جف بزوس هشدار می دهد که آمازون ممکن است از دست دادن پول با وجود همه گیر خرید افزایش

آمازون درآمد رشد 26 درصد در سه ماه اول سال این شرکت پنج شنبه اعلام کرد. این غول تکنولوژی تبدیل شد ضروری قسمت خرید در ماه مارس پس از Covid-19 همه گیر تحریک stay-at-home سفارشات در سراسر جهان است.

اما مدیر عامل شرکت جف بزوس سرمایه گذاران هشدار داد که سود این شرکت خواهد رنج می برند بیش از چند ماه آینده آن را به عنوان صرف میلیاردها دلار در اقدامات ایمنی برای نیروی کار و دیگر coronavirus مربوط به اقدامات.

“در شرایط عادی در این آینده Q2 ما انتظار می رود به ایجاد برخی از 4 میلیارد دلار یا بیشتر در عملیاتی سود” بزوس نوشت: در بیانیه ای. “اما این نیست شرایط عادی است. ما انتظار می رود به صرف تمامیت است که 4 میلیارد دلار و شاید کمی بیشتر در Covid-هزینه های مربوط به: گرفتن محصولات به مشتریان و حفظ کارکنان امن است.”

بزوس گفت: سرمایه گذاری های جدید شامل هزینه های شخصی تجهیزات حفاظتی برای خط مقدم آن انبار نیروی کار و فوق العاده تمیز در امکانات آن است. به 4 میلیارد دلار رقم نیز شامل زیان های بهره وری از تغییرات آمازون در حال ساخت به آن انبارها از جمله گسترش کارگران ، آمازون نیز کار خود را توسعه Covid-19 آزمایشگاه تست و گفت: این امر شروع شده توسط تست برخی از کارگران خط مقدم آن. تست طرح هزینه خواهد شد آمازون حدود 300 میلیون دلار بیش از سه ماه آینده و اگر موفق, نزدیک به 1 میلیارد دلار برای سال آمازون رئیس امور مالی برایان Olsavsky گفت: در تماس با خبرنگاران.

آمازون ثبت شده $75.5 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه اول و سود خالص از $2.5 میلیارد دلار است.

نتایج منعکس کننده تنها بخشی از coronavirus تاثیر به تاریخ از مالی سه ماهه تنها اجرا می شود از طریق پایان ماه مارس و بسیاری از اقامت در خانه دستور آغاز نشد تا اواسط این ماه. اما اعداد ارائه یک تصویر لحظهای از این بیماری همه گیر و تاثیر آن در آمازون است که تغییر کرده است از رهبر در خرید راحتی به خدمات ضروری برای میلیون ها نفر از ساکنان ایالات متحده مطیع stay-at-home سفارشات در طول بحران.

فروش در آمازون فیزیکی فروشگاه های خرده فروشی — مهمترین آن تمام مواد غذایی زنجیره ای مواد غذایی — افزایش 8 درصد در سه ماهه اول در میان راش توسط خریداران به سهام تا در موارد ضروری در طول بحران. این همان آجر و ملات فروش تنها افزایش 1 درصد در دوره مشابه در سال 2019. آمازون فاش نمی کند تعداد فروش برای تمام غذاها و آمازون تازه تحویل خدمات بوده که بی سابقه تقاضا در طول بیماری همه گیر.

در ماه مارس آمازون بازرسی و نگهداری آن طولانی-برگزار شیوه های کسب و کار به تلاش برای اولویت بندی حمل و نقل از مهمترین و در مورد تقاضا. این شرکت متوقف پذیرش غیر ضروری اقلام در انبارها برای چند هفته و به عقب رانده تحویل برخی از موارد به اندازه یک ماه. برخی از آمازون تجار بهره مند از این تغییرات در حالی که دیگران رنج می برد هنگامی که آمازون و مخفی خود را سریع تر حمل و نقل سرعت در حرکت این شرکت به نام در این زمان یک “خطا.”

آمازون نیز تا به حال به تغییرات شدید به آن عملیات انبار. این شرکت هفته گذشته گفت که آن را صرف نزدیک به 700 میلیون دلار در سطح جهانی در حقوق و دستمزد خود را برای ساعتی انبار نیروی کار و تحویل پیمانکاران در طول همه گیر هر دو از طریق افزایش ساعات روز پرداخت 2 دلار و دو برابر شدن دستمزد اضافه کاری کار می کنند. آمازون همچنین استخدام اضافی 175,000 انبار کارگران پس از همه گیر آغاز شد. برخی از این گسترش طراحی شده است به نگه دارید تا با تقاضا است که در زمان اتحاد شبیه فصل تعطیلات حجم; برخی استخدام های جدید ساخته شده اند برای پر کردن شکاف های موجود برای انبار کارکنان که یا به نام بیمار یا تصمیم به گرفتن پرداخت نشده زمان در طول بحران.

در طول راه آمازون نیز اضافه شده احتیاطی مانند شخصی دنده محافظ برای انبار همکاران افزایش یافته و متوسط چک در شروع هر شیفت. اما برخی از انبار کارگران فعال گروه و شرکت کارکنان باید گفت: اقدامات آمد دیر یا نشده اند کافی است. کارگران شرکت کننده در چند کوچک تعطیل در امکانات در ماه گذشته است. آمازون نیز با شلیک چندین, شرکت, کارمندان و کارگران انبار درگیر در سازماندهی اعتراضات هر چند این شرکت گفت: اشتغال خود متوقف شد به دلایل دیگر. این اخراج را برانگیخته سوال برای مدیر عامل شرکت جف بزوس از سیاستمداران مانند بهداشت ، Cory Booker (D-نیوجرسی) و همچنین خشم و انزجار از برخی از خود آمازون یقه سفید کارکنان.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>