جیمز مرداک استعفا از اخبار پارسیان با استناد به “اختلافات” بیش از محتوای سرمقاله

جیمز مرداک, سابق, مدیر عامل شرکت 21st Century Fox و جوانترین پسر از فاکس نیوز بنیانگذار روپرت مرداک استعفا داد از هیئت مدیره از خانواده اخبار پارسیان امپراتوری رسانه ای با توجه به یک جمعه پر کردن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

جیمز اعلام کرد که این حرکت در یک بی پیرایه استعفا نامه می خواند که در تمامیت آن:

تبلیغات:

خانمها و آقایان:

من بدینوسیله مناقصه استعفای من به عنوان یک عضو از هیئت مدیره از اخبار شرکت (“شرکت”) موثر از تاریخ در این خصوص.

استعفای من است که به دلیل اختلاف نظر بر سر برخی از محتوای سرمقاله منتشر شده توسط شرکت رسانه های خبری و برخی دیگر تصمیم گیری های استراتژیک.

به مرداک امپراطوری تقسیم شده است بین اخبار پارسیان و فاکس شرکت چتر شرکت فاکس نیوز است که اجرا شده توسط James’ برادر Lachlan پس از خروج از Roger Ailes میان متعددی از اتهامات تجاوز جنسی از زنان در شبکه.

جیمز که علنا وجود دارد گفت: “دیدگاه من واقعا مخالفم با روباه” رها شده این شرکت در سال گذشته است. در حالی که او دیگر یک موضع رسمی در دو هیئت مدیره او حفظ سهم خود از مرداک اعتماد خانواده است که رای گیری سهام در هر دو شرکت.

روپرت و ترجمه آرزو جیمز به خوبی در یک بیانیه مشترک.

تبلیغات:

“ما سپاسگزار به جیمز خود را برای سال های بسیاری از خدمات به شرکت” گفتند. “ما می خواهیم او را بهترین خود را در تلاش های آینده.”

درگیری ذکر شده در نامه استعفای شامل محتوای سرمقاله چاپ شده در اخبار پارسیان اشخاص نیویورک پست و وال استریت ژورنال Axios گزارش شده است. جزئیات نامشخص باقی می ماند.

اخبار پارسیان نیز دارای کتاب انتشارات هارپر کالینز به عنوان به خوبی به عنوان عمده رسانه های استرالیا شرکت که برخی از آنها جلب واکنش به آنچه که بسیاری را دیدم به عنوان کم اهمیت جلوه دادن نقش تغییرات آب و هوایی در این آتش سوزی که نابود بزرگ وسعت این قاره در اوایل سال 2020 است.

تبلیغات:

جیمز روشن ساخته است که او را نسبت به پدرش سخت محافظه کار سیاست است. او دارای سهام در, معاون است و با توجه به پول به نامزدهای دموکرات. در ماه ژوئن او و همسرش کاترین هر اهدا $615,000 به بایدن پیروزی صندوق فدرال در هر کمیسیون انتخابات ثبت شده است.

سیاسی و اجتماعی جنجال و هیاهو در طول چند ماه گذشته افزایش داده است به حدس و گمان در مورد دقیقا همان جایی که Murdochs ایستاده در رابطه با به ارث برده ایدئولوژی امپراتوری خود را. کمپین های نجومی به نظر می رسد به طور فزاینده ای پر شکستگی ظهور در محافل محافظه کار در مورد اینکه آیا به آغوش Trumpism یا شر چیزی راحت شدن آن در میان نتایج ضعیف در نظر سنجی های امید تامین امنیت کنگره برنده در ماه نوامبر.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نظر می رسد پاره در مورد روباه به تناوب سندبلاست شبکه در حالی که کشت نزدیک مشورتی روابط با بزرگترین تساوی.

“من در نیروی هوایی یک پرواز به بزرگی ایالت تگزاس که در آن من فقط فرود آمد” رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت این پنج شنبه. “این شگفت انگیز است که در تماشای @FoxNews مختلف چگونه آنها از چهار سال پیش. حتی watchable. آنها کاملا فراموش کردم که آنها را به جایی که آنها هستند!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی