از آن زمان شروع به آزاد کردن برخی از زندانیان با خشونت سوابق


Two men hold a sign that says "Release prisoners and detainees now. No more COVID deaths behind bars."

معترضان در خارج از شیکاگو سالن شهرستان در روز پنج شنبه.

کمیل Krzaczynski/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

زندان ها و زندان های سریع تبدیل شدن به یک کانون COVID-19 بیماری همه گیر. هفته گذشته مثلا نیویورک تایمز گزارش داد که طبخ زندان شهرستان بود: “در حال حاضر بزرگترین کشور شناخته شده است منبع عفونت کروناویروس.” پس از بیش از حد زمان از دست رفته برخی از فرمانداران و عدالت کیفری مقامات در نهایت تلاش برای کاهش آسیب با آزاد کردن زندانیان و یا انتقال آنها را به خانه بردهاند.

برای موفقیت این مراحل را باید گسترش به زندانیان با خشونت سوابق. این باید واضح باشد و بر اساس مطلق اعداد. مردم با خشونت اعتقادات اکثریت را تشکیل می دهند از کل زندان ایالتی جمعیت. چون جملات برای جرایم خشونت آمیز دیگر آنها را حتی بزرگتر درصد از زندانیان آسیب پذیر به COVID-19: درباره دو نفر از هر سه زندانی بیش از سن 55.

تا کنون این واقعیت است که نادیده گرفته می شود. تلاش برای حرکت مردم از زندان ها و زندان را عمدتا متمرکز در پایین آویزان میوه: کسانی که در بازداشت به صورت عدم توانایی در پرداخت وثیقه, ویژگی های آزادی مشروط نقض جزئی جنحه و مانند آن. تقریبا همه این اقدامات باید حذف مردم محکوم به جرایم خشونت آمیز.

بسیاری از prepandemic عدالت کیفری اصلاحات نیز با تمرکز بر خشونت پرهیزی مجرم تنها پس ما نباید شگفت زده کرد. برای بسیاری از مردم با خشونت محکومیت به نظر می رسد خطرناک و ایده اعطای آنها هر نوع امداد است که به سادگی نفرت.

اما چقدر خطرناک است که در آن به آزادی زندانیان با خشونت پرونده ؟ ما به تازگی انجام شده یک مطالعه تجربی با استفاده از پس از انتشار داده های جرم و جنایت در صدها نفر از هزاران نفر از این زندانیان است. ما در بر داشت که آن را بسیار کمتر خطرناک تر از شما احتمالا فکر می کنم. و در این گیر ما می توانیم اضافه کردن آن به نظر می رسد بدون شک بسیار کمتر خطرناک تر از نگه داشتن آنها پشت میله های زندان.

مطالعه ما در بر داشت که در میان آن منتشر شد و پس از گذراندن محکومیت برای یک جرم و جنایت خشونت آمیز در مورد یکی از هر 10 releasees بازگشت به زندان برای هر جرم و جنایت در عرض سه سال آینده. تنها یکی از هر 20 تا به حال یکی دیگر از جرم و جنایت خشونت آمیز در سه سال است. در واقع دوباره نرخ جرم شده اند به طور مداوم نشان داده شده است به پایین تر برای مردم منتشر شد و پس از محکومیت برای جرایم خشونت آمیز از آن منتشر شد به صورت مسالمت آمیز جنایات.

نرخ جرم و جنایت هستند و حتی پایین تر اگر شما نگاه کنید در زندانی—آنهایی که جدی ترین تهدید COVID-19. ما در بیش از 7000 نفر بیش از 55 سالگی بود که خدمت حداقل به مدت پنج سال در زندانها برای یک جرم خشونت آمیز. کمتر از 1 درصد از این افراد بودند دوباره زندانی برای هر جرم و جنایت در این سه سال پس از انتشار و کمتر از 0.5 درصد برای یکی دیگر از جرم های خشونت آمیز.

ما مطالعه بزرگتر و جدید تر از بسیاری از, اما یافته های ما سازگار با الگوهای ما در بر داشت در یک بررسی جامع از ادبیات. همه کسانی که کم re-نرخ جرم شد به صورت عادی منتشر شده از زندان به جامعه است. اما “انتشار” در حال حاضر نیاز نیست به سادگی به معنی پرتاب باز کردن دروازه زندان شدهاند. آن می تواند به معنای موقت نقل و انتقال به خانه حبس برای مدت زمان اضطراری است. اقدامات حفاظتی مانند نظارت الکترونیکی نیز در دسترس هستند.

برای بسیاری از این روش باید به کاهش جرم و جنایت بیشتر است. (جرم و جنایت پایین است به طور کلی پس از مستند اقدامات اثر صورت گرفت.) خشونت موارد بالقوه استثنا اما این افراد منتشر می تواند به خانه های دیگر از کسانی که از قربانیان خود را. زندانها را نیز باید به کار برای شناسایی امن گزینه های مسکن برای کسانی که ممکن است در غیر این صورت توان رندر های بی خانمان.

البته در بسیاری از زندانها وجود دارد می تواند برخی از افرادی که واقعا آنقدر خطرناک است که نمی توان آنها را با خیال راحت منتشر شد و حتی به خانه بردهاند. اما داده ها به ما می گویند که چنین مواردی به احتمال زیاد به تعداد نسبتا کمی و مقامات باید در مورد نیاز به آنها را شناسایی و بر اساس شواهد روشن. آن را قطعا نباید فرض درست باشد از تمام کسانی که خشونت اعتقادات. و یک بار به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است حذف شده اند و از امکانات آن خواهد بود آسان تر به عمل اجتماعی فاصله میان کسانی که باقی می ماند.

هستند نرخ جرم و جنایت در میان کسانی که منتشر شد به احتمال زیاد به صفر? هیچ—اما آنها باید نزدیک به آن است. خبر از انجام هیچ چیز هر چند هرگز بالاتر بوده است. مطلقا امتناع از حذف خشونت مجرم از این ویروس باغ محافظت نمی کند امنیت عمومی. مهم آن است.

ما شلوغ زندان ها و زندان نمی تواند در واقع پیاده سازی اجتماعی فاصله و در واقع صورت با چالش های اساسی بهداشت (مثلا ممنوعیت ضد عفونی کننده). بنابراین COVID-19 است و ادامه خواهد داد به سرعت در حال گسترش در پشت میله های زندان. این یک خطر بزرگ به بیش از 2 میلیون نفر زندانی در ایالات متحده به علاوه صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان.

و COVID پشت میله های زندان همه را تهدید می کند در خارج بیش از حد. کارکنان و برخی از بازداشت شدگان—آمدن و رفتن روزانه. برخی را COVID با آنها, و پس از آن گسترش یافته است بسیار بزرگتر اعداد را آن را. به علاوه بیمار زندانیان منتقل شود باید به بیمارستان های محلی, رقابت برای منابع کمیاب است.

زندان ها و زندان هستند مانند کنسرت, کنفرانس ها و کشتی کروز: مکان های که در آن جمعیت در فضاهای محدود می تواند گسترش ویروس به بسیاری از مردم سریع می باشد. اما بر خلاف این سایت های دیگر آنها را نمی توان تعطیل. بنابراین COVID شیوع پشت میله های زندان ما را تهدید می کند کل جامعه توانایی کنترل این بیماری همه گیر و بازگشت به زندگی عادی است.

هیچ زندانی باید به طور ناگهانی به صورت یک حکم اعدام به جای هر مجازات دادگاه به آنها داد چرا که دولت های محلی و فدرال و مقامات حاضر به اذعان به این واقعیت. و نه وجود دارد هر گونه توجیهی برای اعمال این خطر در زندان سپاه پاسداران و یا در خانواده خود و یا در عموم مردم.

در حالی که برخی از سیستم ها را شروع کرده اند آزاد مردم خشونت-جرم محرومیت مقدار به یک استثنا است که چلچله قانون است. برای مثال در مارس 26, دادستان کل ویلیام Barr صادر یادداشت اصرار فدرال زندانها برای انتقال و پزشکی آسیب پذیر زندانیان به خانه سلول—اما آن را محدود به کسانی که با بی خشونت جرائم که تلقی می شد و کم خطر است.

نتیجه ؟ آوریل 3, بنا به گزارش ها تنها 552 زندانیان منتقل شده است خانه به موجب Barr یادداشت. که از حدود 175,000 مردم در اداره فدرال زندانها بازداشت کرده است. جای تعجب نیست COVID-19 همچنان به گسترش از طریق سیستم. در پرتو این واقعیت بر صادر شده جدید راهنمایی خلاص شدن از محدودیت های او تا به حال اعمال شده در صفحه اصلی نقل و انتقالات. این یک گام مهم است اما آن را دیر آمد و جدید memo هنوز بر نیاز به جلوگیری از بیش از حد لیبرال منتشر شده است که می تواند منجر به “خشونت یا جرم و جرائم جنسی.” و اکثریت این ایالت—که نگه اکثریت قریب به اتفاق زندانیان آمریکایی—آیا اگر هر چیزی انجام می شود کمتر برای محافظت از کسانی که با خشونت ،

این COVID-19 وضعیت در زندانهای اخلاقی است آزمون که تا کنون جامعه ما شکست خورده است. حتی زمانی که ما خود ایمنی است که در خطر ما را به زانو حرکت تند و سریع مفروضات در مورد افرادی که یک بار مرتکب جرم و جنایت خشونت آمیز: که آنها نمی توانند همیشه اصلاحات. این فرضیات نیست از عهده داده است. و در حال حاضر آنها در حال خیره کننده ما را به آنچه مورد نیاز است برای محافظت از همه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>