یعقوب Wohl و زنان: داستان از یک جناح راست کلاهبرداری هنرمند رو به پایین مسیر

من نمی خواهم به این گزارش در اولین فرد, اما در اینجا ما هستند.

هفته گذشته من دریافت یک اطلاعیه مطبوعاتی از جناح راست ترول اینترنت یعقوب Wohl و دهه همسر شریک توطئه نظریه پرداز جک Burkman اعلام یک شیرین کاری خیلی عجیب و غریب آن نمی آیند نزدیک به سطح انتشار است. من می تواند پیگیری کردن فقط یک روزنامه نگار است که آزادی مطبوعات و هیچ کس در مورد آن نوشت.

تبلیغات:

است وجود دارد یک مخرج مشترک? وجود دارد. در هفته های اخیر است که دیگر روزنامه نگار, Jared هولت و من هر دو مقالات منتشر شده در مورد Wohl بلندی دادگاه جنایی برای تقلب اوراق بهادار در کالیفرنیا و همچنین مسئولیت خود را برای عدم پرداخت یک سال 2017 قضاوت در آریزونا که همچنین شامل اوراق بهادار نقض.

Wohl سابق و یک شریک کسب و کار التماس کرد گناه نیست به دو فقره اوراق بهادار تقلب این فوریه در مقابل یک قاضی در ریورساید کالیفرنیا. خود را محاکمه شده است به طور گسترده به تعویق افتاد, با تشکر از coronavirus بیماری همه گیر.

علاوه بر این, آریزونا, شرکت, کمیسیون — در رابطه با آریزونا دادستانی کل و مشاور حقوقی در کالیفرنیا — به طور فعال به دنبال Wohl با توجه به $43,000 او هنوز هم مدیون دولت است.

تبلیغات:

بعد از من ارسال شده داستان دوم به توییتر یک کاربر نظر من اشاره به یک پس-حذف صدای جیر جیر از زنی به نام کریستین که ادعا کرده اند با Wohl و Burkman در برخی از آنها infamously بیچاره عمومی افترا مانع از در گذشته است.

برای کسانی که نا آشنا با این کثیف, تاریخچه Wohl و Burkman متقاعد کرده اند که تحت فشار واقع شده و/یا پرداخت می شود تعدادی از املاک مردم را متهم سیاسی دشمنان du jour از تخلف اغلب در قالب پوچ اعمال جنسی ناشایستگی یا حمله در اتاق های هتل ها.

برای مثال آنها متهم سابق مشاور ویژه رابرت مولر تجاوز به یک زن در نیویورک اتاق هتل در سال 2010. آنها ادعا کرد که الیزابت وارن سناتور. تا به حال انجام شده را در یک لوله با طعم زناکارانه امور با یک جوان دریایی در ماساچوست هیلتون در ماه اوت سال 2018 است. آنها فریب مرد جوان به امضای استشهاد ادعا که سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg تجاوز جنسی به او در این فلاور هتل در واشنگتن در سال 2019 یک اتهام مرد جوان بلافاصله recanted گفت که Wohl و Burkman بودند فریب او را.

تبلیغات:

اخیرا این دو به نظر می رسد یک زن جوان هزار دلار به متهم Dr. Anthony Fauci از 79 سال رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از نظر جنسی آزار او در بالتیمور اتاق هتل در سال 2014.

ساختگی و نه محدود به اتاق های هتل شامل نانسی پلوسی را Percocet اعتیاد و بهداشت ، تد کروز “swinger” شیوه زندگی است.

تبلیغات:

هیچ کدام از این اتهامات و یا هر یک از دیگر هر گونه شناخته شده در ارتباط با واقعیت است. در اینجا مفصل مختصر و مفید.

اما “کریستین” در حساب توییتر ادعا کرد که این نورد کمپین اسمیر فقط یک واقعیت را نشان می دهد. بیشتر چه آنها در واقع به استخدام او, کریستین گفت: هر چند او در واقع شرکت در هر Wohl-Burkman کلاهبرداری است.

در یک صدای جیر جیر کریستین نوشت: “من چیزی جز چیزهای خوبی برای گفتن در مورد آنها (و همه چیز افلاطونی بود و من به خوبی درمان). مردم نباید قضاوت این دختر برای, حمایت, چرا که آن را یک چیز ترسناک انجام دهید و نه آنها باید فرضیات در مورد Wohl و Burkman نیات.”

تبلیغات:

کریستین توییتر زیستی توصیف او به عنوان یک “مدل مامان و مشاوران حقوقی. Marylander برای زندگی:)”. او تا به حال تنها یک پیرو و دنبال کرد حدود 50 حساب عمدتا جناح راست رسانه ها و چهره های سیاسی از جمله یعقوب Wohl پدر دیوید.

پایین و ببین او تا به حال او را ترک پیام های مستقیم باز اجازه می دهد هر کسی که به او تماس بگیرید.

در این نقطه من در حال حاضر حدود 110 ٪ اطمینان حاصل کنید که کریستین بود و در واقع یعقوب Wohl. من رسیده.

تبلیغات:

“من می تواند به شما در این مورد؟” کریستین پاسخ داد.

“حتما” به من گفت. “هنگامی که یک زمان خوب آیا شما فکر می کنم؟”

“به محض این که من بفهمم چگونه من قصد دارم برای رسیدگی به همه چیز” او گفت:.

“OK” من پاسخ داد. “اجازه دهید من می دانم.”

من نمی شنیدن هر چیزی تا روز بعد زمانی که کریستین بازگشت به گفتن “OK من با شما صحبت می کنید. آیا شما یک شماره? من تا به حال به صحبت با وکیل اول و تصمیم بگیرید که اگر من باید با همه چیز است.”

تبلیغات:

کریستین به من شماره خود را, اما من تا به حال ندیده پیام های جدید. او شماره تلفن من آنلاین و به نام من که شب قطعا صدای یک زن است. من نمی توانستم صحبت کنید اما ما تنظیم زمان دیگری است.

همسر من یک سیاست شکاری که او نیز به شرح زیر Wohl, بنابراین من فکر کردم او می خواهم یک ضربه از این داستان عجیب و غریب. من فرض egotistically که همه چیز عجیب و غریب Wohlian تلاش برای نیش من و یا بافت من به بعدی خود را بیهوده.

هنگامی که او را دیدم کریستین مشخصات تصویر خود را در دهان کاهش یافته است: همسر من می دانستم که کریستین, که یک شخص واقعی است. هر دو آنها رفت و به حومه مریلند دبيرستان و تا به حال 53 Facebook دوستان مشترک از جمله دوستان نزدیک او باشد.

کریستین را با نام کامل کریستین Spealman و توییتر زیستی دقیق است: او یک مادر تنها یک مدل و حقوقی زندگی در مریلند است. در نقاط مختلف او نیز بوده است نانسی پلوسی را فروشنده مواد مخدر و تد کروز صیغه.

تبلیغات:

Spealman گفت: من در تماس تلفنی که Burkman سرد-به نام او در سپتامبر گذشته پس از او از طریق یک محلی آژانس مدل سازی.

او گفت: “او با Spike TV,” او گفت:. “او گفت که او می خواست به دیدار من. او می خواست به صحبت در مورد این واقعیت نشان می دهد.”

Spealman گفت که او حاضر به دیدار با Burkman و Wohl برای شام و نوشیدنی در مورتون Steakhouse در Bethesda, Maryland. Burkman ارسال limo. Spealman گفت که او تا به حال فیله مینیون ها Burkman به حال ماهی قزل آلا و یعقوب در آن زمان در یک گوشتخوار رژیم غذایی او پس از رها تا به حال یک استیک ابجو و اغذیه فروشی — “و به من داد او مارچوبه.”

“همه ما نوشیدن کمی,” او اضافه شده است. Burkman پرداخت با امریکن اکسپرس “سیاه”, کارت, او گفت:.

تبلیغات:

در آن شام Burkman به نظر می رسید در شارژ. “من فکر یعقوب بود جک کارآموز در اولین,” او گفت:. “تنها راه او سفارش limos چیزهای شبیه به آن.” (Spealman به اشتراک گذاشته تصاویر از آنچه او مشخص می شود که او هم یادداشت با ؟ تحت نام “یعقوب.”)

“تنها وجود دارد مانند چهار قیافه دختران در, d. C.,” او به یاد می آورد Burkman به او گفت:. “آنها گفت: آنها می خواستند به من ستاره فصل یکی از جدید خود را واقعیت نشان می دهد.”

نشان می دهد او گفت: می شود به نام “پروژه 1599” خیابان تعداد Burkman در آرلینگتون ویرجینیا. نام مورد نیز ظاهرا در حال حاضر ممنوع توییتر مسئولیت رسیدگی به. Burkman به حالت تعلیق در آمد از این سایت در اوایل سال جاری برای گسترش مضر اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. Wohl حساب رسمی به حالت تعلیق در آمد آنچه احساس می کند مانند سنین پیش.

“پروژه 1599,” او گفت: قرار بود در صورتحساب یا لیست به عنوان چیزی شبیه به یک sensationalized سیاسی نسخه از افراد مشهور, شوخی نشان می دهد “پانک می خواهم.” آنها به او گفت که این امر تهویه در Spike TV شبکه ای که دیگر وجود داشته در آن زمان — از آن ناپدید شده بود سال قبل و دوباره ظهور به عنوان برترین شبکه.

(پروژه 1599 نیز نام نهاد که به من فرستاده اخیر مطبوعاتی.)

Spealman به یاد می آورد که Burkman به او گفت که او ایستاده بود را بین $200,000 و 300.000 دلار برای یک فصل از پروژه 1599 خواهد بود که در ماه ژانویه منتشر شد 2020. او اشاره کرد که اگر او یک ستاره بزرگ او بی فایده خواهد بود به عنوان یک ناشناس کسیکه شوخی زننده کند. آنها به او گفت که آنها می خواهم فیلم همه چیز از قبل.

نیست مجنون برای سرگرم کردن این ایده که Wohl و Burkman در یک نقطه ممکن است تا به حال چیزی رفتن در برخی از سطح با کسی در برترین شبکه. آنها این همان زمین مورد Spike TV به یکی دیگر از استخدام. خود را در برابر اتهامات چهره های سیاسی آنقدر مضحک و کنفرانس های مطبوعاتی پس از لوده وار و cheekily نوشته است که به نظر می رسد مانند reality TV در حال حاضر. آنها به وضوح در شوخی در برخی از سطح.

در سطح دیگری البته هیچ شوخی برای کسی که به “است.”

در هر Spealman امضا شده است. سه نفر ملاقات چند بار همیشه در سی منطقه و شاید در همراهی آگاهانه و یا در غیر این صورت — با یک تم در حال اجرا از لام همیشه در اتاق های هتل ها. Wohl او گفت: تا به حال یک اتاق است که او دوست داشت در W. اما هیچ بیشتر وجود دارد وعده های غذایی او می گوید: تنها ودکا می نوشد که همیشه ارائه شده در آن بعد از ظهر دیدار با یو پی اس.

“یعقوب را بیشتر از صحبت کردن پس از آن,” او گفت:. “و داستان به زودی که من می آیند و می گویند که من فروش مسکن به نانسی پلوسی.”

“من شوکه شده بود,” Spealman گفت. “گفتم من فکر کردم این یک نوع متفاوت از خود نشان می دهد.’ آنها از من خواست به از دست دادن وزن برای رسیدن به وزن 96 — من 103 اما آنها می خواستند من را به 96 برای انجام بحث نشان می دهد مانند Ellen DeGeneres.”

Spealman ایده ستارگی نمی شد به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی ادعا دروغ به فروش می رسد دوز کشنده از مصرف مواد مخدر به 79 ساله مجلس. Burkman ارائه شده به صحبت کردن با هر قضات برای او باید هر گونه دعاوی امدن اما او کاهش یافته است.

“این زمانی است که آنها آن را به این امر با تد کروز” او گفت:. “که من هم قرار است به انجام.”

آنها برداشت کروز او گفت: از آنجا که این ادعا واقعیت نشان می دهد تولید کنندگان ادعا می خواستم مطمئن شوید این حملات شد همه در برابر دموکرات ها.

“من باید وکلا” Spealman گفت. “دوستان من وکیل من پاره وقت حقوقی. من نگران پرونده های حقوقی, شما می دانید ؟ من با بیان این که به آنها و به آنها گفت: “این طنز سیاسی. اگر شما واقعا احساس ناراحت کننده در چند هفته شما می توانید فقط می آیند و می گویند این همه جعلی چیز.'”

“آنها گفت که عملکرد هنر” او گفت:. “پس از آن آزادی بیان است.”

به او اطمینان او گفت: Wohl و Burkman ارائه شده را به ضبط صدا از توافق به “انجام کاری” برای پول است. که راه آنها گفت: او می خواهم که شواهد آن جعلی است.

این معلوم نیست که آیا Wohl و Burkman هنوز هم که ضبط. نه که به نظر.

“یعقوب اصلی بود manipulator” Spealman گفت. “اما هر دوی آنها بسیار تهاجمی است.”

او احساس ترس اواز یا موسیقی دو نفری به این روز و نمی خواهد به آسانی به بحث در مورد هر چیزی فراتر از حوادث از پاییز گذشته.

Burkman و Wohl برنامه ریزی یک کنفرانس مطبوعاتی برای اواسط اکتبر و در Oct. 16 Spealman رفت و به Burkman است دوبلکس-خانه سبک در آرلینگتون به بیش از اسکریپت.

“زمانی که من وجود دارد به کار بر روی فیلمنامه آن گفت: در بالا ‘استشهاد از کریستین Spealman.’ که من انداخت چرا که من فکر کردم آن قرار بود یک اسکریپت” او گفت:. “من در زمان عکس از آن ساخته شده است که آنها را ناراحت کننده است اما من گفتم: من به آنها نیاز به تمرین.”

او بعدها نشان داد کسانی که عکس ها را به وکیل او گفت که “freaked.”

در تمرین Spealman گفت: Wohl نشان داد او یک بررسی برای $150,000 گفت که بود او اگر او را از طریق رفت با دروغ به عنوان اسکریپت — ادعای تایید توسط آنچه او گفته بودند همزمان به یادداشت که او به اشتراک گذاشته شده در تصویر دیگر.

Spealman گفت: ظاهر آن را به یک کسب و کار را بررسی کنید نه چک شخصی اما Wohl تنها به طور خلاصه به اجازه او به آن نگاه کنید.

او همچنین عکس های خود را از “اسکریپت” که برچسب “بیانیه ای از واقعیت و اعتقاد” و به جز نام و نام خانوادگی یکسان است به یکی از آنها بعد از توزیع در کنفرانس مطبوعاتی.

در کنار Spealman اشاره کرد که Burkman سگ — شکلات-رنگی dachshund به نام جک جونیور — زمان درخشش او.

“جک گفت که جک جونیور نمی کند و مانند بسیاری از مردم” گفت: Spealman است که ، “او به من گفت باید من خون آریایی.”

“این عجیب و غریب بود,” او اضافه شده است. (محافظه کار provocateur میلو Yiannopoulos که ادعا می شود نیمه یهودی و ساخته شده است که ظاهر در کروز مضمون رویداد مطبوعاتی در صحنه Wohl و Burkman — هر دو یهودی بودند را تهدید به کشتن جک جونیور در اوایل این سال; Spealman می گوید: او هرگز او را ملاقات نمود.)

Spealman می گوید: او گفت: Burkman از طریق متن است که او حمایت کردن. او به نام او ده ها بار او گفت:, گفت:, “این است که ضربه بزرگ خود را.”

“اما من هرگز گفت: من می خواستم یک شات بزرگ” او به من گفت.

آنها موکول کنفرانس مطبوعاتی Spealman گفت: — ناامید کننده یک دسته از حوصله و بدبینانه روزنامه نگاران — مبادله او را برای “مدل های دیگری در ویرجینیا” از همان سازمان که همان خواندن اسکریپت هر چند او با استفاده از یک نام در نظر گرفته.

اما پس از آن وجود دارد این مشاهده از همان Wohl رویداد مطبوعاتی که روزنامه نگار مولی جونگ سریع: “در سراسر خیابان بود یک فیلم مستند خدمه که نمی خواهد به من بگویید هر چیزی در مورد خود. آنها احتمالا فقط زیر برخی از مرتب کردن بر اساس بخشنامه نخست جایی که آنها نمی خواهند به لکه دار کردن هنر با تبدیل شدن به بخشی از آن. که می تواند می گویند.”

Spealman دیدم Wohl دوباره پس از آن او می گوید: در Nov. 7 برای باز کردن یک باشگاه به نام پاندورا که Spealman آورده بود Wohl به ترویج. که در مستند یک Instagram photo.

در پایان این مکالمه کریستین وارد با من: او تا به حال شناخته شده ما دوستان مشترک و بله او می دانست که من هر چند خیلی خوب نیست.

در اینجا است که چرا من می خواستم برای نوشتن این اول شخص است.

زمانی که Wohl و Burkman متهم رابرت مولر تجاوز به یک زن در نیویورک برت Kavanaugh و Roy Moore شد در سرفصل. Wohl رفت و به طول های بزرگ به سعی کنید به طعمه خبرنگاران به پوشش خود ادعاهای جعلی در مورد مولر که به نظر می رسد رسانه ها عسل-دام آنجا که هر چیز دیگری.

به عبارت دیگر من تمایلی به این بچه ها توجه اما در همان زمان من نمی توانستم حتما این نیست ارزش نوشتن در مورد, به دلیل, به عنوان من یاد گرفتم که دیگر اسمیر ممکن است در کار می کند. گفته می شود.

البته وجود یک لام به این معنا نیست آن است که ارزش پوشش. اما معتبر احتمالی غیر قانونی در آینده اقدام موضوع دیگری است.

هنوز در فکر بودم که اگر Wohl تنظیم شد من — فکر من لذت می بردند تا زمانی که یاد گرفتم کریستین و همسر من تا به حال بسیاری از اتصالات که من تبدیل اشتیاق به ترکیبی از نگرانی و سردرگمی است.

در حدود همان زمان من تماس کریستین من دریافت پیام های توییتر از یک حساب کاربری موسوم به “طرقه, مشاوره” که تا به حال دو پیروان و ادعا می شود اجرای مجموعه اقدامات علیه Wohl.

که حساب شده و به حالت تعلیق درآمد. توییتر سخنگوی نه بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد شرایط.

همانطور که برای “مدل ویرجینیا” — من او را در بر داشت. نام او کایلی گارسیا-اندروز. او به من گفت که در تماس تلفنی که Wohl و Burkman پرداخت کرده بود او را 700 دلار پول نقد به خواندن سرود ملی در Oct. 9, 2019, رویداد مطبوعاتی که در آن Wohl و Burkman مماشات کردن مرد جوان به متهم بهداشت ، کامالا هریس از زنا.

گارسیا-اندروز حذف شده و قدیمی Instagram پست هایی که مربوط به عملکرد و hashtagged Spike TV.

اما با وجود به دنبال دقیقا مانند کاری که در زمان Spealman محل در کروز رویداد گارسیا-اندروز می گوید: او نمی شد که زن است. Spealman می گوید او بود و در اینجا یک ویدیو از Wohl خواستار آن زن “کایلی.”

فورد فیشر, روزنامه نگار مستقل و نیرومند Wohl watcher که تصویری در ارتباط بود در بالا Instagram پست به من گفت که گارسیا-اندروز بود friended او در ماه اکتبر گذشته در Facebook.

“من نمی دانم که او نسبت به Facebook, اما از کمی صحبت کردیم به نظر می رسد او در واقع در Wohl دستی, دو بار: یک بار به خواندن سرود و یک بار به عنوان یک” تد کروز مدعی,'” او به من گفت, به اشتراک گذاری یک تصویر که نشان داد آنها شد Facebook دوستان در Oct. 15 با صدا غذا خوردن در وسط کامالا هریس و تد کروز حوادث.

“کایلی است که یک نام مشترک از شما ممکن است متوجه” کایلی به من گفت در متن پیام انکار دخالت خود را در کروز شیرین کاری. “منظورم kylie Jenner به نام او به معنای واقعی کلمه همه چیز. آن را هنوز هم ثابت نمی کند آن من است.” [sic]

بقیه این می شود حتی muddier از آنچه شما را خوانده ام در حال حاضر. من احساس می کنم موظف به گزارش آنچه که من گفته شد در این رکورد به دلیل آن احترام بالقوه غیر قانونی انجام مربوط به یک شکل است. یا من گفت. اما در اینجا آن است deconflicted به بهترین شکل ممکن.

Spealman که مشترک یک متن مکالمه پیام نشان او تا به حال شده است در تماس با Wohl اخیرا در این بهار به من گفت که Wohl و Burkman برنامه ریزی شده بود “در حال انجام چیزی که” با Garcia-اندروز.

“او هنوز هم چیزهای با آنها” Spealman گفت.

Spealman احساس نمی راحت با شرح آنچه که او می دانست که او گفت: در بخشی به دلیل “آن را خراب کردن چیزی آنها انجام می دهند در آینده است.” او می گوید: او تصمیم گرفت به جلو آمده چرا که او می خواهد به دور خودش از Wohl و Burkman پس از تجربه آزار و اذیت آنلاین در حالی که روشن او دارای هیچ احساسات بد در برابر آنها

او گفت که او تا به حال شده است در اصل “خواسته بود درگیر” در Wohl و Burkman جدید شیرین کاری و اضافه میکند: “چه آمده است و حتی بدتر است.”

“چیزی در حال انجام است که در کاخ سفید” Spealman گفت: بدیهی است معنی Fauci. Wohl و Burkman را تلاش اسمير از Fauci, در اوایل سال جاری به خود جلب کرد پوشش خبری از تنها یک خروجی و تقریبا بلافاصله افشا و خنثی با زن پرداخت آنها را به انجام آن.

و یا پس از آن به نظر می رسید: Spealman به من گفت: تمام اعترافات جعلی بود یک setup برای یک روزنامه نگار.

پس از مکالمه تلفنی ما در هفته گذشته Spealman به نام Burkman. او می گوید: او نیز سعی Wohl که جواب نداد.

پس از مکالمه او با Burkman, Spealman به من گفت که گارسیا-اندروز گفت که او نمی خواست من را به نوشتن در مورد او و به خاطر او ادعا کرد که یک قاتل بود و پس از او.

برای او بخشی گارسیا-اندروز رد Spealman ادعا می کنند که او درگیر در یک “پروژه” با Burkman و Wohl. “آنها به نظر می رسد سایه” گارسیا-اندروز گفت. “آنها به نظر نمی رسد مانند بهترین نوع از بچه ها, بنابراین من نمی خواهم به ارتباط با آنها.”

Spealman تکرار آن. “من در مورد آنها نگران تهدید من,” او گفت:. “یعقوب ایجاد یک ضبط صوتی از ما در یک مکالمه زمانی که آنها به من پیشنهاد $25,000 به انجام کاری — من به یاد داشته باشید چه.” او نگران او ممکن است نشت که ضبط به لام او در مطبوعات. او همچنین ادعا می کند که دریافت شوم تماس های تلفنی بعد از ما شروع به صحبت کردن — “مردم تنفس به تلفن و حلق آویز کردن” و معتقد است او کامپیوتر هک شد.

همه چیز در نظر گرفته, چند, چیزی است که وجود دارد کاملا ناعادلانه در مورد موقعیت این دو زن خود را در آن به نظر می رسد به من. اهداف Wohl و Burkman را توهین آمیز حملات می توانیم آنها را نادیده گرفت. اما مردان و زنان تشريع و یا اجباری به انجام کار کثیف خود را تقریبا ناتوان است.

اما به عنوان یکی دیگر از Wohl پیاده دایان Andrade به تازگی روشن شده حتی اگر متقلبانه به عنوان Spealman ادعا می کند آنها را نگه دارید ace: اطلاعات.

Spealman گفت که با توجه به آنچه اتفاق می افتد بعد از این مقاله منتشر شده است, او و کایلی ممکن است تصمیم به شروع به صحبت کردن در مورد چیزهای دیگر آنها می دانند که او به من اطمینان بسیار بدتر است.

او برخی از پیام های متنی با Wohl در مورد آزادی مطبوعات در بالا اشاره کردم که من را نمی خواهد گزارش. او می گوید: این موضوع که آزادی مطبوعات است همان ادعایی جدید طرح آنها سعی در متقاعد کردن او برای پیوستن به.

من پیدا Spealman معتبر تر از Wohl یا Burkman اما من نیز با احتیاط از آنها بیشتر اکسیژن به هر دلیلی یا حتی یک نقش کوچک در پیشبرد بازی خود را.

در سال 2019 روزانه جانور به دست آمده یک سند از ژانویه آن سال نشان می دهد که Wohl حال ایجاد یک گروه به نام آرلینگتون مرکز سیاسی و اطلاعاتی که هدف او گفت: می توان به “گه” در مورد نامزدها و چهره های عمومی به منظور دستکاری سیاسی شرط بندی بازار و به دنبال سرکوب دموکراتیک مردم در انتخابات در سال 2020 است.

متمم اول قانون اساسی وکیل آن قهرمان به من گفت: “به نظر می رسد که قضیه از این شرکت به مقدار سیم تقلب.”

Wohl شد درخواست 1 میلیون دلار برای این پروژه سرمایه گذاری. او لام — و وعده های اصلی پرداخت — لگد به دنده بالا که قرار می گیرند. به عنوان تاریخ محاکمه او برای فریب سرمایه گذاران در حال حاضر روش آنها ممکن است ضربه در دوباره. معلوم نیست چه بازده هر آرلینگتون مرکز سرمایه گذاران ممکن است و یا انتظار می رود در این مرحله چند ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری.

به اتهام طرح بلندی در افق Spealman و گارسیا-اندروز به نظر می رسد در یک چیز توافق دارند: این پروژه جدید, هر آنچه در آن است — اگر آن را تا کنون وجود داشته است — در حال حاضر ظاهرا به یک هفته از بررسی رو به زوال. بنابراین بدون نیاز به نگرانی در مورد آن هر چه در آن بود.

سخنران برای دکتر Fauci, پیت Buttigieg دیابت هریس بهداشت ، وارن و بهداشت ، کروز تمام کاهش یافته است به نظر آیا به عنوان یک سابق سخنگوی رابرت مولر دفتر اف بی آی و چندین سخنران برای برترین شبکه های.

یعقوب Wohl و جک Burkman کاهش یافته است به نظر و نمی خواهد اذعان کرد که آنها می دانستند این زنان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme Bozdurma