جف بزوس فقط ساخته شده است یکی از بزرگترین خیریه هدیه همیشه

جف بزوس, ثروتمندترین فرد ساخته شده است دومین خیریه هدیه در تاریخ معاصر است.

این شرکت آمازون است و به 10 میلیارد دلار به یک ابتکار جدید است که برنامه های صندوق برای مبارزه با اثرات تغییرات آب و هوا گفت: در یک Instagram پست در روز دوشنبه. این بزوس صندوق زمین می آید پس از سالها انتقاد که میلیاردر شد انجام نمی دهد به اندازه کافی خیریه با کار خود ثروت فوق العاده ای فشار که او شروع به صرفنظر کردن به در سال های اخیر است.

جزئیات کمیاب در مورد دقیقا چگونه این صندوق خواهد بود ساختار و دقیق نوع کار است که آن را به صندوق. اما به اندازه هدیه ای است که ارزش توجه. تنها بزرگتر تعهد قرن 21 بود که وارن بافت را وعده به بخش عمده ای از ارزش خالص — که به مقدار $43 میلیارد دلار به بنیاد گیتس در سال 2006 با توجه به سوابق از این وقایع از انسان دوستی. بزوس ” هدیه مقادیر — دوباره بزوس است ارتکاب 10 میلیارد دلار به حدود 7.5 درصد از ارزش خالص فعلی.

“تغییرات آب و هوایی بزرگترین تهدید برای سیاره ما است. من می خواهم به کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و کشف راه های جدید از fighitng تاثیر مخرب تغییر آب و هوا بر روی این سیاره همه ما سهم” بزوس گفت: در پست خود. “این جهانی initative خواهد صندوق دانشمندان و فعالان سازمان های غیر دولتی — هر گونه تلاش است که ارائه می دهد آرال امکان برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی است.”

بزوس کشیده شده آتش قابل توجهی را برای عدم وجود خود را از signficant chairtable دادن انتقاد است که بدست شدیدتر به عنوان آمازون رشد و بزوس در نهایت جهان تک ثروتمندترین فرد است. در 2018, بزوس پرده برداری کرد روز یک صندوق که به مقدار 2 میلیارد دلار تعهد به اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و به ضد بی خانمانی طرح.

مدارس که بزوس تنظیم است تا با استخر که از پول را هنوز آغاز نشده عامل. اما او اعطا کرده حدود 200 میلیون دلار تا کنون برای بی خانمانی کار از طریق یک فرایند غیر معمول که Recode گزارش با جزئیات در تابستان گذشته. اگر گذشته است مقدمه این کمک های مالی که بزوس باعث می شود به تغییر آب و هوا سازمان می تواند به دنبال یک مدل مشابه.

بزوس هنوز امضا دادن تعهد به وعده های برخی از میلیاردرهای جهان به کمک مالی همه از پول خود را دور در طول عمر خود را یا در خود بخواهد. همسرش مکنزی بزوس تقریبا بلافاصله پس از مشخص شدن بزرگترین طلاق حل و فصل تا کنون ثبت شده در 35 میلیارد دلار تصمیم خود برای امضای آن است.

“من یک مقدار زیادی از ایده های در مورد انسان دوستی — که من آماده برای به اشتراک گذاشتن و یا بحث در مورد” بزوس گفت چارلی رز نه سال پیش زمانی که خواسته به اضافه کردن نام خود را. “هستند بسیاری از ناشناختهها. و گاهی اوقات من فکر می کنم ما سعی می کنیم برای حل مشکلات قبل از ما مشکل را درک کنند.”

اما شرکت آمازون توصیف کرده است کار خود را در فضای خصوصی سفر از طریق یک شرکت او وجوه به نام Blue Origin — به عنوان یک شبه بشردوستانه ماموریت اگر چه از آن باقی مانده است برای سود شرکت است. این 10 میلیارد دلار از بزوس خواهد شد به طور انحصاری صندوق خیریه کار بدون سرمایه گذاری خصوصی با توجه به یک فرد آشنا با هدیه.

که بزوس تصمیم به سعی و توان خود را در تغییر آب و هوا آشکار است. آمازون البته شده است به شدت انتقاد خود را کمک به بحران آب و هوا. بزوس’ کارکنان باید سعی کردم به فشار این شرکت به جدی تر عمل از جمله در اخیر اعتصاب. بزوس شخصی سهم می تواند در نظر گرفته شده برای ارسال یک پیام به آن دسته از کارکنان است.

“ما تحسین جف بزوس” انسان دوستی اما یک دست نمی دهد چه دیگر دور گرفتن” یک گروه فعال کارکنان آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت در بیانیه ای گفت. آنها نشان داد که آنها ناراضی بودند لیست کردن های مختلف باقی مانده روابط تشکيلات آمازون و سوخت های فسیلی است. “را جف بزوس به ما نشان می دهد رهبری درست و یا خواهد شد که او همچنان به همدستی در شتاب بحران آب و در حالی که ظاهرا در تلاش برای کمک به؟”

همه از این دیر دادن جالب اینجاست که در یک زمان می آید زمانی که میلیاردر انسان دوستی است بیشتر از یک میدان مین از همیشه. جامعه آغاز شده است به روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که خیریه هدیه یک شکل از نفوذ — و شاید که این میلیاردرهای نباید آنقدر قدرت در وهله اول. پس از همه آن خواهد بود جف بزوس تصمیم گیری که به صندوق با این 10 میلیارد دلار نه مالیات دهندگان از طریق دموکراتیک انتخاب شده دولت ایالات متحده آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی