“فک انداختن فساد”: Mnuchin حاضر به افشای آن کسب و کار کردم و مالیات دهندگان حمایت کمک مالی

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: کنگره در روز چهارشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هرگز نشان می دهد شرکت هایی که موفق به دریافت وام از طریق چک Protection Program (PPP).

دولت پاسخگویی در یک کنگره حزبی دیده بان گفت: سیاسی است که مدیریت کسب و کار کوچک بود خودداری اطلاعات در مورد وام گیرندگان که آژانس درخواست شده به عنوان بخشی از نظارت آن تلاش.

تبلیغات:

“ما اعتقاد داریم که این اطلاعات اختصاصی و در بسیاری از موارد تنها برای صاحبان کسب و کارهای کوچک و آن این است که اطلاعات محرمانه” Mnuchin شهادت یکشنبه مجلس سنا کمیته کوچک کسب و کار و کارآفرینی.

تصمیم می شکند با پروتکل استاندارد از اداره کسب و کار کوچک (SBA) به طور معمول افشا شرکت هایی که با اقتباس از طریق برنامه که در آن PPP است که بر اساس, با توجه به واشنگتن پست.

“4.5 میلیون کسب و کار دریافت بودجه دولت. صفر شفافیت” یک سخنگوی غیر انتفاعی حمایت از مصرف کننده گروه عمومی شهروند توییتی. “نامعقول فک انداختن فساد است.”

تبلیغات:

PPP دریافت کرده است نزدیک به 700 میلیارد دلار در بودجه از کنگره بیش از 500 میلیارد دلار است که doled.

Mnuchin بیانیه پس از PPP یک coronavirus بسته امداد با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک خود را پرداخت کارگران در طول رکود توزیع چند میلیون دلار وام به ده ها تن از داد و ستد عمومی شرکت.

هر چند قانونگذاران از هر دو طرف را ستوده اند برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بسیاری از آنها را تقبیح $10 میلیون وام های داده شده به شرکت ها مانند زاینده رود و رستوران استیک روت کریس بود که ذخایر زیادی پول نقد. حتی NBA لس آنجلس لیکرز یک وام. هیچ یک از این وام بودند نشان داد توسط SBA بلکه کشف از طریق اطلاعیه شرکت. این شرکت ها بعد از بازگشت وام.

تبلیغات:

با توجه به تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس بیش از 75 عمومی-داد و ستد شرکت موفق به دریافت یک ترکیب 300 میلیون دلار وام از این برنامه است. در ضمن تنها 12 درصد از اقلیت متعلق به کسب و کار بسیاری از آن لازم نیست که روابط موجود با بانک های بزرگ دریافت وام برای آنها که اعمال می شود با توجه به بررسی های اخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به توزیع این وام از طریق بانک ها به جای SBA ایجاد یک نامتجانس سیستم که چندین پرونده های حقوقی از صاحبان کسب و کار کوچک و اقامه علاقه زیادی مشتریان موجود بیش از شرکت های کوچکتر. بانک های بزرگ را به جیب بیش از 10 میلیون دلار در هزینه ها از این برنامه است.

تبلیغات:

“من می توانید تعداد یک دست — به معنای واقعی کلمه در یک دست — تعداد کسب و کار در منطقه دریافت کرده اند که کمک” Rep. آدریانو Espaillat, D-n. y. گفت HuffPost.

دموکرات ها تحت فشار قرار دادند به کنار پول برای جامعه کوچک بانک ها برای توزیع به جوامع اقلیت اما جمهوری خواهان در کنگره را تحت فشار قرار دادند پشت در شفافیت مورد نیاز است.

Mnuchin گفت: حدود 12 میلیارد دلار بوده است بازگشت به برنامه پس از دولت تحت فشار — اما نیاز نیست — شرکت های بزرگ به آنها پرداخت. او گفت که به اعتقاد او “تا حد زیادی آن را از بزرگ و عمومی شرکت ها و تیم های ورزشی که من یک فن بزرگ است.”

تبلیغات:

Mnuchin همچنین گفت: دولت را سهولت PPP قوانین اجازه می دهد تا وام گیرندگان با سوابق جنایی برای به دست آوردن وام. او گفت: دولت بود و باز به تسهیل قوانین اضافی و وعده داده شده برای ایجاد اشکال جدید که آن را آسان تر به حرکت روند.

Mnuchin قبلا کاهش آستانه نیاز به وام گیرندگان به صرف 75 درصد از بودجه وام در حقوق و دستمزد به 60 درصد. وام گیرندگان که صرف کمتر از 60 درصد در حقوق و دستمزد را هنوز هم خواهد شد واجد شرایط برای وام جزئی, بخشش, Mnuchin گفت.

کسانی که حرکت در آمد و در پاسخ به مسائل گزارش شده توسط صاحبان کسب و کار که در بر داشت این برنامه قوانین گیج کننده و منصرف آنها را از دنبال بودجه است. وجود دارد حدود 130 میلیارد دلار باقی مانده در برنامه است. Mnuchin گفت: قوانین جدید خواهد نتیجه در بیشتر برنامه های کاربردی به ویژه از رستوران ها.

تبلیغات:

او همچنین در حمایت از بودجه اضافی برای کمک به رستوران ها و هتل ها.

“من قطعا فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به یکی دیگر از قانون دو حزبی برای قرار دادن پول بیشتر به اقتصاد,” او گفت:.

آن است که غیر ممکن است بدانید که شرکت های بازگشت وام و که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد آزادی به نام.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده است بدون هیچ دلیل که چرا PPP وام باید کمتر شفاف” از سنتی SBA وام” یک سخنگوی کسب و کار کوچک و کمیته حزب دموکرات گفت: سیاست در تماس با آژانس به “دنبال سابقه در ساخت PPP وام اطلاعات در دسترس عموم است.”

تبلیغات:

“چگونه می توان ما می دانیم که کسب و کار هنوز هم نیاز به کمک” سناتور. بن کاردین D-Md., نماینده دموکرات کسب و کار کوچک کمیته گفت: در چهار جلسه “اگر ما نمی دانیم که کسب و کار دریافت کرده اند کمک کند؟”

همچنین لازم به داده ها برای شناسایی موارد تقلب و فساد است.

“شفافیت کامل از PPP داده است که تنها راه برای سرعت و منصفانه نشان می دهد که با استفاده از این برنامه به خط جیب خود” Rep. کتی پورتر, D-کالیفرنیا که نشسته در کمیته خدمات مالی مجلس گفت.

“همه پول لنت و صرف باید فاش آنلاین به عمومی که جای پای این لایحه است. دیگر چگونه می توان ما می دانیم برنامه زمانی اهداف خود را? دیگر چگونه می تواند به ما اطمینان از این میلیاردها را خوب ترین ممکن است در یک بحران ؟ دیگر چگونه می توان مطمئن بود این تاریخی نمی کند تبدیل به یک وسیله نقلیه برای فساد؟” R. J. Cross, مالیات و بودجه مدافع در ایالات متحده منافع عمومی گروه تحقیقاتی یک حزبی حمایت از مصرف کننده, گروه, خواسته. “بزرگترین کمک مالی در تاریخ ایالات متحده خواستار شفافیت بیشتر در تاریخ ایالات متحده — هیچ چیز می تواند واضح تر از آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی