به عنوان یک پیشگام در زندگی عمومی بسیاری خواسته شده است از وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در چهار دهه اخیر. او را مجبور به بازی در نقش حمایتی و لبخند طریق تحقیر. او برگزار شده است به یک استاندارد بالاتر از بسیاری از مردان در اتاق کار پایدار جلسات ماراتن در مقابل خصمانه کنگره پانل های مشکوک دلایل. او تا به حال برای مخفی کردن جاه طلبی های او در حالی که او برای فرار سپس به نوبه خود در اطراف و بخشنده سخنرانی امتیاز پس از یک مرد (که برنده در جنسیتی و نژادپرستانه استعارههای) رو به رئیس جمهور با وجود درآمد کمتر رای.

از طریق تمام indignities که با اینکه یک زن در سیاست او قرار داده و او را با اصول و حزب او ، این قابل فهم است که کلینتون ممکن است تا به حال به اندازه کافی است که او ممکن است فکر می کنم او هیچ چیز از چپ به علت از حقوق زنان به عنوان حقوق بشر یا که او نمی تواند کمک کند اما یک ضربت سخت زدن در بالاترین سقف شیشه ای سمت چپ برای زنان در آمریکا است.

اما اگر او معتقد است که او چه بوده است گفت: در مورد بهداشت ، برنی ساندرز او خودش را متقاعد کند او اشتباه است. به جای حمله به Sanders شخصا به عنوان رضایت بخش به عنوان که ممکن است او نیاز به بزرگتر. او نیاز به ایستادن با سن. ctq.

این هیچ راز: کلینتون نیست برنی فن.

“هیچ کس دوست دارد او را هیچ کس می خواهد به کار با او کردم هیچ چیز انجام می شود. او یک حرفه ای سیاستمدار” کلینتون در مصاحبه ای گفت: یک فیلم مستند است که به پخش در ماه ژانویه است. “این همه فقط مزخرف و من احساس می کنم خیلی بد است که مردم به آن است.”

کلینتون نیز کاهش یافته است می گویند در این مصاحبه اگر او می خواهم تایید ساندرز اگر او بودند به پیروزی نامزدی. برخی از دموکرات ها انتقاد کلینتون برای سطح پهن هرچیزی طول اولیه فصل که نیست بهترین زمان برای ضربه زدن به کسی در تیم خود.

سپس دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد هیلاری کلینتون و سناتور. برنی ساندرز نشستن با هم در طول یک کمپین تجمع در رالی کارولینای شمالی در نوامبر 3, 2016.

با اینحال کلینتون گسترش در نقاط چند هفته بعد توضیح داد که چگونه او تایید نیست ساندرز رویکرد به سیاست صحبت بزرگ اما ارائه چند جزئیات بیشتر در مورد چگونه به ایده های خود را واقعی است.

“تو مسئول آنچه به شما می گویند و آنچه به شما می گویند شما در حال رفتن به انجام” کلینتون گفت: اخیرا در این Ellen DeGeneres, حفاری به نظرات قبلی. “ما نیاز به بازسازی اعتماد در دوستان آمریکایی ما و در ما نهاد و اگر شما قول می دهم این ماه و شما نمی توانید ارائه ماه پس از آن که برای رفتن به یک شاخص چگونه شما می دانید که ما فقط نمی تواند اعتماد به یکدیگر است.”

کلینتون با انتقاد ساندرز در سال 2016 برای وعده اصلاحات گسترده و بدون ارائه مقدار به عقب چگونه او می خواهم آن را انجام دهد. در ضمن او را جامع و دقیق سیاست های برنامه های که نمی گارنر همان نوع از عناوین به عنوان “مدیکر برای همه” و یا “دانشگاه آزاد.” آن م او در سال 2016 و آن را هنوز هم اذیت او در سال 2020 است.

