جیمز بنت استعفا داد به عنوان NYT نظر سردبیر پس از واکنش بیش از تام پنبه Op-Ed


People walk by the front of the New York Times building on September 6, 2018 in New York.

مردم در پیاده روی جلوی ساختمان نیویورک تایمز در سپتامبر 6, 2018 در نیویورک است.

آنجلا WEISS/گتی ایماژ

جیمز بنت به استعفا از پست خود به عنوان سردبیر نیویورک تایمز’ سرمقاله صفحه: پس از جنجال بر سر یک ستون نظر توسط سناتور. روحانی گفت: ارتش باید به نام به تحمل تورم از تظاهرات در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس. استعفای بنت که برگزار شد و موقعیت از ماه مه سال 2016 بلافاصله موثر است. جیم دائو معاون سرمقاله صفحه ویرایشگر است که از حذف magazine خواهد شد و reassigned به اتاق خبر, با توجه به بیانیه منتشر شده توسط این زمان. کتی Kingsbury, یک معاون سرمقاله صفحه ویرایشگر شده است نام اقدام سرمقاله ویرایشگر صفحه و نگه داشتن موقعیت از طریق انتخابات در ماه نوامبر.

در یک توجه داشته باشید به کارکنان ناشر A. G. Sulzberger گفت که استعفای آمد پس از “هفته گذشته ما شاهد قابل تفکیک در ویرایش فرآیندهای اول نیست ما تجربه کرده ایم در سال های اخیر است.” است که چرا Sulzberger و بنت “توافق کردند که آن را به یک تیم جدید به رهبری گروه را از طریق یک دوره قابل توجهی تغییر.” Sulzberger به رسمیت شناخته شده آن بوده است دردناک هفته در سراسر شرکت” اما او نیز رخ داد توجه داشته باشید خوش نوشته است که “آن را برانگیخته فوری و مهم مکالمات.”

نه Sulzberger توجه به کارکنان و نه رسمی بار بیانیه استعفای ذکر پنبه op-ed با عنوان “ارسال در آینده افغانستان است. زمان دریافت مقدار زیادی از انتقاد پس از آن منتشر شد این قطعه را آنلاین در روز چهارشنبه بعد از ظهر. که انتقاد نیز از داخل ساختمان به عنوان بیش از 800 اعضای هیات امضای نامه ای در اعتراض به انتشار Op-Ed. بنت گفت که کارکنان او تا به حال به عنوان خوانده شده Op-Ed قبل از آن منتشر شد در دفاع از این تصمیم به اجرای این قطعه به عنوان Sulzberger که مشخص می شود آن را به عنوان بخشی از این مقاله تعهد به نمایندگی از “نمایش از سراسر طیف.” اما پس از یک بررسی داخلی یک 317-کلمه “یادداشت سردبیر” اضافه شد به قطعه اشاره کرد که آن را “سقوط کوتاه از استانداردهای ما و نه منتشر شده است.” آیلین مورفی یک بار سخنگوی در بیانیه ای گفت که بررسی “روشن ساخته است که عجله سرمقاله روند منجر به انتشار یک Op-Ed که نمی دیدار با استانداردهای ما.”

اعلام بنت استعفای آمد ساعت پس از پنبه به شدت انتقاد کرد این بار برای آن ادعا می کنند که نظر او قطعه نیست استانداردهای خود را. “نیویورک تایمز سرمقاله ویرایشگر صفحه و مالک آن دفاع کرد و در اظهارات عمومی اما پس از آن آنها کاملا تسلیم به یک خواب کودک اراذل و اوباش خود را از اتاق خبر که ظاهرا موجب می شود اگر آنها در حال ارائه با هر نظر خلاف خود را به عنوان مخالف به گفتن بیدار کودکان در اتاق خبر این است که محل کار و نه عدالت اجتماعی سمینار در دانشگاه” پنبه ” در رادیو فردا.

پنبه Op-Ed و انتقاد از آن استقبال نشان می دهد که چرا بسیاری از فکر می کنم جمهوریخواه آرکانزاس را بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار هنگامی که او را ترک کاخ سفید, یادداشت وال استریت ژورنال. “تام پنبه در واقع راه خود را به وارث Trumpism گفت:” جفری Kabaservice مدیر مطالعات سیاسی در واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک Niskanen مرکز. “در برخی از راه من فکر می کنم در مورد او منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن جناح این حزب پس از این دوران تنها تقویت شده توسط این هفته.”

مدت کوتاهی پس از اخبار بنت استعفای عمومی ساخته شده بود تهمت قرار داده و در دو سنت با یک صدای جیر جیر که مشخص پنبه قطعه به عنوان “عالی” و با نام نیویورک تایمز “خبر جعلی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی