من اجتماعی فاصله برای سال. در اینجا چیزی است که من یاد گرفتم.


Person talking on the phone.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

در یک قسمت جدید از نحوه!, Celeste vicki batman, نویسنده هیچ چیز: چگونه برای شکستن دور از Overworking مسمومیت و Underlivingمشترک, نکته برای سالم ماندن در طول انزوا و اضطراب از coronavirus قرنطینه. قبل از همه گیر vicki batman تمرین خود نوع اجتماعی فاصله در حالی که انجام تحقیق و پژوهش برای کتاب و برخی از درس های آموخته در این فرآیند مورد چگونه به کم کردن سرعت. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

چارلز Duhigg: هنگامی که شما تصمیم به نوشتن این کتاب هیچ چیزآن را بدیهی است که قبل از coronavirus. شما نمی مجبور به انجام هیچ چیز نیست. به من بگویید در مورد آنچه که قرار بود در زمانی که شما احساس مثل این چیزی است که شما نیاز به نوشتن.

Celeste vicki batman: چون من خسته بود. من بیمار بیشتر از من تا به حال زندگی من است. من بیشتر تاکید بیشتر overscheduled بیشتر ناراضی است. من می دانستم که من تا به حال به آن را تعمیر. بنابراین من شروع به انجام این تحقیقات فقط برای خودم و سپس متوجه شدم این بود که فقط من. هر وقت من به صحبت یکی از دوستان من در مورد overworking آنها می گویند “اوه خدای من است که من. این زندگی من است.” و زمانی که من متوجه شدم آن را به من نیست—آن را به ما.

زمانی که شما صرف زمان انجام هیچ چیز چه بود تعجب آور ترین چیزی که شما آموخته است ؟

من رو بیشتر انجام می شود. زمانی که من کار را متوقف واقعا ساعت های طولانی من در واقع سازنده تر است. بود که بسیار برای من تعجب آور بود. شما با اقامت در این تردمیل و شما در حال رفتن هیچ جا.

این نبوده است که طولانی—شاید 40 یا 50 سال—از آنجا که مردم به خانه رفتم و آنجا بود که واقعا یک مرز وجود دارد. آنها تا به حال سرگرمی مانند جمع آوری تمبر, گل, فشار, ساخت بستنی خود. آنها birdwatchers. در حال حاضر مردم در حال رفتن به خانه و تحقق آنها لازم نیست که هر گونه سرگرمی. چرا ؟ چون پرنده نگری نیست به خصوص سودآور است. شما نمی توانید آن را به فروش در Etsy. بنابراین من واقعا امیدوارم که مردم بیشتر احساس بی حوصله و شاید تا یک سرگرمی است.

در برخی موارد ما می توانیم از فکر می کنم به عنوان قرنطینه اجباری سخت راه اندازی مجدد برای چه زندگی می کنیم زندگی ما است. اما قبل از ما به آن محل ما همه مضطرب است. ما هنوز راه طولانی برای رفتن و به کار را از طریق آنچه که روز به روز زندگی به نظر می رسد. هنگامی که شما فکر می کنم در مورد بهداشت روانی خطرات که مردمی مقابله با بودن در خانه های خود و اینکه تا حدودی جدا از دیگر مردم چه باید ما را نگران?

در اینجا چیزی است که من را نگه می دارد تا در شب فراتر از نگرانی در مورد ویروس. جهان در حال حاضر در یک بحران — یک بیماری همه گیر از تنهایی. من با استفاده از آن کلمه عمد به دلیل تنهایی شما را بکشند. نه به طور مستقیم اما آن را به تمام عواقب بهداشتی است که منجر به مرگ زودتر. آنها انجام یک مطالعه در انگلستان که در آن آنها به دنبال یک گروه بزرگی از مردان برای یک دوره بسیار طولانی از زمان و در بر داشت که بر اساس تعداد قابل توجهی از تعاملات اجتماعی و روابط آنها تا به حال آنها می تواند پیش بینی با یک مقدار عادلانه از دقت که می تواند زنده در 10 سال. انسان به خوبی انجام نمی زمانی که آنها جدا شده است. ما در حال حاضر جدا شده—ما در حال حاضر کاهش تعداد تعاملات اجتماعی ما را به سطح خطرناک است. بنابراین این بیماری همه گیر است که رفتن به آن بدتر است.

پس ما چه کنیم ؟ من چه کاری انجام دهید به منظور نگه داشتن در تماس با دوستان ؟ با توجه به این که من نمی خواهم برای رفتن بر روی رسانه های اجتماعی را که من کل خروجی.

انتخاب کنید تا گوشی. تماس همه مردم که شما می دانید. تماس با مردم است که شما را به صحبت نکرده در 10 سال. استفاده از نهفته. استفاده از اسکایپ, FaceTime و یا از Google Hangouts.

رک و پوست کنده عصبی و فیزیولوژیکی مزایای تلفنی نیست که کنون زیر که از دیدن کسی که در فرد است. برای 300,000 سال ما تکامل یافته اند به برقراری ارتباط از طریق صدای انسان. وجود دارد هیچ جایگزینی برای آن است. آیا شما تا به حال خود را به نام همسر و یا یک دوست و همه آنها می گویند “سلام” و شما بلافاصله گفت: چه چیزی اشتباه است ؟ در یک تقسیم دوم این است که چگونه به سرعت مغز خود را در برخی از زمان فوق العاده پیچیده و متنوع اطلاعات از صدا و لحن صدا. آن را به شما می دهد احساس تعلق و متعلق مهم ترین نیاز است که انسان پس از زنده ماندن است.

چه چیز دیگری ما باید در گارد در برابر ؟

این است که به صدا دارم تناقض خودم اما نکته بعدی من می خواهم بگویم این است که پیدا کردن راه هایی برای محافظت از حریم خصوصی شما. شما نیاز به هر دو فعل و انفعالات و شما نیاز به یک محل برای عقب نشینی. ما می دانیم که مردم نیاز به حداقل امکان از حریم خصوصی به منظور احساس ذهنی هست. اگر ما امکان حفظ حریم خصوصی ما را به رفتن به طول های بزرگ برای پیدا کردن آن. بنابراین زمانی که شما در خانه خود را با همسر و بچه های خود و یا هر کس که شما در خانه با, مطمئن شوید که وجود دارد جایی برای عقب نشینی.

یکی از چیزهایی که خیلی سخت در مورد قرنطینه و در مورد این دوره است که ما در حال زندگی است که آن را احساس می کند مانند ما در حال از دست دادن کنترل. ما لازم نیست که کنترل بر اینکه ما در حال رفتن به مریض یا نه. ما لازم نیست که کنترل بیش از آنچه که در جهان است. ما لازم نیست که کنترل این که آیا ما می توانیم ترک خانه ما که از نظر روانی بسیار مهم است.

آن را واقعا مهم است. و من نیز می گویند پس از یک روز توقف و فکر می کنم در مورد تمام راه هایی که شما خوش شانس هستند. قدردانی واقعا یکی از مهمترین دست کم گرفت فضائل چون ما دریافت فوری از آن بهره مند شوند. این یک برطرف کننده استرس است. آن است که بسیار عالی برای تغییر چشم انداز خود را.

آنچه که در مورد نگرانی از این چیزهای دیگر که شما می توانید کنترل نمی کند ؟ مانند آنچه در کشور اتفاق می افتد و یا دوستان که ممکن است مریض و یا عزیزان که مسن هستند و یا در معرض خطر هستند. ما می دانیم که نگران است برای رفتن به آنجا و ما می دانیم که ما در حال رفتن به اضطراب. چگونه ما مدیریت آن را در راه است که آن را بیش از زندگی ما ؟

من با چک کردن در در افراد به طور مداوم و من درخواست هر یک از آنها “چه می توانم انجام دهم ؟ من می تواند هر چیزی را برای شما ؟ آیا من می توانم به شما کمک کند ؟ شما باید 10 دقیقه ؟ من می خواهم به شما تماس در تلفن.” شنیدن صدای خود را می سازد به من احساس بهتر است. پیدا کردن چیزی برای انجام این کار برای افراد دیگر به خودتان از سر خود را. بررسی بر روی افراد دیگر. ترک یادداشت ها در همسایه خود را درب. “من اینجا هستم” یا “من رفتن به فروشگاه مواد غذایی. من می توانید ترک های خارج از درب خود را. آیا شما نیاز به هر چیزی؟” انسان ها به یکدیگر نیاز دارند. ما ضعف سيستم ايمنی هنگامی که ما به تنهایی. بنابراین شروع به بازسازی این شبکه وب است که نگه می دارد همه ما زنده نگه می دارد و همه ما سالم است.

آن را تقریبا به عنوان اگر این دوره آشکار است به ما که در واقع وجود دارد شده است این سطح پایین virus ما شده ایم با زندگی ،

که دقیقا درست است.

به شنیدن بیشتر از آسمان از جمله مشاوره در مورد چگونه به حقه بازی از راه دور کار می کنند و افراطی کودکان و نوجوانان, گوش دادن به قسمت با کلیک کردن بر روی بازیکن زیر و یا اشتراک به چگونه! با چارلز Duhigg هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

همچنین ما می خواهم به دانستن آنچه که شما سخت ترین چالش ها در طول همه گیر و آنچه شما پیدا کرده اند این است که کار را برای شما. ما ترک یک پست صوتی در 646-495-4001. ما در حال جمع آوری مشکلات شما و راه حل های جدید تکرار بخش در نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>