جارد کوشنر انتقاد برای بودن “به خوبی در دست زدن به یک بیماری همه گیر به عنوان او در صلح خاورمیانه”

در یک op-ed به صورت روزانه وحش این جمعه sarcastically با عنوان نگران نباشید, امریکا, Jared کوشنر در حال رفتن به نجات شما از COVID-19, Molly جونگ سریع به ذکر این واقعیت است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر است که یک پزشک و یا یک انتخاب رسمی — و یا کسی که هیچ تجربه در دست زدن به بیماری های همه گیر در حال حاضر یکی از این افراد وظیفه هدایت دولت در پاسخ به فزاینده شیوع کروناویروس.

“به عنوان همه گیر پر شهر نیویورک morgues رئیس جمهور تصمیم گرفته است را در بهترین و باهوش ترین مردم” جونگ سریع می نویسد. “برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را, son-in-law, Jared کوشنر. و آن را فقط باعث می شود حس از جارد در حال حاضر به ارمغان آورد صلح به خاورمیانه و ابداع امریکا در یک اینچ از زندگی خود را با خود از آمریکا نوآوری است. در حال حاضر از آن زمان برای جوانان slumlord یک بار دیگر شکست به سمت بالا. این بار صدها هزار نفر از آمریکایی زندگی می کند در معرض خطر هستند اما منظور من Jared آیا رفتن به دانشگاه هاروارد (از طریق 2.5 میلیون دلار کمک مالی)،”

تبلیغات:

جونگ سریع به نقل از نیویورک تایمز گزارش جزئیات چگونه کوشنر در ابتدا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اولیه وقوع است که تهدید بود که بیش از کرات توسط رسانه ها. او همچنین با اشاره نقش خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از اجرای زمان جنگ دفاع تولید عمل می کنند به نیروی شرکت به هواکش.

“اما بیشتر وجود دارد,” جونگ سریع ادامه داد: در طعنه آمیز تن. “معلوم است که جارد است که به خوبی در دست زدن به یک بیماری همه گیر به عنوان او در صلح شرق میانه. او خواسته خود را پدر برای مشاوره در مورد دست زدن به شیوع. دکتر کورت Kloss (پدر مدل Karlie) نوشت: در Facebook, ‘اگر شما مسئول فدرال در پاسخ به همه گیری چه خواهد خود را توصیه می شود. لطفا فقط جدی پاسخ. من کانال مستقیم به فرد در حال حاضر مسئول در کاخ سفید و خواسته شده است برای توصیه.’ منظور من این را حس می کند از آنجا که او یک دکتر و Facebook است که بسیار مورد توجه و کارشناسی مجله پزشکی.”

جزئیات کامل op-ed در روزانه وحش.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>