آیوی لیگ است به حالت تعلیق در آن فصل فوتبال. بعدی چه کسی ؟


Harvard football players celebrate a victory over Yale with the student section.
دانشگاه هاروارد بازیکنان فوتبال در جشن پیروزی بر رقیب ییل با دانش آموز بخش در Nov. 2018.
آدم Glanzman/گتی ایماژ

لیگ آیوی چهارشنبه اعلام کرد این تعلیق سقوط آن برنامه ورزشی از جمله فوتبال—با توجه به کروناویروس اولین بخش من کنفرانس به تعظیم به آنچه که به احتمال زیاد به واقعیت از این بیماری همه گیر قرار می گیرند. حرکت به توقف دو و میدانی در میان لیگ هشت عضو موسسات می آید به عنوان دانشگاه های سراسر کشور را تلاش برای کشف کردن راه برای دریافت دانش آموزان با خیال راحت در دانشگاه و ورزشکاران در این عرصه حتی اگر وجود ندارد طرفداران وجود دارد برای تشویق آنها ، آیوی لیگ به این نتیجه رسیدند که با خیال راحت شروع مجدد در پاییز امکان پذیر نیست با توجه به همه گیر در حال پخش است. لیگ برای اولین بار به انصراف از آن کنفرانس مسابقات بسکتبال در ماه مارس در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر و حتی قبل از NCAA تا به حال ساخته شده مشابه حرکت می کند. که حرکت در حال حاضر به نظر می رسد به خصوص روشنگری و آیوی لیگ در آخرین تصمیم می تواند دوباره ارائه یک نگاه اجمالی به آنچه که ممکن است در مورد به در آمده کالج, ورزشی, همایش ها در سراسر کشور است.

“با اطلاعات در دسترس ما امروز در مورد ادامه گسترش ویروس ما به سادگی نمی معتقدم که ما می تواند ایجاد و حفظ یک محیط ورزشی بین دانشکده رقابت که مطابق با نیازهای ما برای ایمنی و سطح قابل قبول از خطر” رییس اتحادیه دانشگاه ها در بیانیه ای گفت. آیوی لیگ برتر فوتبال فصل تنظیم شده برای شروع در سپتامبر. 19 و لیگ است نه لغو پاییز فصل فی نفسه به جای تعلیق آنها را تا 2021 زمانی که آن را از لحاظ فنی امکان پذیر است—هر چند در واقعیت بعید است—ورزشی که به طور معمول رقابت در پاییز برگزار می شود در فصل بهار است.

آیوی لیگ بدیهی است که در عمل کمی متفاوت تر از بسیاری از دیگر بخش برنامه های ورزشی که در آنها نمی دهد کمک هزینه تحصیلی و به طور معمول سعی در مهار مطالبات ورزشکاران زمان با وجود رشد رقابت از برخی از آن ورزش با دیگر غیر آیوی لیگ برنامه. لیگ نیز این است که کمتر وابسته به درآمد است که می آید از سنتی درآمد ژنراتور فوتبال و بسکتبال; آیوی لیگ تیم های فوتبال شرکت در مسابقات قهرمانی فوتبال زیربخش سطح وجود ندارد چند میلیون دلار تلویزیون معاملات و حمایت ترتیبات که شناور لیگ دانشگاه. در فوتبال نیروگاهی مانند آلاباما, اوکلاهما و ایالتی اوهایو—تعطیل پاییز فصل فوتبال خواهد بود فروش سخت هر دو از لحاظ اقتصادی و فرهنگی است, اما آن را بسیار به خوبی می تواند در نهایت یک ضرورت است.

خروس سیاه بزرگ, کالج, فوتبال, برنامه شده اند در آوردن بازیکنان برای تمرینات و تا کنون نتایج نشده است امیدوار—زمان و دوباره برنامه ها مجبور به تعطیل به عنوان بازیکنان آلوده شد با کوروناویروس. با توجه به تمام بحث در مورد شروع مجدد لیگ حرفه ای آن را آسان به را فراموش کرده است که آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه حتی کسانی که ورزش می رویم به کار گیرند و از آن یک نتیجه گیری است که آن کار خواهد کرد. NBA است که در حال حاضر در حال ورود به آن حباب در حالی که لیگ برتر فوتبال تلاش کرده است برای حفظ coronavirus از آن حباب تعویق انداختن اولیه منطبق است. چگونه NFL قادر خواهد بود به عملکرد این سقوط در زمان هنگامی که آن را به طور گسترده ای انتظار می رود coronavirus بدتر خواهد شد باقی مانده است دیده می شود. برای ورزشکاران این حساب بدیهی است که متفاوت از این نرم افزار لیگ به خاطر بازیکنان هستند و کارکنان آنها اساسا داوطلبان. این یک چیز برای ورزشکاران حرفه ای به تصمیم می گیرید آن را به ارزش در معرض خطر خود را برای حفظ سلامت مالی آن را یکی دیگر از 18 سال به مخاطره افتادن سلامت خود و برای سلامت مالی از دانشگاه آنها نشان دهنده به صورت رایگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>