جارد کوشنر smacked توسط میشیگان رژیم صهیونیستی است. Whitmer برای دروغ آشکار در مورد کوروناویروس پشتیبانی

وی در گفتگو با سی ان ان “وضعیت اتحادیه” میزبان جیک Tapper فرماندار میشیگان گرچن Whitmer (D) سیلی کنار ادعاهای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر گفته متحده باید تمام coronavirus حمایت آنها نیاز دارید.

پرداختن مسلح معترضان که با هجوم به دولت و کنگره آمریکا در میشیگان خواستار ماندن در خانه محدودیت بود کاهش یافته است Whitmer آغاز شد و با بیان “ما از دست داده ایم در 24 ساعت گذشته تقریبا به همان تعداد از آمریکایی ها که کشته شدند در 9/11 و این فقط در 24 ساعت گذشته. ما نیاز به گوش دادن به تخصص و موسسات آموزش عالی و بهداشت و درمان ما سیستم و تصمیم گیری است که می خواهید برای محافظت از زندگی همه است. این که آیا شما با من موافق هستید یا نه.”

تبلیغات:

“کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر گفت واشنگتن پست دیروز نقل قول:” ما نمیفهمد چگونه برای به دست آوردن تمام متحده به اندازه کافی کامل تست کیت برای انجام تست آنها درخواست شده است. ما می توانیم به یک بزرگ تعداد در مه, بزرگترین چیزی که ما برگزاری است لوازم و یا ظرفیت آن را ایالات متحده توانایی برای جمع آوری نمونه های بیشتر’ را تمام کردن,” دق الباب اشاره کرد. “این است که درست در میشیگان بزرگترین مشکل این است که دولت توانایی برای جمع آوری نمونه?”

“این درست نیست در میشیگان” Whitmer ضرب گلوله کشته است. “من می توانم صحبت می کنند برای تمام کشورهای دیگر اما من شنیده ام بسیاری از هموطنان من فرمانداران در همان تماس ایم که با دولت فدرال و من می دانم که بسیاری از ما هنوز هم به دنبال گرفتن سواب و re-عوامل و اضافی کیت های آزمایش. و بنابراین ما هرگز قادر به رسیدن به ظرفیت کامل از آنجا که ما همه چیز از دست رفته در زنجیره تامین. و این بخشی از دلیل من فکر می کنم بسیاری از ما در هر دو طرف راهرو واقعا نام در بیشتر از شما می دانید یک استراتژی ملی در این جبهه ها.”

سازمان دیده بان زیر:

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>