از آن زمان به رد خدایان بازرگانی: آمریکا یک جامعه نیست “اقتصاد”

“اقتصاد” وجود ندارد. انسان انجام دهد. آنچه تقریبا هر کس می داند به جز مقامات جمهوری خواه و اقتصاددانان در تلویزیون است که هیچ مفرد تجربه مشترک در یک مقیاس بزرگ سیستم اقتصادی. Leilani اردن 27 سال با یک ناتوانی رشدی که مشغول به کار به عنوان یک مواد غذایی فروشنده در یک فروشگاه ماهواره ای از غول مواد غذایی — یک زنجیره در طول سه متحده — درگذشت از coronavirus عفونت او قرارداد زمانی که درآمد نهایی خود را چک. که بررسی برای $20.64. او بدون یک رابطه و زندگی کاملا متفاوت جهان از نیک برترام غول مدیر عامل شرکت که جمع آوری حقوق و دستمزد در بالا شش رقمی است.

اکثریت آمریکایی ها باید کمتر از 500 دلار در پس انداز. آنها به سادگی انجام نمی تجربه همان “اقتصاد” به عنوان تشکر. Trey Hollingsworth از ایندیانا یک جمهوری خواه که توصیف آمریکایی ها در حال مرگ به عنوان یک نتیجه از “باز کردن اقتصاد” به عنوان “کمتر از دو شر.” Hollingsworth است 12th-ثروتمندترین عضو کنگره با ارزش خالص $50.1 میلیون بیشتر از آن که از پدرش — “سکوت شریک” در Hollingsworth سرمایه گذاری شرکت است.

تبلیغات:

آمریکایی ها به عنوان نامتجانس به عنوان Trey Hollingsworth و Leilani اردن که مرگ این کنگره را احتمالا به عنوان وثیقه, خسارت ممکن است به اشتراک گذاری یک اقتصاد در هر اساسی حس, اما آنها به اشتراک گذاشتن یک جامعه است.

ایدئولوژیک بیماری که فلج ایالات متحده این باور است که جامعه وجود ندارد و فراتر از آن در فعالیت های تجاری. رئیس جمهوری کالوین کولیج معروف اظهار داشت که “کسب و کار امریکا است, کسب و کار” در حالی که جوئل Millman یک خبرنگار سابق وال استریت ژورنال یک بار نوشت: “آمریکا نه یک ملت … امریکا بازار است.”

Millman ساخت خنثی تحلیلی رصد, اما مشابه پایان نامه هدایت امریکا طولانی جانشینی فاجعه آمیز سیاست های تصمیم گیری که در درمان “اقتصاد” — به معنی سود برای شرکت ها و صاحبان آنها یا سهامداران — به عنوان مقدس است. کل مجموعه ای از مفروضات مذهبی, دنبال, بیشتر به طور قابل توجهی که مردم مانند اردن شهدا برای خدا سود. مرگ آنها قابل قبول ضرر و زیان به نام خدا و کشور است که جهش با هم به خونریزی بت بازرگانی.

تبلیغات:

فداکاری بشر در محراب از بت تبدیل شده اند تقریبا عادی است. میلیون ها نفر از کودکان از رنگ در شهرستانها داخلی توسعه و آسم رنج می برند از دیگر مشکلات تنفسی چرا که آنها تنفس به شدت آلوده هوا; 26,000 آمریکایی ها می میرند هر سال چرا که آنها فاقد بیمه سلامت; سلامت عمومی کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که فقر و عدم قوی خدمات اجتماعی — علل دهها هزار نفر از مرگ و میر در سال است.

این مرگ و میر ناشی از محیط زیست بی عدالتی و محرومیت از مراقبت های بهداشتی و آشکار محرومیت هرگز تحریک گسترده موشکافی چرا که بر خلاف روزانه بازار سهام گزارش و یا گزارش از حاشیه نرخ رشد تولید ناخالص داخلی آنها تا حد زیادی از دید و خارج از ذهن است.

این COVID-19 pandemic مجبور شده است که ایالات متحده برای مقابله با آن بازار مبتنی بر الهیات. آمریکایی ها در حال حاضر باید در نظر بگیرید که آیا کشور خود است چیزی بیش از یک موتور تجارت و این که آیا زندگی انسان دارای ارزش جداگانه از مالی حساب دیفرانسیل و انتگرال. برای اولین بار در بیشتر از طول عمر ما, سوال از اولویت های مستقیم است و در برگیرندۀ تقریبا همه.

تبلیغات:

کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکان و پرستاران و virologists استدلال کرده اند یکی موقعیت: حتی اگر آن را دردناک و پرهزینه ایالات متحده باقی می ماند باید در مستند و شهروندان آن باید همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله. در غیر این صورت مقادیر عظیم از مردم را دلیلی می میرند. خبر خوب این است که در زمان حاضر اکثر آمریکایی ها قبول و حمایت از تصویب بهداشت عمومی قراردادها: 8 از 10 بر اساس یک بنیاد خانواده کایزر, ردیابی, نظرسنجی به نفع “سخت پناهگاه در محل دستورالعمل.”

سیاستمداران جمهوری خواه, Fox News میزبان و کوچک اما پر سر و صدا اقلیت از پیشنهاد یک ضد: “درمانی بدتر از بیماری” به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار در توییتی و ما باید بازگشت به زندگی “عادی” بهداشت عمومی مشاوره گم می شود به این دلیل که “اقتصاد” است که بیش از حد مهم است. به عنوان یک جمهوری خواه مفسر به تازگی قرار داده و آن را در شیکاگو بحث نشان می دهد که بر روی من ظاهر شد: “یک بیماری همه گیر است که مقدار بیش از حد جدی چیزی به ترک به پزشکان است.”

تبلیغات:

“آمریکا استثنایی” پدیدار دوباره در خصوص مضحک فرم. دیگر از سوئد تلاش برای رسیدن به “گله ایمنی” هیچ کشور دیگری در جهان است “بحث” اثر بهداشت عمومی توصیه. جناح راست را ضبط کرده است در سوئد را مثال بدون ذکر است که سوئدی ها به تنهایی زندگی می کنند در نرخ بالاتر از دیگر مردم است که آنها را برای اعطا جامع پوشش مراقبت های بهداشتی و پزشکی عالی زیرساخت های در دسترس برای همه بدون در نظر گرفتن درآمد و یا وضعیت شغلی. (یا که در واقع سوئد 10-بدترین سرانه مرگ و میر از این کروناویروس در جهان است.)

جناح راست نیز نادیده خطرات است که پیش افتادن حتی COVID-19 تعداد مرگ. به عنوان سارا Boland یک فولاد پرستار و عضو ایالت نیویورک انجمن پرستاران اخیرا نوشت: “بازگشایی اقتصاد در حالی که این ویروس هنوز هم آزادانه در گردش هزینه زندگی…. بدون خاموش کردن ما در حال حاضر به سبب بیمارستان و سیستم را فرو ریخت و تحت فشار از بالا رفتن سرسام آور پذیرش.”

هیچ سوال وجود دارد که پایان دادن به تعطیلی زودتر از موعد باعث خواهد شد بسیاری از مردم به مرگ است. یکی از اقدامات دولت فدرال می تواند به کاهش از دست دادن زندگی است که با استفاده از دفاع تولید عمل به منظور تولید انبوه از ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به انجام این کار است — اما آیا استفاده از قدرت ریاست جمهوری به منظور بسته بندی گوشت و گیاهان را باز باقی می ماند. این احتمال وجود دارد که بسیاری از کارگران در این گیاهان بدون ماسک و دیگر دنده محافظ تبدیل خواهد شد بیشتر فداکاری بشر به خدایان بازرگانی.

تبلیغات:

آمریکا حرص و آز به اوج خود رسید در این بیماری همه گیر در مقابله با مردم به طور متوسط با یک انتخاب با استفاده از تعبیر آشنا به طرفداران 1950s فیلم جنایی: کار خود و یا زندگی خود را.

چند مطلب مدبرانه وزیر از قربانی کردن انسان در تلاش برای نیمکت استدلال های خود را در زبان شفقت اشاره به این که میلیون ها نفر از مردم در صورت های مالی خرابی با توجه به بیکاری گسترده و ورشکستگی کسب و کار کوچک. آشکارا وجود ندارد و از گفتگو — نجات برای توهین به مقدسات از مترقی مرتدان مانند برنی ساندرز, الیزابت وارن, اسکندریه, Ocasio-کورتز و دیگران — اذعان است که مرگ یا فقر نه تنها گزینه های در دسترس در زمان بحران است. در دانمارک, دولت پوشش 75 درصد از گذاشته شدن کارگران حقوق از طریق تابستان است. کانادا ارائه خواهد شد کارگران بیکار با 2000 دلار در ماه برای چهار ماه آینده. این $1,200 که آمریکا به اکثر بزرگسالان شهروندان — کامل با یک unctuous نامه از بیمار روانی-در-ارشد — بین خواهد رفت در بسیاری از خانواده ها در عرض یک یا دو هفته.

به عنوان ایالات جورجیا و فلوریدا به دنبال بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول آنها نه تنها خطر موج جدیدی از کروناویروس عفونت آنها آغاز خواهد شد رانندگی کردن مردم از بیکاری رول درمان کارگران در مورد امکان سفر به ICU به عنوان تنبل دانشگاه علوم پزشکی مشهد که فاقد “مسئولیت شخصی است.”

تبلیغات:

این همه درد و رنج لازم است می گویند جمهوری خواه سیاستمداران و صاحب نظران برای نجات “اقتصاد” — یک اصطلاح با هیچ عملی معنا در زندگی مردم که ترجیح می دهند که صرفه جویی در زندگی خود. بی باک مدافعان قرار است حقوق یک جنین در ادامه به تماس خود را “طرفدار زندگی” حتی به عنوان آنها را سرد محاسبات که در آن زندگی می کند باید ارزش با توجه به خود را عجیب و غریب, معیارهای بازار. محبوب جناح راست “فکری” بن شاپیرو گفت: به تازگی این به طور معمول سفید چشم دیو روبین: “اگر مادر در خانه سالمندان درگذشت 81 که غم انگیز و وحشتناک است. همچنین امید به زندگی در ایالات متحده است 80.”

بعد از این همه سال از feigning خشم بیش از این وجود ندارد “مرگ پانل” که باراک اوباما در حال ظاهرا پیشنهاد شده به جیره مراقبت های بهداشتی جناح راست است به طور ناگهانی راحت با به خطر انداختن افراد مسن به خاطر رفاه اقتصادی — پدیده راه است که به طور نامتناسبی متمرکز میان بالا چند درصد از درآمد.

Cavalier بی توجهی به زندگی بزرگان خود را نشان می دهد که خود اعلام کرد “محافظه کاران” هستند اما هر چیزی که. هیچ حزب سیاسی می تواند خود را پاسداران سنت اگر آنها در حال حاضر به فداکاری برای نجات جان افراد مسن. اولویت زندگی بیش از پول نیاز آمریکا حق را بپذیرد که خود و کشور است که بیش از یک اقتصاد است که دین خود را از شرکت های بزرگ سرمایه داری مدرن است-بعد بت پرستی.

برای اندازه گیری پوچ طول این آنارشیست ها به عنوان يك محافظه کاران را به محافظت از ادعای خود در نظر دنیس Prager — محبوب میزبان بحث نشان می دهد که اغلب منجر شنوندگان خود را از طریق مطالعات خود در تورات و کتاب مقدس است. در سرپیچی از همه شناخته شده سنت های یهودی و مسیحی اخلاق Prager در واقع نوشت: “این مستند بزرگترین اشتباه در تاریخ بشریت است.”

تبلیغات:

اگر ما می خواهیم یک کتاب مقدس معلم با عقل بیایید نگاهی به سابق جیمی کارتر رئیس جمهور. تا زمانی که مستند به 95 ساله کارتر بود و هنوز هم تدریس یک مطالعه کتاب مقدس در کلیسای کوچک در دشت گرجستان است. به عنوان رئیس جمهور تحویل او به یاد ماندنی “بحران اعتماد” آدرس به مخاطبان ملی در جولای 15, 1979. این تنها لحظه ای در تاریخ آمریکای مدرن هنگامی که یک رئیس جمهور صادقانه مواجه عمومی در مورد روانی و معنوی منابع از مشکلات خود را:

در یک ملت بود که با افتخار از کار سخت, قوی, خانواده نزدیک گره جوامع و ایمان ما به خدا بیش از حد بسیاری از ما در حال حاضر تمایل به پرستش خود زیاده روی و مصرف است. هویت انسان است و دیگر تعریف شده توسط چه می کند, اما آنچه یک صاحب. اما ما کشف کرده ایم که داشتن همه چیز و مصرف همه چیز راضی نیست ما اشتیاق برای معنی. ما یاد گرفته ایم که ستون کالاهای مادی نمی تواند پر کردن پوچی از زندگی که هیچ اعتماد به نفس و یا هدف.

پس از محکوم کردن آمریکا بیش از حد و انزوا کارتر توضیح داد که این کشور خود را در یک چنگال در جاده:

ما در یک نقطه عطف در تاریخ ما است. وجود دارد دو راه را انتخاب کنید. یک راه به من هشدار داد در مورد امشب, مسیر که منجر به تکه تکه شدن و منافع خود. پایین که جاده نهفته است یک ایده اشتباه از آزادی این حق را برای درک خودمان برخی از مزیت بیش از دیگران است. این مسیر خواهد بود یکی از ثابت تضاد بین منافع محدود در هرج و مرج و عدم تحرک. این یک مسیر خاص به شکست است.

تمام سنت های گذشته ما همه درس میراث ما, همه وعده های آینده ما نقطه به نقطه دیگر در مسیر راه هدف مشترک و احیای ارزش های آمریکایی. این مسیر منجر به آزادی واقعی برای ملت ما و خودمان.

ایالات متحده به شدت رد کارتر در سال 1980 انتخابات. رای دهندگان به جای انتخاب رونالد ریگان که در ارائه پوشش سیاسی برای “حرص خوب است” دوران زندگی آمریکایی. که بلافاصله پس از حملات سپتامبر. 11, 2001 رئیس جمهور جورج دبلیو بوش آشکار وارث ریگان بگویم نه آمریکایی ها عادی آنها باید داوطلب برای جامعه خدمات پروژه و یا در نظر گرفتن راه های دیگر برای ایجاد همبستگی خود را با ضعیف ترین و آسیب پذیر ترین. در عوض, او به آنها گفت: آنچه می تواند آنها را برای کمک به این کشور در آن لحظه از بحران وجودی بود “برای خرید بیرون بروید” و “نگه داشتن اقتصاد رفتن.”

ممکن است آن را خیلی دیر شده برای ایالات متحده به تغییر جهت و شروع به پیدا کردن معنی دار و اساسی راه اقدام کارتر نبوی مشاوره. او پیشنهاد مارتین لوتر کینگ جونیور و رابرت اف کندی به عنوان نمونه واقعی رهبری — با کیفیت در عرضه کوتاه معاصر آمریکایی ، هنگامی که یک مرد به عنوان بدخواه و نادان به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نحوی انتخاب رئیس جمهور غیر قابل انکار است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در برابر آزادی با “راست به درک خودمان برخی از مزیت بیش از دیگران است.”

تبلیغات:

Coronavirus همه گیر است و احتمالا آخرین شانس برای آمریکا به صرفه جویی در خود را. با تجارت به طور موقت اما تعطیل مردم آمریکا باید چشم پوشی از عوامل تخریب که امید به تکمیل تحول ما از یک کشور به یک بازار در حالی که ارسال Leilani اردن همراه با دهها هزار نفر از دیگر ضعیف و یا آسیب پذیر و یا افراد مسن به گورهای خود.

ایالات متحده آمریکا بیش از یک اقتصاد است. آن است که یک جامعه است. مورخ و فیلسوف James P. Carse تعریف جامعه به عنوان “تمام چیزهایی که یک نفر می کند و در زیر حجاب از ضرورت است.” وجود دارد هیچ چیز بیشتر لازم از, را قادر می سازد مردم را به زندگی می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>