جمع در دور گوشه شمال شرقی ایالات متحده واقع در زیر دو استان کانادا, دروغ گسترده جنگل ها و سواحل ایالت مین است. ساکنان اینجا باید روابط قوی به زمین با بسیاری از خانواده ها داشتن کار می کرد همان مزارع و woodlots برای نسل های. بنابراین به عنوان یک بوم شناس حیات وحش و محیط زیست ارتباطات محقق من گوش دادن نزدیک و زمانی که آنها خود را در مورد بحث افزایش نگرانی کنه. بارها و بارها می شنوم که کنه نیست یک نگرانی تا چند سال گذشته است. در حال حاضر هر کس به نظر می رسد که کسی که قرارداد بیماری لایم یکی از چندین بیماری های منتقله از راه نورد شمال در سراسر منطقه به عنوان آب و هوا گرم.

داستان های مشابه در حال بازی کردن در دیگر نقاط کشور است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند که 300,000 آمریکایی ها قرارداد بیماری لایم هر سال عمدتا در شرق و غرب میانه. برخی از افراد خوش شانس هستند و موفق به دریافت درمان زود با وجود این فرایند گیج کننده برای تشخیص این بیماری است. دیگران کمتر خوش شانس و گزارش مبارزه با یک سری از علائم فلج برای سال.

تبلیغات:

وجود دارد نسبتا ساده راه برای جلوگیری از گسترش بیماری لایم. تحقیقات نشان داده است که مناسب مدیریت جمعیت گوزن اصلی میزبان لایم-حمل کنه و نرخ بیماری لایم در شمال شرقی ایالات متحده می تواند کاهش می یابد تا آنجا که 80 درصد. اما با توجه به کهنه قانون فدرال, دولت, سازمان وظیفه با مدیریت جمعیت های حیات وحش را یکی دیگر از ضد و نقیضی در مورد علاقه در قلب: شکار. نه تنها این قانون اثر از اولویت شکار دلیل نگرانی های زیست محیطی و بهداشت عمومی نگرانی, اما آن را در سازمان های خود را در مسیر ورشکستگی.

به روشنی در ایالات متحده را افزایش سرسام آور جمعیت گوزن است که نه تنها به سرزنش برای افزایش بیماری های منتقله از راه. عوامل دیگری نیز نقش دارند از جمله گرمتر زمستان درجه حرارت و افزایش رطوبت نسبی با توجه به تغییر آب و هوا. اما گوزن جمعیت است مقصر اصلی: گوزن تیک مسئول انتقال این باکتری است که باعث بیماری لایم تغذیه در درجه اول در خون گوزن در طول بزرگسالان مرحله از چرخه زندگی خود و چند منطقه ای مطالعات نشان داده اند که ارتباط مستقیمی بین گوزن تراکم جمعیت و شیوع بیماری لایم.

همکاران من در دانشگاه مین به تازگی نشان داد که تیک جمعیت و خطر ابتلا به بیماری لایم می تواند کاهش قابل ملاحظه ای با حفظ گوزن جمعیت زیر حدود 10 گوزن در هر مایل مربع است. هنگامی که جمعیت کمتر از چهار گوزن در هر مایل مربع حتی ثانویه اثرات تغییر آب و هوا تبدیل به بی ربط به لایم خطر است. هنوز مین گروه داخلی شیلات و حیات وحش همچنان به تنظیم جمعیت گوزن اهداف بالاتر از این آستانه در 10 تا 15 گوزن در هر مایل مربع در بخش شمالی از دولت و 15 تا 20 گوزن در هر مایل مربع در بخش جنوبی از دولت است. دلایل کمی برای انجام با حفاظت از حیات وحش و همه چیز را با علم اقتصاد.

تبلیغات:

مانند دولت های دیگر حیات وحش سازمان در ایالات متحده, Maine وزارت داخلی شیلات و حیات وحش تاسیس شد با هدف اصلی از تنظیم شکار و ماهیگیری. و مانند بسیاری از حیات وحش سازمان آن است که بودجه تا حد زیادی از طریق این فعالیت ها از طریق مجوز فروش از طریق 11 درصد مالیات بر ورزشی و اسلحه مهمات و تجهیزات تیراندازی با کمان و از طریق 10 درصد مالیات بر اسلحه به عنوان تجویز شده توسط 1937 پیتمن-رابرتسون عمل می کنند. درآمد توزیع شده است به استانها بر اساس مساحت و جمعیت خود را از شکارچیان دارای مجوز. حمایت مالی برای دولت, ماهی ها و حیات وحش سازمان است بنابراین ارتباط تنگاتنگی با تعدادی از شکارچیان دارای مجوز در این دولت است.

اما کسانی که شکارچیان تشکیل باریک جمعیتی. در سراسر کشور تنها در حدود 4 درصد از بزرگسالان آمریکایی شکار. از کسانی که حدود 97 درصد سفید هستند و 90 درصد مرد هستند. با توجه به وضعیت خود را به عنوان یک منبع اصلی تامین بودجه برای حیات وحش سازمان های این گروه اعمال نفوذ نامتناسب در طول حیات وحش, مدیریت برنامه ریزی است. به عنوان یک نتیجه, حیات وحش سازمان باید یک انگیزه قوی برای حفظ گوزن — یک گونه های مورد علاقه برای شکار — در شماره های به مراتب بزرگتر به طور طبیعی رخ می دهد در یک اکوسیستم سالم. اگر چه سازمان ها اغلب ادعا می کنند که سیاست های خود را تصمیم گیری هستند با این وجود بر اساس علوم تحقیقات نشان داده است که کسانی که ادعا همیشه نگه دارید تا به بررسی دقیق.

پیامدهای این تضاد منافع فراتر از بیماری لایم. پف کرده گوزن جمعیت آمدن با یک لیست طولانی از نگرانی ها از جمله افزایش خطرات ناشی از برخورد وسیله نقلیه بالاتر از میزان انتقال بیماری در میان گله گوزن و حتی کاهش در مرغ نغمه سرا جمعیت. اگر چه نزد یک گوزن چرا در خلوت ممکن است گرفته شده توسط بسیاری از گاه به گاه ناظران به عنوان نشانه ای از سالم اکوسیستم حیات وحش محیط زیست رسمیت شناختن آن به عنوان یک نگرانکننده سیگنال که حیوانات اهلی شدن. توسط گوزن شکار به شکارچیان نزدیک به انقراض انسان نه تنها خود را تغییر اعداد بلکه رفتار خود را. ما مختل آنچه دانشمندان اشاره به عنوان “زیست از ترس.”

تبلیغات:

این پیتمن-رابرتسون عمل شده لابی اسلحه به عنوان اهرمی برای پیروزی در بحث سیاست و فرار از قوانین و مقررات. یک مثال ادامه داد: استفاده از سمی سرب مهمات که تهدید سلامت حیات وحش و آلوده می تواند خاک و آب آشامیدنی. مهمات است به خصوص مضر به کرکسهای شغالها و دیگر رفتگران — اعضای طبیعت “پاک کردن خدمه” است که برای کمک به محدود کردن گسترش بیماری هایی مانند هاری. کارشناسان محیط زیست و بهداشت عمومی مدافعان را تحت فشار قرار دادند برای از بین بردن استفاده و فروش سرب مهمات اما تلاش خود را همواره ملاقات با مخالفت های شدید از لابی اسلحه و شکار جامعه است. به نفع خود حمایت pro-تفنگ لابی را اعلام کرد که در هر فروش سرب گلوله پشتیبانی از حفاظت از حیات وحش تلاش طریق پیتمن-رابرتسون عمل می کنند که در هر فروش می کند آسیب مستقیم به اکوسیستم های طبیعی و غیر مستقیم آسیب رساندن به سلامت عمومی است.

این پیتمن-رابرتسون قانون نیست و صرفا منسوخ سیاست های زیست محیطی; آن را نیز از لحاظ مالی ناپایدار. یک نظرسنجی در سراسر کشور با خدمات شیلات و حیات وحش تخمین می زند که تعداد شکارچیان کاهش یافته است بیش از 18 درصد بین سال 1991 و 2016. وجود دارد تقریبا نیمی به عنوان بسیاری از شکارچیان امروز به عنوان وجود دارد که 50 سال پیش. این شماره است که انتظار می رود به ادامه رویم و آن را به عنوان خواهد شد تا جریان درآمد برای دولت حیات وحش سازمان. در حال حاضر ویسکانسین اداره منابع طبیعی شده است مجبور به آدرس حدود 4 میلیون دلار در هر سال کسری بودجه با کاهش نیروی انسانی در سطوح مانع تلاش خود را در حفاظت از زیستگاه ها و گونه های مهاجم کنترل.

تبلیغات:

به طور فزاینده آمریکایی ها به خارج از منزل نه به شکار اما برای لذت بردن از اشکال دیگر از تفریح و سرگرمی. بیش از یک سوم از آمریکایی ها در حال حاضر شرکت در فعالیت هایی مانند تماشای پرندگان و حیات وحش, عکاسی و یا بازدید از پارک ها به منظور رعایت حیوانات. این recreationalists گزارش صرف حدود 76 میلیارد دلار در هزینه های مربوط از جمله دوربین شکاری, چادر و اسکان در سال 2016. تعداد کسانی که خواهد آمد به عنوان کمی تعجب به هر کسی که متوجه این جمعیت در پارک های ملی و یا افزایش تقاضا برای پیاده روی مجوز در مسیرهای مانند Pacific Crest Trail.

این فرهنگی تغییر در راه است که ما ارزش خارج از منزل ارائه فرصت به طور همزمان تقویت دولت حیات وحش سازمان های مالی چشم انداز بهتر و چین منافع خود را با کسانی که از علوم و بهداشت. مالیات بر غیر شکار دنده در فضای باز نه تنها می تواند جایگزین درآمد در حال حاضر جمع آوری شده تحت پیتمن-رابرتسون عمل می کنند اما از آن پیشی بگیرد و همچنان به رشد. و مهمتر از آن خواهد فاستر فراگیر تر رویکرد به حفاظت از حیات وحش از بین بردن نفوذ نامتناسب از شکار جامعه است.

حکمرانی خوب مستلزم پذیرش تغییرات فرهنگی و به طور مداوم پیدا کردن راه هایی برای به روز رسانی سیاست های منسوخ شده برای مطابقت با یک جامعه نیازهای در حال تغییر. به خاطر ما اکوسیستم و سلامت در جامعه ما آن زمان ما را رها پیتمن-رابرتسون مدل و گسترش ما حفاظت از حیات وحش از اولویت های تنظیم بازی گونه به حفاظت از طیف گسترده ای از تنوع زیستی.

تبلیغات:

* * *

Elyse DeFranco یک بوم شناس حیات وحش و محیط زیست ارتباطات محقق. او در حال حاضر بر اساس در ایالت مین است.

این مقاله در اصل منتشر شد در Undark. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی