Ivanka Trump مقصر می داند “انصراف ” فرهنگ” پس از دانشکده فنی کشد سخنرانی

اولین دختر Ivanka Trump که همراه با شوهرش جارد کوشنر raked در حداقل 135 میلیون دلار در طول سال دوم خود را از مشاوره جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید ادعا کرد که او قربانی “انصراف ” فرهنگ” پس از یک دانشکده فنی در کانزاس حاضر به درجه او از قبل ضبط شده سخنرانی تصویری هفته گذشته است.

مدرسه دانشگاه ایالتی ویچیتا فناوری گفت: حرکت در آمد و در پاسخ به دانشجویی و استادان مطرح تیز اعتراض به برگ برنده دولت در پاسخ به این کشور علیه خشونت پلیس موجب مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر سابق پلیس kneeled در گردن او در مینیاپولیس.

تبلیغات:

Sheree Utash مدرسه که رئیس جمهور عذرخواهی برای “حساس” دست زدن به اعلام Ivanka سخنرانی در یک شنبه بیانیه ای.

“من احترام و درک شدت-تقسیم واکنش به اعلام امروز,” Utash گفت. “کالج می ایستد با کسانی که مبارزه با ظلم و دفاع از عدالت اجتماعی و ما عمیقا افتخار تنوع و تغییر اجتماعی بودن بیرون آورده و توسط ما دانشجویان و فارغ التحصیلان و اعضای هیات علمی و کارکنان است.”

تنها شروع سخنران بود ربکا Zinabu عملی پرستاری فارغ التحصیل از مدرسه. WSU ارائه شده فارغ التحصیلان فرصتی برای تماشای ده ها تن از دیگر پیامهای تبریک خود به خود Ivanka گنجانده شده است.

تبلیغات:

Ivanka منتشر شد تصویری خود در توییتر که در آن او با انتقاد از مدرسه همراه توییتهایی.

“ملت ما دانشگاه باید سنگر آزادی بیان است. انصراف از فرهنگ و دیدگاه تبعیض در تضاد به دانشگاه” Ivanka توییتی جمعه. “گوش دادن به یک دیگر مهم است که در حال حاضر بیشتر از همیشه!”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo منتشر شد بیانیه ای در حمایت از دختر اول که به عنوان خوانده شده: “بازنده در اینجا آزادی اندیشه, دانش آموزان و ایده مرکزی از دانشگاه ها به عنوان مکان های تحمل و یادگیری است.”

تبلیغات:

اما جنیفر ری یک استاد در دانشگاه ایالتی ویچیتا و نویسنده یک نامه امضا شده توسط 500 دانشجویان اعضای هیات علمی و فارغ التحصیلان خواستار مدرسه جلو Ivanka آدرس نیویورک تایمز گفت این هیچ ربطی به آزادی بیان است.

“دانش آموزان قادر به تماشای این آدرس به عنوان اختیاری بخشی از شروع مواد و Ivanka قادر به دریافت پیام خود را به جهان از طریق خود پلت فرم” ری گفت. “مدیران ما ساخته شده یک شجاع تصمیم به ایستادگی در کنار شمول و همبستگی.”

تبلیغات:

مدرسه دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه اما مشاور ارشد رئیس جمهور نیست به روز رسانی خود را از قبل ضبط شده سخنرانی زیر فلوید مرگ در مه 25. این محور به جای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من می خواهم بگویم آنچه که من می دانم که ما همه فکر: من آرزو می کنم ما می تواند با هم در فرد” Ivanka که در زمان سفر به خانواده اش نیوجرسی باشگاه گلف در اواسط ماه آوریل گفت.

“شما زمان جنگ فارغ التحصیل,” او گفت: در یک نقطه.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات زوج با شکایت خود را در مورد انصراف از فرهنگ عمل کشیدن برای حمایت از شرکت ها و یا چهره های عمومی است که انجام و یا می گویند چیزی اعتراض — درو واکنش به قلع گوش pablum. آن نیز الهام گرفته از mash-up تصویری جفت سخنرانی خود با صحنه هایی از نا آرامی های مدنی در سراسر کشور است.

“سفر خود را به این روز نمی آمد بدون چالش فداکاری, تعیین, شن و عرق و به احتمال زیاد حتی چند اشک” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید و پس از برش پرش به اجرای قانون استقرار گاز اشک آور و اسپری فلفل در جمعیت.

رئیس جمهور در پاسخ به اعتراض بدنام کردن چپ و آنارشیست گروه بدون شواهد و تهدید به بسیج نظامی علیه خود شهروندان است. مسالمت آمیز معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید شد تار-گاز کشته به منظور روشن شدن راه را برای رئیس جمهور به تصویر خود را گرفته و نگه داشتن یک کتاب مقدس در مقابل یک کلیسا تخریب. Ivanka شد بنا به گزارش متفکر پشت عکس-op و انجام کتاب مقدس در پشت پدرش در یک $1540 سفید کیف دستی طراح.

تبلیغات:

اخیر Daily Beast گزارش نشان می دهد که انصراف از فرهنگ است به احتمال زیاد به دنبال تهمت و اگر آنها سعی در بازگشت به نیویورک بالا در جامعه.

“این شهرستان از بسیاری از محافل و جارد و Ivanka خواهد بود خوش آمدید در برخی از مکان ها و ناخواسته در بسیاری از” Michael Gross, نویسنده زندگینامه کتاب در نیویورک پوسته فوقانی گفت وحش. “این احتمال وجود دارد آنها برخورد سوت می زند و بوس.”

دوست Ivanka است افزود: “بیشتر پایین [رئیس جمهور تهمت] می رود وجود دارد کشیدن بدون در نظر گرفتن نقش او را.”

“من مطمئن هستم که اگر این کتاب مقدس چیزی بود که او و یا [کاخ سفید دستیار امید هیکس’] ایده بود اما f**king وحشتناک” از دوستان گفت.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی