Ivanka Trump شکست فدرال قانون ترویج گویا در میان تحریم سابق کاخ سفید اخلاق رئیس می گوید:

اولین دختر Ivanka Trump ارشد کاخ سفید, مشاور شد متهم به نقض فدرال اخلاق قوانین با به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش را برگزاری می توانید از گویا لوبیا همراه با این شرکت شعار.

پس از مدیر عامل شرکت رابرت Unanue گفت: کشور بود “واقعا خوش شانس” به “یک رهبر مانند رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” در کاخ سفید رویداد هفته گذشته گویا مواجه شده است و خواستار تحریم محصولات آن است.

تبلیغات:

Ivanka به نظر می رسد برای پاسخ به تحریم با ارسال یک عکس از خودش تبلیغ کنسرو لوبیا سیاه و سفید.

“اگر آن را گویا آن را به خوب,” او نوشت: اضافه کردن اسپانیایی ترجمه: “Si es” گویا ” tiene que ser بونو.”

والتر Shaub که در خدمت به عنوان کاخ سفید اخلاق رئیس در جمهور سابق اوباما در دوره دوم و همچنین برای مغلوب ساختن پیشی جستن شش ماه اول کار گفت: “گویا صدای جیر جیر یک اخلاق تخلف.”

تبلیغات:

از دولت اخلاق دستورالعمل می گویند که “قوه مجریه کارکنان ممکن است استفاده از موقعیت های دولتی نشان می دهد که این سازمان و یا هر بخشی از شاخه های اجرایی و تأیید سازمان (از جمله یک سازمان غیر انتفاعی), محصول, خدمات و یا فرد است.”

هر چند Ivanka اشاره می کند که او یک حساب شخصی در زیستی “این یک ایده بد خود را به عنوان در زیستی چرا که یک عامل وزن در حمایت از پیدا کردن یک تخلف رخ داده است” Shaub در توییتر نوشت. “اگر شما استفاده از رسانه های اجتماعی به حساب مشتری جلب کردن محصول شرکت چند روز پس از مدیر عامل شرکت عموم در ستایش پدر شما رئیس جمهور از کاخ سفید باغ گل رز را که یک عامل وزن در برابر شما — و به خصوص قوی در آن.”

Ivanka را صدای جیر جیر در آمد یک “واضح پاسخ به واکنش” و ایجاد یک “قوی ظاهر است که شما در حال حمایت از یک محصول در ظرفیت رسمی,” او توضیح داد.

تبلیغات:

“به این دلیل خانم مغلوب ساختن پیشی جستن گویا صدای جیر جیر است که به وضوح یک تخلف دولت را به سوء استفاده از موقعیت و مقررات” او نوشت. “خانم تهمت تا به حال اخلاق در آموزش. او بهتر می داند. اما او آن را به هر حال از آنجا که هیچ کس در این دولت در مورد مراقبت دولت اخلاق است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دختر خود را صدای جیر جیر با تایید خود را.

تبلیغات:

“[گویا غذاهای] در حال انجام,” او نوشت. “چپ رادیکال لام ماشین معکوس مردم در حال خرید مانند دیوانه!”

Shaub توییتی که رئیس جمهور نظر بود “بیشتر ثابت می کند که Ivanka را توییت انجام شد در ظرفیت رسمی خود را.”

“دولت است فشار گویا در ازای حمایت های مدیر عامل این شرکت به مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:. “این که آیا یا نه به صراحت هماهنگ Ivanka را صدای جیر جیر است که بخشی از این تلاش است. این یک نقض اخلاق.”

تبلیغات:

و Ivanka را صدای جیر جیر جلب گسترده انتقاد فراتر از Shaub.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی در اسپانیایی “اگر این تهمت آن را به فاسد است.”

کاخ سفید در دفاع از Ivanka را صدای جیر جیر با این استدلال که او تنها به بیان او “حمایت شخصی” برای نام تجاری.

تبلیغات:

“تنها رسانه ها و انصراف از فرهنگ حرکت خواهد انتقاد Ivanka برای نمایش شخصی خود را برای حمایت از یک شرکت است که ناعادلانه با تمسخر میگوید تحریم و تمسخر برای حمایت از این دولت — که همواره جنگیدند و برای تحویل جامعه اسپانیایی,” کاخ سفید سخنگوی کارولینای هرلی در بیانیه ای گفت. “Ivanka مفتخر است که از این قوی, اسپانیایی-متعلق به کسب و کار با ریشه های عمیق در ایالات متحده و حق به بیان شخصی خود را پشتیبانی می کند.”

Shaub اظهار تاسف کرد که برگ برنده دولت انجام داده بود هیچ چیز در پاسخ به نقض اخلاق مانند کاخ سفید مشاور کلیان کانوی نقض مکرر از دریچه عمل می کنند که میله کارکنان فدرال را از درگیر شدن در برخی از فعالیت های سیاسی مانند مبارزه.

“بی قانون مدیریت آن را به قدرت شخصیت و یک انتخاب آگاهانه به رعایت اخلاق و قوانین. چند انتظار می رود یک nepotist که تنها مدرک برای کاخ سفید اشتغال است که خانواده اش رابطه به رئیس جمهور به نمایشگاه چنین شخصیت,” او اضافه شده است. “در این راستا خانم مغلوب ساختن پیشی جستن سوء رفتار تعجب آور نیست. این ناامید کننده است که او زندگی می کردند را به ما انتظارات پایین برای اعضای خانواده اش اما ناامیدی شده است یکی سازگار با موضوع برگ برنده دولت در امور دولت اخلاق است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>