من در نهایت نمیفهمد که چرا من نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی با همسرم


A woman with a pink lightbulb over her head.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های GlobalStock/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

هر هفته خدمه در پاسخ به یک سوال جایزه در چت فرم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من راست حرکت thirtysomething زن که با همان مرد پس از کالج. او با من شریک ایده آل در هر راه ممکن است بهترین پدر برای بچه های جوان ما. اما. آن سال بوده ما تا به حال یک زندگی جنسی رضایت بخش. در ابتدا ما به بررسی ما تاب برداشتن و تا به حال رابطه جنسی به طور منظم. آن را به آرامی مخروطی با ما مشغول کار برنامه و تولد بچه های ما. در حال حاضر ما در حال رفتن در مدت سه سال با بسیار کمی تماس جنسی و یا حتی پایه صمیمیت. او همیشه آغازگر اما او تا حد زیادی داده می شود تا آنجا که او می داند که من می گویند هیچ. من خودم ضرب و شتم تا برای سال بیش از این تلاش برای پیدا کردن پاسخ: من فقدان میل جنسی با توجه به داروهای ضد افسردگی? تغذیه با شیر مادر? استرس ؟

من در نهایت متوجه شدم چیزی: من فقط به او جلب نیست. زمانی که ما فیلم آن را, اما من نمی طلب آن است. من واقعا هرگز به او از لحاظ جسمی اما در حال حاضر من می بینم که من شده است به طور فعال اجتناب از رابطه جنسی, چرا که او فقط نمی من را روشن کنید. من احساس می کنم در مجموع از دست دادن. من می خواهم به ماندن ازدواج, من می خواهم او را خوشحال و من می خواهم به احساس lust دوباره. ما به سختی حتی زمان به بحث در مورد رابطه جنسی دیگر و هنگامی که ما انجام می دهیم, من می توانید ببینید که چگونه او دلسرد شده است. ما هر دو سزاوار بهتر است. از کجا می توانم از اینجا بروم ؟

—هم اتاقی

غنی: آنچه واقعا برداشت من این است که او می گوید: رابطه جنسی با شوهر “بزرگ” و در عین حال او نیست ، من کنجکاو در مورد آنچه که او بدان معنی “بزرگ است.”

Stoya: راست.

غنی: “بزرگ” مانند فورد—کاربردی ماشین خوب روغن—یا وجود واقعی شور ؟ آیا او قادر به مرتب کردن بر اساس از رسیدن به شادی در لحظه ای که در غیر این صورت به نظر می رسد ژرف وقتی که او نیست, داشتن رابطه جنسی با او ؟ و یا آن را فقط افتضاح نیست?

Stoya: من فکر می کنم این یک مورد که در آن درمان ممکن است مفید باشد. من می خواهم به می دانم که چرا این زن است که توصیف یک مرد او جذب نمی, به عنوان شریک زندگی ایده آل در هر راه. به وضوح او ارزش ارتباط جنسی و میل. وجود یک قطع, و من می خواهم یک مقدار زیادی اطلاعات بیشتر. من می خواهم به دانستن در مورد ایده خود را از چه جنسی است که ایده خود را از نقش و تعهدات خود را و چگونه به خوبی او طرفداران برای گرفتن نیازهای او را ملاقات در خارج از اتاق خواب

غنی: یک چیز دیگر: زندگی جنسی قبلا رضایت زمانی که آنها به کاوش در خود تاب برداشتن. این است که قطعه گم شده اینجا ؟ این است که او به طور موثر و گفت که چنین اکتشافی محیط زیست کلیدی است برای رضایت او? و تمایل خود را به انجام این کار در واقع یک به نوبه خود ،

Stoya: من تعجب می کنم اگر آنها با موفقیت تا به حال بحث در مورد رابطه جنسی به تازگی. او می گوید: او با توجه به آغاز, اما آنها به بحث در مورد آن ؟ اما موضوع عدم جاذبه با یک مرد متاهل به نظر می رسد وحشتناک اما گاهی اوقات ما مجبور به انجام چیز ترسناک.

غنی: “ما به سختی حتی زمان به بحث در مورد رابطه جنسی دیگر…” منظورم این است که شما فقط باید به زمان. اکثر مشکلات را حل کنید با نشستن و انتظار برای آنها را به کار کردن.

Stoya: و او را به فعال. او به بیان است که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر کار نمی کند برای او.

غنی: من فکر می کنم فریم آن توسط پیشرو با رضایت جنسی آنها تا به حال یک بار کمک خواهد کرد نرم کردن ضربه.

Stoya: برای اطمینان حاصل کنید.

غنی: بلکه صرف نظر از که او می گوید: او نه فقط جذب به این پسر. پس چه ؟ یک رابطه که در آن شریک زندگی خود را برآورده هر نیاز خود را اما که شما به دنبال با شرکای دیگر است که قطعا امکان—بهترین سناریو در اینجا واقعا. من فکر نمی کنم عدم جاذبه جنسی/شیمی لزوما زمینه را برای تقسیم در صورتی که می توان با مدیریت اخلاقی از طریق احزاب خارج از. اما این درخواست برای بسیاری از مردم است.

Stoya: از سوی دیگر او ممکن است هیجان زده می شود در این ایده از حفظ عملکردی همکاری و تعامل جنسی با افرادی که می خواهم به داشتن رابطه جنسی با او.

غنی: او دلسرد شده است و به احتمال زیاد می تواند به عنوان خوانده شده عدم شور و شوق. این نوع از سخت به دست هنگامی که آن را خیره به شما در صورت دو اینچ به دور است. وجود دارد تنها دو فوری دوره از عمل است که من در اینجا می توانید ببینید: پذیرش بدون زرق و برق زندگی جنسی و یا شروع به صحبت کردن در مورد چگونه به تغییر همه چیز برای حداکثر رضایت.

Stoya: و که حداکثر رضایت می تواند بسیاری از اشکال. من نا امید کننده نوع پرنیان از این نویسنده به عنوان اینکه او احساس می کند مانند او را در گوشه ای که بسیاری از گزینه های روی میز هستند. مجموعه ای از زمان کنار این مذاکرات و بفهمند که چه خواهد شد در واقع کار را برای شما دو نفر.

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من 43 ساله و همسر من است 41. او هرگز تا به حال رابطه جنسی قبل از ما رو هم حتی نمی افتاد چرا که او محافظه کار تربیت است. در بخشی از من شروع کردم به خود ارضایی در کلاس هفتم و من برای اولین بار بود که با من شد 16. ما لذت می برد خودمان چند سال اول. پس از آن او به نظر می رسید به از دست دادن علاقه. من فکر می کنم او تا به حال چند ارگاسم واقعی اما عمدتا جعلی آنها. در حال حاضر من همیشه مشکوک بود چون من نه بسیار بزرگ—من حدود 3.5 اینچ راست و من تمایل به سرعت به انزال. من به او گفتم او می تواند سعی کنید یکی دیگر از آنجایی که من تا به حال 13 تا 15 شرکای جنسی قبل از ما ازدواج کرده بودند و او تا به حال هیچ کدام. من دودل در این چند بار که من رو نا امنی و حسادت اما در یکی از من بیشتر مجاز بار او ملاقات یک مرد و او را دوست داشت. من سعی کردم به آن تماس بگیرید, اما او می خواهد برای رفتن به جلو. من باید اجازه دهید این اتفاق می افتد ؟ من می ترسم او خواهد شد بسیار بزرگتر و او را لذت بردن از او بهتر است و من نمی خواهم به از دست دادن او را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>