جف بزوس در جهان ثروتمندترین فرد — و او در نهایت شروع به زندگی می کنند مانند آن است.

بزوس گزارش سراغ خانه در منطقه لس آنجلس است که هزینه تا آنجا که نه آمار و ارقام که رتبه در میان بزرگترین خرید های مسکونی املاک و مستغلات در کالیفرنیا تاریخ است. آینده نگر معامله به عنوان یکی دیگر از بازتاب چگونه او تبدیل کرده است بیش از دو سال گذشته از یک درس خوان tech اجرایی به تلخیص ستاره فرو رفته در رابطه جنسی, رسوایی انجمن بین المللی تحقیقات و در حال حاضر مصرف آشکار.

بزوس — all $126.3 میلیارد از او — است که با تکیه به کانون توجه است.

این شرکت آمازون در حال بررسی توسط منتقدان خود را بیشتر از همیشه قبل از برای خود ثروت و قدرت: بزوس یکی از جهان تاثیر گذار ترین افراد — تغییر شکل زندگی ما اقتصاد ما و حتی محیط زیست — و پس از او چگونه زندگی می کند زندگی خود را از نزدیک تماشا کردند. اما او به نظر نمی رسد به مراقبت از.

این یک رویه جدید آغاز شد که حدود یک سال پیش. بزوس شوکه جهان زمانی که او منتشر متوسط پست که بازگو نژاد جزئیات زندگی شخصی او در تلاش برای به زانو در آوردن یک باج خواهی تلاش از National Enquirer. به تازگی او با بیان این راحتی جدید در راه به مراتب بیشتر ظریف — که آیا آن را از طریق یک عکاسی از خود با Lizzo در سوپر باول یا توسط احتراما به جشن تولد از رسانه های مقتدر مانند Mark Burnett.

پیام خود را در کوتاه ؟ خوش آمدید به زندگی من.

تا حد معینی به klieg چراغ باید او را در بر داشت که آیا او آن را دوست دارد یا نه. او نه فقط یک فرد ثروتمند اما جهان ثروتمندترین فرد (ارزش خالص رشد 13 میلیارد دلار فقط در یک روز هفته گذشته). مطمئنا او انتظار ندارد خرید خود را از واشنگتن پست در سال 2013 به نوبه خود او را به ریاست جمهوری پینیاتا در دولت آینده است. و کاهش بنفش یا نه بزوس نمی تواند کنترل شرایطی که منجر به اتهام هک واتساپ توسط محمد بن سلمان نفوذ است که منجر به یک کاوشگر توسط سازمان ملل متحد.

اما حتی چگونه بزوس است که دست زدن به خود را در خانه — به طور سنتی اکثر عمومی مواجه و تک بزرگترین outlays از پول نقد برای میلیاردرهای سراسر جهان است نشانه ای از این لحظه برای او. بزوس نیست فقط خرید یک عمارت در واشنگتن دی سی یک سنگ پرتاب دور از باراک و میشل اوباما در Kalorama — پس از او, او میزبانی یک حزب به صورت رسمی واشنگتن پس این شهر سالانه نخبگان شب نشینی های یونجه باشگاه ضیافت. او میزبان ستاره مانند مت دیمون و کیسی افلک در خانه اش در بورلی هیلز گسترش انجیل از Amazon Studios به عنوان او خود را جشن گرفت فیلم هایی مانند منچستر توسط دریاو او را نگه می دارد به نمایش در جوایز مدار.

او در جهان تبدیل شده است 28th, بزرگترین خصوصی صاحب ملک از هکتار در غرب تگزاس تگزاس زمین به یکی از شهر نیویورک مجلل ترین مکان های.

و در حال حاضر با یکی دیگر از خانه در لس آنجلس بزوس خواهد سیمان خود را در کتاب های تاریخ لوکس صرف. او و دوست دختر خود را پس از پر هزینه طلاق, لورن, سانچز, گزارش شده است به دنبال خانه در برچسب قیمت بیش از 100 میلیون دلار از جمله یک خانه است که مجموعه ای از رکورد برای دولت گران قیمت ترین خرید (خریداری شده توسط جیمز مرداک در ماه دسامبر برای $150 میلیون). دره سیلیکون گران قیمت ترین خرید خانه متعلق به سافت بنیانگذار Masayoshi پسر ($118 million) و گذار روسیه یوری میلنر (100 میلیون دلار).

پیام این همه می فرستد شاید خلاصه با یک نقل قول ارائه شده به نیویورک پست توسط کارگزار املاک و مستغلات است که به آنها نشان داد مرداک صفحه اصلی — یک نقل قول که به نظر می رسد برای توصیف بسیاری از مشاهیر دیگر قبل از بزوس تا نسبتا به تازگی.

“او همیشه به دنبال” کارگزار درو Mandile گفت: از بزوس. “او پر انرژی است که زیادی اشتها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی