جارد کوشنر به کاخ سفید نقش گسترش پس از coronavirus اشتباه: “همه راهها از طریق Jared”

در روز جمعه ان بی سی نیوز گزارش داد که با وجود همه اش مجادلات رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر به خود گرفته و حتی برجسته تر مشورتی نقش در کاخ سفید در روزهای اخیر.

“به کاخ سفید Coronavirus نیروی کار شروع به محو شدن از انظار عمومی و بهداشت حرفه ای را از صندلی عقب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اقتصادی جدید گروه از مشاوران را آغاز کرده است به تسلط رئیس جمهور به تفکر در همه گیر: کمتر رسمی است اما به طور بالقوه مهم تر انتخاب مجدد نیروی کار” گزارش مونیکا آلبا کارول لی و کریستن Welker. “همچنین قابل توجه روزافزون نقش بودن در نظر گرفته شده توسط رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد جارد کوشنر که مجموعه ای از مسئولیت ها در حال حاضر دهانه از بیماری همه گیر در پاسخ به بهبود اقتصادی نگرانی و انتخابات ماه نوامبر.”

تبلیغات:

“به عنوان اصلی مجرا بین کاخ سفید و کمپین حتی ظاهر می شود در جلسات برای انتخاب مجدد تیم در رسمی خود ظرفیت کوشنر سابقه حضور coronavirus جهان — دولت فدرال حمل و نقل و چگونه به تلاش برای قاب آن را به عنوان یک داستان موفقیت در مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای دومین دوره” در ادامه این گزارش. “اغلب شغل خود را به صورت هماهنگ به خارج و داخل انجمن وقتی که می آید به 2020 و قیف مهم ترین اطلاعات را به رئیس جمهور.”

کوشنر موجب خشم در اخیر کاخ سفید در نشست خبری هنگامی که او ادعا کرد که ملی ذخایر هواکش متعلق به دولت فدرال و ایالات متحده است که با آن مواجه شد وخیم کمبود. اما این متوقف نشده مغلوب ساختن پیشی جستن از قرار دادن ایمان خود را در او.

“جارد مهم ترین فرد به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید” یکی خارج از همکاران رئیس جمهور گفت: NBC. “همه راهها از طریق Jared.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>