جارد کوشنر و Ivanka سرزنش تهمت مدیر کمپین براد Parscale برای شکست خورده تولسا تجمع: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دختر و شوهرش در حال بنا به گزارش عصبانی در مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر کمپین براد Parscale پس از تولسا رالی موفق به دیدار با انتظارات است.

با توجه به سی ان ان جیم آکوستا, Ivanka Trump و جارد کوشنر گفته شد که “عصبانی” در مدیر کمپین به دلیل هزاران نفر از عرصه صندلی خالی شد.

تبلیغات:

Parscale به دنبال مقصر رسانه ها در بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه.

“چپ و آنلاین عضو شورای نظارت مدت در حال انجام یک پیروزی دامان تفکر آنها به نحوی نهفته تجمع حضور و غیاب” Parscale نوشت: “نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد و یا چگونه تظاهرات ما کار می کنند. خبرنگاران نوشت که gleefully در مورد Infinite و طرفداران K-pop — بدون تماس با کمپین از نظر رفتار unprofessionally و مایل بودند آمدند به جدول کلمات متقاطع.”

تبلیغات:

“برای رسانه ها برای شرکت در جشن از ترس که آنها کمک به ایجاد منزجر کننده است اما معمولی,” او اضافه شده است. “و این باعث می شود ما تعجب می کنم چرا زحمت و مدارک رسانه ای برای رویدادهای زمانی که آنها انجام نمی کامل خود را به عنوان شغل حرفه ای است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>