مشاور سابق کلینتون James Carville پیشنهاد کرد که حزب دموکرات خواهد تبدیل به یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند فرقه اگر آن نامزد خود-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی برنی ساندرز به آن نامزد برای رئیس جمهور.

“وجود دارد یک بخش خاصی از حزب دموکرات است که می خواهد ما را به یک فرقه” Carville گفت: میزبان MSNBC را “صبح جو” در روز دوشنبه. “من هیچ علاقه ای به بودن در یک فرقه است.”

تبلیغات:

پیش از آن در برنامه Carville ادعا کرد که “تنها چیزی که بین ایالات متحده و مغاک است که حزب دموکرات است.” اما اگر آمریکایی ها معرفی معادل خروجی حزب کارگر رهبر جرمی Corbyn آن را “پایان روز.”

Corbyn اعلام کرد استعفای خود را به عنوان رهبر حزب پس از شکست خرد کردن از نخست وزیر بوریس جانسون و حزب محافظه کار در ماه دسامبر ملی انتخابات هموار کردن راه برای مبارزه با تروریسم در اروپا. مادام العمر سوسیالیستی اتخاذ مواضع به چپ سابق بریتانیا تونی بلر.

پس از تاکید بر این که او فکر نمی کند آمریکا را “آن را” اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شده است به عبارت دوم Carville هشدار داد شرکت میزبان جو Scarborough: “شما یک عضو از حزب دموکرات اما شما می دانید این عنوان به خوبی به عنوان من. که در آن است. که تنها امید برای امریکا است.”

تبلیغات:

Carville ادعا کرد که دموکرات ها را از دست دادن با صریح لیبرال در حالی که جوش در نیوهمپشایر برای بهداشت ، مایکل بنت کلرادو. متوسط نامزد شکست خورده برای به دست آوردن کشش در پای صندوقهای رای است.

“شما می توانید تصور کنید که یک نامزد ریاست جمهوری است که هر کس می خواهد در آینده به آنها کمک کند؟” Carville به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “شما می توانید معرفی برنی ساندرز, اما من می توانم به شما بگویم (جنوب دموکراتیک نامزدهای) نمی خواهید برای آمدن در عرض یک صد مایل از برنی ساندرز. شما می خواهید به ضرب و شتم لیندزی گراهام? معرفی مایکل بنت.”

در حالی که Carville است که به خوبی در نظر گرفته شده در سیاست آمریکا خود را برای پاسداشت از رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در سال 1992 ریاست جمهوری, کمپین نه همه دموکرات ها او را در اعتماد به نفس بالا.

تبلیغات:

“Carville ندارد مترقی مردم باعث دردسر برای شرکت دموکرات” نورمن جزایر بنیانگذاران و هماهنگ کننده ملی RootsAction.org و ساندرز نماینده به 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون گفت: سالن توسط ایمیل. “مشکل خود را با محتوای انتقادات. توییتر یک خیابان برای هر و همه نظرات از جمله آنهایی که تهدید معاملات پرسود که Carville رشد او کمک می کند تا ثروتمند و قدرتمند حتی غنی تر و قوی تر است.”

وقتی پرسیده شد که چرا او با اشاره به Carville به عنوان کسی که “کمک می کند تا ثروتمند و قدرتمند حتی غنی تر و قوی تر” جزایر با اشاره به Carville تلاش برای کمک به انتخاب گونزالو سانچز د Lozada در بولیوی, Ernesto Zedillo در مکزیک و ارنستو پرز Balladares در پاناما.

تبلیغات:

شما می توانید فیلم زیر را از طریق یوتیوب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی