Mike Bloomberg touches the shoulder of a supporter.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ استقبال مردم در طول مبارزات انتخاباتی توقف در روز یکشنبه در میامی.

عکس جو Raedle/گتی ایماژ

بلافاصله پس از مایکل بلومبرگ اعلام ورود خود را به انتخابات ریاست جمهوری دو اتهام زد بیرون: سابق شهر نیویورک شهردار در تلاش است تا برای خرید این انتخابات است. و سابق نیویورک شهرستان, شهردار, تجدید نظر به هیچ کس.

هیچ یک از این فرضیات دقیق است. بلومبرگ نیست, تلاش برای خرید یک انتخابات. او در تلاش برای خرید از توجه شما. و به نظر می رسد او با داشتن برخی از موفقیت است. بلومبرگ صرف 270 میلیون از پول خود را بر روی تبلیغات تا کنون خواهد بود و توپخانه از 11 میلیون دلار در Super Bowl ad به هوایی یکشنبه شب. او در حال حاضر می یابد خود را به عنوان بالا به عنوان جایگاه چهارم در سال های اخیر نظر سنجی های ملی داشتن ظاهر شد و در صفر بحث و وارد مسابقه ماه و یا در برخی موارد سال (R. I. P. Delaney سال 2020) پس از برخی از دموکرات ها او را در حال حاضر به پیشی.

برخی از منتقدان باید قاب بلومبرگ است بحث shutout به عنوان میلیاردر هدفمند انجام یک نابکار كرد. اما او نمی شرکت در دموکراتیک بحث چرا که او را بسیار غنی است که او را ندارد به آمار خصوصی شهروندان خود را برای دلار و ضربه زدن خصوصی شهروندان خود را برای دلار یک بحث ورود مورد نیاز است که به نظر می رسد مانند یک عیب از بحث دموکراتیک قوانین (که DNC است که ظاهرا در حال تغییر در حال حاضر).

فراتر از نقد است که مهر خود را در بودجه نشان دهنده نامناسب و روش های در حال اجرا برای ریاست جمهوری وجود دارد, بیشتر شارژ که بلومبرگ هیچ منطقی مورد را که یا تجدید نظر خواهد به مردم آمریکا یا باید درخواست تجدید نظر به آنها را. برنی ساندرز’ کمپین ظاهرا مسواک زدن خاموش بلومبرگ نامزدی رد این ایده که “بلومبرگ است که حوزه با آن به منظور جلب حمایت کافی برای پیروزی نامزدی.”

عمده جو بایدن حامیان گزارش تماس بلومبرگ نامزدی “خنده دار.”

این درست است که بلومبرگ در حال اجرا است متفاوت از هر کس دیگری در این مسابقه و این هم درست است که او یک سیاستمدار در احساسی یا همدلانه قالب تازگی موفق نامزدها.

اما در واقع بلومبرگ دارای یک پیام است که می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان و آن را ساده: مایکل بلومبرگ بیشتر رکورد موفقیت در کار از هر نامزد در مسابقه (یا در کاخ سفید).

در واقع بلومبرگ دارای یک پیام است که می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان: او بیشتر رکورد موفقیت در کار از هر نامزد در مسابقه (یا در خانه).

در برخی از راه های آن را به یک مقایسه ناعادلانه. دیگر شهرداران سابق در مسابقه—پیت Buttigieg (South Bend, ایندیانا, جمعیت 102,000) و ساندرز (برلینگتون ورمونت جمعیت 38,000)—تا به حال بسیار کوچکتر شهرستانها به اجرا هر چند آنها را کمتر انجام در آن شهرستانها کوچکتر از بلومبرگ را در بزرگترین کشور (NYC, جمعیت 8,623,000). یک مورد را می توان ساخته شده است که بایدن را بررسی و اجرایی تجربه اگر تمام اعتبار به بایدن را پشته تا در برابر بلومبرگ رکورد اما بایدن بود 1 درصد از سنا و هرگز منجر policymaker در کاخ سفید است. Elizabeth Warren, ctq و ساندرز به عنوان سناتور دموکرات که در خدمت شده اند تحت میچ مک کانل سلطنت انسداد تنها می تواند انجام بسیار است. که گفت: ساندرز و وارن شده اولیه حامیان مالی کمتر از 10 صورتحساب که گذشت و در آن قطعه از قانون تا حد زیادی شده است از نامگذاری دفاتر پست و سکه های یادبود ilk.

باید منصفانه کار یک سناتور فراتر از حمایت قانون است. در برخی از راه های مهم ترین کار این است که مسدود کردن بد قانون و با رای خود در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به قانون مراقبت مقرون به صرفه این محصول در حال حاضر از نامزدهای سناتوری را با موفقیت ایستاده بود در نقض. اما به دلیل ماهیت سنا تعداد مثبت و دستاوردهای احتمالا نمی تواند ایستادن به چه شهردار بزرگترین شهر در کشور می تواند انجام دهد.

همه این نامزدها انجام چیزهایی که قبل از انتخاب ، الیزابت وارن سزاوار اعتبار برای کار تحصیل ورشکستگی و نقش خود را در ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره به عنوان مثال. اما اگر ما با توجه به نامزدها در بخش خصوصی بلومبرگ را ایجاد رسانه ای و اطلاعات شرکت که تعمیرشده سرمایه گذاری و در حال حاضر استخدام نزدیک به 20000 نفر کار خود را در کنترل اسلحه و انسان دوستی باید با توجه به اعتباری بیش از حد. اما من با توجه به اینکه. من صحبت کردن در مورد موفقیت در کار و به عنوان نیویورک شهردار مایکل بلومبرگ انجام کارهای قابل توجه است.

زمانی که بلومبرگ رکورد در جرم مورد بحث تمرکز است که اغلب در توقف-و-frisk کشوراست که با توجه به ACLU آمار منجر به آزار و اذیت رو به بالا از یک و نیم میلیون نفر بی گناه سیاه پوست و لاتین نفر در هر سال است. هیچ sugarcoating که بی عدالتی و برای برخی از رای دهندگان که به تنهایی خواهد بود که همه آنها نیاز به دانستن در مورد بلومبرگ نامزدی. اما عوامل دیگر را در نظر بگیرید یعنی افت قابل توجه در جرم و جنایت و قتل که بلومبرگ نظارت. سال قبل از بلومبرگ وارد اتاق وجود دارد 649 قتل در شهر نیویورک است. در این سال او در سمت چپ اتاق که تعداد قطع شد و تقریبا در نیمی به 335. در حالی که این درست است که حتی بیشتر کاهش رخ داده است تحت شهردار رودی جولیانی و هیچ کس می خواهد که مرد به رئیس جمهور آن زمان بلومبرگ شهردار شد آن را به طور گسترده ای قابل درک است که وجود دارد کمی بیشتر پیشرفت می شود ساخته شده است. و در عین حال بلومبرگ آن ساخته شده است. پس از بلومبرگ ، در د Blasio, دولت, قتل نرخ باقی مانده اساسا ثابت برای دو سال پس از آن نیز با کاهش یک بیت و در سال گذشته افزایش یافت و دوباره به 318.

جرم و جنایت و قتل به طور خاص یک نقطه تاکید برای هر شهر نیویورک شهردار و کاهش نرخ طول می کشد تا یک روستا. اما بلومبرگ قرار داده و به جای برنامه که قرار بود برای اندازه گیری مشکل آدرس مشکل انطباق با شرایط و مشکل را کمتر از یک مشکل. و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

مشابه تصویر پدیدار با آموزش و پرورش است. زمانی که رادیو فردا آن نرخ فارغ التحصیلی از دبیرستان در شهرستان بود و 46.5 درصد است. زمانی که او در سمت چپ دفتر آن 66 درصد است. این نرخ فارغ التحصیلی برای دانش آموزان سیاه پوست, افزایش از 40 درصد به 61 درصد و برای دانش آموزان اسپانیایی آن رفت از 37 درصد به 59 درصد است.

دوباره این عمیق سود ساخته شد به دلیل بلومبرگ اصرار داشت که دولت او اندازه گیری با مشکل, مشکل آدرس و انطباق با شرایط است. بلومبرگ متمرکز قدرت تجدید سازمان هیئت آموزش و پرورش و مدارس صدراعظم پاسخگو به شهردار. بلومبرگ استراتژی مشغول به کار در راه است که عمیقا تحت تاثیر قرار زندگی هزاران نفر از مردم است. وجود دارد در مورد 55,000 نیویورکی که فارغ التحصیلان دبیرستان در حال حاضر که به احتمال زیاد نمی توانست آن بودند برای خود تغییرات است. به دلیل تغییر ساختار او در جای خود قرار داده است ادامه داد: در طول de Blasio, دولت, تعدادی از نیویورک با دبیرستان دیپلم که ممکن است تا به حال آنها را در غیر این صورت و در فرصت هایی که دست آوردهای آموزشی می توان به احتمال زیاد تعداد بیش از 100 ، 000.

تحت بلومبرگ ، بسیاری از بزرگسالان سیگاری در شهرستان کاهش یک سوم. حقوق معلمان افزایش بیش از 40 درصد و هنگامی که سالانه کسری بودجه تبدیل شد به روال مازاد. بلومبرگ بودجه توسط استراتژی نه دکترین افزایش مالیات قابل توجهی که او به حق پس از حملات 9/11 اما برش مالیات ملک در پایان مدت زمانی که این شهر خزانه شد تورم.

وجود دارد, البته, نیز شکست. پس از موفقیت های اولیه مبارزه با بی خانمانی از بلومبرگ دولت دیدم مشکل افزایش به سطح رکورد که پس متاسفانه شده پیشی گرفته توسط جانشین او. نابرابری درآمد نیز افزایش یافت, به عنوان آن را در سراسر امریکا اما آن را بیشتر حاد در نیویورک که در آن مهر شده بود خیلی بیشتر هدایت می شود به سمت توسعه از رابطه با gentrification. اما بسیاری از پیشرفت های بلومبرگ تحویل به طور متوسط نیویورکر باید با طنین متوسط آمریکایی که ممکن است می خواهید به امن مزایای مشابه از یک سیاستمدار که نیست به خصوص جذاب اما باید یک رکورد از ارائه مواد بهبود.

من درک قدرت مبارزه در برابر یک میلیاردر که فکر می کند او می داند که بهترین دلیل آن را من کار می کرد. من رای دادند برای علامت سبز به جای مایکل بلومبرگ در سال 2001 انتخابات شهرداری نیویورک. اما وقتی دیدم چه کار خوب بلومبرگ را برای شهر من به هر دو رای خود را از انتخاب مجدد تلاش (حتی ترم سوم).

این است که می گویند وجود دارد هیچ دلیلی برای انتقاد از بلومبرگ. بسیاری وجود دارد. آن است که کاملا خوب به افسوس نقش پول در سیاست است. اگر یک فرد رای دهندگان به سادگی نمی توانید گذشته بلومبرگ را متوقف کند-و-frisk سیاست و یا سهم خود را به نابرابری درآمد در شهر من نه gainsay که موضع. اما یک کمبود آشکار در جمعی اخراج از بلومبرگ بر این اساس است که او با به کارگیری یک استراتژی انتخاباتی نیست که مردمی که او احتمالا فاقد رای دهندگان درخواست کرده است که در واقع تست شده در مرحله ملی.

یکی از آخرین چیز: بلومبرگ استراتژی اساسا نشستن ایالات متحده است که رای قبل از سه شنبه مورد انتقاد قرار گرفته که نه بازی با همان قوانین به عنوان تمام نامزدهای دیگر. اما سنت اجازه چند nonrepresentative متحده بازی در اوایل kingmaker است نیز در زیر آمده است گسترده و موجه انتقاد این چرخه. به احتمال زیاد تصادف بلومبرگ در واقع در یک موقعیت برای دور زدن, قدیمی, ناعادلانه rulebook.

با توجه به این افت بلومبرگ رکورد و شکست دموکرات ها به یکی شدن زیر یک نسیم جایگزین برای پیشرفته تر از نامزدهای دموکرات زمینه بلومبرگ نامزدی باید در نظر گرفته شود یک شوخی و بلومبرگ مدارک نباید شتابزده را رد کرد. رای دادن برای او و یا نمی کنند. اما واقعیت این است که عموم مردم می آموزد بلومبرگ دستاوردهای چون مهر پرداخت می شود پول خود را به اطلاع آنها ممکن است به عنوان رد صلاحیت واقعی رای دهندگان به نامزدهای دیگر و خیلی از رسانه ها به نظر می رسد فکر می کنم آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی