Jair Bolsonaro تضعیف برزیل coronavirus پاسخ. در حال حاضر وجود دارد یک بحران سیاسی است.

در آوریل 19, شهر ریو دو ژانیرو, برزیل به اتمام ساخت و ساز از 500 تخت بیمارستان صحرایی برای coronavirus بیماران در Riocentro مرکز کنوانسیون. این یکی از چند جمله بیمارستان های ساخته شده در ایالت ریو د ژانیرو برای مقابله با رشد شیوع بیماری وجود دارد. دولت بیش از 6,700 تایید coronavirus موارد و بیش از 670 مرگ و میر به عنوان از آوریل 28.

که همان روز در آوریل 19, برزیل جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro پیوست اعتراض در خارج از ستاد و ارتش در برازیلیا پایتخت این کشور. وجود دارد, معترضان پشتیبانی مداخله نظامی و خواستار پایان دادن مستند اقدامات دولت فرمانداران در کشور باید در جای خود قرار داده و آن Bolsonaro مخالف.

“من اینجا هستم چرا که به اعتقاد من در شما” Bolsonaro فریاد زد: به محکم بسته شد. “شما اینجا هستید دلیل شما بر این باورند در برزیل. ما نمی خواهیم به مذاکره هر چیزی; آنچه ما می خواهیم این است که اقدام برای برزیل است.”

در سخنرانی خود به حامیان Bolsonaro صورت خود را کشف سرفه.

رئیس جمهور Bolsonaro سرفه به عنوان او صحبت می کند و به هواداران خود در طول یک اعتراض اجتماعی فاصله در برازیلیا در مارس 19.
سرجیو لیما/خبرگزاری گتی ایماژ

این تقسیم صفحه نمایش لحظه ای برجسته این وضعیت عجیب و غریب در برزیل که در آن دولت فرمانداران و مقامات بهداشت عمومی سعی کنید به نبرد مرگبار بیماری همه گیر است که تهدید به پایمال کردن این کشور به سیستم مراقبت های بهداشتی در حالی که انتخاب رهبر این کشور درصدد شدت ویروس و مبارزه در برابر تلاش های خود را در هر نوبت.

Bolsonaro اشاره است به coronavirus به عنوان “کمی آنفولانزا” و در تمسخر اجتماعی فاصله اقدامات در نظر گرفته شده برای کند کردن روند گسترش این ویروس در اواخر ماه مارس اعلام کرد که “ما همه از مردن در یک روز.” او را به نام شهروندان به بازگشت به کار به طور مستقیم در تناقض دستور دولت فرمانداران و توصیه های خود را از کارشناسان بهداشت عمومی.

Bolsonaro را بی پروا پاسخ به کروناویروس تضعیف این کشور توانایی مدیریت coronavirus کشید و خشم به خصوص از مخالفان خود را نادرست از وقوع. و در حال حاضر در برزیل است که در لبه یک بحران سیاسی به عنوان Bolsonaro در حال حاضر رو به رسیدگی به فساد ممکن است. این رسوایی را تهدید به سقوط این کشور عمیق تر به آشفتگی در وسط یک بیماری همه گیر.

“هر بحران سیاسی در برازیلیا تضعیف دولت در پاسخ به این, و کاهش انسجام چگونه متحده پاسخ” الیور Stuenkel یک استاد روابط بین الملل در Fundação Getulio وارگاس در سن پائولو به من گفت.

برزیل بزرگترین کشور در آمریکای لاتین با بیش از 200 میلیون نفر است. همچنین در حال حاضر قاره بدترین شیوع. وزارت بهداشت ثبت بیش از 68,000 موارد و حدود 5 ، 000 مرگ و میر به عنوان از آوریل 28.

اما تلفات تقریبا قطعا بالاتر است. برزیل به عنوان جاهای دیگر فاقد آزمایش در مقیاس بزرگ. برزیل محققان تخمین زده اند که این کشور به احتمال زیاد دارای 12 بار تعداد رسمی coronavirus موارد است. اواخر هفته گذشته برزیل را دیدم برخی از بزرگترین افزایش در موارد و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما همه گیر نیست و در عین حال به اوج خود رسید.

“این می تواند بسیار فاجعه بار برای برزیل” کارین Nielsen, استاد بالینی اطفال در بخش بیماری های عفونی در UCLA به من گفت: “و آن را در حال حاضر بالای یک بحران و کمبود تجهیزات پزشکی و تجهیزات پزشکی.”

برزیل, جهانی, بهداشت, اما مردم با معنی می خرید به خصوصی در سیستم بهداشت و درمان. کارشناسان به من گفت که سیستم بهداشت عمومی مواجه شده است و تعدادی از کاهش در سال های اخیر در آورده با برزیل رکود اقتصادی در سال 2015 و اقدامات ریاضت است که به دنبال.

این سیستم در حال حاضر سبب شیوع قبل از coronavirus آمد و در حال حاضر این بیماری همه گیر است که اعمال فشار بیشتر بر کسانی که در بیمارستان های دولتی با تعداد تخت ICU در حال اجرا در شهرستانها عمده.

یک بیمارستان صحرایی تحت ساخت و ساز در Riocentro مرکز کنوانسیون در ریو دو ژانیرو برزیل در آوریل 15.
الساندرو Dahan/گتی ایماژ

“مشکل این است که در سال های گذشته به خصوص بعد از محافظه کار فدرال دولت بودند در قدرت وجود دارد قابل توجه underfunding از سیستم تعمیق ساختاری و تاریخی مشکلات و افزایش نابرابری های ناحیه ای,” خوزه ریکاردو Ayres, استاد پیشگیرانه پزشکی در دانشکده پزشکی در دانشگاه سائو پائولو گفت: من در یک ایمیل.

آیرس گفت که کافی نیست و بد توزیع فشرده-خدمات مراقبت در یک چالش بزرگ و ترکیب این کمبود در تجهیزات اولیه مانند شخصی دنده محافظ. این مشکل این است که منحصر به فرد به برزیل, اما خطرات آن تهی خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و زور زدن سیستم بیمارستان و حتی بیشتر.

بیمارستان در شهر فورتالزا در شمال شرقی ایالت کیرا اند تقریبا در ظرفیت به عنوان ویروس گسترش یافته است به هر محله در این شهرستان است. در مانائوس, شهرستان پایتخت از Amazonas در شمال غربی برزیل این شهر روزانه مرگ و میر افزایش یافته است و از 30 به بیش از 100 هر چند ثبت Covid-19 مرگ و میر به عنوان از آوریل 23 بود فقط 287, NPR گزارش شده است.

گورستان در حال حفر گورهای دسته جمعی که اجساد انباشته. شهردار Virgílio نتو گفت مانائوس بود “دیگر در یک وضعیت اضطراری بلکه مطلق فاجعه.”

دولت فرمانداران و شهرداران سراسر برزیل را اجرا stay-در-خانه سفارشات و توقیف کسب و کار را امتحان کنید به “صاف منحنی” و جلوگیری از کشور سیستم مراقبت های بهداشتی از سقوط است.

سن پائولو فرماندار ژوئن Doria تعطیل برزیل پرجمعیت ترین ایالت در ماه مارس 24 و پس از تمدید مستند اخیرا حداقل تا مارس 10.

ریو دو ژانیرو فرماندار Wilson Witzel به نام برای یک وضعیت اضطراری در اواسط ماه مارس بستن کسب و کار و تخلیه ریو سواحل معروف. Witzel (که تست مثبت برای Covid-19 زودتر در مارس) همچنان به گسترش سفارشات حداقل تا مارس 30.

Bolsonaro مبارزه کرده است این محدودیت ها (بیشتر در مورد که در یک دقیقه) اما حتی بدون دخالت این stay-at-home سفارشات همیشه به راحتی اجرا در سراسر برزیل.

برخی از اولین شناخته شده coronavirus موارد ثبت شده در برزیل آمد از ثروتمند مردم سفر به خارج از کشور, اما هنگامی که ویروس کشت را در کشور گسترش آن به سرعت در حال — از جمله به برزیل favelas های شلوغ کم درآمد جوامع در حومه شهرهای بزرگ.

کنترل انتقال در این جوامع یک چالش است. مردم برای زندگی در فضاهای کوچک و اغلب بسته بندی محکم با دیگر اعضای خانواده. خانه های انباشته شده یکی در بالای دیگر. بسیاری از این جوامع نیز عدم دسترسی به آب سالم و کافی و بهسازی ساخت حتی ساده تکنیک های پیشگیرانه مانند شستن دست دشوار است.

چگونه به راحتی برزیلی می تواند فاصله اجتماعی, کارشناسان به من گفت که شکسته همراه کلاس خط. بسیاری از وسط یا بالا-کلاس های خانواده می توانید اقامت در آپارتمان خود را و کار از خانه. اما حدود 40 درصد از برزیل نیروی کار و یا در حدود 38 میلیون نفر از کارگران و مشارکت زنان در بخش غیررسمی اقتصاد که اغلب به معنی مردم بستگی دارد دستمزد روزانه برای خوردن و زنده ماندن.

گزارش ها نشان می دهد که باندهای محلی که کنترل منطقه ای در شهر فقیر نشین نیز در تلاش برای به اجرا درآوردن اقدامات قرنطینه و توزیع منابع سازمان یافته جرم و جنایت پر کردن در برای که در آن Bolsonaro دولت شکست خورده است. دولت برزیل گرفته شده اقداماتی از جمله تصویب دستمزد ماهانه 600 reals (کمی بیش از $100) به مدت سه ماه برای بیکاران و کسانی که در اقتصاد غیررسمی.

“اما آن است که هنوز کافی به طور موثر کاهش آسیب های اجتماعی وضعیت و استعداد ابتلا به COVID-19,” آیرس گفت: در ایمیل خود. “بالاتر از نرخ مرگ و میر در محله های فقیر در سن پائولو شهر شهادت از آن است.”

برزیل جوامع بومی نیز در خطر به خصوص در مناطق دور افتاده به دور از امکانات بهداشتی کافی. و هر چند برخی از این گروه حذف شده از مراکز جمعیت آنها در معرض خطر بیشتری از آینده در تماس با این بیماری از طریق معدن و وبلاگ نویس که اغلب بر روی زمین به طور غیر قانونی — چیزی است که افزایش طول Bolsonaro تصدی به عنوان رئیس جمهور بیان کرده است توجه به کمی آسیب پذیر جوامع بومی و اراضی حفاظت شده.

“Coronavirus می تواند ما را پاک کردن,” Ianucula Kaiabi یک بومی رهبر در برزیل Xingu پارک ملی گفته گاردین در پایان ماه مارس. حدود 6000 نفر و 16 قبایل زندگی در آن منطقه از جنوب آمازون و بومی رهبران در تلاش بودند به مهر و موم کردن جاده ها است.

برزیل همیشه رفتن به این چالش ها در صورت یک بیماری همه گیر — اما آنها حتی بیشتر زمانی که رهبر کشور است ارسال پیام های مخلوط مورد واقعیت روی زمین است.

در اوایل ماه مارس به عنوان coronavirus در نظر گرفتن نگه دارید در سراسر جهان Bolsonaro سفر به ایالات متحده برای دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو در فلوریدا. در آن زمان هر دو از رهبران بوده است سوال جدیت ویروس — اما Mar-a-لاگو جلسه معلوم بود چیزی از یک ویروس ،

Bolsonaro بالا aide آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان دیگر مقامات ایالات متحده که با حضور در جلسه. Bolsonaro پسر ادواردو گفته فاکس نیوز پدرش تا به حال آزمایش مثبت اما بعدها ادعا کرد که او نمی گویند که. سپس Bolsonaro منتشر شد یک بیانیه رسمی گفت: او می خواهم آزمایش منفی و متهم کردن رسانه ها از پخش خبر جعلی.

پس از قلم مو خود را با ویروس Bolsonaro در ابتدا به نظر می رسید کمی توبه: او برگزار شد یک Facebook Live رویداد که در آن او در یک ماسک صورت. او همچنین گفت که سازمان بهداشت جهانی تا به حال عمل کرده و “مسئولانه” هنگامی که آن را اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر و دلسرد یک رالی هواداران خود.

