جارد کوشنر شکست خورده به سمت بالا تمام عمر خود را. در حال حاضر او اعمال می شود که به ویروسی همه گیر

وجود دارد مقدار زیادی از ورزش ساخته شده در رسانه های اجتماعی بیش از این واقعیت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در ناامیدی بیشتر مانند خود sociopathic پدر است و قدمت خود نامادری کارتون, هنتای, مانگا در هر دو سن و به نظر می رسد. اما یدکی برخی از کاخ-فتنه صندلی روانکاوی برای این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka رشد به ازدواج با یک مرد است که startlingly مانند پدر او.

جارد کوشنر را نرمتر صدا و توانایی به لباس خود را فریب خورده بسیاری از ناظران سیاسی را به فکر او می تواند یک تعدیل حضور پدر در قانون در اوایل روز است. اما در حال حاضر حتی بیشتر ظاهر گول خورده صاحب نظران باید بپذیریم که در تمام راه هایی که ماده Jared عملا یکسان به پاپا مغلوب ساختن پیشی جستن: او را به عنوان متکبر به عنوان او بی کفایت او مطمئن از خود و تخصص در امور او را به سختی پرداخت می شود توجه به او بی شرمانه خود را در دروغ گفتن و او را به طور کامل اعتماد به نفس او می تواند ارعاب و تهدید راه خود را از گذشته خود بی شمار شکست به سادگی با اعلام خود موفق است.

تبلیغات:

“این یک موفقیت بزرگ است و من فکر می کنم که واقعا چه باید گفت” کوشنر گفت: عصر روز سه شنبه در تلاش برای عقب نگه داشتن یک لبخند. و بله او واقعا صحبت کردن در مورد برگ برنده دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. به طور جدی.

کوشنر bragged در مورد چگونگی “دولت فدرال را به چالش افزایش یافت” و “زمانی تمام نقاط عطف مختلف که مورد نیاز هستند” و سپس به همه چیز حتی بیشتر از یک لفظی کابوس پیش بینی کرد که در ماه جولای “این کشور واقعا تاب دوباره.”

او گفت: این در حالی است که برخی از “نقطه عطف” بود و در واقع دست آمده است: ایالات متحده پیشی گرفته یک میلیون و تایید coronavirus موارد بیش از چهار برابر این تعداد در اسپانیا است که دوم بالاترین رسمی در مورد تعداد. (هیچ کس کاملا مطمئن شوید که چگونه به شدت چین شده است آمار با دولت است که به شدت مرموز و یک جمعیت چندین برابر بزرگتر از ماست.) آمریکا مرگ و میر در حال حاضر در صدر 60,000 است که بدون شک قابل توجهی undercount به عنوان تجزیه و تحلیل به طور کلی نرخ مرگ و میر در کشور نشان می دهد بسیاری از مردم در حال مرگ هستند از COVID-19 و نه رسما محسوب می شود.

تبلیغات:

یکی دیگر از “نقطه عطف” برای “موفقیت بزرگ” کوشنر است شعار: بیش از 30 میلیون نفر نرخ بیکاری ثبت شده در شش هفته است که نزدیک به یک پنجم کارگران آمریکایی.

Michael janda مانند پدر در قانون می آید از sleazier گوشه از جهان املاک و مستغلات و بنابراین بدون شک توسعه یافته همان عادات هموار دروغ گفتن در مورد مشکلات جدی با خواص و اغراق شدید ارزش دارایی های خود را در حالی که فریب سرمایه گذاران. کوشنر است, بعد از همه بدنام slumlord.

در حال حاضر او فقط انجام به کل کشور آنچه او به تاسف خود را مستاجران. اما به جای نادیده گرفتن موش و سوسک و چکه کن لوله کشی در حالی که نما به عنوان املاک و مستغلات مغول کوشنر در حال حاضر مایکروسافت کردن هزاران نفر کشته و میلیون ها نفر آلوده و یا بیکار در حالی که trumpeting خود را “موفقیت بزرگ.”

تبلیغات:

که برنده خواهد اجازه دهید هر کسی که متظاهر به خودش آمده تا همواره تعجب — narcissists نمی مانند رقابت — اما در نهایت به نظر می رسد او پس flattered که Ivanka می خواستم به ازدواج با کسی مثل عزیز پدر که او را نگه می دارد جارد در اطراف به عنوان یک یادآوری ثابت.

کوشنر را preening بیشتر از همه نگران کننده است دلیل خوبی برای این باور است که او دوم تنها به مغلوب ساختن پیشی جستن در ایجاد این بحران به مارپیچ به شدت از کنترل خارج آن را به عنوان است.

تبلیغات:

در یک قطعه با عنوان “داخل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جارد کوشنر دو ماه از تفکر جادویی,” Vanity Fair خبرنگار گابریل شرمن گزارش می دهد که کوشنر “به اشتراک گذاشته مغلوب ساختن پیشی جستن مشاهده است که رسانه ها و دموکرات ها بودند hyping بحران برای اهداف سیاسی” و ماه را صرف تشویق رئیس جمهور به چشم پوشی از بیش از یک دوجین هشدارهای قدمت آن به سال گذشته از مقامات اطلاعاتی و سازمان های سلامت در مورد ویروس و آن به احتمال زیاد تاثیر اقتصادی.

یک مقام کاخ سفید حتی تا آنجا رفت که بگویم شرمن که کوشنر “در حال اجرا است همه چیز” و “عملا رئیس جمهور” یک اتهام است که به طور کامل باور در نور گزارش می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن است بیش از حد تنبل و خود وسواس به انجام هر کار علاوه بر به tweeting, تماشای تلویزیون به “نظارت” خود را فشار دهید و رجزخوانی در جمع خبرنگاران در روزانه کنفرانس های مطبوعاتی که در ابتدا قرار بود فرصت های جدی مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت برای به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد کوروناویروس.

نه این که کوشنر درگیر شدن و در حال اجرا همه چیز کمک کرده است تا این وضعیت است. اگر چیزی به نظر می رسد همه چیز بدتر بود. شرمن گزارش می دهد که کوشنر را “معروف اعتقاد راسخ خود قضاوت” به رهبری او را به بارها و بارها بگویید مقامات فدرال که وجود دارد بدون نیاز به coronavirus بیش از حد جدی است. کوشنر به سادگی فرض بر تمایل خود را به این باور نبود که یک مشکل واقعی تشکیل یک درک قوی تر از آن ارائه شده توسط کارشناسان واقعی در اپیدمیولوژی.

تبلیغات:

مانند تهمت کوشنر را صرف زندگی خود را احاطه شده توسط مردم که به خاطر خانواده اش به پول در حال حاضر به تظاهر خود را شکست شدند و موفقیت. کوشنر معروف ندارد نمرات به دانشگاه هاروارد پس از پدر خود هموار راه خود را با کمک مالی سخاوتمندانه. او شکست تا پس از مزاحم رفتند از روزنامه نگاران در نیویورک آبزرور با mansplaining پس از او خریداری مقاله با پول پدر است برای پیدا کردن خود را به عنوان عملا کاخ سفید رئیس ستاد بدون هیچ دلیل دیگر از آن او ازدواج هست.

کوشنر را “موفقیت بزرگ” است که نسبت به جورج دبلیو بوش را بدنام “یکجور دوربین عکاسی شما در حال انجام یک معامله از یک شغل” خط ادا به FEMA مدیر مایکل براون در پی 2005 فاجعه طوفان کاترینا که در سمت چپ بدن شناور در خیابان ها و مردم و معترضان برای روز در شرایط جهنمی در Superdome. که خط به یاد ماندنی چون “یکجور دوربین عکاسی” شکست خورده بود تا کاملا که او در نهایت استعفا داد اما همچنین به خاطر بوش frat-سبک نام مستعار برای من یادآوری قهوه ای که تا به حال بدست موقعیت خود را نه به خاطر هر گونه تخصص یا تجربه مرتبط, اما چون از بوش خوشم دادن cushy مشاغل جمهوری خواه وفاداران.

این وضعیت با کوشنر مسلما حتی بدتر است. بر خلاف با یک طوفان که فقط می توان پیش بینی کرد چند روز پیش (و با دقت), کوشنر او ماه از هشدار که همه گیر شد و آن را منفجر کردن به دلیل آماده سازی مورد نیاز برای به حداقل رساندن تاثیر آن گرفته اند که کار سخت و تخصص از مرتب کردن بر اساس است که کوشنر صرف زندگی خود اجتناب کنید. به جای آن به وضوح آسان تر برای او را به چشم پوشی از این مشکل در امیدوار است که این امر از بین برود.

تبلیغات:

در واقع به این مصاحبه نشان می دهد کوشنر هنوز نادیده گرفتن مشکل انتخاب برای اطمینان از این که همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت در ماه ژوئیه حتی اگر که به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است. حتی اگر ما در حال حاضر تست و ردیابی پروتکل های مورد نیاز برای شروع با توجه به بازگشت به زندگی عادی (که نمی کنیم) این روند تدریجی خواهد بود. تاثیر اقتصادی چه خواهد شد به احتمال زیاد 20 درصد نرخ بیکاری اگر نه بالاتر نیست یک شبه ناپدید اما طنین انداز برای سال آمده است.

اما حتی صحبت کردن در مورد این جهان متناوب که در آن ما کافی تست یک شوخی است. مغلوب ساختن پیشی جستن با کوشنر در کنار او ساخته شده لعنت مطمئن شوید که تست شد آهسته از آنجا که او می خواست به طور مصنوعی و جلوگیری از تورم رسمی coronavirus caseload. رئیس جمهور به وضوح همچنان به این باور است که ما واقعا نیاز به تست توده, و است که به سادگی دروغ گفتن به مردم و ادعای ما تست هنگامی که ما نمی خواهد کافی است.

همه کاخ سفید هدیه-فروشگاه سکه های یادبود در جهان سورئال و توهم که آنها نمی توانند پنهان کردن اجساد مردگان و مشاغل از دست رفته. جارد کوشنر ممکن است شکست خورده به سمت بالا تمام عمر خود هیچ مقدار از خود تبریک احمق خواهد مردم را به دیدن این coronavirus فاجعه به عنوان چیزی جز حماسه تماشا کردن آن واقعا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>