جارد کوشنر را “شاهزاده استکبار” مجموعه coronavirus پاسخ هفته: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس با حل و فصل نمرات در پی او را استیضاح و “شاهزاده استکبار” از او پسر در قانون Jared کوشنر تاخیر در پاسخ از کاخ سفید در بحرانی اوایل روز از شیوع کروناویروس متعدد اوباما و مقامات دولت گفت: غرور نمایشگاه را گیب شرمن.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در نیویورک رسیده 4000 را مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بخار مورد استیضاح در حالی که رد نگرانی در مورد شیوع یک جمهوری خواه در تماس مکرر با دولت گفت: شرمن.

تبلیغات:

“تهمت بود با وسواس پلوسی شیف رسانه ها — فقط وسواس” این منبع گفت که رئيس جمهور. “او خواهد گفت:” آنها در حال استفاده از آن علیه من!’ آن unhinged.”

زمانی که وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر سعی در هشدار دادن نسبت ناروا در مورد ویروس رئیس جمهور بارها و بارها او را قطع کرد به ضجه و زاری کردن او تصمیم به ممنوعیت برخی vaping محصولات با توجه به گزارش. کوشنر همچنین رد نگرانی از آذر و مقامات دیگر است.

“جارد نگه داشته گفت: بازار سهام پایین بروید و تهمت نمی توانید انتخاب مجدد” یک جمهوری خواه و آشنا با این وضعیت گفته شرمن. یک منبع نزدیک به کوشنر این ادعا را تکذیب کرد.

تبلیغات:

و به عنوان شیوع بزرگ شده بود و کوشنر را تحت تاثیر قرار.

“جارد در حال اجرا است همه چیز” یک سابق کاخ سفید گفت: با توجه به شرمن. “او عملا رئیس جمهور ایالات متحده است.”

در حالی که رئیس سابق کارکنان جان کلی “در حاشیه” کوشنر سابق اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney که ریزآب با سابق Rep. علامت مراتع R-N. C. تا به حال هیچ گونه قدرت.

تبلیغات:

“جارد رفتار میک مانند کمک” یکی از برجسته جمهوری خواه گفت Vanity Fair.

این منابع توضیح داده شده کوشنر را “شاهزاده استکبار” به عنوان یک “ثابت در بال غربی” شرمن نوشت. کوشنر به حال “معروف اعتقاد راسخ در قضاوت خود را” اما “سخت به درجه ای بود که گاهی اوقات تکان دهنده است.”

تبلیغات:

“به من گفت: Jared که اگر تهمت برنده دومین دوره او نمی خواهد که به نگرانی در مورد در حال اجرا دوباره. و شما واقعا می تواند در کمک به مردم است. جارد فقط به من نگاه کرد و گفت: “من اهمیتی نمی دهند در مورد هر یک از آن,'” نیویورک کسب و کار اجرایی که ملاقات با کوشنر در کاخ سفید در پاییز گذشته گفته شرمن. “من می خواستم برای گفتن جارد, ‘شما نمی گویند که بخشی out loud — حتی در خصوصی.'”

یک منبع نزدیک به کوشنر گفت که او تا به حال “هیچ خاطره” از آن سخن گفتن.

هفته گذشته قبل از مشاوران معتقد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام هر چیزی در مورد ویروس. رئیس جمهور تا حدی ممنوع خاصی از سفر چین در ژانویه. 31.

تبلیغات:

پس از او تبرئه خود را در سنا استیضاح محاکمه تهمت تبدیل شده و روز بعد به حل و فصل نمرات با حرفه مقامات که علیه او شهادت در حالی که کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از وقوع.

“ما تنها 11 مورد و همه آنها بهتر است” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در Feb. 11.

نا امید با آذر تهمت قرار می گیرد معاون رئیس جمهور مایک پنس در راس کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هفته بعد.

تبلیغات:

“پنس زندگی در مورتال ترس از بوت کردن بلیط” یک جمهوری خواه که شنیده نظرات گفته شرمن. “مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم به یاد مایک که او تقریبا نمی را انتخاب کنید او را.”

به عنوان شیوع به رشد خود ادامه تهمت و سرزنش رسانه ها برای تقویت تهدید و ادعا کرد به مشاوران است که روزنامه نگاران سعی خواهد کرد به عمد آلوده با ویروس.

“این است که تمام عیار پاتولوژیک, پارانوئید-سطح وهم” سابق بال غربی گفت: با توجه به شرمن.

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson سوار Mar-a-لاگو به هشدار رئیس جمهور را تهدید جدی در طول این زمان. کوشنر تحت فشار قرار دادند پشت اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام اورژانس ملی به دلیل آن “خواهد تانک بازار” یک منبع آشنا با این وضعیت گفته شرمن. یک فرد نزدیک به کوشنر این ادعا را تکذیب کرد.

تبلیغات:

کوشنر رسما پیوست coronavirus تیم پاسخ در مارس 12 و کنار هم قرار دادن یک “سایه شبکه” تکنولوژی کارآفرینان. به عنوان پاسخ تلاش تحت انتقاد کوشنر به دنبال قربانی آذر برای تاخیر در تست.

“این بود که در کل ظروف سرباز یا مسافر” کوشنر گفت: مردم با توجه به گزارش. “صادقانه بگویم زمانی که من درگیر بودم کمی مرعوب. اما من می دانم که چگونه به این دولت اجرا در حال حاضر.”

“استکبار شد بر روی صفحه نمایش کامل” یک منبع گفت: شرمن.

کوشنر تحت فشار قرار دادند برای یک “عمومی-خصوصی رویکرد” مانند نوع او “استفاده می شود خود را برای خاورمیانه به طرح صلح.” او به دنبال مشاوره از میلیاردرهای مانند شرکت آمازون جف بزوس و Facebook موسس مارک زوکربرگ اما “ساخته هرج و مرج” در کاخ سفید به دلیل رهبران کسب و کار را نمی دانم که به تماس در مورد کمک به با لوازم. در طول این زمان کوشنر تحت فشار قرار دادند درمان های تجربی به ناروا که به او آموخته شده از سیلیکون ولی مدیران جمهوری خواه و آشنا با این وضعیت گفته شرمن. یک فرد نزدیک به کوشنر را تکذیب کرد این.

تبلیغات:

“جارد آوردن تئوری های توطئه به ناروا در مورد درمان های بالقوه” جمهوری خواه گفت.

سابق West Wing رسمی اضافه شده است که “مغلوب ساختن پیشی جستن است مانند 11 سال انتظار برای مادر تعمیدی پری او را یک قرص سحر و جادو.”

کوشنر همچنین رد درخواست از فرمانداران در مورد کمبود شدید از هواکش به عنوان caseload رشد داشته است.

“من تمام این اطلاعات در مورد ICU ظرفیت. من خودم پیش بینی های من بدست دقیق تر در مورد این. نیویورک نیاز نیست تمام پنکه” کوشنر گفت: در کاخ سفید نشست, با توجه به شرکت کنندگان.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد رشد “خشمگین” پس از کوشنر کف فروش یک طرح برای گوگل به رول تست وب سایت.

“جارد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که گوگل انجام شد کل یک وب سایت است که می تواند تا 72 ساعت و تا به حال از 1100 نفر در آن مشغول به کار 24/7. که فقط یک دروغ” یک فرد مطلع در این بحث گفته شرمن.

یک مقام کاخ سفید این ادعا را تکذیب کرد.

“این فقط یک داستان دروغ متمرکز بر شایعات در مورد کاخ فتنه به جای واقعی اقدامات تهاجمی رئیس جمهور تهمت اجرا کرده است به نگه داشتن مردم آمریکا امن و سالم خواند و گفت: شرمن.

کوشنر نقش در coronavirus پاسخ گرفته نمي شود. خانه نظارت و امنیت داخلی کمیته ها به نام این دولت را به ارائه اسناد و مدارک مرتبط با کار خود را.

روز دوشنبه دیابت الیزابت وارن D-Mass., و از سوی دیگر ، ریچارد بلومنتال D-Conn., ارسال نامه به دنبال توضیح در مورد تجهیزات زنجیره تامین کوشنر کمک کرده است تا نظارت.

“با توجه به ‘بی سابقه’ طبیعت از این همکاری و متعدد گزارش مشکلات متحده و مقامات بیمارستان قادر به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر لوازم پزشکی و یا داشتن محموله از این مواد کشف و ضبط توسط مقامات فدرال و روحیه به ناشناخته, مقصد, مردم آمریکا نیاز به یک توضیح برای این که چگونه این منابع به دست آمده قیمت و توزیع” نامه گفت.

دولت ناظر گروه از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) نیز نامیده می شود به صورت یک اخلاق تحقیقات دوشنبه به کوشنر تیم. سازمان ارائه یک شکایت به دفتر رئیس دولت اخلاق وی از سوی مامورین که کوشنر تیم به نظر می رسد به “نقض فدرال تضاد منافع و شفافیت قوانین است.”

“جارد کوشنر را نیروی کار به نظر می رسد نقش مهمی در دولت ما پاسخ به یک فاجعه همه گیر با به معنای واقعی کلمه زندگی یا مرگ عواقب و در عین حال آمریکایی ها هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا نیروی کار اعضای بازیگری علاقه ما و یا خود را به” خدمه مدیر اجرایی نوح Bookbinder. گفت: “ما نیاز به نیروی کار کاربران به افشای منافع خود و اجتناب از تضاد منافع به جای بازیگری در راز و بدون نظارت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>