آن زمان برای لیبرال ها را به میهن پرستی


Three photos are shown side by side: A young kid walks with two other kids in a march, with two of them carrying American flags; soldiers and citizenry look at the fallen Berlin Wall; a group of Indians ride on a car and raise their fists.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Stephen F. Somerstein/گتی ایماژ, Gerard مالی/خبرگزاری گتی ایماژ و کیستون/گتی ایماژ.

به عنوان 21st century خطور لیبرال دموکراسی به نظر می رسید تقریبا غیر قابل بحث حداقل به عنوان یک ایده است. سپس دو دهه بعد authoritarians دنبال شد مانند روند-setters و دموکرات ها به holdouts. “لیبرال ایده منسوخ” اعلام کرد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به رهبران برای 2019 G-20 نشست در ژاپن است.

پس از آن قتل جورج فلوید. در پی از دیگر مشخصات بالا به کشتار سیاه آمریکایی توسط پلیس این فاجعه مشتعل مهم اجتماعی قیام در ایالات متحده از دهه 1960 موجب قوم و خویشی تظاهرات در سراسر جهان است. فراتر از مبارزه برای عدالت نژادی گسترده تر جنگ پدید آمده بیش از هویت ملی و سرنوشت. این وقایع باید مجموعه illiberal قومی ملی پشت خود مهمترین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود در امریکا است.

حتی اگر شجاعت و ذوق از معترضان و منحصر به فرد نا سازگاری و بی کفایتی رئیس جمهور آمریکا—منجر به یک دموکرات رفت و برگشت در ماه نوامبر شبح illiberalism باقی بماند در ایالات متحده است. آن را ثابت خواهد کرد و حتی بیشتر شوم در کشورهایی که کمتر عمیق تعبیه شده نهادهای دموکراتیک از امریکا و با استعداد تر استبدادی رهبران از مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر لیبرال دموکراسی را مدافعان به رد پوتین smug اعلامیه حزب لیبرال رهبران در سراسر جهان را به طور جدی تجدید نظر در رویکرد خود را.

نه از 1930s, بعد از همه, اتحاد دموکراسی تجربه یک کاهش ناگهانی در صحنه جهانی. بیشتر ناراحت هنوز بدترین backsliders شامل ایالات متحده و هند بزرگترین دموکراسی و همچنین لهستان و مجارستان که قبلا پوستر کودکان برای انتقال موفقیت آمیز از دیکتاتوری به دولت است.

چرا باید احزاب لیبرال شک و تردید عمل حتی در تاسیس دموکراسی? عقل متعارف نگه می دارد که رو به افزایش اقتصادی و فرهنگی نگرانی به سرزنش اما این عوامل به تنهایی نمی ارائه یک توضیح کافی. بحران را می توان حداقل در بخشی از آن به رفتار رهبران. در حالی که سیاستمداران لیبرال سهام و اقبال خود را در بهتر سیاست های خود را illiberal مخالفان را ضبط کرده پس چیزی قدرتمند تر: فصاحت و بلاغت است که درخواست اولیه قبیله ای غرایز و پروژه های قدرت و شکیبایی.

در سراسر جهان illiberal عوامفریبی سیاسی هستند cloaking خود ethnocentricity و ضرب و جرح در دموکراسی در پرقدرت argot ملی و عظمت است. آنها چکش صفحه اصلی خود ادعا برتری به عنوان فرماندهان پرستان و محافظ. Illiberals مشخص تجاوزات خود را به عنوان قدرت در حالی که به تصویر کشیدن لیبرال ” دفاع آسیب پذیر و حاکمیت قانون به عنوان ضعیف و سست عنصر pandering و proceduralism.

لیبرال ها در حال اغلب از دست دادن این مبارزه چرا که آنها فراموش کرده اند که چگونه برای قراردادن در سایت خود پیام ها و سیاست های قانع کننده ملی روایات نمادها و شعارهای. اگر آنها برای پیروز شدن بر illiberals و نه صرفا لبه آنها در بعد از انتخابات لیبرال ها باید بسیج ملی برای مقابله با قومی ناسیونالیسم و دوباره اعتبار خود را به عنوان سخت فکر و اعتماد به نفس پرستان.

به عنوان اعتراض از برلین به رومانی به ریو دو ژانیرو مارس در همبستگی با همتایان آمریکایی خود به زمان حاضر ارائه یک فرصت تاریخی را پشت پرچم از illiberal nativists و سپردن آنها به انتخابات حاشیه.

Illiberal عوامفریبی سیاسی هستند cloaking خود ethnocentricity و ضرب و جرح در دموکراسی در پرقدرت argot ملی و عظمت است.

متعدد ناظران باید سعی کردم به حساب دموکراسی بحران. با توجه به برخی از جمله توماس فرانک و جوزف استیگلیتز اقتصادی در حال رشد ناامنی و بی عدالتی در توضیح افزایش درخواست تجدید نظر از illiberal رهبران. احزاب لیبرال خود را در بخشی که به ترک مواد منافع مردم در حمایت از سیاست های نئولیبرالی رانندگی کسانی که رای دهندگان به استقبال آغوش عوامفریبی سیاسی. در این حساب کلید مبارزه با illiberal مناسب است به دو را در پیشرو اقتصادی در دستور کار است.

در آن صورت این استدلال را حس می کند. تحقیقات اخیر نشان دادن یک “فیل منحنی” در جهانی رشد درآمد را نشان می دهد چشمگیر سود برای پایین نیمی از بشریت و همچنین بالا بگیر. اما رشد ثابت شده است کندتر برای “فشرده میانه” که شامل بیشترین دستمزد بگیران در پیشرفته کشورهای صنعتی نیست حداقل در ایالات متحده است.

ما نمی دانیم که آیا این تحولات به حساب افزایش illiberals در غرب است. ما نمی دانیم که دموکراسی آمریکایی میره از طریق غم انگیز رکود و نرخ بیکاری دو رقمی از اوایل دهه 1980 و اواخر 2000s—نه به ذکر است زمان رکود بزرگ دهه 1930. افزایش نابرابری در یک چارچوب مناسب و معقول در شرایط اقتصاد کلان است نه آشکار فرمول برای توفنده دموکراسی در ایالات متحده که دارای بالاترین درآمد سرانه در میان کشورهای با جمعیت بیش از 10 میلیون نفر است. وسط متوجه نشد که سود که فقیر و غنی نمی, اما همه گروه ها ” درآمد گسترش و اقتصاد بود در شکوفایی در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. برخی استدلال می کنند که بالا رفتن سرسام آور هزینه های مسکن و مراقبت های بهداشتی چرخش طبقه کارگر سفید پوستان به مغلوب ساختن پیشی جستن. اما دو سوم از مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی در سال 2016 از رای دهندگان با درآمد بالاتر از متوسط بگير.

و نه مترقی استدلال که حزب دموکرات را رها کرده است نگرانی های مردم کار کاملا قانع کننده باشد. برخی از ناظران نقطه به بیل کلینتون رفاه اصلاحات و آزادسازی بخش مالی و باراک اوباما پشتیبانی برای نجات وال استریت در طول بحران مالی به عنوان مدارک و شواهد از یک به نوبه خود به نئولیبرالیسم. بحث بیش از اثرات این انتخاب را ادامه خواهد داد اما به طور کلی محوری از دموکراتها سیاست باقی مانده است مترقی است. دموکرات ها مبارزه کرده اند برای مراقبت های بهداشتی جهانی برای چندین دهه است. آنها گذشت Obamacare—بدون یک جمهوری خواه رای — در سال 2010. در سال 2001 و تا سال 2017 آنها مخالف جمهوری خواهان عقب کسری-بالونی کاهش مالیات و اوباما آنها پیاده نرخ درآمد بالاتر است. در رای دهندگان به عنوان یک کل دموکراتها سیاست اند و محبوب تر از جمهوری خواهان. کسانی که مراقبت در مورد نابرابری علاوه بر این باید گیر با دموکرات ها.

در اروپا و کشورهایی که تجربه کرده اند بدترین دموکراتیک پسرفت قبلا نوشته شده موثر ترین و اقتصادی داستان های موفقیت است. در سال 1993 2015, سال است که دموکراسی متلاشیکننده قانون و عدالت (PiS) حزب اسیر یک اکثریت پارلمانی در لهستان تولید ناخالص داخلی سرانه بیش از دو برابر و پایدار کشور نسبتا پایین سطح از نابرابری درآمد. مجارستان نیز تولید رشد با عدالت و انصاف است. از سال 1993 تا سال 2010 تولید ناخالص داخلی سرانه گسترش استوار. در سال 2010 زمانی که ویکتور وزیر را illiberal فیدز حزب برنده پارلمانی فمن و شروع به از بین بردن دموکراسی در مجارستان سطح نابرابری درآمد همان دانمارک است.

نان-و-کره توضیحات برای دموکراسی بحران نیست و به آسانی مناسب و هند و یا. بین سال 1991 و در سال 2014 تولید ناخالص داخلی سرانه سه برابر فقر فرو برد و امید به زندگی شات از 58 تا 69. در عین حال در سال 2014 قومی-ملی, Bharatiya Janata Party (BJP) موفق به کسب اکثریت پارلمانی و آن مغرور رهبر نارندرا مودی نخست وزیر شد. در سال 2019 مودی تمدید ماموریت او در زمین لغزش با وجود کرم رشد اقتصادی است.

در تعادل و مردم عادی هستند موفق تر از هر زمان در تاریخ و در عین حال بسیاری از آنها تبدیل به دور از لیبرال نامزدها و احزاب در انتخابات.

اگر اقتصادی شکایت به آسانی نمی تواند توضیح دهد که دموکراسی را دچار بحران می کند و ترس بیش از مهاجران ریختن بیش از مرزهای سیاه و سفید با رئیس جمهور آمریکا و ازدواج همجنس حساب برای ظهور illiberal عوامفریبی سیاسی?

تعصب و نفرت بدون شک تشکیل می دهند یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن. هنوز نظرسنجی ارائه شواهد کمی وجود دارد که کشورهای درد و رنج دموکراتیک زوال شده اند بیشتر فرهنگی محافظه کار است. درصد غیر سیاه و سفید آمریکایی ها بر این باورند که صاحبخانه باید به اجاره و فروش به مردم صرف نظر از نژاد گل رز از 37 درصد در سال 1978 به 78 درصد در سال 2018 است. در سال 1988 11 درصد از آمریکایی ها حمایت از ازدواج همجنسگرایان در مقایسه با 68 درصد در سال 2018 است. نمایش در مهاجرت قانونی تبدیل شده اند بسیار مثبت تر از 1990s شروع شد.

آزاد سازی روند آشکار در دیگر دموکراسی های در معرض خطر نیز هست. در زمان PiS 2015, پیروزی, قطب بودند بیشتر طرفدار مهاجرت بودند از فرانسه انگلیس یا بلژیک. مجار نگرش نسبت به مهاجران برگزار ثابت بین سال های 2002 و 2006 و در واقع تبدیل مطلوب تر بین سال های 2006 و 2010 سال وزیر را پیروزی بزرگ است. در مسائل فرهنگی لهستانی و مجار شده اند به طور قابل توجهی بیشتر لیبرال در سراسر هیئت مدیره. مدارک و شواهد از آزادسازی در نگرش فرهنگی است که در حال حاضر در هند به عنوان به خوبی.

ممکن است یک واکنش در برابر کاهش تعصب بود به سرزنش ؟ در یک امرانه اخیر حجم Pippa نوریس و Ronald Inglehart استدلال می کنند که یک بار لیبرال ارزش شد غالب یک “نقطه اوج” رسیده بود راه اندازی یک “مستبد reflex” در نگرش و “ضد انقلابی محافظه کار میکند.” در نهایت نویسندگان انتظار اقتصادی-اجتماعی نوسازی به حل و فصل مناقشه در لیبرال ” به نفع. اما در حال حاضر “گرم جنگ فرهنگ اخلال در سیاست و جامعه است.”

در عین حال زمانی که جوامع مدرن نه در یک “نقطه اوج” عصر? در نظر نژادی نگرش است. شاید آزادسازی نظر در یکپارچه مدارس در 1950s و 1960s بود این نکته. و یا آن را در سال 1980 زمانی که اکثریت سفید آمریکایی ها را شکست قاطعانه برای nondiscrimination در مسکن ؟ آن را وارد در 2010s و در نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ؟ یا باید ما رسیده آن را در حال حاضر با دیدنی قیام و گسترش Black Lives Matter ، سرخوردگی بیش از تغییر فرهنگی اجرا می شود در هر عصر. مانند بی عدالتی اقتصادی عبور از نقاط اوج ثابت در جوامع مدرن است.

شاید احزاب لیبرال’ مشکل نهفته است حداقل به همان اندازه با پیام خود را به عنوان آن را با سیاست و اساسی نیروهای اجتماعی. معاصر لیبرال ها به طور معمول شده است دغدغه با سیاست راه حل های مشرف ضروری از گفتن یک فوتی و فوری داستان های ملی. در ایالات متحده حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و با اصلاحات مترقی در حال تصویب بدون یک محرک لیبرال-ملی روایت illiberals’ داستان یک ملت تحت محاصره توسط مهاجران و اقلیت و جهان وطنی نخبگان ادامه خواهد داد به آلوده گفتمان عمومی و عملکرد انتخاباتی سود سهام.

حزب دموکرات فعالان به نظر می رسد به رسمیت شناختن است که چیزی از دست رفته است. پس از تحمیل تلفات سنگین در سال 2014 انتخابات میان دوره ای حزب تشکیل یک ویژه نیروی کار. در صدر فهرست خود را از نگرانی بود گسترده ادراک است که این حزب کمی بیشتر از یک “لیست طولانی از اظهارات سیاست.” به منظور توسعه یک پیام وحدت برای انتخابات آینده وظیفه نیروی پیشنهاد “ملی روایت پروژه است.” مدارک و شواهد از میوه های آن هنوز به سطح.

برای پیدا کردن چنین روایت دموکراتیک رهبران نیاز به نگاه هیچ بیشتر از اواسط 20th قرن پیشینیان. مترقی رهبران حاکم بر سیاست آمریکا برای چند دهه, ارائه, قوی, ملی, روایت است که افسار حقوق برابری و رفاه به امریکا هویت و بالاترین اهداف است. آنها به طور مداوم تمام تلاشمان را به لیبرال دموکراسی وطن پرست و میهن پرستی لیبرال و دموکراتیک است. آنها تصویب مدیکر و امنیت اجتماعی و حقوق مدنی بیش خشمگین محافظه کار مخالف با توسل به ناسیونالیسم به عنوان به خوبی به عنوان یک روح از دلسوزی و خیرخواهی و عدالت است.

فرانکلین روزولت صحبت در مورد اصلاحات اجتماعی در یک ناسیونالیست اصطلاح است که به ندرت شنیده می شود از زمان-روز دموکراتیک رهبران حزب. در سال 1936 سخنرانی رئیس جمهور ستایش قرارداد جدید برای داشتن “آمریکایی” سیستم مالیاتی:

ما به یک اعتبار به درآمد به دست آورده. … نیست که آمریکا چیزی برای انجام ؟ ما کاهش نرخ مالیات در شرکت های بزرگ. نیست که آمریکا چیزی برای انجام ؟ و سوم ما افزایش مالیات پرداخت شده توسط افراد در بالاتر براکت. … نیست که آمریکا چیزی برای انجام ؟ چهارم ما افزایش یافته و هنوز هم بیشتر و بیشتر شدت از مالیات پرداخت شده توسط افراد در بالاترین براکت. … نیست که آمریکا چیزی برای انجام ؟

این بود که سهام لفاظی برای FDR که خود را توجیه هر حرکت در نظر آمریکایی سنت منافع و ارزش. آن را با کمک تلاش های خود را برای تصویب این نوع از اصلاحات عمیق است که به کمک بازگرداندن اقتصاد و صرفه جویی در دموکراسی به بوت. این واقعیت است که FDR بود تا حد زیادی به نوشتن داستان به عنوان او رفت—امریکا در واقع تا به حال کمی سنت رادیکال اقتصادی اقدامات او به تصویب رسید—شهادت به قدردانی خود را از قدرت روایت و از “Americanizing” هر اصلاحات در ذهن رای دهندگان. در یک کشور نسبت به “سوسیالیسم” FDR زبان به او کمک کرد تا فروش خود را رادیکال برنامه های اقتصادی است.

شاید احزاب لیبرال’ مشکل نهفته است حداقل به همان اندازه با پیام خود را به عنوان آن را با سیاست ها و زمینه اجتماعی نیروهای.

John F. Kennedy نیز شنود گذاشته احساسات ملی برای پیشبرد مترقی باعث می شود. در ماه ژوئن سال 1963 به عنوان جورج والاس تلاش برای جلوگیری از ادغام در دانشگاه آلاباما و کمیسر پلیس Bull کانر سگ در مجموعه ای صلح آمیز حقوق مدنی تظاهرکنندگان JFK خطاب به ملت در سخنرانی شجاعانه در حقوق مدنی. او نه تنها املای مناجات اخلال در داده ها در این معایب در مواجهه با افرادی که صحبت می کرد به آمریکایی ها احساس عدالت—او همچنین به دادگاه تجدید نظر به غرور ملی: “ما موعظه آزادی در سراسر جهان و ما به این معنی است … اما ما برای گفتن به جهان و خیلی بیشتر همه مهمتر به یکدیگر است که این سرزمین آزاد—به جز نگرس?” کندی نیز محدود خاص مترقی سیاست های ملی و عظمت. در مارس 1962 سخنرانی گذاشته که زمینه را برای مدیکر او ارتباط قوی قاطعانه عمل توسط دولت ملی به ملت را “بزرگ پیشگام میراث” و اعلام کرد که “همکاری بین یک هشدار و مترقی شهروندان و مترقی دولت چه ساخته شده است این کشور بزرگ است.”

پیشبرد قدرتمند لیبرال-ملی روایت در حمایت از داخلی باعث شد نه تنها از ویژگی های است که برجسته امریکا midcentury مترقی. آنها همچنین در صحبت تنومند, عضلانی نظر در مورد منافع ملی و بستن آنها همیشه به دفاع از آزادی است. در ژانویه 1941 سخنرانی با هیتلر در کنترل از قاره اروپا روزولت را محکوم کرد “نظم جدید از استبداد است که به دنبال گسترش بیش از هر قاره امروز.” او ادامه داد: “مردم آمریکا باید unalterably مجموعه چهره خود را در برابر آن ظلم و ستم است.”

مارتین لوتر کینگ اخلاقی وجدان midcentury مترقی میهن پرستی نشان داد که ناسیونالیسم نیاز نمی توان رزمی. حتی به عنوان او excoriated حماقت از ویتنام به او پیشنهاد افزایش چشم انداز ملی و عظمت: “محبوب من ملت … به خوبی می تواند منجر به راه در [a] انقلاب ارزش ها” که کاهش “مرگبار غربی استکبار” و پایان دادن به عصر امپریالیسم. با این استدلال که “روز گذشته به صورت سطحی میهن پرستی” او اعلام کرد: “من انتقاد از امریکا به خاطر من او را دوست دارم. من می خواهم او را به ایستادگی به عنوان یک نمونه اخلاقی به جهان است.”

پست-ویتنام ترقی خواهان در جواب پادشاه را به اجتناب امپریالیسم اما آنها اعتماد ناسیونالیسم. بسیاری از آمد به آن را به عنوان فقط بیان دیگری از سمی قبیله گرایی است که نوسازی و محبوب روشنگری خواهد یک روز دور. دموکرات ها گفته اند داستان از کلاس های جنسیتی و نژادی و بی عدالتی و آنها را به درستی فشرده برای ameliorative سیاست های, اما آنها به طور معمول موفق به مقیاس تا پیام خود را به تمام عیار روایت است که می پیوندد پیگیری عدالت به ملت و آرمان های هویت و عظمت است. اکثر رهبران حزب نیز خودداری از مصرف سرب بر منافع ملی و امنیت ترک که به جمهوری خواهان. به عنوان یک نتیجه, آنها سمت چپ پرچم با سیاستمداران که انجام آن را به دیگری بی پروا جنگ—و در نهایت آن را تبدیل به تهمت که وطن پرست تظاهر بیش از حد اغلب به بلامنازع وجود خود را آشکار پوچی.

آمریکایی لیبرال شده اند نسبتا راحت صحبت کردن در مورد مسابقه اما فراموش کرده اند که چگونه به صحبت می کنند زبان ناسیونالیسم. اگر تا کنون یک زمان وجود دارد برای پیوستن دو و اهرم ناسیونالیسم به ضد قومی و ناسیونالیسم در حال حاضر است. لرزه حوادث هفته های اخیر را ناشی از یک افزایش قابل توجه در محبوب آگاهی از ساختاری نژاد پرستی و مردم از همه اقوام در حال جاری شدن سیل در خیابان ها در کنار سیاه و سفید خود را برادران آمریکایی. هنوز هم بیشتر باقی می ماند ممکن است در حاشیه, در حال انتظار برای رهبران لیبرال به سادگی یک پیام است که طنین انداز با آنها.

پادشاه کندی و لیندون جانسون تمام marshaled میهن پرستی در خدمت نژادی عدالت است. نه تنها که پیام های خود را به دست آورده پول در میان به اندازه کافی گسترده مخاطبان برای کمک به طلیعه چیزی بودن در مهم ترین قوانین حقوق مدنی در یک قرن و در سن مشخص شده توسط بیشتری خصومت نژادی عدالت از آن است که غالب امروز است.

به عنوان برگ برنده در افزایش 2016 مقدماتی سیاسی روانشناس Jonathan Haidt هشدار دموکرات ها نیاز به چالش تهمت میهنی اعتبار. مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان او پیشنهاد کرد باید نه تنها استرس چگونه او را تهدید می کند عدالت برای محروم بلکه او چگونه “به ارمغان می آورد شرم به آمریکا و تضعیف ما قد در میان دوستان ما.” Haidt مشاوره ریشه در تئوری خود را در “مبانی اخلاقی” از سیاست است. او و همکارانش شناسایی پنج جمله پایه: مراقبت از انصاف و وفاداری اقتدار و حرمت است. آنها نشان داد که معاصر لیبرال رهبران فراخوانی یک زبان از مراقبت و انصاف در حالی که رهبران بر حق تکیه بر یک زبان از اقتدار و وفاداری و حرمت است.

در نتیجه به طور کلی تنور معاصر دموکرات’ شعارهای مقدار به انسان دوستانه درخواست. پس از جمهوری خواهان تصویب لایحه مالیات خود در دسامبر 2017, نمونه پاسخ شامل هیلاری کلینتون excoriation از سیاست به عنوان بخشی از یک “بسیار معنی روحیه مبارزه است.” سناتور. Cory Booker نام آن را “ناعادلانه و فقط ساده و بی رحمانه است.” همان سال سن. رهبر اقلیت چاک شومر برچسب یمن پیشنهاد لایحه بهداشت و درمان “بی عاطفه.” شفقت وجود دارد در پیک, اما کمتر قابل مشاهده است و جلف ناسیونالیسم از FDR که تحت فشار قرار دادند مترقی دیدگاه برای “Americanize” سیستم مالیاتی و JFK انجمن حمایت دولت مراقبت های بهداشتی با پیشگامان.

با توجه به تحقیقات زبان رهبران سیاسی استفاده به بحث در مورد سیاست های خود را مهم تر است برای رای دهندگان از سیاست و مواضع خود را دارند.

بر خلاف خود را مترقی و جانشینان امریکا midcentury لیبرال ها به طور مستقیم به دادگاه تجدید نظر به پنج اخلاقی پایه. در حالی که دفاعی شعارهای امروز ترقی خواهان castigates سرکوب رای دهندگان در نظر آن “ظلم و ستم” شاه به نام “انکار از این مقدس حق” خود نام مناسب: “خیانت.” کندی نیز در صحبت های اخلاقی مطلق و به استناد نماد تقدس و اقتدار و همچنین مراقبت و انصاف. صحبت از آمریکایی های سیاه و سفید’ حقوق مدنی او اعلام کرد: “ما در درجه اول مواجه با یک مسئله اخلاقی. آن را به عنوان قدیمی به عنوان متون مقدس و به عنوان روشن به عنوان قانون اساسی آمریکا.” در مقابل جریان روز مترقی سیاستمداران اغلب اجازه می دهد به طور فزاینده ای illiberal حزب محافظه کار به انحصار حرف از اقتدار و وفاداری و حرمت است. آنها به طور معمول حمله مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان heartless, دروغگو و بی کفایت اما به اتهام خیانت به کشور تخریب از ریاست جمهوری و خیانت از ارزش های آمریکایی را رقم کمتر برجسته در پیام خود.

دموکراتها رویکرد انتخاباتی عواقب. با توجه به تحقیقات جامعه شناسان راب Willer و Jan Voelkel زبان رهبران سیاسی استفاده به بحث در مورد سیاست های خود را مهم تر است برای رای دهندگان از سیاست و مواضع خود را دارند. نویسندگان بیشتر گزارش که به صورت دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد احضار میهن پرستی و رویای آمریکایی ضربان دموکراتها زبان معمول از شفقت و عدالت است.

از مغلوب ساختن پیشی جستن, عجیب و غریب, fealty به دیکتاتور, ولادیمیر پوتین, خود, سریال, خیانت ایالات متحده آمریکا امنیت ملی از اوکراین به سوریه و حزب خود را خستگی ناپذیر تلاش برای پوشش دادن آهنگ خود را دعوت دموکرات ها برای تقویت خود واجد fides به عنوان مصمم پرستان و نگهبان امنیت ملی و پرستیژ. آن را به طور مشابه آنها را فراهم فرصتی برای purvey خود را روایت است که مرتبط با سیاست مترقی ملی و عظمت و به رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک خورد تا به جای سرکش رئیس که راهپیمایی به درام خود را. در عین حال دموکرات ها عمدتا تحت درمان مغلوب ساختن پیشی جستن را خیانت به عنوان یک انحراف از اهداف سیاست.

تا مطمئن شوید که برخی از رهبران حزب دموکراتیک حمله کرده اند تهمت میهنی اعتبار با استفاده از پرقدرت زبان اقتدار و وفاداری و حرمت است. آدام شیف دموکراتیک صندلی از خانه هوش کمیته بود که در طول استیضاح. جو بایدن و دیگران گاهی گفتاری در شرایط مشابه. اما به طور کلی این است که این رویکرد بیشتر از امروز رهبران حزب را, و آنها قطعا انجام نمی بنابراین با بی امان قوام خود را از اواسط 20th قرن forebears. این کار تا به جای سقوط به #NeverTrump جنبش از دوره نقاهت جمهوری خواهان که ads به طور معمول به ویروسی. های اخیر یک نقطه را محکوم کرد مؤتلفه پرچم مورد علاقه بسیاری از Trumpians به عنوان یک نماد نه فقط از سفید برتری اما از خیانت به عنوان به خوبی. بسته شدن خط قطاری انتخاب در بلانت نظر: “امریکا و یا مغلوب ساختن پیشی جستن.”

دموکرات ها نیز نادیده گرفته اند به اهرم مخالفان میهنی ساقط برای پیشبرد اصلاحات مترقی. مالی مبارزات انتخاباتی به عنوان مثال است. تهمت وابستگی به روسیه و آمریکا رسید از کمک های مالی از پوتین الیگارشی ارائه دموکرات ها یک فرصت طلایی است. آنها می تواند به فوتبال و محافظه کاران نگران ضد آمریکایی مستبد را حمله به حاکمیت این کشور است. در عین حال دموکرات ها گیر سنتی خود را با تصویر از اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی به عنوان یک ماده در کلاس عدالت—یک پیام است که هرگز تسلیم یک پیروزی ائتلاف برای تغییر.

دموکرات ها را نادیده گرفته اند به اهرم مخالفان میهنی ساقط برای پیشبرد اصلاحات است.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به درستی قرار داده نژادی عدالت در خط مقدم مترقی دستور کار است. واضح است که یک حساب با ریشه تاریخی نژادپرستی ساختاری که سایه افکنده زندگی آمریکایی است گذشته به علت. با چنین شرم آور میراث برای مقابله پیشرو مترقی دموکرات ها ممکن است میلی به لینک خود برنامه ها و مبارزات به یک افتخار ملی روایت است. اما این کشور در اواسط 20th century رهبران نیز تا به حال به دست بگریبان شدن با گذشته جنایات حتی به عنوان آنها در تلاش برای پیشبرد حقوق مدنی. MLK JFK و LBJ نیست ماست مالی کردن امریکا شطرنجی گذشته به عنوان آنها شکست Jim Crow. اما آنها به طور مداوم برجسته فضائل ملت اصول بنیادی از نقایص خود را انجام. با تماس از شکست آمریکا به زندگی می کنند تا به آن آرمان های بلند midcentury رهبران احضار غرور ملی در آن آرمان به بسیج یک ائتلاف برای تغییر. آنها به یک داستان فوتی و فوری این کشور برای به چالش کشیدن کشور به انجام بهتر. رستگاری و پیشرفت دراز در قلب خود پیام.

21st-قرن لیبرال-ملی روایت می تواند و باید با ارائه یک سوزاننده کیفرخواست از کشور نقایص و همچنین افزایش تاکید پیشرفت آن و وعده. این دو عنصر به سختی مانع هر یک از دیگر. روایت می تسبيح کشور ظرفیت انتقادی خود ارزیابی به عنوان یک قدرتمند تسهیل آمریکایی پیشرفت و عظمت. آن می تواند بیش از حد ملت توانا و مترقی سنت است که زحمت کشیده به خم کمان تاریخ به سمت عدالت است. بالاتر از همه, آن می تواند استرس در امریکا وضعیت به عنوان یک کشور تاسیس یک نجیب ایده—برای ایجاد خود دولت برابری و حقوق فردی است.

لیبرال رهبران می تواند مهار ناسیونالیسم به ترویج شمول اجتماعی و پیشرفت است. و آنها می توانند با تکیه بر شعارهای که شیپور خاموشی به رای دهندگان اشتیاق برای اقتدار و وفاداری و حرمت و همچنین مراقبت و انصاف. وقتی لیبرالها غفلت این ضرورت, عوامفریبی سیاسی که ادعای برتری به عنوان وطن پرست ملی نگهبان در حالی که شناسایی این کشور تنها با بخشی از مردم آن مطمئن هستند به گام به جلو و مطبوعات ایده های خود را در مورد چگونه به کشور خود را “بزرگ دوباره.” از واشنگتن به ورشو و بوداپست به بنگلور که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

در طول مبارزات خود را علیه کمونیسم رهبران اروپای شرقی دموکراتیک حرکات پاره کردن میهنی تظاهر از حزب کمونیست حاکمان که متکی به مسکو حمایت. آنها نیز پرورش حس خوش بینی و رایج ملی هدف است که به کمک هدایت نوپای دموکراسی از طریق سختی گذار.

لهستان همبستگی جنبش کارگری معروف ذوب لیبرال و ملی آرمان. رهبر آن Lech Wałęsa هرگز موفق به احضار شهدای لهستان centurieslong تلاش برای استقلال ملی اغلب در همان نفس است که او خواستار آزادسازی سیاسی. در اولین کنگره ملی همبستگی رهبران با صدور “نامه به قطب” که اظهار داشت: “در اینجا در ویستولا جدید لهستان متولد می شود. … متولد کل کشور را همبستگی است … مدنی جنبش اجتماعی مردم خود را آگاه به حقوق و وظایف خود را نسبت پدری و استقلال آن است.” رهبران جنبش به تصویب رسید Żeby Polska była Polską (“اجازه لهستان لهستان بود”) به عنوان همبستگی را سرود و آراسته بی شماری کارخانه ورودی با انتخاب خود نشان و کارگر تحمل پرچم لهستانی.

در مجارستان, انقلاب 1848 و ضد شوروی شورش 1956 تاریخی اساس استقلال ملی نمیفهمد برجسته در جنبش دموکراتیک تصاویر. József Antall یک رهبر مخالفان و مجارستان برای اولین بار پس از کمونیست نخست وزیر فراخواند و غرور ملی در خدمت دموکراسی به عنوان Wałęsa را در لهستان. در یک سخنرانی به مناسبت سال 1956 شورش Antall به یاد مخاطبان خود را که “آن مجار که پانچ یک سوراخ در کشتی از ظلم و ستم.”

در عین حال در طول زمان لیبرالها از دست نزد ناسیونالیسم را اهمیت—یک اشتباه که ثابت هزینه برای خود و برای دموکراسی است. نخست وزیر لهستان دونالد تاسک رئیس راست لیبرال مدنی پلت فرم و نخست وزیر از 2007-14, تثبیت در رفاه و اتحادیه اروپا. لیبرالها در واقع ارسال شده قوی رکورد در اقتصاد است. اما تاسک و دیگر رهبران لیبرال اغلب ضمنی که بروکسل تصویب شد اندازه گیری از لهستان ، آنها در تلاش برای پاسخ هنگامی که Jarosław Kaczyński رهبر illiberal PiS متهم آنها را از نادیده گرفتن منافع ملی و مشخص تاسک به عنوان یک ضعیف و سست عنصر بنده از اتحادیه اروپا. Kaczyński به تصویر کشیده شده خود را به عنوان شکل غالب قادر به قاطعانه دفاع لهستان حاکمیت در این صورت از اتحادیه اروپا خواسته های خود راضی و روسیه امپریالیستی طرح است.

مجارستان دموکرات ها نمایش داده نمی همان آشکار ارادت به بروکسل یا ضعیف اراده پاسخ به illiberal دشمنان. هنوز هم به عنوان Bálint Magyar شاهد شکست خود را به مارشال نمادهای ملی برای مشروعیت بخشیدن جدید دموکراسی مانع “اخلاق جمهوری … از دست زدن به روح مردم است.” و نه آنها پیشبرد روایت تکان دهنده که ادا ملت اخیر دموکراتیک موفقیت در قهرمانانه سنت از سال 1848 و در سال 1956 شورش. آنها تسلیم گوشته مجارستانی ملیت به وزیر را illiberal فیدز. وزیر plies یک زبان از قدرت و تسلط به تشخیص خود ملی تظاهر به تصویر می کشد خود را به عنوان رئیس یک سن جنبش برای ساخت توانا مجارستان. فیدز برنده اکثریت کرسی در سال 2010 و تکرار این شاهکار در سال 2014 و 2018.

یک الگوی مشابه مشهود است در بزرگترین دموکراسی جهان. در دهه های قبل و بعد از استقلال این کنگره ملی هند (INC) و رهبر حزب لیبرال جواهر لعل نهرو متعلق به هند سه رنگ. نهرو جاسازی شده و حرارت خود تعهدات به دموکراسی و حقوق اقلیت ها در یک چشم انداز الهام بخش از هند هویت و ماموریت جهانی. در سال 1947 در آستانه استقلال او مورد ستایش قرار داد “تولد آزادی” یک لحظه “هنگامی که روح یک ملت طولانی سرکوب می یابد گفته است.” اما نهرو را INC جانشینان غفلت به ادغام تعهدات خود به اقلیت های مذهبی و فقیر به یک جذب روایت از ملی شکوه.

خود را به اشتباه باز کرد و راه را برای مودی و BJP به اختیار گفتگو در مورد ملی ماموریت و سرنوشت. امیدوار کننده برای قرار دادن “هند برای اولین بار” مودی کنایه آمیز در سال 2012: “[INC رهبر] Rahul [گاندی] است و نه فقط یک رهبر ملی اما یک رهبر بین المللی.” مودی همچنین در تقابل خود را عضلانی موضع در سیاست خارجی با وارز “ضعیف و ناتوان” رویکرد.

نهرو اختیار داشت هند ناسیونالیسم به سرکوب قومی-ملی گرایان متهم هندو شونیستی دولتی ٬ از “خیانت به کشور ما است.” اما ورثه او اجتناب شود چنین بی باک و بلاغت هنگامی که آن را به BJP. “آنها مردم را به مبارزه با گسترش خشم” راهول گاندی اعلام کرد در سال 2014. “ما به گسترش عشق و شفقت است.”

INC نخست وزیر مانموهان سینگ (2004-14) ریاست آن بر رشد بالا در حالی که رهبری اشتغال و امنیت غذایی و آموزش و پرورش طرح. هنوز در سال 2014 بی جی پی steamrolled از شرکت در انتخابات پارلمانی و مودی نخست وزیر شد. در حالی که مودی اسلام هراسی تساوی بسیار مورد توجه او در پیام خود تجدید نظر به مراتب فراتر از خود را هندو-ملی پایه. او با انتشار یک چشم انداز توانا رو به افزایش هند فرمان توسط یک سرکش رهبر و چشم انداز ملی و شهرت برای, قاطعیت بیش از هندو خود را نديده توضیح خود را افزایش است. پیام خود را طراحی شده است به سرخپوستان در سراسر طبقات و کلاس احساس خوبی در مورد خود کشور و مسئول شدند.

رهبران مانند FDR JFK Wałęsa و نهرو نشان داد که دموکرات ها می propound قدرتمند لیبرال-ملی روایات. تاریخ پر است از توانا رهبران که بسیج ناسیونالیسم به ترویج آزادی و برابری و پیشرفت است.

در حال حاضر مردم در حال مصرف منجر شود.

با نوامبر سال 2020 نزدیک شدن به درب باز برای دموکراسی را مدافعان به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن شبه میهن پرستی و تقویت خود را ملی اعتبار. با اصرار به استفاده از نیروی نظامی برای سرکوب Black Lives Matter تظاهرات تهمت بیحرمت سربازان آمریکایی و قانون اساسی سنت. خود را بیچاره پاسخ به COVID-19 همه گیر نه تنها نشان می دهد نیاز به یک قوی شبکه امنیت اجتماعی بلکه میسازد لخت دولت شکست تحقیرآمیز برای محافظت از ملت از یک قبر تهدید. او cowering قبل از پوتین evinces ننگین خیانت به کشور. با حمله میهنی کارمندان دولت که علیه او شهادت در استیضاح تهمت تنزل ریاست جمهوری و خیانت این کشور را خط مقدم محافظ.

اچ چنین حقایق به رای دهندگان ذهن به شیوه ای که فراخوانی قدرتمند ملی روایت و پروژه تسلط—آمریکایی ها خواهد شد نه برای این—ممکن است کلیدی برای مقهور ساختن این illiberal چالش بیش از مسافت های طولانی است. زمان آینده دموکراتیک رهبران حزب ممکن است لوکس رو به حریف به عنوان بی مهارت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حال حاضر مردم منجر شود. معترضان thronging آمریکا در شهرستانها و شهرهای کوچک در حال سرنگونی مؤتلفه آثار و ترغیب تماس به تغییر نام پایگاه نظامی که افتخار مؤتلفه خائن. یک جنبش آغاز شد که به عنوان اعتراض نژادپرستانه و خشونت پلیس تبدیل شده است به یک نبرد تن به تن بیش از آمریکا داستان. مغلوب ساختن پیشی جستن را در عربستان همراهی دستیارش در حال حفر در دفاع از نه تنها یادبود به خیانت بلکه یک رئیس جمهور ساخته شده است که خیانت از کشور معمول شده است. حزب دموکرات رهبران laudably خواستار عدالت کیفری اصلاحات اما غریزی تمرکز بر سیاست است و باعث آنها را به از دست گسترده تر نقطه: جورج فلوید پاره پاره پرچم از دست illiberal راست. آن است که در حال حاضر برای grabs. خواهد لیبرال رهبران در حال حاضر ادعا می کنند آن را در برای همه شهروندان آمریکایی و جزوات به تابعیت?

به ندرت در تاریخ اخیر بازداشت شده اند پرچم شده است تا رقابت در بسیاری از کشورها است. در هند مودی را پیشنهاد رجیستری ملی از شهروندان و شهروندی, اصلاحیه لایحه باعث خشمگین مقاومت مردمی از پرچم تکان دادن قانون اساسی-به نقل از national anthem–آواز تظاهرکنندگان بسیاری از آنها را زنان است. به عنوان پرینا سینگ یادداشت: “معترضین به چالش کشیدن بی جی پی تلاش برای تعریف هویت ملی” و “شکستن از یک مشترک لیبرال پاسخ رد غرور ملی.” به عنوان یک نتیجه مودی در بر داشت خود را در دفاعی در یک ابتکار عمل بزرگ.

در سوئیس یک جنبش مردمی عملیات Libero کمک کرده است شکست یک رشته از همه پرسی حمایت شده توسط قومی و ملی حزب مردم سوئیس. “برای مقابله با پوپولیسم راست گرا که گرایش” توضیح می دهد که Flavia Kleiner گروه جوان co-founder “شما باید برای توزیع با peevishness و توان بسیار در حمله—شما باید منجر به روایت.” همانطور که نظرسنجی ها حاکی از حمایت قاطع برای اندازه گیری به اخراج خارجی ها برای خرده نقض Kleiner می گوید گروه او “به طور کامل اجتناب صحبت در مورد خارجی ها و جرم و جنایت.” آن را “عمدا استدلال در راه وطن پرست,” تساوی و برابری در برابر قانون به این کشور قانون اساسی و عمیق ترین سنت های ملی. به عنوان رای خود جلب کرد نزدیک او گزارش رفراندوم را حامیان “خود را نیاز به توضیح دهد که چرا آنها می خواستند سوئیس ارزش به طرح میتوانست.” در اذعان به شکست رهبر حزب مردم سوئیس به نظر می رسید گیج: “من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است اما در برخی از نقطه, هر کس فقط صحبت کردن در مورد حکومت قانون است.”

چنین جنبش های مردمی نشان می دهد که چگونه لیبرال ها می تواند به تقویت روح دموکراسی با ضربه زدن به ناسیونالیسم و برقراری مجدد شهرت خود را برای خوش بینی و قدرت است. سازمان درک که قوی اقتصاد آزاد سازی نگرش های اجتماعی و سیاست های جذاب ممکن است به اندازه کافی برای سرکوب illiberal چالش و ایستاده به استبدادی قلدر نیاز به حمله به آنها را بی وقفه و با استفاده از نیروی کامل از ملی روایت است. با در نظر گرفتن خود را نشانه دموکراتیک رهبران می توانند بازوی خود را برای جنگ طولانی که در پیش رو باشد.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری گوش دادن به چه بعدی: TBD.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara