“Jane Roe” از Roe v. Wade اذعان می کند در “بستر مرگ اعتراف” او پرداخت می شود به جعلی ضد سقط جنین موضع

نورما McCorvey — بهتر شناخته شده به عنوان شاکی “Jane Roe” از برجسته 1973 دیوان عالی کشور حکم قانونی سقط جنین – که در آن زمان بعد از معروف تبدیل شد و صریح در برابر سقط جنین, اذعان کرده است که او در مورد چهره دروغ بود. این همه قانون که هماهنگ و ضد سقط جنین جنبش است.

در FX اول مستند “با نام مستعار Jane Roe” که برای اولین بار در جمعه 22 مه McCorvey می گوید فیلمساز نیک Sweeney در تکان دهنده “بستر مرگ اعتراف” فیلم برداری قبل از مرگ او در سال 2017 مورد او را فریب.

تبلیغات:

مستند حفاری به زندگی یکی از پیچیده ترین و موثر زنان در قرن 20 و در آخرین 20 دقیقه از فیلم سویینی می پرسد McCorvey: “آیا [از پروتستان های انجیلی] استفاده از شما به عنوان یک جایزه؟”

“البته” او پاسخ. “من” بزرگ ماهی است.'”

“آیا شما فکر می کنم شما می گویند که شما با استفاده از آنها؟”

تبلیغات:

“من فکر می کنم آن را متقابل چیز” McCorvey می گوید. “من در زمان پول خود را و آنها مرا در مقابل دوربین و به من گفت چه می گویند. این چیزی است که من می خواهم می گویند.”

در یک مصاحبه تلفنی با سالن های “با نام مستعار Jane Roe” مدیر ابراز شوک و تعجب در McCorvey را اعتراف در آن صحنه است.

“راستش من فکر نمی کنم که این فیلم را در این جهت است که آن رفت” Sweeney گفت. “چیزهایی که نورما خواهد به من می گویند من فقط هرگز فکر نمی کردم که او خواهد بود گفت. من مجموعه ای را به سعی کنید به درک همه پیچیدگی های زندگی خود را — که او بود و آنچه او اعتقاد داشت — ولی من فقط هرگز فکر نمی کردم او را اعتراف این چیزها.

تبلیغات:

“هر زمان که ما با هم نرما مشخص شد فیلم به صورت تمام وقت و هر زمان که من وجود ندارد او می خواهم به می دانم که زمانی که من در آمدن به فیلم” او ادامه داد. “او قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و بود او صاف و پوست کنده ، و من فکر می کنم دانستن او در حال اجرا بود آن بود که یک عامل ایجاد انگیزه برای او.”

این فیلم به بررسی چگونگی McCorvey شد “Jane Roe” پس از او موفق به دریافت دسترسی به امن و حقوقی سقط جنین در ایالت تگزاس است. او جوان بود و بی خانمان با سابقه قربانی فیزیکی و سوء استفاده جنسی. او ادعا بارداری خود شد و در نتیجه مورد تجاوز قرار گرفته و تا به حال ارائه شده صدای او برای این مورد قانونی برای سقط جنین که منجر به عبور از Roe v. Wade, قانونی کردن سقط جنین در تمام 50 ایالت.

تبلیغات:

یک دهه بعد McCorvey ریختن مستعار “Jane Roe” و شروع به کار یک مدار از تظاهرات و حوادث رسانه در اطراف محور دسترسی به سقط جنین و زنان و مسائل مربوط به سلامت. اما به عنوان Sweeney فیلم میسازد و پس از McCorvey نشان داد در مصاحبه ای در سال 1980 بود که او تا به حال به دروغ مورد تجاوز در طول Roe v. Wade جلسات نرم افزار-انتخاب جامعه تبدیل شده به دور از استفاده از نرما به عنوان یک آواز های طرفدار سقط جنین دسترسی داشته باشید.

این چپ McCorvey شناور و در نهایت در اواسط-90s او تبدیل به کلیسای کاتولیک رم و با کمک رهبران انجیلی مسیحی حق از جمله عملیات امداد و نجات رهبران Reverends “تلنگر” Benham و غارت Schneck — او را کنار گذاشته پس زمینه خود را به عنوان یک دسترسی به سقط جنین فعال و همچنین رابطه او با دوست دختر قدیمی, کانی گونزالس.

این تغییر چشمگیر در ادعا ارزش چیزی است که جلب Sweeney به پروفایل McCorvey در سال های پایانی زندگی خود را, اما او انتظار ندارد چنین نمایشی وحی از موضوع خود را.

تبلیغات:

“من فکر می کنم او قطعا واژگون انتظارات, اما من حدس می زنم آنچه جالب است این است که او که در طول زندگی خود, راست?” گفت: Sweeney. “این اولین بار نیست زمان. این اعتراف او در این فیلم اولین بار است که او به طور کامل واژگون انتظارات مردم از Jane Roe.”

به عنوان یک نتیجه از که اقرار Sweeney رفت برای پیدا کردن اسناد و مدارک نشان حداقل $456,911 در “خیرخواه هدیه” از ضد سقط جنین حرکت به McCorvey. به عنوان Schneck قرار داده و آن را “در چند نقطه او در واقع در حقوق و دستمزد آن را به عنوان شد” در حالی که Benham قاطعانه رد می کند که او پرداخت می شود در هر رسمی ظرفیت.

Schneck دستخوش تبدیل خود را در یک راه است. او هنوز شناسایی به عنوان یک مسیحی اما آرزوها برای خنثیسازی آسیب او تحمیل شده بر زنان از طریق کار خود را با عملیات نجات.

تبلیغات:

“من استفاده می شود به فکر می کنم که Roe v. Wade هرگز لغو شود,” او گفت:. “من فکر می کنم Roe v. Wade می تواند لغو شود در حال حاضر. و من فکر می کنم نتیجه آن هرج و مرج خواهد بود و درد. و برای تحمیل این نوع از بحران در یک زن غیر قابل تصور است.”

هر Sweeney, Benham هنوز صریح عضو جنبش ضد انتخابی. او هنوز هم اعتصاب و تظاهرات در خارج از درمانگاه حداقل پنج روز در هفته است.

همانطور که برای McCorvey را میراث Sweeney مشاهده: “من فکر می کنم که در همه طرف از بحث مردم می گویند آنها می دانستند که نورما McCorvey است یا بود. و آنها نمی. ما می خواستیم نرما به عنوان یک جامعه — می خواستم او را به جا با کسی که ما می خواهیم Jane Roe می شود.”

در واپسین دقیقه از فیلم McCorvey سهام افکار نهایی در سقط جنین: “اگر یک زن جوان می خواهد به سقط جنین — خوب است. که no skin off my ass. شما می دانید که چرا آنها آن را ” انتخاب کنید.’ این انتخاب شما است.”

تبلیغات:

بررسی بازگشت در روز جمعه, مارس 22 برای سالن مصاحبه کامل با Sweeney در مورد ساخت “با نام مستعار Jane Roe” از جمله چگونه او را به دست آورد McCorvey اعتماد. این فیلم را اکران در 9 p. m. آن شب در FX و روز بعد در Hulu.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>