسلحه در دست مردم و از اشتباه دست مردم. آن زمان برای تغییر است. ما نیاز به ایستادن مبارزه و اعتراض به تغییر.

وجود دارد یک خط “شما یک مرد بدون اسلحه.” شما می توانید بحث در مورد تم ها از مردانگی و ضعف ؟

تبلیغات:

بسیاری از اوقات که چگونه آنها احساس می کنند در جامعه است. آنها باید برای دفاع از خود با یک اسلحه. زمانی که من در حال رشد بود آن بود پرتاب یک مشت. اما در حال حاضر اگر شما پرتاب یک مشت آنها مقابله به مثل با اسلحه چرا که آنها احساس می کنید کمتر از یک مرد با مشت. در آن زمان شما می خواهم برخی از برنده شدن و از دست دادن برخی از, اما در حال حاضر بچه ها احساس می کنند نمی تواند یک مرد و یا محافظت از خود و یا خانواده خود را بدون اسلحه. عمدتا همه از یک تفنگ.

بنابراین Freedia یک تفنگ. توصیف که تجربه و آنچه به شما کردم و ایمنی آن فراهم می کند و فرصت می خواهد از آن استفاده کنید.

من یک تفنگ زمانی که من شات. تنها راه من احساس امن بود برای به دست آوردن یک تفنگ. من تا به حال یک 9mm و از آن برگزار شد 16 گلوله و آن را ترسناک که تفنگ. اما زمانی که من آن را کردم من احساس من قادر به محافظت از خودم. من وحشت زده به بیرون بروید. یک روز به من گفت: تنها راه من می خواهم احساس امن است برای دفاع از خودم. که جایی است که من می خواستم برای رفتن. چون سابقه من آمده از من نبود در اطراف اسلحه در خانواده من. اگر مادر یا پدر تا به حال اسلحه ما هرگز نمی دانستند و یا آن را دیدم. آن را نگران کننده به ضرب گلوله کشته و سپس به خرید یک تفنگ برای محافظت از خودم در برابر یکی دیگر از تفنگ. من درک می کنم اما هنوز هم وجود دارد نیاز به توان بیشتر قوانین اجرا به نگه داشتن اسلحه از دست اشتباه و یا از اطراف گذشت. . . .

تبلیغات:

من نمی باید تفنگ کنه. من رو از شر تفنگ چون من فقط احساس می کنم نیاز به آن را برای محافظت از خودم در آن زمان و هنگامی که من کردم بیش از این ترس و شخص من فکر شات من زندانی من احساس امن دوباره. این تناقض است: شما مجبور به یک وضعیت شما نمی خواهید به در.

من ناراحت شد “من باید به شما قبل از شما به من ذهنیت است.” شما می توانید بحث در مورد افرادی مانند Devin که می تواند در این دنیا ؟ در طرف دیگر است, سام بود که یک قربانی خشونت اسلحه. آنچه در مورد آنها به شما الهام بخش است که شما سرمایه گذاری در زندگی خود را?

من می خواهم برای دیدن بهتر برای جامعه و من می خواهم به انجام رسانی. من کمک به سازمان های مختلف و بهتر منابع که در دسترس نیست زمانی که جوان بودم. مشهور نبودند صحبت کردن با بچه ها در مورد این موضوع. ما تا به حال آقای اسکافیلد به مدرسه می آیند. او الهام بخش و تشویق سخنران و او را لمس روح خود را در مورد مسائل مواد مخدر و خشونت پدر و مادر در جامعه است. من به خانه رفت و گفت: من مادر من او را دوست داشتم. برای من این یک فرصت بهتر به جامعه و جهان است. من خوشحال هستم که من را به یک پلت فرم برای رفتن به مدارس و برنامه های به صحبت کردن با بچه ها. طول می کشد تا ایجاد کرد و ما نیاز به کمک همه ما می توانیم برای کمک به این کودکان است.

تبلیغات:

من نیز قدردانی صحنه در زندان که در آن شما و دیگران صحبت در مورد شکستن چرخه. چگونه خوش بینانه آیا شما احساس می کنید در مورد کاهش خشونت اسلحه به دلیل توقف آن قصد ندارم به اتفاق می افتد یک شبه?

آن را به یک شبه اتفاق می افتد. زمان و تلاش مورد نیاز در هر دو مقیاس بزرگ و مقیاس کوچک. وجود دارد نیاز به بحث ما چگونه می توانیم آن را تعمیر و آنچه می تواند ما را در انجام بهتر. مردم را می خواهید تغییر دهید. همیشه وجود دارد یک راه برای حل یک مشکل است. بحث آن را به جای آن تیراندازی و یا مبارزه با آن است. مردم را [خشونت] مسائل قبل از آنها فکر می کنم چرا که آنها از دست دادن سر خود را. مادرم گفت: “سخت سر باعث می شود یک نرم الاغ” به دلیل این که شما زمین. آن را به دولت و جامعه و مردم را به تغییر دهید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>