جارد کوشنر پیتر ناوارو و ما اپیدمی از اطمینان بیش از حد

آن بود که کاخ سفید coronavirus برخورد سنگین وزن ها: Dr. Anthony Fauci, شاید معتبرترین بهداشت عمومی رسمی در حال حاضر در کار دولت ایالات متحده در برابر پیتر ناوارو غیر عادی تهمت مشاور اقتصادی که سهام رئیس جمهور ضد چین وسواس (و هنگامی که به نقل از یک نسخه تقلبی از خودش به نام Ron Vara — مقلوب برای ناوارو در یک کتاب نوشت).

هر Axios, ناوارو کردم به آن را در طول یک coronavirus نیروی کار جلسه روز سه شنبه. ناوارو ادعا کرد که هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر که برنده شده بود شعار به عنوان یک پتانسیل ضد coronavirus مواد مخدر نشان داده شده اند “روشن درمانی” خارجی محاکمه. زمانی که Fauci, که تبدیل به یکی از مورد اعتماد ترین کارشناسان پزشکی در مورد این موضوع اصلاح شود او با اشاره به این که شواهد برای این دارو موفقیت در برابر coronavirus بود “حدیثی” ناوارو گزارش را به خشم پرواز کرد — بالا بردن صدای او و (به دروغ) متهم Fauci از مخالفت با ممنوعیت سفر مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال چین است.

در دوشنبه سی ان ان John Berman خواسته ناوارو در مورد رویارویی: “مدارک خود را به وزن در پزشکی بیش از Dr. Anthony Fauci?” ناوارو پاسخ: “من صلاحیت نظر در علم این است که من یک دانشمند اجتماعی.”

آن را تنها اتصالات که وجود دارد یک مفهوم از علوم اجتماعی — روانشناسی به طور خاص — که به ما کمک می کند درک ناوارو مورد بحث. در حال حاضر معروف 1999 کاغذ دانشگاه کرنل دیوید دانینگ و جاستین کروگر در بر داشت که مردم را ضعیف در آزمون از توانایی های مانند منطق و دستور زبان “به شدت اغراق آمیز” استعدادهای خود در این زمینه نسبت به همسالان. افراد صالح در مقابل کمتر به احتمال زیاد به دست بالا گرفتن استعدادهای خود. به نظر می رسید که بی کفایت مردم می دانستند به طوری که آنها قادر به اندازه کافی ارزیابی کمی آنها می دانستند — و در نتیجه بودند و خود رای.

این پدیده شناخته شده به عنوان Dunning-کروگر اثر ممکن است توضیح دهید ناوارو را انفجار. تفاوت مهم وجود دارد در این مورد: Navarro دارای پایه دانش و تخصص او دارای مدرک دکترا در رشته اقتصاد از دانشگاه هاروارد و در واقع هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل در مورد خطرات ناشی از کوروناویروس. او نیست با این حال یک کارشناس طب و اقتصاد دکترای واجد شرایط نیست او را به پزشکی ارزیابی بیش از Fauci. اما نه به عنوان یک کارشناس همچنین بدان معنی است که شما قادر به به طور کامل درک چگونه شما می دانید — و شاید حتی ممکن است شما احساس می کنید راحت فریاد یک کارشناس برجسته در این زمینه در مورد یک مسئله حیاتی اهمیت ملی است.

این فقط ناوارو ، تمام برگ برنده دولت است که ورزش در چه زمانی اتفاق می افتد که افراد بدون تخصص مربوطه دریافت و به اجرا در جهان قدرتمند ترین دولت است. هیچ چیز باعث می شود که روشن تر از آن پاسخ به کوروناویروس.

هیچ شکل دیگر از رئیس جمهور خود را بهتر مظهر اخلاق از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus تلاش بیش از جارد کوشنر.

ریاست جمهوری در قانون با هیچ تجربه مرتبط در پزشکی یا اپیدمیولوژی کوشنر کرده است با این وجود می آیند به اشغال یک نقش کلیدی در هماهنگی کاخ سفید در پاسخ به این ویروس است. او قبلا شکست خورده در نقش خود را در تلاش برای حل بحران مواد مخدر و اسرائیل و فلسطین جنگ (که در مورد او یک بار bragged مورد پس از خواندن کتاب 25).

در اوایل بحران در نیویورک تایمز کوشنر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که رسانه ها شد overhyping ویروس به صدمه زدن به خود را در انتخابات ریاست جمهوری. او بعد رفت برای متقاعد کردن تهمت به اعتیاد به مواد مخدره که در اصل وجود ندارد و گوگل تست وب سایت crowdsourced ایده هایی برای سیاست پاسخ گفت: برادر پدر در قانون و راه اندازی درایو-از طریق آزمایش ابتکار که (از اوایل آوریل) تولید شده در مجموع پنج تست سایت در سراسر کشور است.

با وجود کوشنر تلاش های تست وضعیت در امریکا وخیم باقی مانده است. کمبود مناسب و سریع تست باعث می شود آن را سخت تر برای پزشکان و پرستاران به تخصیص منابع کمیاب به بیمارانی که به آن نیاز دارید. در دراز مدت شکست برای تست باعث می شود آن را سخت تر برای امریکا به آرامش اجتماعی فاصله اقدامات و حرکت به سمت کره جنوبی-سبک نظارت مدل.

شکست پس از شکست هر دو در طول همه گیر و گسترده تر در دولت کوشنر گزارش باقی می ماند متقاعد توانایی های خود را — که او می داند که بهتر از هر کس دیگری از جمله فدرال کارشناسان و مقامات وزارت امور خارجه ،

“کوشنر سهام جمهور که فرمانداران در حال رانندگی خود را ساکنان را به وحشت با پخش بدترین حالت پیش بینی نیازهای پزشکی” زمان محلی گزارش. “در گفتگو با مشاوران رئیس جمهور بسیاری از آنها حیرت زده شد با این گفته آقای کوشنر تاکید شده آنچه به نظر او توانایی های خود را و گفت که او نمیفهمد چگونه به دولت موثر است.”

با هر منطقی چراغ کوشنر نباید در هر نقطه در نزدیکی کاخ سفید را coronavirus پاسخ — اجازه دهید به تنهایی هماهنگی آن است. ناوارو به طور گسترده ای در نظر گرفته شده میل لنگ خود را در زمینه اقتصاد وجود خود را از دانشگاه هاروارد مدرک نباید در کاخ سفید — اجازه دهید به تنهایی کار در coronavirus تیم پاسخ. در عین حال کوشنر در در صرفا nepotistic زمینه — و او در گزارش آورده ناوارو در پس از کشف دومی کتاب در آمازون است.

این است که ماهیت دولت آمریکا امروز.

حزب جمهوری خواه و متحدان آن در جناح راست رسانه ها باید صرف چند دهه گذشته حمله بسیار ایده خنثی سیاست تخصص درمان دانشگاه به عنوان دشمن-برگزار خاک به جای یک منبع مهم دانش در مورد جهان است. به عنوان یک نتیجه این شد زمینه مناسبی برای متکبر ضد نخبگان پوپولیستی — یک مرد که به نظر می رسد به این باور او می داند که بیش از همه در مورد همه چیز — آن را بیش از و بازسازی در تصویر خود را.

کارشناسان نیست ایشان ، اگر یکی از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم در دو دهه گذشته این است که ما نخبگان برجسته است قادر به شکست فاجعه بار.

هنوز پتو شک و تردید از نخبگان در مغلوب ساختن پیشی جستن سبک است که هیچ توجیه تر از ایمان در نماز جماعت. در واقع این مسلما بسیار کمی خطرناک تر, به خصوص وقتی که می آید به چیزی مانند یک بیماری همه گیر پاسخ یک کار دشوار است که نیاز به درک و سنتز نتیجه گیری از یک تنوع از ویژگی های و عمیقا تخصصی رشته های فکری.

به جای اینکه ما یک رئیس جمهور و حزب حاکم که به طور غریزی تأملی مردم بیشتر واجد شرایط برای انجام این کار است. آن است که تحت این شرایط است که جارد کوشنر و پیتر ناوارو می تواند تا پایان بازی نقش کلیدی در مقابله با بزرگترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن.

مغلوب ساختن پیشی جستن کوشنر و ناوارو ممکن است آنهایی که رنج می برند از Dunning-کروگر اثر است. اما آمریکایی ها خواهد بود که آنهایی که رنج می برند عواقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>