اما اشاره به این که او نمی مانند ساندرز و یا رویکرد خود را به سیاست موثر نمی باشد. استفاده از نفوذ او است. هر کسی با توجه به رای گیری برای ساندرز می داند که در آن او می ایستد در او. رای دهندگان که به دنبال بیشتر در حد متوسط استقرار انتخاب, با این حال, ممکن است علاقه مند می شود که او را دوست دارید. در اینترنت کلینتون شهرت برای بودن منفور اما او نامطلوب اعداد آمار پایین ترین سطح خود در سال های اخیر در واقعیت: 77 درصد از بزرگسالان آمریکایی مشاهده او مطلوب به عنوان یک 2018 گالوپ نظرسنجی.

کلینتون رکورد نشان می دهد او را ترجیح می دهند بیشتر در حد متوسط استقرار نامزد از Sanders, کسی است که به احتمال زیاد برای قرار دادن به جلو افزایشی قصد دارد برای رسیدن به اهداف مترقی — کسی که معتقد است که کار کردن در داخل سیستم موجود است که چگونه برای به دست آوردن نتایج (و نه از طریق انقلاب سیاسی).

Klobuchar بارز ترین انتخاب برای کلینتون. (روشن: Klobuchar نمی خواست او را تایید publicly.) Klobuchar, مینه سوتا, اولین سناتور زن بوده است به نام “سناتور از چیزهای کوچک” یک backhanded تعریف داده شده به او را برای کار بر روی ملموس اصلاحات مانند یک لایحه دو حزبی به ممنوعیت سرب در اسباب بازی ها و دیگری به استخرهای شنا امن برای کودکان است. ریاست جمهوری پلت فرم بر افزایشی اصلاحات که اضافه کردن به پیشرفت های واقعی در زندگی مردم است. این است که کلینتون ،

و به عنوان کلینتون می داند افزایشی برنامه نمی توانید بزرگترین عناوین. Klobuchar می تواند با استفاده از کلینتون کمک گرفتن برخی از.

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq جشن با طرفداران او در کنکورد پس از یک مقام سوم در پایان مقدماتی نیوهمپشایر در 11 فوریه سال 2020 است.
پرستون Ehrler/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

Klobuchar است که در نبرد با سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن معتدل گوشته. ساندرز برنده در نیوهمپشایر با تحکیم مترقی رای, اما هیچ کس پدید آمده است به عنوان روشن خود را رقیب. مگر اینکه یکی از آنها را می زند از بقیه ساندرز می تواند فرار با نامزدی. (سن. الیزابت وارن شده بود ساندرز شدیدترین رقابت, اما او را ضعیف نمایش در آیووا و نیوهمپشایر نشان می دهد او را به سختی بیش از او را.)

بایدن است که نزدیک ترین نامزد به وارث ظاهری به عنوان معاون رئیس جمهور سابق. و در حالی که او را برداشت تا مقدار زیادی از دموکرات تاییدیه او نشده است با حمایت هر اسلحه های بزرگ مانند باراک اوباما — و یا هر کلینتون که برای ماده. بایدن را ملال انگیز عملکرد در آیووا و نیوهمپشایر قرار داده و او را در یک موقعیت ضعیف به عنوان بعدی مسابقات.

این جایی است که کلینتون به نظر می تواند در واقع یک تفاوت. اگر او اعلام کرد او صحه Klobuchar آن را به یک سیگنال روشن به رای دهندگان — میلیون ها و میلیون ها نفر از رای دهندگان که پشتیبانی خود را — که نامزد را در نظر بگیرید. حتی در لحظه ای که قدرت رهبران حزب اتحاد مشکلاتی روبرو صدای او نادر است که آنقدر بزرگ است که این امر مهم به رای دهندگان و رسانه ها گرسنه برای تازه روایت در یک مسابقه.

Klobuchar مبارزات با به رسمیت شناختن نام. او در مقام سوم در نیوهمپشایر اما او می آید در سراسر کشور در مکان هفتم در صبح مشورت را به رسمیت شناختن نام ردیاب. خبر خوب برای او: زمانی که مردم او را می دانم آنها رای برای او. او برنده در مکان هایی که دیگر دموکرات نیست و یا او برنده های بزرگتر حاشیه نسبت به کسانی که نمی.

با توجه به استار تریبیون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده حدود 3000 دولت 4,120 انتخابات حوزه در سال 2016. دو سال بعد Klobuchar برنده مورد 1,250 از این حوزه در مناطق مختلف از جمله حومه شهر و مناطق روستایی است.

او همچنین راه عملکرد بهتری نسبت به دیگر دموکرات ها در این ایالت در سال 2018:

  • کیت الیسون برنده دادستان کل مسابقه با 4 امتیاز.
  • تیم Walz برنده فرمانداری مسابقه با 11 امتیاز.
  • تینا اسمیت برنده انتخابات ویژه سنا با 10.5 امتیاز.
  • Klobuchar او برنده سنا نژاد با 24 امتیاز.

این جدید نیست برای او. به عنوان همکار بورسی مت Yglesias می نویسد: “در سال 2012 اوباما موفق به کسب 53 درصد آرا در مینه سوتا است. Klobuchar برنده 65 درصد است. در سال 2006 تیم Pawlenty دقت شکست خود را دموکراتیک حریف برای فرماندار در یک مسابقه که نیز شاهد معنیدار شخص ثالث رای دادن. Klobuchar موفق به کسب 58 درصد آرا در یک زمین لغزش پیروزی بود که همچنین باریکترین سه ایالت اجرا می شود.”

به طور کلی او یکی از محبوب ترین سناتور دموکرات در سنا است.

هر دموکراتیک نامزد خواهد نیاز به بهتر کلینتون در میانه. Klobuchar برنده رکورد در مینه سوتا قطعا نشان می دهد او می تواند به خوبی در سراسر مرز در ویسکانسین و به احتمال زیاد در نزدیکی میشیگان. او را یک شات واقعی در ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در خود چمن; او مشکل است توانایی برای به دست آوردن توجه او نیاز به آن را انجام دهد.

اگر کلینتون حمایت خود را از آن خواهد بود یک داستان است. می شد و مقالات در مورد به اجرا عبور باتوم به بعد ، Klobuchar می تواند در نهایت با پوشش داستان پرسیدن “آیا او بود که برای اولین بار؟” وجود دارد می تواند طول می کشد. می شد و فکر می کنم قطعه. وجود دارد می شود عکس. Klobuchar نیازهای این وزوز سوق دادن او به خصوص به عنوان نژاد nationalizes جلوتر از شنبه فقط دو هفته و تغییر دور.

پس از سال 2016 هیلاری کلینتون و تیم او از صحبت در مورد نقش جنسیتی در مبارزات بازگشت به بارها و بارها به یک موضوع کلیدی: رای دهندگان در حال شک و تردید از جاه طلبانه زنان است.

یکی از برجسته مطالعه نشان داد که مردم کمتر احتمال دارد به رای دادن برای یک زن اگر آنها او را به عنوان “قدرت طلبی” در حالی که نر سیاستمداران بدون پرداخت قیمت برای رفتار مشابه. همین مطالعه نشان داد که قدرت طلبی سیاستمداران زن ناشی از “احساس خشم اخلاقی (یعنی تحقیر و خشم و/یا نفرت)” در میان رای دهندگان. این نگرش بودند همان میان مرد و زن رای دهندگان.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری ctq صحبت می کند در طول یک کمپین توقف در کرافورد دم با این نسخهها کار در Bettendorf, آیووا در فوریه 1 سال 2020 است.
جو Raedle/گتی ایماژ

در کتاب عزیز خانم رئیس جمهور کلینتون سابق ارتباطات مدیر جنیفر پالمیری (دهانه), بازگو, چگونه کمپین در نظر گرفته شده این مشکل. تحقیقات خود را در بر داشت که رای دهندگان قرار داده که به نظر می رسد به جاه طلبی “به می خواهید به مسئول باشد.”

کلینتون در مورد, نظر سنجی نشان داد که زمانی که او مشغول به کار بود به صورت عمومی به عنوان وزیر امور خارجه خود را تصویب اعتبار افزایش یافت. هنگامی که او در حال اجرا بود برای آنها چهار. در پاسخ به این کمپین قاب کلینتون جاه طلبی او را به عنوان “میل به خدمت به دیگران” یک فرمول دیگر سیاستمداران زن را نیز در آغوش گرفت.

در سال 2018 انتخابات میان دوره ای این بود که یک موضوع مشترک است. بیشتر زنان برای فرار کنگره و برنده تر از هر زمان در تاریخ است. اسکندریه Ocasio-کورتز به دست آورده تیتر بزرگ (به درستی) برای او پررنگ چالش به نانسی پلوسی, شماره 2, جو, Crowley unseating این دیرین حزب دموکرات در شهر نیویورک است. اما او باور نکردنی ناراحت نمی تغییر توازن قدرت در خانه. بسیاری از زنانی که زد بر روی سیستم عامل از خدمات و حس مشترک بود. آنها به رای دهندگان آنها احساس اجبار برای اجرای برای محافظت از بیمه سلامت و بازگرداندن حس عادی و ثبات است. (دموکرات که زد در مدیکر برای همه انجام می شود و بدتر از آن که زد بر متوسط بیشتر سیستم عامل است.)

Klobuchar نیز در آغوش موضوعات مشابه. او بیانیه پایانی در آخرین بحث دموکراتیک — یک عملکرد است که رو در آیووا — همه مورد علاقه خود را در خدمت به دیگران در یک سطح انسانی:

و من به شما بگویم این است از فقدان کامل از همدلی در این مرد در کاخ سفید در حال حاضر.

و من را که به شما. اگر شما مشکل کشش چک های خود را به پرداخت هزینه برای آن اجاره, من می دانم که شما و من به مبارزه برای شما. اگر شما مشکل تصمیم گیری اگر شما در حال رفتن به پرداخت برای مراقبت از کودک خود و یا خود را در دراز مدت مراقبت از من می دانم که شما و من به مبارزه برای شما. اگر شما مشکل دارند بدانند اگر قصد دارید خود را برای پر کردن یخچال و فریزر و یا پر کردن نسخه خود را به مواد مخدر, من می دانم که شما و من به مبارزه برای شما.

Klobuchar نیز در برخورد با همان انتقادات بسیاری از زنان در قدرت صورت. پالمیری (دهانه) نوشت: در مورد اختلاف سال گذشته که فوران اطراف Klobuchar زمانی که ناشناس سابق کارکنان با انتقاد از سبک او به عنوان یک رئیس در گزارش های مطبوعاتی. پالمیری (دهانه) نوشت: برای Politico magazine چگونه کیفیت است که در حال جشن در نر سیاستمداران بدهی برای زنان:

داستان در مورد تهدید آمیز نر کارفرمایان به طور معمول نه به عنوان رد صلاحیت, اما به عنوان شواهدی از این افراد به عنوان رهبران توانمند. این مردان هستند که نباید دست کم گرفت. این مردان هستند که باید محترم شمرده شود.

کلینتون هموار کرده است راه را برای زنان پشت سر او از پیشگامانه سخنرانی در چین در حقوق زنان به عنوان حقوق بشر در سال 1995 به ریاست جمهوری اجرا می شود در سال 2008 و 2016. این تصادفی نیست که در سال 2018 شد “سال زن است.” تحقیقات نشان می دهد که هنگامی که زنان گام رو به جلو بیشتر زنان گام رو به جلو ایجاد یک محیط برای زنان بیشتر و بیشتر به موفقیت است. همان درست است در سیاست. هنگامی که یک زن می بیند زن دیگری اجرا, او به احتمال زیاد به اجرا. و هنگامی که زنان اجرا, تحقیقات نشان می دهد آنها برنده شوید. (در سال 2018 زنان عملکرد بهتری نسبت به مرد نامزد.)

هنوز سیاست آمریکا این است که هیچ جا به برابری جنسیتی. زنان می دانند که آن را آسان به در سیاست است. پالمیری (دهانه) قرار داده و آن این است: “هیچ چیز به تساوی آتش مانند یک زن در حال حرکت رو به جلو است.”

اگر کلینتون تایید Klobuchar او می تواند او را برخی از ارائه پوشش از آن آتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی