من ناگهان متوجه شدم چقدر نفرت انگیز, سکس با زن است


A woman hugs her husband and looks at a bar of soap.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس NeONBRAND در Unsplash.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من شده اند با همسرم (من زن) برای تقریبا هشت سال است. ما در اواسط 30s, داشتن یک رابطه خوب و خوشحال هستند. ما ارتباط بسیار خوبی هستند و خوب همکاران و همکاری پدر و مادر برای ما سه بچه های جوان.

در حال حاضر به آشکار “اما”: فیلم را آغاز کرده است به ناخالص me out. من می توانم آن را توضیح دهد, اما آن را فقط به نظر می رسد بسیار تند و زننده. این واقعا یک مسئله عدم تطابق libidos—او کمی بالاتر از من است, اما ما همیشه در معرض خطر در این هست. من هنوز هم هیجان زده و گاهی شوهر خود من چند بار در هفته که او نمی داند که در مورد.

ما باید رابطه جنسی یک یا دو بار در هفته. او همیشه پس از اتمام و من معمولا قادر هستم, اما من نمی تونم از سر من در حالی که ما در حال انجام آن است که آن را درشت و تند و زننده و چسبنده. من تا به حال این مشکل با دیگر شرکای اما من هرگز تا به حال یکی دیگر واقعا رابطه طولانی بود. من البته am در زمان های مختلف در زندگی من با بچه ها و تمام عیار حرفه ای. احساسات من محدود کردن مقدار ما و باعث می شود من احساس می کنم غمگین و شرمنده که من نمی توانم گذشته این حرکت به اجازه دهید ما بهترین های ما ، من هم آن را شرم آور است که من احساس می کنم این راه است. من نه خسته کننده منافق اما مرد من گیر در این. چه می توانم انجام دهم ؟

—Grossout

عزیز Grossout,

ما تحت پوشش تعامل بین نفرت و انگیختگی در این ستون که قبلا بنابراین بدانید که شما تنها نیستید. من به جنسیت و ارتباط درمانگر Cyndi Darnell برای برخی از بینش و او مرا فرستاده یک پاراگراف از کتاب آینده خود را احساس می کند که مربوط به وضعیت خود را. اجازه دهید ما بالينی کلاه.

“مطالعات پیشنهاد کرده اند که نفرت است ‘تطبیقی” یا آموخته روانی پاسخ به چیزی خارج از خودمان است که ما را وادار به حرکت به دور از جسم ما دافعه. در مقابل lust نیز یک پاسخ تطبیقی است که ما را وادار به حرکت به سوی هدف ما پیدا کردن جذاب,” او می نویسد. “شناختی ارتباط بین ‘lust’ و ‘نفرت’ نشان داده شده است برای تعامل با قدرت و در عین حال counterproductively در مغز ما و بدن زمانی که آن را به جنس می آید.”

این پاساژ توصیف یک مطالعه که در آن از زنان خواسته شد که برای انجام برخی از “ناخالص” عمل می کند (مانند گرفتن یک جرعه از یک لیوان آب با یک حشره در آن) و توصیف کمتر انزجار از آن زمانی که آنها از نظر جنسی تحریک از زمانی که آنها نیست. Darnell خلاصه:

مطالعه hypothesied که حضور جسمی انگیختگی جنسی تولید یک اثر در بدن و ذهن است که می تواند نادیده گرفتن ‘نفرت’ مکانیزم. این ممکن است توضیح دهد که چگونه برخی از رایج ترین ‘نفرت’ اليسيتور (عوامل محرک—دهان باز, بوسیدن, عرق, رابطه جنسی دهانی, آب میوه, rimming (لیس مقعد باز) و بد بوی بدن می توان شورش در یک لحظه و مست در یکی دیگر از. ترفند این است برای کسانی که برای آنها فضای بین این دو مکان احساس دلهره آور پیدا کردن انگیزه برای رسیدن به طرف دیگر نیاز به بیش از فقط قدرت اما در واقع مربوط به بدن در چنین راهی را به عنوان تولید انگیختگی. این نشان می دهد که اگر کامل انگیختگی جنسی است که در حال حاضر اولین انزجار عامل ممکن است به طور قابل توجهی کاهش می یابد. این خبر خوبی برای دوستداران که وابسته به عشق شهوانی, آرزوهای ممکن است به نظر می رسد عدم تطابق.

به عبارت دیگر شما ممکن است موفقیت های بیشتر اگر شما خودتان را تحریک قبل از شما و شوهر خود را شروع هر گونه فعالیت است که می آید با یک squick عامل برای شما. و یا زمانی که شما در حال حاضر تحریک, شما ممکن است رویکرد خود را برای تعامل جنسی بیش از استمناء گاهی اوقات. شما همچنین ممکن است در نظر متفاوت در مورد استمناء برای شما و برای سرنخ نگاه کنید که چگونه شما می توانید حمل است که به همکاری با شوهر خود. اگر این همچنان ادامه دارد, شما ممکن است کشف استراتژی های بیشتر با یک درمانگر خود را.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من مستقیم ، من نمی باید بسیار قوی میل جنسی اما از زمان به زمان به من حرکت تند و سریع برای از بین بردن استرس و تماشای پورنو برای کمک به خودم در منطقه است. این چیزی است که من تقریبا همیشه واقعا احساس گناه بعد از آن. این نیست که عمل می کند به تصویر کشیده شده به نظر می رسد غیر مبتنی بر رضایت طرفین و یا هر چیز—این است که جریان اصلی مسائل—اما به نوعی آن را فقط باعث می شود من احساس می کنم افتضاح بعد از آن حتی اگر آن را داغ در حالی که من به تماشای. من فکر می کنم عمق این فقط احساس استثمار است. آن را تقریبا مانند یک اجبار چون من می دانم که چگونه آن را می سازد من احساس می کنم پس از ارگاسم است. (من می گویم که همه چیز مانند, عمیق, تخت کردن اخلال به من—من می شنوید نوازندگان دهان بندکردن از زمان به زمان و گاهی اوقات فکر می کنم من می توانم نگاه از نگرانی فلش بیش از چهره خود را برای یک لحظه به عنوان آنها سعی کنید به استفراغ.) وجود دارد هر چیزی من می توانم به فیلم بدون احساس تند و زننده و کثیف بعد از آن? شاید یک نام تجاری خاص و یا مجری? من هرگز احساس این راه پس از رابطه جنسی با همسرم, اما ما فقط آن را انجام دهد در مورد یک بار در هفته.

—ذهن کثیف

عزیز, کثیف, ذهن

بسیاری از مشاغل ذاتا استثماری به برخی از درجه ای از جمله تجاری پورنوگرافی. نوازندگان امضای قرارداد که به صراحت اجازه بدهید به بهره برداری و در نتیجه رسانه ها. اما درست است که بدون در نظر گرفتن این صنعت است. و خاص خود را به نگرانی برخی از هنرمندان ترجیح می دهند ، قطعا نه همه اما برخی از آنها کاملا خوشحال به throating عمیق به نقطه جایی که آنها نزدیک به استفراغ. دیگران لذت بردن از هل دادن بدن خود را به حد رضایت بیننده. فقط به خاطر این کار شامل جنسیت معنا نیست که شما نیاز به مفروضات و یا احساس گناه.

شما قطعا می توانید به دنبال فمینیستی عجیب و غریب و مستقل pornographers هر چند. من می خواهم بگویم با شروع Pink & White Label VOD سایت برای یک انتخاب خوب. من فکر می کنم شما باید سعی کنید تنها طرفداران و JustFor.طرفداران حساب از هنرمندان شما در پیدا کردن جذاب است. (افشای, من یک OnlyFans حساب.) شما همچنین ممکن است پیدا کردن مخفی نوازندگان جذاب جنسی خروجی. اساسا هر نوع از رسانه ها که در آن نوازندگان در حال اجرا را نشان می دهد و بنابراین تنها مدیون به بازار (خوب و IRS و بانک و یک زن و شوهر از اشخاص دیگر اما بیشتر در اتهام از آنها در تولید مجموعه به صورت یک جریان اصلی شرکت). شما همچنین ممکن است لذت بردن از وابسته به عشق شهوانی, داستانی, اما هنوز هم وجود دارد احتمالا برخی از “استثمار” در روند جایی. وجود دارد بیش از همه جامعه ما است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من مشغول به دوست پسر من از نه سال. ما عروسی رسمی شده است به دلیل تاخیر coronavirus اما ما در حال حاضر خودمان را در نظر “ازدواج”—من در یک خانه با هم و خودمان را در نظر محبت تک همسری رابطه متعهد است. من هیجان زده به ازدواج و عشق شریک زندگی من است. او باعث می شود من فوق العاده خوشحال و من می دانم که من می تواند حمایت و اعتماد او را در هر چیزی در زندگی به ما می اندازد (و آن را پرتاب بسیاری تا کنون!). وجود ندارد هر چیزی من می خواهم در مورد تغییر روابط ما.

گرفتن ؟ او تنها کسی است که من تا کنون بوده است با هر دو رابطه عاقلانه و جنسی. من همیشه خود آگاهانه در مورد این طول رابطه ما. پیدا کنم من از طریق فاز جایی که من OK با آن و زمانی که من واقعا آرزو می کنم من می تواند تجربه آنچه در آن می خواهم با کسی دیگری (عمدتا جنسی). من می ترسم این احساس را به زندگی با من برای همیشه لطفا برای و نمی خواهد برود. من سعی کردم به صحبت کردن با شریک زندگی من در مورد آن, و او درک است. که گفت: چقدر او می تواند در مورد آن انجام دهد, بنابراین من حدس می زنم من کمی گیر کرده است. من نگران این تاثیر می گذارد ما رابطه طولانی مدت و من نیز نگران من را در حسرت داشتن رابطه جنسی با افراد دیگر قبل از ارتکاب به یک نفر برای بقیه زندگی من است. آیا چیزی وجود دارد که من از دست رفته ؟ برخی از راه من می توانم نگه داشتن این احساسات در خلیج و یا در بررسی ؟ بزرگترین ترس من این است که من را تسلیم وسوسه به دنبال این تجربه در خارج از رابطه و من نفرت خودم اگر من تا به حال چیزی به من صدمه دیده شریک است. او بسیار سنتی مرد پس هنوز مطمئن شوید که او تا به حال به یک ایده از یک “باز” در ارتباط است. کمک!

—یک و انجام

عزیز یکی و انجام

شما مطمئن هستید که اگر شریک زندگی خود را خواهد بود باز به ایده های دیگر رابط, اما شما نمی پرسید. آن را به ارزش یک بحث. انتخاب یک زمان هنگامی که هر دو شما قادر به تمرکز و آرام هستند. تکرار تعهد خود را به رابطه. به اشتراک گذاری خود را نگرانی و بهت و حیرت. دیدن آنچه که شریک زندگی خود را می گویند. او ممکن است شما را متعجب.

اما چه چیزی شما فکر می کنم شما در حال رفتن به پیدا کردن اگر شما رابطه جنسی با شخص دیگری ؟ تجربه ؟ بیشتر لذت جنسی? هر چه در آن است از طریق فکر می کنم ممکن است بهترین نسخه از آن را. آن را با شکوه و کامل در تخیل خود را. در حال حاضر درک کنند که مسلما نمی توان در این مورد. در واقع شما باید یک بی دست و پا تناسلی mashing جلسه که در آن شما در حال تلاش برای پیدا کردن هر یک از دیگر ریتم و سرعت. آن را آسان برای ساخت چیزهایی در سر ما بود و واقعیت این است که معمولا کمتر از ما می خواهم برای امید. اگر شریک زندگی تان باز است و شما جلو بروید شما می توانید از طریق بیش از آنچه در آن ممکن است مانند نگاه—آوردن در یک سوم, شاید, و یا بررسی یک دوستان خود را امتحان کنید—اما یکی دیگر از برخورد جنسی به تنهایی احتمالا نمی خواهد سرکوب اضطراب خود را.

به عنوان چگونه شما خودتان جلوگیری از پله در شریک زندگی خود را, شما به سادگی نمی. هر روز شما را به انتخاب به افتخار تعهد خود را. هر روز شما تصمیم به رفتار مطابق با عهد خود را. شما بسیار به یکدیگر متعهد—اعتماد به شریک زندگی خود را صادقانه و کار از این طریق با هم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 21 و هنوز هم باکره است. بسیاری از زمان من را خسته نمی کند. هر یک بار در چندی هر چند من می خواهم به سعی کنید یک برنامه دوستیابی و یا دو. سپس اضطراب من می شود و من تسلیم. من می ترسم من در آن افتضاح یا من نمی خواهد به عنوان جذب آنها در فرد است. در حال حاضر که COVID-19 من زندگی با خانواده من احتمالا برای یک مدت طولانی من لگد زدن خودم نه فقط برای گرفتن غوطه زودتر. هر زمان که من تا به حال چشم انداز مجلس در فرد و یا آنلاین من مسدود است. اگر کسی ابراز علاقه من رو عصبی است. من آرزو می کنم من می توانستم همان اعتماد به نفس به عنوان دوستان من اما آنها را از دست ایشان در روابط و یا در مدرسه بالا است. من می دانم که وجود دارد هیچ کار اشتباهی با داشتن رابطه جنسی نه هنوز اما من احساس می کنم مثل من فقط اتلاف وقت است. برای هر زمان که این بیش از همه چگونه می توان بر اضطراب من در مورد از دست دادن بکارت من و رفتن برای گاه به گاه کنسول?

—سبز

عزیز سبز

راه شما را توصیف اضطراب شما احساس به عنوان “مال شما” باعث می شود من تعجب می کنم اگر شما تجربه اضطراب در مناطق دیگر از زندگی خود را. اگر در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای شروع کار با یک درمانگر چگونه اضطراب زندگی شما تاثیر می گذارد و راه های کاهش آن. اگر شما قادر تله جلسات بد نیست راه به شروع به سمت راست در حال حاضر در حالی که شما زمان.

آیا صحبت با دوستان خود را در مورد چگونه خود را برای اولین بار تجربه جنسی اتفاق افتاده است و چگونه آنها احساس قبل از آن ، سوء ظن من این است که آنها خیلی عصبی تر از شما تصور. اولین بار ما با یک فرد بدون توجه به تجربه ما هستند—ما در حال شروع از ابتدا و بدانند آنچه آنها لذت ببرید.

هنگامی که شما مسدود شده است وجود دارد چیزی خاص در ذهن شما ؟ خاص ترس ؟ اگر پس از پیگیری این احساسات برای بعد. هنگامی که شما قادر هستید آن را به ارزش فکر کردن را از طریق نگرانی و استفاده از منطق. شاید شما ترس آن را به شما صدمه دیده است—و شما می توانید فکری می دانیم که درد را به طور موقت و حتی ممکن است رخ دهد. شاید شما ترس شما مرحله وحشت و نعوظ—که خوب است. شما می توانید تمام انواع از دیگر فعالیت های لذت بخش. آمد تا با برنامه ریزی برای بدترین سناریو حتی اگر شما احتمالا هرگز نیاز به استفاده از آنها.

می توانم به شما بگویم آینده نگر قلاب یو پی اس است که آن را اولین بار خود را? شما ممکن است پیدا کردن که در حال شفاف در مورد این کمک می کند تا شما احساس آرامش. آن را به ارزش را امتحان کنید حداقل زمانی که شما سعی می کنید به تاریخ دوباره. من نمی خواهد تا آنجا که به لیست آن را در خود احتمالا کوتاه دوستیابی, مشخصات, اما اوایل ذکر محتاطانه به نظر می رسد. شما ممکن است پیدا کردن کسی که بسیار خوشحال است در این ایده از چوپانی شما از طریق خود وابسته به عشق شهوانی گشت.

و من کاملا مطمئنم که شما نمی اتلاف وقت. شما 21. من فکر می کنم شما انجام شده است از دیگر چیزهایی هستند که فقط به عنوان مهم به عنوان تمایلات جنسی.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من مستقیم تک پسر در یک رابطه گاه به گاه که در جریان بوده است برای تقریبا یک سال. “پگی” و من آویزان از دو یا سه بار در ماه. ما لذت بردن از شرکت های یکدیگر فوق العاده و جنس فوق العاده است به خصوص دهان و دندان که ما هر دو حفاری دادن و گرفتن. در اینجا موضوع: آخرین زمان پگی خواب بر در او من بیدار شد با یک ضربه. در حال حاضر, در حال خواب, من نمی تواند از لحاظ فنی به رضایت. من احساس نمی نقض یا قربانی هر چند—در واقع من احساس فوق العاده است. آن را ضرب و شتم جهنم از هر یک از گوشی من زنگ آلارم. پس از او به پایان رسید او عمل مثل این است که هیچ معامله بزرگ است و ما در آغوش کشیدن تا من آماده به معامله بمثل کردن. سوال من این است: پس از او معرفی, عمل, آن را خوب است برای من به نفع بازگشت با پایین رفتن در دفعه از خواب بیدار شدم قبل از او می کند ؟ غریزه من این است که پس از او در حال حاضر ابتکار عمل را با من او می تواند پذیرای اما من نگران هستم در مورد سوال از رضایت و فیزیکی, قدرت, تعادل, و من قطعا نمی خواهید برای انجام هر چیزی به او احساس نقض یا قربانی. (من می دانم که پاسخ واضح خواهد بود به درخواست او اجازه شب قبل از اما که می خواهم از بین بردن جای تعجب.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>