آن را آخرین بار نیست.

Bolsonaro به زودی بازگشت به کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus تهدید آن را “کمی آنفولانزا” و “دوام سرد است.” او را مورد سوال آمار رسمی (که به احتمال زیاد یک undercount) گفت: فرمانداران شد و دستکاری اعداد سیاسی به پایان می رسد. و او را رد کرد و چقدر از ترس و تلفات انسانی اطراف ویروس.

یک طرح بر روی دیوار در سائو پائولو, برزیل, التماس به مردم به “خانه بمانند” و عمل اجتماعی فاصله در آوریل 24.
میگوئل Schincariol/گتی ایماژ

او پیشنهاد کرد که مردم آسیب پذیر — افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای — می تواند در خانه بمانند اما هر کس دیگری نیاز به بازگشت به شغل خود و به طور منظم خود را زندگی می کند. “ما باید به این ویروس اما آن را مانند یک مرد, dammit, یک پسر” Bolsonaro گفت: در اواخر ماه مارس است. “ما باید به صورت آن با واقعیت است. که زندگی است. همه ما در حال رفتن به روزی می میرند.”

“حفاظت از مشاغل ضروری است,” او اضافه شده است.

Bolsonaro همچنین flouts اجتماعی فاصله دستورالعمل: او نمی پوشیدن ماسک در زمانی که در مکان و هنوز هم می لرزد دست در دست حامیان — که در تجمع برای استقبال از رئیس جمهور هستند که اغلب با هم فشرده.

خود را معتاد به اسب دوانی رویکرد به این بیماری همه گیر قرار داده و او را در رویارویی مستقیم با دولت فرمانداران و دیگر رهبران محلی برخی از آنها استفاده می شود به حساب خود را در میان متحدان خود را.

در ماه مارس پس از Bolsonaro به نام برای پایان دادن به مستندات والیان در 25 27 متحده نگه داشته و آنها را در محل.

حداقل دو نفر از کسانی که فرمانداران — Witzel ریو فرماندار و Doria از سائو پائولو — قبلا تعهد خود را با Bolsonaro. Witzel برنده ناراحتی انتخابات, مبارزات با یکی از Bolsonaro پسران. Doria مبارزه کرد و در سال 2018 با تماس خود “BolsoDoria” گرچه او پس از گفت او نیست bolsonarista.

در حال حاضر اگر چه امنیت عمومی به نظر می رسد trumping سیاسی fealty. “ما در حال مبارزه با کروناویروس و در برابر ‘Bolsonaro-virus,'” Doria گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس منتشر شده در آوریل 16.

“آن را به عنوان اگر شما تا به حال دو نوع از سیاست” Flávia Biroli, یک استاد علوم سیاسی در Universidade de Brasília به من گفت. “فرمانداران دنبال مسیر خود و Bolsonaro نگه می دارد جیغ و آوردن برخی از سردرگمی برای مردم است.”

آن را فقط به فرمانداران که خود را در تقابل با رئیس جمهور.

در اواخر ماه مارس Bolsonaro راه اندازی #BrazilCannotStop یک کمپین ملی تشویق برزیل برای بازگشت به کار و زندگی عادی است که قبل از یک قاضی فدرال ممنوع کمپین به دلیل آن تضعیف دولت فرمانداران’ مقامات به اعمال قرنطینه اقدامات است.

و در اواسط ماه آوریل — به عنوان کشور شیوع گرفتن به طور فزاینده ای وخیم — Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta. Mandetta تا به حال عموم در تضاد Bolsonaro دفاع اجتماعی فاصله اقدامات و اساسا پشتوانه دولت فرمانداران.

این یک مسیر دشوار است به حرکت داده می شود رئیس خود را که گفته بود مخالف است. در نهایت Mandetta تا به حال به اندازه کافی پس از Bolsonaro استقبال جمعیت حامیان خارج از بیمارستان, از بین بردن ماسک خود و امضای امضا.

“برزیل نمی دانم که آیا آنها باید خود را به گوش وزیر بهداشت و یا خود را به رئیس جمهور” Mandetta گفت: برزیل اخبار برنامه در مدت کوتاهی پس از آن حادثه. Mandetta بود از یک کار قبل از هفته بود.

بسیاری از برزیلی ها و رهبران سیاسی محکوم Mandetta شلیک: برزیل اعتراض از مستند کوبیدن قابلمه و ماهی تابه از ویندوز و خواستار Bolsonaro ایران. نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر برزیلی ها حمایت اجتماعی فاصله اقدامات و رد از Bolsonaro را از دست داده و همه گیر.

و دادگاه برزیل حمایت کرده است تا قدرت دولت برای اجرای stay-at-home اقدامات معنی Bolsonaro می تواند شکایت, اما او نمی تواند ابطال آنها. “Bolsonaro می خواهد به رئیس جمهور از بازگشایی مجدد” Stuenkel به من گفت.

اما Bolsonaro اقدامات هنوز به طور بالقوه خطرناک است. رئیس جمهور جلب یک ملتهب پایه, پشتیبانی, که تمایل به طور کامل به خرید Bolsonaro را لفاظی و که بی اعتقاد از رسانه های جریان اصلی. به عنوان Bolsonaro agitates در برابر این مستند اقدامات انجام آنها. Bolsonaro هواداران در اعتراض به مستندات و decrying مبرم هشدارهای بهداشتی به عنوان “خبر جعلی.” در São Paulo, Bolsonaro حامیان مسدود شده و دسترسی به بیمارستان.

رئیس جمهور نگرش است که “در حال حاضر تبلیغ مانند آتش سوزی” دانشگاه UCLA نیلسن گفت: “و آن را فقط می تواند فاجعه بار باشد.”

Bolsonaro نگرش نیز تضعیف هر منسجم پاسخ از دولت فدرال است. صالح Bolsonaro دولت خواهد بود پشتیبان گیری از کشورهای با منابع هماهنگی پاسخ به مطمئن شوید که لوازم جایی که آنها مورد نیاز و کمک به به دست آوردن دنده و دیگر تجهیزات از خارج از کشور.

عدم وجود یک استراتژی واحد برای مبارزه با این بیماری همه گیر است منجر به یک درهم آمیخته از اقدامات در سراسر برزیل با برخی از کشورها کاهش مستندات در حالی که بیمارستان سیستم های برزیل در شهرهای بزرگ دست و پنجه نرم در زیر موجی از coronavirus بیماران.

“ما باید مستندات بهتر و بیشتر محدود در حال حاضر, اما ما در حال رفتن به راه مخالف” یگو Bertacchini 26 ساله وکیل در Maringá, یک شهر در خارجه پارانا در جنوب برزیل به من گفت.

“Bolsonaro به نظر می رسد شرط بندی است که او بسیار کمی ابزار برای حل بحران بهداشت و درمان گفت:” متی تیلور استادیار مطالعات بین المللی در دانشگاه آمریکایی “و تا او را بهتر به شرط بندی در اقتصاد است.”

به عبارت دیگر Bolsonaro تاکید بر حفاظت از اقتصاد استراتژیک است. اکثر کارشناسان و مردم در برزیل صحبت کردم به آن را به عنوان یک راه برای هر دو منحرف از coronavirus بحران و خودش را یک جامد صحبت کردن در نقطه زمانی که اقتصاد سقوط می کند.

“من فکر می کنم او می خواهد قادر به می گویند در انتخابات بعدی, ‘کسانی که فرمانداران را متوقف و شما را از کار آن می توانست خیلی بهتر است اگر من تا به حال شده است قادر به غلبه,'” آنتونی پریرا, استاد, برزیلی, تحصیلات در کالج کینگ در لندن به من گفت.

برزیل قریب الوقوع بحران اقتصادی به نظر می رسد غیر قابل انکار است. اقتصاد این کشور هنوز از رکود اقتصادی در سال 2015 و 2016 و آن چشم انداز اقتصادی بود و نه دقیقا گلگون حتی قبل از همه گیر رسید. برزیل را گسترش کسری بودجه می تواند محدود کردن توانایی خود را به استفاده از محرک برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی و کشور نیز افزایش هزینه های استقراض. صندوق بین المللی پول پیش بینی می شود که برزیل می تواند رشد منفی بیش از 5 درصد در سال 2020 است.

Bolsonaro ممکن است اقدام طلبانه اما خرید اینترنتی از سازندگان: رستوران ها و بسته شدن مغازه ها و به تاخیر انداختن کسب و کار می تواند فاجعه بار — و این می تواند به تعمیق بحران بهداشت عمومی.

میلیون ها نفر در برزیل که تکیه بر غیر رسمی شغل برای زنده ماندن روز به روز ندارد و بسیاری از گزینه های دیگر. حتی کسانی که ممکن است بخواهید به رعایت اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است قادر به آنها را در یک موقعیت مخاطره آمیز که در آن آنها جان خود را به خطر یا راه — کار و یا اقامت در خانه.

“این بسیار سخت است برای باز کردن بحران اقتصادی و بحران بهداشت و درمان” Biroli در Universidade de Brasília گفت. “من واقعا می ترسم از آینده ای که در آن ما یک بحران عمیق اقتصادی که از آن برای رفتن به سخت به مرتب کردن جایگزین و یک بحران بهداشتی که این کشور آماده است.”

این bolsonaristas, ترین پیروان وفادار باقی می ماند به عنوان اختصاص داده شده به عنوان همیشه. آنها عبارتند از مسیحیان انجیلی که از بالا به خرید Bolsonaro وعده برای بازگرداندن فرهنگ سنتی و کسانی که با یک نوستالژی برای کشور استبدادی گذشته مانند معترضان در اوایل این ماه که می خواست ارتش را به دخالت از طرف Bolsonaro برای کمک به ابطال مستند اقدامات است.

اما bolsonaristas به تنهایی را نمی Bolsonaro به قدرت است. او همچنین نیاز به خرید از استقرار. بنابراین او به ارمغان آورد در تکنوکرات و کسانی که در آغوش یک مطلب به طور سنتی به جناح راست دستور کار بود و دولت کوچکتر و بیشتر بازار آزاد لیبرال اقتصادی ایدئولوژی.

Bolsonaro مورد نیاز خود را از پشتیبان گیری را به نفع خود بیش میانه رو بودند که با احتیاط خود را رادیکال تر شد. این افراد به نوبه خود شد و گاهی می رود به عنوان تعدیل و انضباط نیروهای غیر قابل پیش بینی رئیس جمهور به “بزرگسالان در اتاق” اگر شما خواهد شد.

که تا حدودی شکننده ائتلاف اتحاد متلاشی به عنوان رئیس جمهور bungled coronavirus بحران است. جنگ خود را علیه دولت استانداران را تضعیف کرده اند او را به لحاظ سیاسی به عنوان تصمیم خود را به آتش وزیر بهداشت. او نمی باید قوی پشتیبانی در برزیل کنگره و استیضاح پچ پچ کرده پرکوله شده حمایت برزیل را به جریان اصلی مطبوعات است.

بلندتر Bolsonaro فریاد زد در مورد بازگشایی اقتصاد بیشتر جدا شد.

سپس روز جمعه نارضایتی بیش از coronavirus آب پز را بیش از, اما نه دقیقا به دلیل بیماری همه گیر.

Bolsonaro محبوب وزیر دادگستری Sérgio مرو استعفا داد و پس از Bolsonaro اخراج رئیس فدرال پلیس Maurício Valeixo بدون دلیل روشن. و فقط می خواهم که یک بحران سیاسی را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن هر دو بخش بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.

مرو شهرت به عنوان یک ضد فساد تندرو; او قاضی فدرال که ریاست آن بر برزیل وسیع 2014 طرح فساد شناخته شده به عنوان عملیات در خودرو. رسوایی فساد درگیر رشوه بین سیاستمداران و مدیران در این کشور دولتی شرکت نفت و هر کس در میان است.

مرو میراث شده است تا حدودی مخدوش پس از رهگیری منتشر عمده تحقیقات نشان داد که مرو تا به حال همکاری با دادستان برای کمک به محکوم سطح بالا ارقام از جمله دادگاهی جمهور Luiz Inácio Lula da Silva. که تضعیف مرو شهرت برای بی طرفی و انصاف و اما نه به طور کامل.

Sérgio مرو در طول یک جلسه در برازیلیا در 19 ژوئن 2019.
Evaristo Sa/خبرگزاری گتی ایماژ

به همین دلیل است که مرو استعفای شد تا مواد منفجره. پس از خروج مرو تحویل خروج گفتار و او را نگه ندارد. او را متهم Bolsonaro از تلاش برای دخالت در اجرای قانون گفت: رئیس جمهور از کار اخراج شده بود Valeixo چرا که او می خواست “یک فرد او می تواند در تماس با شخصی که او می تواند به طور مستقیم تماس بگیرید از کسی که او می تواند دریافت اطلاعات و گزارش های اطلاعاتی.”

وجود دارد مقدار زیادی از خوب حدس در مورد اینکه چرا Bolsonaro می خواستم ممکن است به جای Valeixo با رئیس پلیس مطلوب تر به او هر چند هیچ چیز قطعی نشده است. بالا در میان آنها تحقیقات به کسانی که نزدیک به Bolsonaro از جمله فرزندان خود را.

پسرش Flávio که یک سناتور بوده و تحت بررسی برای برخی از زمان برای یک اتهام پول شویی طرح به موجب آن او متهم است که با استفاده از بودجه عمومی برای پرداخت وجود ندارد کارکنان از جمله در یک فروشگاه شکلات در ریو دو ژانیرو.

و پس از آن وجود دارد کارلوس یکی دیگر از پسر و سیاستمدار است که در حال بررسی توسط پلیس فدرال برای سازماندهی جعلی اخبار حملات که آغشته قضات در دیوان عالی کشور است. این Folha de São Paulo خروجی اخبار گزارش داد که پلیس فدرال تا به حال homed در کارلوس به عنوان سر دسته این گروه و این که پلیس نیز به دنبال نقش ادواردو و در عین حال یکی دیگر از Bolsonaro پسر (و استیو Bannon دیپلم) در ادعایی جعلی اخبار حلقه. (کارلوس و ادواردو را رد اخبار جعلی اتهامات به عنوان خوب نادرست است.)

برزیلی رسانه ها پیشنهاد کرده است که Bolsonaro می خواستم به فشار Valeixo به دریافت و کنترل این مورد در برابر فرزندان خود را. اما Bolsonaro شده است مبارز: “حق از آن من است و من باید برای ارسال به هر یک از زیردستان من از بس به رئیس جمهوری” به رئیس جمهور گفت: در هفته گذشته.

اما مرو کلمات انجام جدی وزن و برزیل دادستان با اشاره مرو به اتهامات به دادگاه عالی. روز دوشنبه دادگاه عالی عدالت مجاز 60 روز بررسی اینکه آیا Bolsonaro درگیر در فساد و یا انسداد عدالت در شلیک Valeixo.

پس در وسط مرگبار همه گیر و وخیم تر شدن بحران اقتصادی در برزیل رئیس جمهور در دست بررسی است.

خواستار قانونگذاران به عمل در برابر Bolsonaro در حال رشد بلندتر اما کارشناسان صحبت کردم که مطمئن نیستند برزیل کنگره می خواهد به استیضاح در وسط یک بیماری همه گیر. اما اگر دادگاه عالی می یابد Bolsonaro عمل غیر قانونی است که می تواند نیروی کنگره را در دست.

که بدان معنی است که در حال حاضر خیلی در مورد برزیل در آینده نامشخص است — به جز این که مردم در حال مرگ هستند و هر روز. به عنوان Bertachinni وکیل در Maringá به من گفت: “ما حتی به بدترین.”

حامیان رئیس جمهور Bolsonaro شرکت در یک اعتراض ملی کنگره و دیوان عالی کشور در برازیلیا در 15 مارس.
سرجیو لیما/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>