جارد کوشنر و براد Parscale در “بالای مغلوب ساختن پیشی جستن لیست آمار” زیر تولسا تجمع: گزارش

بالای کارکنان در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات از جمله مدیر کمپین براد Parscale و کمپین کاخ سفید منجر Jared کوشنر — همچنین پسر رئيس جمهور-در-قانون — به نظر می رسد رئیس جمهور تیررس زیر چهار بیمار-با حضور “باز گشت” تجمع در Tulsa, Okla.

مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده بود آشکار شود پس از کمتر از 6,200 مردم نشان داد تا به تماشای او صحبت می کنند در 19,000-صندلی BOK عرصه است.

تبلیغات:

“براد واقعا sh*t تخت شنبه شب” یک جمهوری خواه منبع گفت: غرور نمایشگاه را گابریل شرمن. “شما باید به یاد داشته باشید: اجرای 95 درصد از ریاست جمهوری سیاست است.”

Parscale یک توسعه دهنده وب از سن آنتونیو با هیچ تجربه سیاسی قبل از helming دیجیتال عملیات برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 بیش از حد به کرات این تجمع در رسانه های اجتماعی با خود می بالد از 1 میلیون RSVPs و عظیم “اطلاعات حمل و نقل.”

پس از آن به طور گسترده ای گزارش شده است که یک تکه از کسانی که ثبت نام و اطلاعات خود را — جعلی بودند این محصول از یک مخفی نیش توسط کاربران در رسانه های اجتماعی پلت فرم Infinite و طرفداران کره جنوبی موسیقی پاپ (K-pop) در دل با 51 ساله مادر بزرگ از فورت داج, Iowa.

تبلیغات:

Parscale دوخته تقصیر را به گردن معترضان و مطبوعات در بیانیه ای که به وب سایت این کمپین را.

“واقعیت این است که ارزش یک هفته جعلی رسانه های خبری هشدار مردم به دور از این تجمع به دلیل COVID و معترضین همراه با آخرین تصاویر از شهرهای آمریکا در آتش تا به حال یک تاثیر واقعی بر مردم آوردن خود را به خانواده ها و کودکان به تجمع,” او نوشت.

“شوکه” در تعدادی از صندلی های خالی نیویورک تایمز گزارش داد بلافاصله پس از این تجمع که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر میرسد که به طور موقت برطرف Parscale از دست بر روی فرمان عبور کمر برای زمان حال به کوشنر.

تبلیغات:

شرمن روز دوشنبه گزارش داد که خالی بخش در عرصه آنقدر خشمگین تهمت که او را تهدید نمی کند برای رفتن روی صحنه. Parscale این گزارش گفت: تا به حال برنامه ای برای گام پایین.

“او می داند که او نمی تواند زنده بماند” شرمن گزارش شده است.

اما ارشد کمپین مشاور جیسون میلر گفت: شرمن که Parscale امن بود.

تبلیغات:

“براد است مدیر کمپین و او را در اتهام” میلر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین با توجه به اینکه برای کاهش کوشنر انتخاباتی نقش منابع گفته Vanity Fair. رییس جمهور در این گزارش رشد به طور فزاینده ای نا امید در نظر سنجی که در هفته های اخیر به طور مداوم نشان می دهد او را انتهایی خود presumptive دموکراتیک حریف جو بایدن با دو رقم است.

اما کوشنر — چه کسی ازدواج مغلوب ساختن پیشی جستن فرزند ارشد دختر, Ivanka و پدر سه تن از نوه هایش — به نظر می رسد منحصر به فرد تلقيح به رئیس جمهور معروف توفانی خلق و خوی. در یک مصاحبه که پخش روز پس از این تجمع سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: Kushner شد قدرتمند ترین فرد در کاخ سفید گذشته از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

تبلیغات:

“آن متنوع از زمان به زمان” بولتون گفت. “و زخمی در پاسخ به این سوال است . . . است Jared کوشنر.”

شرمن گزارش داد که تهمت بود خانههای گلی خالی تعدادی از جایگزین برای Parscale از جمله میلر و همچنین کوری Lewandowski که نه بدست همراه با کوشنر در گذشته است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مشاهده نامزدها به عنوان lightweights.

تبلیغات:

“کوری بزرگ بود که آن را فقط تهمت و هواپیما. اما اجازه دهید آن صورت: او نمی تواند مدیریت یک 7-Eleven” یک فرد نزدیک به ناروا گفته شرمن. “جدی عمل خواهد شد و اجرا توسط مردم جدی است.”

در هفته های اخیر گزارش قرار داده اند veteran انتخابات استراتژیست Karl Rove با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است. روو این اولین سفر او بنا به گزارش میانجیگری توسط دوست دیرین رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که ترس از تفرقه تن از مغلوب ساختن پیشی جستن campaigm می تواند هزینه جمهوریخواهان کنترل سنا.

در طول سال 2016 کمپین روو گزارش به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “ادم سفیه و احمق کامل.” رییس جمهور آینده و بازگشت سوختگی با تماس روو یک “پیش بینی” و “ساختگی است.” نیروی که ایالات متحده آنها را ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن ناامیدی با Parscale.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>