جانین Pirro هل در مقابل رسانه های اجتماعی حدس و گمان او مست بود در فاکس نیوز نشان می دهد


Jeanine Pirro arrives for a meeting with then-President-elect Donald Trump at Trump Tower on January 13, 2017 in New York.

جانین Pirro می رسد برای دیدار با رئیس جمهوری منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برج ترامپ در 13 ژانویه 2017 در نیویورک است.

BRYAN R. SMITH/گتی ایماژ

وجود دارد چیزی در مورد جانین Pirro هفتگی فاکس نیوز نشان می دهد از ابتدا. فاکس نیوز لنگر جکی Ibanez تحت پوشش برای شنبه شب میزبان برای اولین بار 15 دقیقه نشان می دهد. و هنگامی که Pirro در نهایت به نظر می رسد سرزنش “مشکلات فنی” او به نظر می رسید کمی خاموش. به طور معمول کاملا coiffed Pirro ظاهر ژولیده و بسیاری در رسانه های اجتماعی گفت: او به نظر می رسد slurring کلمات او—و حتی به نظر می رسد به تکان در یک نقطه منجر به گمانه زنی های گسترده کرده و به نوشیدن قبل از رفتن بر روی هوا است. تعدادی از آنان نیز سریع به یاد داشته باشید که Pirro تا به حال غیر طبیعی شباهت به Cecily قوی تصور از او در شنبه شب زندگی می کنند.

فاکس نیوز گفت: Pirro بود “پخش از خانه او را برای اولین بار” روز شنبه و در مواجهه چند مشکلات فنی که “نهفته کیفیت خود را نشان می دهد از جمله از دست دادن یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته.” یک منبع همچنین می گوید قرار دادن که Pirro آیا خود او مو و آرایش همانطور که بیشتر مردم به ماندن در خانه با توجه به پروتکل های راه اندازی برای مقابله با کروناویروس بحران است.

Pirro نیز صحبت کرد تا در پاسخ به یک زن و شوهر از مسخره توییتهایی گفته او مو نمی شد شسته و رفته و مرتب به خاطر یک قطعه از تجهیزات صوتی در گوش او بود که “گرفتن” مو “و هیچ یک از کارکنان به اطراف توجه کنید.” Pirro اضافه شده است که او در یک کامیون که “تا به حال هیچ ارتباط تصویری ندارد و هیچ teleprompter.” او همچنین در توییتی به یک منتقد: “به خاطر نفرت. تو آن را می پوشند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>