آن زمان برای دموکرات ها برای شروع بازی توپ سخت در برابر تروریستها تهدید به 2020 انتخابات

دموکراسی است که در خط و حزب دموکرات باید به ایستادن برای خود اسم.

در روز سه شنبه ویسکانسین رای دهندگان خواهد بود به نام برای رای دادن در یکی از ننگین ترین و صاف کردن خطرناک انتخاباتی شمس این کشور دیده می شود در تاریخ معاصر است. با وجود تلاش های فرماندار دموکرات برای به تاخیر انداختن رای یک دادگاه فدرال به تمدید مهلت برای تبدیل در رای گیری غایب — که بسیاری از آنها ممکن است می رسند رای دهندگان خانه های روز انتخابات — ویسکانسین ساکنان خواهد شد انتظار می رود به صورت خود رای گیری روز شنبه در میان همه گیر و یا برای همیشه لطفا برای نگه صلح خود را. زوزه در مورد بی عدالتی از درخواست مردم برای رای دادن در فرد در طول این یک خطر ناک و در حالی که دولت تحت اقامت در خانه سفارش رفته توجهی نشد جمهوریخواه مجلس قانونگذاری ایالتی حزب جمهوریخواه کنترل دولت دیوان عالی کشور و یا بازگشایی سفارتخانه ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور است.

تبلیغات:

این است که یک روز وحشتناک برای دموکراسی در ویسکانسین به خصوص پس از یک صندلی در دادگاه عالی ایالت در خط است. اما آن را نیز وحشتناک فال ماه نوامبر سال 2020 زمانی که کنترل کل دولت فدرال ایالات متحده خواهد بود تا برای grabs.

جمهوری خواهان باید ثابت و بیش از بیش است که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد آمریکایی ها ، آنها اهمیتی نمی دهند در مورد حق رای دادن. همه آنها در مورد مراقبت و نگه داشتن خود را گرفتن در قدرت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر صریح در مورد این از بیشتر است. او به تازگی اخراج دموکراتها خواستار توانمندسازی کل کشور به رای دادن از طریق پست در سال 2020 تنها بر اساس این واقعیت است که آن می تواند جمهوری خواهان را از دست بدهد.

تبلیغات:

“چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد دیوانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مفاد دموکرات می خواستم در اخیر coronavirus بحران قانون. “آنها تا به حال در سطح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

اما آن را فقط به مغلوب ساختن پیشی جستن. آن روشن شده است برای سال کل حزب جمهوری خواه است که مورد علاقه رای دهندگان سرکوب اقدامات آن را سخت را برای مردم برای رسیدن به پای صندوق های رای نامتناسب تأثیر دموکراتیک رای دهندگان و بانکها و روحانی در انتخابات و اقبال. بنابراین زمانی که دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای رای گیری جهانی توسط ایمیل برای سال 2020 — کاملا معقول گزینه در یک بیماری همه گیر و ثابت تاکتیک در چند ایالت آمریکا در حال حاضر — آن را هیچ جای تعجب است که قانونگذاران جمهوریخواه کنگره خودداری کردند.

دموکرات مجوف. اما آنها نباید غار برای بار دوم.

تبلیغات:

ویسکانسین است که به ما نشان میدهد که چقدر بد این می تواند دریافت کنید. جمهوری خواهان هستند به معنای واقعی کلمه با زندگی رای دهندگان ویسکانسین چون آنها فکر می کنم آن را انجام خواهم داد. با ریسک بسیار بالا در ماه نوامبر هیچ پیش بینی چه نوع مانع آنها بکشید.

این امکان وجود دارد که coronavirus بحران را تا حد زیادی گذشت نوامبر و ما فقط باید به نگرانی در مورد معمول تخته سنگ از ایران با رای دهندگان سرکوب تاکتیک. اما ما نمی تواند اعتماد به نفس این خواهد بود که مورد خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر که کارشناسان ترس می تواند به افزایش دوباره در پاییز — تقویت پتانسیل ضد دموکراتیک خرابکاری.

تبلیغات:

اما دموکرات ها باید اهرم در حال حاضر. روشن به نظر می رسد در این نقطه است که به 2.2 تریلیون دلار بهبودی بسته به تصویب کنگره نمی خواهد به اندازه کافی به اندازه کافی نرم کردن ضربه به اقتصاد است. حقوق همه کنگره باید تصویب یکی دیگر از بازیابی لایحه.

برای انجام این کار جمهوریخواهان نیاز دموکراتیک رای. اما آنها باید حاضر به بازی در طول مگر اینکه این قانون شامل رای در سراسر کشور توسط پست الکترونیکی.

به طور معمول من خواهد بود میلی به حمایت از این تاکتیک است. من فکر می کنم بازی ماهرانه در سیاست بسیار خطرناک است و ایران با اتحاد نرمال مصرف خطرناک, خطرات با سقف بدهی دولت و خاموش شدن ناگهانی است که من فکر نمی کنم دموکرات باید تقلید. و من واقعا معتقدم که مردم آمریکا شایسته یک دولت که می گذرد صورتحساب است که در جهت منافع ملی بدون همیشه از دیدن آنها به عنوان اهرمی برای پیشبرد حزبی به پایان می رسد.

تبلیغات:

اما به عنوان خطرناک به عنوان بازی ماهرانه است و به عنوان مورد نیاز به عنوان بهبود منابع مالی هستند که ایران با تهدید به روند انتخابات شدید است. و توجه داشته باشید که به من توضیح داد که آن را نه فقط تهدیدی برای حق رای; آن را یک تهدید برای زندگی بشر به عنوان اجبار مردم به رای دادن در طول یک بیماری همه گیر به معنای واقعی کلمه قرار می دهد و افراد در معرض خطر ابتلا به یک عفونت کشنده.

اگر توافق شد برای حفظ قدرت در سال 2020 به دلیل یک بیماری همه گیر شد و احتمالا دیده می شود به عنوان سرکوب گسترده ردیف هایی از رای دهندگان به خصوص دموکراتیک متمایل مناطق شهری که در آن حوزه های رأی گیری به طور معمول شلوغ — این امر می تواند واقعا زمین شناسی برای یکپارچگی سیستم ما از دولت است. برای مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به شکست تا به طور کامل در کار خود به عنوان رئیس جمهور با اجازه دادن به یک بیماری همه گیر اجرا وحشی اما پس از آن به نفع خود دقیقا به دلیل آسیب این بیماری همه گیر باعث می شود یک بی عدالتی تاریخی. همچنین این خواهد بود تا facially نامشروع است که آن می تواند منجر به ناآرامی.

بنابراین مخاطرات بالا هستند. و دموکرات ها باید واقعی اهرم. این تضمین شده نیست که همه گیر خواهد بود نفوذ زیادی در چگونه مردم می توانند به پای صندوق های رای در ماه نوامبر اما بدون شک درست است که دولت در پاسخ به همه گیر و در نتیجه اقتصادی فاجعه خواهد نقش عمده ای در تعیین چگونه مردم را به رای دادن. بنابراین اگر دموکرات زمین خود را نگه دارید و حاضر به تصویب هر بازیابی اسکناس بدون کافی رای-با-ایمیل مفاد آنها قرار داده و جمهوری خواهان در یک نقطه تنگ. جمهوری خواهان را به مقاومت در برابر هر گونه تلاش برای گسترش رای گیری از دسترسی به, اما آنها همچنین ممکن است از جان گذشته برای اضافی قوانین برای حمایت از اقتصاد است. با یک جمهوری خواه در کاخ سفید می دانند که حزب خود است به احتمال زیاد به سرزنش اگر اقتصاد است که هنوز هم در بحران نوامبر.

تبلیغات:

هستند خطرات وجود دارد به این استراتژی ، جمهوریخواهان ممکن است با موفقیت اهریمن جلوه دادن دموکراتها تاکتیک ها و برنده شدن در این پیام جنگ. اما هیچ استراتژی سیاسی است و بدون ریسک. و با توجه به تهدیدی برای دموکراسی آمریکایی این باید یک خطر است که به خوبی به ارزش مصرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>